Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM knockoutsprint og O-idol

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM knockoutsprint og O-idol
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: lørdag 21 september 2019

Klasser: Visa alla | D 16 | H 16 | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E

D 16

2 100 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb9.024.18
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL9.16+0.144.24
3Kristin Melby JacobsenLardal OL9.24+0.224.28
4Mari ØverbyKongsberg OL9.31+0.294.31
5Hanna RehnKolbotn og Skimt OL9.33+0.314.32
6Ragnhild Mathea HelmersenFet OL9.39+0.374.35
7Une HoltermannPorsgrunn OL9.43+0.414.37
8Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK9.45+0.434.38
9Pia Young VikNydalens SK9.47+0.454.39
10Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL9.49+0.474.40
11Mari EidsmoFreidig9.50+0.484.40
11Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK9.50+0.484.40
13Trude MarkhusVerdal OK9.51+0.494.41
14Kristine Bog VikaneFana IL10.09+1.074.50
15Martine SkjelsvikLillehammer OK10.25+1.234.57
16Emma EngehultNotodden OL10.26+1.244.58
17Selma HøivoldKongsberg OL10.28+1.264.59
17Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10.28+1.264.59
19Ida Marie FlågenHeming Orientering10.33+1.315.01
19Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10.33+1.315.01
21Eline SchjervenLardal OL10.36+1.345.02
22Konstanse MoholthKongsberg OL10.41+1.395.05
23Emma Bangstad BergersenHamar OK10.42+1.405.05
24Ane Malene KolstadFreidig10.47+1.455.08
25Netta Bar-NathanLillomarka OL10.51+1.495.10
25Astrid RognstadHadeland OL10.51+1.495.10
27Emilie JohansenSandefjord OK10.55+1.535.11
28Tiril HolenKonnerud IL11.03+2.015.15
29Ingeborg Rygg EikelandBergens TF11.16+2.145.21
30Marie Roll-TørnqvistFana IL12.01+2.595.43
31Tiril KihleKonnerud IL12.46+3.446.04
32Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn13.34+4.326.27
33Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.00+4.586.40
34Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.01+4.596.40
35Tuva Krafft MyhrenHisøy OK14.36+5.346.57
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert

H 16

2 290 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering8.293.42
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK8.52+0.233.52
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK8.59+0.303.55
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering9.09+0.403.59
5Gaute BerganNydalens SK9.16+0.474.02
6Kasper Bakken UlsethNydalens SK9.21+0.524.04
7Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig9.22+0.534.05
8Trygve Børte NomelandKristiansand OK9.25+0.564.06
9Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK9.28+0.594.08
10Tobias MathisenPorsgrunn OL9.29+1.004.08
11Vegard RanestadHamar OK9.36+1.074.11
12Vetle Grønvik EkraFreidig9.44+1.154.15
13Mats LindaasElverum OK9.51+1.224.18
14Brage TakleKristiansand OK9.52+1.234.18
15Atle Nikolai WølloKongsberg OL9.55+1.264.19
16Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.02+1.334.22
17Lukas KlausenSturla, IF10.14+1.454.28
18Erlend AuneByåsen IL10.17+1.484.29
19Johan EgerKongsberg OL10.19+1.504.30
20Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.23+1.544.32
21Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.26+1.574.33
22Birk Felland SætnanFossum IF10.33+2.044.36
23Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10.34+2.054.36
24Henning StrandIL BUL-Tromsø10.36+2.074.37
25Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett10.46+2.174.42
26Mikkel BerglundRingerike OL10.48+2.194.42
27Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL10.51+2.224.44
28Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10.57+2.284.46
29Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett11.17+2.484.55
30Elias StubberudNydalens SK12.00+3.315.14
31Jonas MyhrAsker Skiklubb12.12+3.435.19
Peder HaugaardHalden SKdiskvalifisert
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet

D 17-18 E

2 100 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK8.374.06
2Frida HaugskottOL Trollelg8.39+0.024.07
3Jenny BaklidKonnerud IL8.55+0.184.14
4Marie LilandNydalens SK8.56+0.194.15
5Andrea RanvikKonnerud IL9.05+0.284.19
6Anniken RanvikKonnerud IL9.15+0.384.24
7Silje Marie VågeAsker Skiklubb9.22+0.454.27
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering9.23+0.464.28
9Tale StrandKongsberg OL9.25+0.484.29
10Marte Madslien BakkenNydalens SK9.36+0.594.34
11Kristine KravdalGjø-Vard OL9.39+1.024.35
12Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular9.42+1.054.37
13Mina SchjervenLardal OL9.46+1.094.39
14Karen Hoel JomaasFossum IF9.47+1.104.39
14Malene Teresia JebsenHeming Orientering9.47+1.104.39
16Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett9.52+1.154.41
16Ingrid BlindheimLillomarka OL9.52+1.154.41
18Tina KallesonOppsal Orientering9.53+1.164.42
19Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering9.54+1.174.42
20Ingeborg RognstadHadeland OL9.57+1.204.44
21Malene InstanesSturla, IF10.03+1.264.47
22Åsne HaavengenKongsberg OL10.05+1.284.48
23Stella HolmboeTyrving IL10.07+1.304.49
23Mia HirschIF Trauma10.07+1.304.49
25Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.08+1.314.49
26Janne Tjørhom AasheimGanddal IL10.09+1.324.50
27Idunn StrandIL BUL-Tromsø10.11+1.344.50
28Hanne Helmine RogstadNidarøst OK10.12+1.354.51
29Elise AusenPorsgrunn OL10.14+1.374.52
30Ingvild LangeggenKongsberg OL10.21+1.444.55
31Ine InstanesSturla, IF10.28+1.514.59
32Stine AuneNidarøst OK10.33+1.565.01
33Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10.40+2.035.04
34Christine HoenEiker OL10.47+2.105.08
35Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10.49+2.125.09
36Ida Sofie HjortlandLarvik OK10.50+2.135.09
37Solveig Moen LetmolieEiker OL10.52+2.155.10
38Marie Lindløv JensenOK Moss10.53+2.165.10
39Karoline TorøKongsberg OL10.56+2.195.12
40Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.09+2.325.18
41Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11.18+2.415.22
42Julie EikelandOL Tønsberg og omegn12.50+4.136.06
43Marion Halvorsen NustadLillehammer OK13.16+4.396.19
44Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK13.23+4.466.22
Hedda Hoff HagenByåsen ILikke startet
Mina JørgensenTyrving ILikke startet
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 19-20 E

2 200 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL9.234.15
2Ane DyrkornNTNUI10.12+0.494.38
3Ragnhild EideByåsen IL10.14+0.514.39
4Thea DyrkornNTNUI10.20+0.574.41
5Vera MelkildFreidig10.26+1.034.44
6Pernille KatlaFossum IF10.38+1.154.50
7Helene EgerKongsberg OL10.51+1.284.55
8Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.13+1.505.05
9Hedda Raadal BjørloHalden SK11.23+2.005.10
10Marlin HaavengenKongsberg OL11.24+2.015.10
11Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.29+2.065.13
12Andrea VaneboKongsberg OL11.32+2.095.14
13Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.40+2.175.18
14Karoline AuneHalden SK11.47+2.245.21
15Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL11.58+2.355.26
16Anna Isnes TyseEiker OL12.12+2.495.32
17Aurora GjølsjøOK Moss12.51+3.285.50
18Rikke Blakkestad IngesenFossum IF13.24+4.016.05
19Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL13.38+4.156.11
20Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss14.36+5.136.38
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKdiskvalifisert
Ingvil AhlsandNydalens SKikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet

D 21-E

2 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenNydalens SK9.143.50
2Fanny Horn BirkelandLillehammer OK10.19+1.054.17
3Ingeborg EideByåsen IL10.40+1.264.26
4Triin JäädmaaNTNUI10.55+1.414.32
5Arntraut GötschIL BUL-Tromsø11.17+2.034.42
6Marthe GløersenBækkelagets SK11.18+2.044.42
7Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL11.31+2.174.47
8Ingrid LundanesNTNUI11.40+2.264.51
9Malin SandstadNTNUI11.50+2.364.55
10Maren GrandeFrol IL12.04+2.505.01
11Oda J SikkelandTyrving IL12.06+2.525.02
11Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.06+2.525.02
11Kristine FjellangerVaregg Fleridrett12.06+2.525.02
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.10+2.565.04
15Hannah MalmeiNTNUI12.17+3.035.07
16Lone BrochmannBækkelagets SK12.25+3.115.10
17Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg12.43+3.295.17
18Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.44+3.305.18
19Ragnhild HjermstadFossum IF12.58+3.445.24
20Tonje VassendNTNUI13.28+4.145.36
21Idunn HaavengenNTNUI15.32+6.186.28
22Marte Hoff HagenNTNUI23.01+13.479.35
23Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK24.00+14.4610.00
Hanne SandstadFreidigikke startet
Anne M Hausken NordbergNydalens SKikke startet

H 17-18E

2 290 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK7.593.29
2Cornelius BjørkSandefjord OK8.13+0.143.35
3Isak JonssonNydalens SK8.25+0.263.40
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL8.25+0.263.40
5Vebjørn Blom-HagenFossum IF8.26+0.273.40
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK8.29+0.303.42
7Lars Young VikNydalens SK8.37+0.383.45
8Mikkel HoltFreidig8.41+0.423.47
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL8.42+0.433.47
9Tobias AlstadFrol IL8.42+0.433.47
11Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø8.47+0.483.50
11Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK8.47+0.483.50
11Sondre YtterbøAsker Skiklubb8.47+0.483.50
14Jakob TorgersenHalden SK8.50+0.513.51
15Trym Nergård RønningOK Skøynar8.51+0.523.51
15Simen Spets StorhovFreidig8.51+0.523.51
17Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering8.52+0.533.52
18Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering8.54+0.553.53
18Lars SandstadFreidig8.54+0.553.53
20Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF8.55+0.563.53
20Jonas GrønliFreidig8.55+0.563.53
22David RundeKristiansand OK8.57+0.583.54
23Bendik EliassenFredrikstad SK8.58+0.593.54
23Eivind Berner MyhreFossum IF8.58+0.593.54
25Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn8.59+1.003.55
26Anders VestølVegårshei IL9.03+1.043.57
27Markus Andreas BreivoldGanddal IL9.07+1.083.58
28Tobias RøddeGanddal IL9.09+1.103.59
29Vegard KittilsenFreidig9.13+1.144.01
29Sondre OttesenFredrikstad SK9.13+1.144.01
31Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett9.15+1.164.02
31Vetle DrageKongsberg OL9.15+1.164.02
33Rolf Trygve HaugKongsberg OL9.20+1.214.04
34Marius BakkeFossum IF9.21+1.224.04
35Håkon SæternesByåsen IL9.22+1.234.05
35Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn9.22+1.234.05
37Johan Kristian UndelandSturla, IF9.24+1.254.06
38Sondre Zahl HagenFossum IF9.28+1.294.08
39Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering9.32+1.334.09
40Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb9.36+1.374.11
41Håkon HolstadFreidig9.37+1.384.11
42Felix FinsrudAsker Skiklubb9.41+1.424.13
43Jonatan AuneHalden SK9.44+1.454.15
43Aksel VeskeOK Skøynar9.44+1.454.15
45Halvard KornmoPorsgrunn OL9.46+1.474.15
46Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK9.47+1.484.16
47Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett9.49+1.504.17
47Alf Kristian HelleHalden SK9.49+1.504.17
49Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK9.51+1.524.18
50Nils TveiteÅs-NMBU Orientering9.58+1.594.21
51Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10.14+2.154.28
52Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering10.22+2.234.31
53Jens Øien KlosterFitjar IL10.36+2.374.37
54Tage RosenlundVaregg Fleridrett10.38+2.394.38
55Johannes LangaasNidarøst OK10.54+2.554.45
56Ole Kristian TaksdalGanddal IL11.19+3.204.56
57Linus BjørkeHalden SK14.10+6.116.11
Jesper LundinIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Håvard VeieOK Skøynarikke startet
Henrik R HoltHedrum OLikke startet
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet
Jørgen SchjølbergTynset IFikke startet
Birk Bell LysakerFana ILikke startet
Jo Even KolstadFreidigikke startet

H 19-20E

2 420 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK7.523.15
2Kristian PyttenKristiansand OK8.29+0.373.30
3Oskar Spets StorhovFreidig8.33+0.413.31
4Einar MelsomFossum IF8.36+0.443.33
5Sindre R HoltHedrum OL8.38+0.463.34
6Sebastian DalandKristiansand OK8.43+0.513.36
7Lukas LilandNydalens SK8.44+0.523.36
8Jørgen BaklidNTNUI8.52+1.003.39
9Aslak HeimdalNTNUI8.53+1.013.40
10Scott JuvikIL Gular8.54+1.023.40
10Sander ArntzenAsker Skiklubb8.54+1.023.40
12Anders HaugskottOL Trollelg8.56+1.043.41
13Mats EidsmoFreidig8.57+1.053.41
14Øyvind HjermstadFossum IF8.59+1.073.42
15Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb9.01+1.093.43
16Elias Skjolden SørensenLillomarka OL9.03+1.113.44
17Styrk Hundseid KamsvågNTNUI9.08+1.163.46
18Håkon KornmoPorsgrunn OL9.09+1.173.46
19Njaal Ellegaard MelbyVang OL9.11+1.193.47
19Oscar LyngenFreidig9.11+1.193.47
21Eskil FrøislandVang OL9.17+1.253.50
22Erling HjermstadFossum IF9.21+1.293.51
23Even LindaasVang OL9.24+1.323.53
24Kristian Fredrik LynumFreidig9.25+1.333.53
25Linus OlhansÅs-NMBU Orientering9.31+1.393.55
25Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering9.31+1.393.55
25Jens Johan BrekkeLillomarka OL9.31+1.393.55
28Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø9.35+1.433.57
29Eirik Høst FossgardLillomarka OL9.43+1.514.00
30Lavran ThorstensenNTNUI9.47+1.554.02
31Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular9.50+1.584.03
32Erik Hæstad BjørnstadFossum IF9.52+2.004.04
33Tord StrandKongsberg OL9.56+2.044.06
34Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10.01+2.094.08
35Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL10.04+2.124.09
36Peter GisholtFossum IF10.06+2.144.10
37Rasmus MathisenPorsgrunn OL10.18+2.264.15
38Einar EkelandNTNUI10.28+2.364.19
39Didrik BredesenLillomarka OL11.12+3.204.37
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettikke startet
Niels Christian HellerudHalden SKikke startet
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 21-E

2 500 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering8.213.20
2Stian SundsvikFrol IL8.47+0.263.30
3Mathias GløersenBækkelagets SK9.00+0.393.36
4Carl Petter LyngenFrol IL9.06+0.453.38
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg9.07+0.463.38
6Lars Maukon MurenNTNUI9.11+0.503.40
7Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK9.12+0.513.40
8Bojan BlumensteinNydalens SK9.17+0.563.42
9Erlend NydalNTNUI9.34+1.133.49
10Karl FremstadTyrving IL9.35+1.143.50
11Audun HeimdalNTNUI9.45+1.243.54
12Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK10.09+1.484.03
13Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK10.13+1.524.05
14Sander H. RogndokkenNydalens SK10.15+1.544.06
15Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø10.34+2.134.13
16Vegard Jarvis WestergårdNTNUI10.48+2.274.19
17Emil AhlbäckFossum IF10.57+2.364.22
18Oskar StørmerFossum IF11.22+3.014.32
19Olav Milian Schmitt GranNTNUI11.24+3.034.33
20Espen Samuelsen SkiriNTNUI11.28+3.074.35
21Eirik Langedal BreivikNTNUI11.35+3.144.38
22Mathias BenjaminsenLillomarka OL11.36+3.154.38
23Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.42+3.214.40
24Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.08+3.474.51
25Øyvind WiggenByåsen IL12.43+4.225.05
26Ulrik Astrup ArnesenNTNUI13.06+4.455.14
27Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.11+4.505.16
28Mattis HoltFreidig13.36+5.155.26
29Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI13.40+5.195.28
30Jakob Kalvig SkoganNTNUI15.37+7.166.14
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Håvard WedegeFredrikstad SKikke startet
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILikke startet
Oskar RøenVaregg Fleridrettikke startet
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor