Norsk Orientering

2019 Sprintliga

Skriv ut

Stilling etter 6 av 11 delarrangementer

H 21

Plass Navn Klubb
30.3
31.3
7.5
7.5
25.5
28.6
31.8
31.8
1.9
20.9
21.9
Totalt
1 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 140 140 130 113 (64) 523
2 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 120 130 84 130 464
3 Emil Ahlbäck Fossum IF 130 130 89 100 449
4 Oskar Størmer Fossum IF 106 120 100 120 (84) 446
5 Kasper Fosser Heming Orientering 140 140 140 420
6 Per Harald Löfgren Johansen Varegg Fleridrett 89 100 94 61 344
7 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 72 106 94 70 342
8 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 78 84 70 84 316
9 Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK 72 89 81 41 283
10 Einar Melsom Fossum IF 113 52 113 278
11 Karl Fremstad Tyrving IL 94 94 75 263
11 Oskar Andrén IL Leik 84 113 66 263
13 Audun Heimdal NTNUI 130 120 250
14 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 100 52 89 241
15 Yannick Michiels Turun Metsänkävijät, FIN 120 106 226
15 Olai Stensland Lillevold NTNUI 81 81 64 226
17 Andreas Sølberg IL Leik 89 58 68 215
18 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 120 75 195
19 Jakob Ekhard Edsen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 78 100 178
20 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 60 106 166
21 Marius Pytten NTNUI 68 94 162
22 Jonas Klausen Espedal NTNUI 75 78 153
23 Gaute Hallan Steiwer Fredrikstad SK 140 140
24 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 53 84 137
24 Vegard Danielsen Kristiansand OK 62 75 137
26 Emil Wingstedt Halden SK 64 72 136
27 Oskar Røen Varegg Fleridrett 54 78 132
28 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 68 61 129
29 Harald Kalager Stavanger Orienteringsklubb 62 58 120
29 Henry McNulty Bækkelagets SK 120 120
31 Fredrik Omdal Ganddal IL 66 52 118
32 Herman Ryen Martinsen NTNUI 55 61 116
33 Jesse Laukkarinen Halden SK 113 113
33 Kristian Pytten Kristiansand OK 113 113
33 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 61 52 113
36 Lukas Liland Nydalens SK 106 106
37 Anton Sjökvist Fredrikstad SK 100 100
38 Emil Øbro Dansk Orienterings-Forbund, DEN 94 94
38 Håvard Haga Nydalens SK 94 94
40 Espen Raastad Skien OK 59 33 92
41 Eirik Langedal Breivik NTNUI 84 84
42 Anders Vister Nydalens SK 81 81
42 Elias Jonsson Nydalens SK 81 81
44 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 78 78
44 Emil Granqvist NTNUI 78 78
46 Rasmus Møller Jess OK Linné, SWE 75 75
47 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 70 70
47 Tobias Rødde Ganddal IL 70 70
47 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 70 70
47 Mattis Holt Freidig 70 70
47 Aslak Heimdal Konnerud IL 70 70
52 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 68 68
53 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 66 66
53 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 66 66
55 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 64 64
55 Birk Bell Lysaker Fana IL 64 64
55 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 64 64
55 Åsmund Aamodt Resell NTNUI 64 64
55 Marius Øie Løten o-lag 64 64
60 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 63 63
60 Jason Krogh-Pedersen Dansk Orienterings-Forbund, DEN 63 63
60 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 63 63
63 Damien Renard Kongsberg OL 62 62
64 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 61 61
65 Olle Boström Tyrving IL 60 60
65 Martin Blystad Stavanger Orienteringsklubb 60 60
67 Göran Winblad Fredrikstad SK 59 59
67 Håvard Wedege Fredrikstad SK 59 59
69 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 58 58
69 Stian Sundsvik Frol IL 58 58
71 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 57 57
71 Henrik Eijsink Nydalens SK 57 57
73 Simon Jakobsson Frol IL 56 56
73 Ove Baardsgaard OL Trollelg 56 56
75 Andreas G. Polden Nydalens SK 55 55
75 Stig Alvestad IK Grane Arendal Orientering 55 55
75 Egil Frydenlund Sturla, IF 55 55
78 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 53 53
79 Itsuki Ito KOLC, JPN 52 52
79 Eric Börjeskog Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 52 52
79 Mathias Drage Kongsberg OL 52 52
82 Øyvind Wiggen Byåsen IL 51 51
83 Are Wigaard NTNUI 50 50
84 Laurits Bidstrup Møller Silkeborg OK, DEN 49 49
85 Bjørn Lundanes NTNUI 48 48
85 Andreas Svingheim Magerøy Lillehammer OK 48 48
87 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 46 46
88 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 45 45
89 Ola Keiserås IL Leik 44 44
89 Espen Samuelsen Skiri NTNUI 44 44
91 Olav Vestøl Vegårshei IL 42 42
92 Ole Jørgen Bogen Arenth NTNUI 41 41
93 Kristian Græsli Hamar OK 39 39
94 Lars Solli Mo OK 38 38
95 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 37 37
96 Thomas Tubbehaugen OK Moss 36 36
97 KyongSa Ri IL BUL-Tromsø 35 35
98 Robert Fredriksen Notodden OL 34 34
99 Vegard Vaeng Bernhardsen NTNUI 32 32
100 Kim Aleksander Hammer Iversen Østmarka OK 31 31

D 21

Plass Navn Klubb
30.3
31.3
7.5
7.5
25.5
28.6
31.8
31.8
1.9
20.9
21.9
Totalt
1 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 140 140 (130) 140 140 560
2 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 130 120 120 113 (100) 483
3 Lone Brochmann Bækkelagets SK 113 100 100 (100) (94) 113 426
4 Ingeborg Eide Byåsen IL 120 130 140 390
5 Runa Fremstad Larvik OK 106 89 94 (63) 89 378
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 106 81 84 (81) 100 371
7 Malin Sandstad NTNUI 94 84 89 89 (72) 356
8 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 84 94 75 84 (66) (75) 337
9 Oda J Sikkeland Tyrving IL 75 113 72 58 318
10 Mai Elin B. Watson Bækkelagets SK 100 70 84 63 317
11 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 89 (52) 78 78 70 315
11 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 94 106 60 55 315
13 Evine Westli Andersen Løten o-lag 78 70 81 64 293
14 Silje Ekroll Jahren Nydalens SK 140 130 270
15 Anine Lome Hamar OK 113 120 233
16 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 81 64 59 204
17 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 66 55 62 183
18 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 68 58 56 182
19 Maren Grande Frol IL 70 89 159
20 Linnea Gustafsson Uddevalla OK, SWE 72 64 136
21 Marion Aebi Tyrving IL 53 78 131
22 Ingrid Lundanes NTNUI 130 130
22 Elena Roos Halden SK 130 130
24 Emma Arnesen Byåsen IL 57 68 125
25 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 58 64 122
26 Lizzie Ingham Halden SK 120 120
26 Irina Nyberg Alfta-Ösa OK, SWE 120 120
28 Kine Hallan Steiwer Halden SK 113 113
29 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 106 106
29 Tonje Vassend NTNUI 106 106
29 Caroline Gjøtterup Dansk Orienterings-Forbund, DEN 106 106
32 Synnøve Bråten Vegårshei IL 94 94
33 Tone Wigemyr Snerthammer Oddersjaa SSK 84 84
33 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 84 84
35 Jenny Baklid Konnerud IL 78 78
35 Helene Eger Kongsberg OL 78 78
37 Charlotte Watson Lillomarka OL 75 75
37 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 75 75
39 Tale Strand Kongsberg OL 70 70
39 Triin Jäädmaa NTNUI 70 70
41 Marie Olaussen Fredrikstad SK 68 68
42 Marta Ulvensøen NTNUI 66 66
43 Agnethe Hasli Bækkelagets SK 64 64
44 Oda Wennemo Byåsen IL 62 62
45 Jo Shepherd Halden SK 61 61
45 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 61 61
45 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 61 61
45 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 61 61
45 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 61 61
50 Mathilde Rundhaug Frol IL 60 60
51 Karen Oline Kolstad NTNUI 59 59
52 Tora Aasheim Nymark Varegg Fleridrett 58 58
52 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 58 58
54 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 57 57
55 Line Sølberg IL Leik 56 56
56 Isabel Donner NTNUI 55 55
56 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 55 55
56 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 55 55
59 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 54 54
59 Margrethe Wisløff NTNUI 54 54
61 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 53 53
62 Christine Hoen Eiker OL 52 52
62 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 52 52
62 Camilla Öhman NTNUI 52 52
62 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 52 52
66 Tilla Farnes Hennum NTNUI 51 51
66 Marte Fallbakken Berge Bodø og Omegn IF Orientering 51 51
68 Idunn Haavengen NTNUI 50 50
68 Oda Isnes Tyse Eiker OL 50 50
70 Henriette Nygaard Skjørbæk OK Pan Århus, DEN 49 49
70 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 49 49
72 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 48 48
72 Beatrice Law BOK, GBR 48 48
74 Line Ruud Mo OK 47 47
74 Malene Instanes Sturla, IF 47 47
76 Camilla Hengebøl Frol IL 46 46
76 Iselin Sørensen Sturla, IF 46 46
78 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 45 45
79 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 44 44
80 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 43 43

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
30.03.2019 Sprintliga 2019 Løp 1 Stavanger Orienteringsklubb Sprint
31.03.2019 Prøve-NM Knockoutsprint Stavanger Orienteringsklubb sprint
07.05.2019 Sprintliga Sprint - formiddag Lillomarka OL sprint
07.05.2019 Sprintliga Rerun - ettermiddag Lillomarka OL sprint
25.05.2019 NM Sprint Finaler Nydalens SK sprint
28.06.2019 Norsk o-festival - sprint elite Hedrum OL, Lardal OL, Larvik OK sprint
31.08.2019 Sprintliga + rerun - Trondheim Norges Orienteringsforbund sprint
31.08.2019 Sprintliga + rerun - Trondheim Norges Orienteringsforbund sprint
01.09.2019 Sprintliga, heatfinaler - Trondheim Norges Orienteringsforbund sprint
20.09.2019 Norgescup sprint Verdal OK sprint
21.09.2019 NM knockoutsprint og O-idol Verdal OK mellom

Annonser

IOF Eventor