Norsk Orientering

KRETSRANKING HORDALAND 2017 - Sluttstilling!

Skriv ut

Sluttstilling etter 7 delarrangementer

D11-12

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Tonje Rykkje Stord Orientering 955 1000 (785) (738) 948 1000 917 4820
2 Karoline Strandenes Fana IL 1000 1000 952 770 3722
3 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 1000 1000 1000 3000
4 Stine Marie Tefre Grieg Fana IL 956 553 1509
5 Idun Hekland IL Gular 804 0 804
6 Helene Nysæter Bergens TF 640 640

H11-12

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Andreas Strømme Lid TIF Viking 1000 796 1000 827 3623
2 Oskar Heksem Fana IL 1000 1000 1000 3000
3 Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 446 685 1131
4 Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1000 1000
4 Jørgen Skram Isdahl Fitjar IL 1000 1000
6 Martin Løkling Gneist, IL 807 807

D13-14

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 1000 1000 1000 1000 991 (825) 4991
2 Kristine Bog Vikane Fana IL 1000 1000 692 2692
3 Oda Kjellevold Malde IL Gular 832 552 759 0 2143
4 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 1000 1000

H13-14

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Andreas Dale Bergens TF 1000 1000 1000 1000 1000 (1000) (1000) 5000
2 Brage Bell Lysaker Fana IL 752 (534) (411) 840 957 644 831 4024
3 Magnus Strømme Lid TIF Viking 732 829 855 962 3378
4 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett (460) 681 702 464 588 (227) 527 2962
5 Jørgen Westerheim Stord Orientering 585 494 1079
6 Ivan Krutikov Stord Orientering 635 635
7 Rasmus Jorde Varegg Fleridrett 621 621
8 Vegard Velle Sivertsen Bergens TF 612 612
9 Sondre Batalden Fana IL 362 0 186 548

D15-16

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 1000 1000 (957) 1000 1000 (984) 1000 5000
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 997 965 1000 (962) 974 1000 (928) 4936
3 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 978 932 961 (899) 909 994 4774
4 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 745 954 951 883 738 4271
5 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 863 591 657 2111

H15-16

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Erik Bohne Varegg Fleridrett 1000 1000 983 1000 956 4939
2 Andreas Nysæter Bergens TF 873 (870) 989 942 1000 976 4780
3 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 857 884 952 874 846 4413
4 Jens Øien Kloster Fitjar IL 789 730 882 847 932 4180
5 Birk Bell Lysaker Fana IL 975 993 1000 1000 3968
6 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 924 959 852 941 3676
7 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 801 870 912 1000 3583
8 Sigve Rygg Eikeland Bergens TF 762 884 836 940 3422
9 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 901 0 0 840 771 2512
10 Brage Iversen Bergens TF 788 876 830 2494
11 Ulrik Hellen TIF Viking 848 733 603 2184
12 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 0 677 0 993 1670
13 Mathias Heradstveit Gneist, IL 706 829 1535
14 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 0 702 701 0 1403
15 Knut Heikki Odland Torgersen Bergens TF 629 700 1329
16 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 625 519 1144
17 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 450 0 554 1004
18 Lars Evensen Gneist, IL 0 736 736
19 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 665 665
20 Jon William Hammer Bergens TF 470 470
21 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 336 336
Fredrik Blichfeldt Osterøy IL 0 0
Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 0 0

D17-18

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1000 (999) 1000 (981) 1000 1000 1000 5000
2 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 901 1000 832 1000 3733
3 Hanne Daltveit Fana IL 952 918 899 2769
4 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 993 993
5 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 984 984
6 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 792 792

H17-18

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Stian Rykkje Varegg Fleridrett 953 1000 (0) 909 1000 939 4801
2 Knut Kyrkjebø TIF Viking 948 1000 931 876 969 4724
3 Scott Juvik IL Gular 790 994 (0) 1000 (0) 952 863 4599
4 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1000 1000 968 1000 3968
5 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 861 985 996 840 0 3682
6 Andreas Grønbech Askøy OL 795 987 0 704 (0) 925 3411
7 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 909 842 920 2671
8 Magnus Gjerstad Varegg Fleridrett 999 999

D19-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 822 1000 1000 1000 967 (725) 4789
2 Helen Martinsen IL Gular 887 913 946 1000 3746
3 Ingunn Martinsen Varegg Fleridrett 674 657 971 923 3225
4 Kristin Löfgren Johansen Varegg Fleridrett 1000 1000 2000
5 Kristine Grønlund Fana IL 769 818 1587
6 Vibeke Tefre Grieg Fana IL 748 801 1549
7 Mariell Arntzen Gneist, IL 711 770 0 1481
8 Valentina Dimitrova Gneist, IL 667 713 1380
9 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1000 1000
10 Randi Hole Bergens TF 965 965
11 Annemarie B. Aarnes Fana IL 895 895
12 Silje Gulbrandsen Wollan Fana IL 873 873
13 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 869 869
14 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 855 855
15 Gunhild Forland Askøy OL 818 818
16 Henriette Sognnæs Bergens TF 677 677
17 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 644 644
18 Liv Ormberg Gneist, IL 572 572
Mariann Schei TIF Viking 0 0

H19-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Oskar Røen Varegg Fleridrett (910) 932 999 1000 975 999 4905
2 Rune Nygaard IL Gular (963) 983 1000 966 964 988 4901
3 Andreas G. Polden Gneist, IL 915 947 983 957 964 4766
4 Helge Nysæter Bergens TF 796 870 (0) 919 918 916 4419
5 Per Arne Aadland Samnanger IL 934 925 974 944 3777
6 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 1000 920 992 2912
7 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 875 908 832 2615
8 Knut Utne Fana IL 600 581 498 697 2376
9 Geir Heksem Fana IL 685 745 771 2201
10 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 1000 1000 2000
11 Trygve Buanes TIF Viking 957 1000 1957
12 Kenneth Westerheim Stord Orientering 947 961 1908
13 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 862 965 1827
14 Anders Tønnessen Rød Fana IL 757 910 1667
15 Bjørn Johannessen Field Gneist, IL 814 0 725 0 0 1539
16 Trond Døskeland Fana IL 728 783 1511
17 Ketil Døskeland Fana IL 641 780 1421
18 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 1000 1000
19 Magne Knudsen Gneist, IL 945 945
20 Jan Kocbach Fana IL 929 929
21 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 918 918
22 Helge Haugen IL Gular 917 917
23 Anders Daltveit Fana IL 914 914
24 Eirik Bjørkevoll Odda OL 852 852
25 Bjarte Eikanger TIF Viking 842 842
26 Vemund Hansen TIF Viking 781 781
27 Tore Nymark Askøy OL 776 776
28 Gard E. Jørgensen Gneist, IL 752 752
29 Øyvind Johannessen Gneist, IL 750 750
30 Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 707 707
31 Jostein Kvakland Varegg Fleridrett 690 690
32 Steinar Danielsen Os Orienteringsklubb 685 685
33 Sigurd Eikner Fana IL 673 673
34 Jarle Kloster Fitjar IL 658 658
35 Tormod Skauge IL Gular 629 629
36 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 599 599
36 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 599 599
38 Joar Haugen Lemme Samnanger IL 411 411
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 0 0

D40-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Karianne Strømme TIF Viking 1000 (899) 970 1000 1000 1000 4970
2 Tove Aasheim Askøy OL 950 (880) 1000 969 978 932 4829
3 Linda Rykkje Stord Orientering 857 961 928 988 817 4551
4 Randi Hole Bergens TF 964 1000 1000 952 3916
5 Marian Kjellevold IL Gular 812 867 736 878 3293
6 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 930 943 0 962 2835
7 Marianne Nummedal Fana IL 847 935 919 2701
8 Rannveig Nordhagen Fana IL 958 993 1951
9 Lise Christensen TIF Viking 816 940 1756
10 Birgitte Torbjørnsen IL Gular 817 886 1703
11 Liv Ormberg Gneist, IL 847 0 847
12 Kirsti Lysaker Fana IL 712 712
13 Vibeke Øye IL Gular 668 668
Mariann Schei TIF Viking 0 0
Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 0 0

H40-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Sveinung Rykkje Stord Orientering 933 1000 1000 1000 (790) 978 4911
2 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 761 844 849 903 3357
3 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 741 568 312 909 654 3184
4 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 984 1000 975 2959
5 Tore Nymark Askøy OL 918 1000 1918
6 Tom Eirik Eikanger IL Gular 1000 897 1897
7 Sverre Johan Nærheim IL Gular 827 845 1672
8 Bård Hekland IL Gular 815 810 1625
9 Tom Øyvind Johannessen Gneist, IL 912 701 1613
10 Kenneth Westerheim Stord Orientering 1000 1000
11 Jarle Haugland Stord Orientering 961 961
12 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 924 924
13 Henrik Ottesen Stord Orientering 913 913
14 Even Rolsnes Stord Orientering 886 886
15 John Fredrik Hatling Fana IL 879 879
16 Vemund Hansen TIF Viking 860 860
17 Bjart Are Hellen TIF Viking 849 849
18 Ketil Døskeland Fana IL 785 785
19 Rune Vassenden Halsnøy OL 736 736
20 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 678 678
21 Steinar Danielsen Os Orienteringsklubb 618 618
Tore Juvik IL Gular 0 0
Jon Dale Bergens TF 0 0

D50-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 1000 1000 997 (870) 910 888 4795
2 Hege Fjellbirkeland IL Gular 990 966 817 854 3627
3 Turid Rognsvåg Os Orienteringsklubb 999 1000 979 2978
4 Mai Helen Linga IL Gular 1000 930 901 2831
5 Rannveig Nordhagen Fana IL 1000 1000 2000
6 Britt Karlsen Askøy OL 882 0 960 0 1842
7 Lise Christensen TIF Viking 937 781 1718
8 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 690 660 1350
9 Siren Hopland Gneist, IL 633 633
10 Nina Lokøen Knudsen Gneist, IL 414 414

H50-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Kjetil Damm TIF Viking 963 969 978 899 789 4598
2 Torgeir Strand Fana IL 845 853 904 857 833 4292
3 Arne Johannesen IL Gular 1000 1000 1000 897 3897
4 Jan Petter Hansen IL Gular 922 949 814 866 3551
5 Tore Svein Nese Askøy OL 868 768 841 827 3304
6 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 833 845 795 825 3298
7 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 868 754 749 841 3212
8 Tom Eirik Eikanger IL Gular 1000 1000 1000 3000
9 Sigurd Eikner Fana IL 959 943 944 2846
10 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 882 941 902 2725
11 Tore Juvik IL Gular 954 979 667 2600
12 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 834 790 822 2446
13 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 1000 946 1946
14 Jan Steineger Gneist, IL 964 930 1894
15 Tord Bell Myking Fana IL 887 0 977 1864
16 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 969 0 858 1827
17 Ole Tørnqvist Fana IL 913 881 1794
18 Øistein Bøe Fana IL 910 830 1740
19 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 845 881 1726
20 Jan Haugland Årstad IL 870 836 1706
21 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 757 856 0 1613
22 Rune Erdal Samnanger IL 848 706 1554
23 Johannes Gjerstad Osterøy IL 446 397 546 1389
24 Matti Torgersen Bergens TF 589 596 1185
25 Bjørn Hølleland Fana IL 977 977
26 Tore Nymark Askøy OL 948 948
27 Jarle Halland Stord Orientering 920 920
28 Pål Augland Bergens TF 822 822
29 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 801 801
30 Harald Forland Askøy OL 782 782
Lars Fjellanger Fana IL 0 0
Rune Stadsnes IL Gular 0 0
Bjørn Sandvik IL Gular 0 0

D60-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Berit Hegdal Bergens TF 919 969 850 (0) 1000 915 4653
2 Nina Soligard Bergens TF 797 948 991 1000 3736
3 Siren Greve Bergens TF 1000 1000 1000 3000
4 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 769 1000 1000 2769
5 Rannveig Solli Askøy OL 945 873 1818
6 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 872 844 1716
7 Astrid Ormberg Fana IL 746 746
8 Kari Secher Bergens TF 685 685
9 Astri Ese Hole Bergens TF 303 303

H60-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 817 978 1000 835 958 4588
2 Øyvind Skålevik Fitjar IL 906 1000 685 2591
3 Jan Steineger Gneist, IL 1000 1000 2000
4 Egil Karlsen Askøy OL 0 897 982 1879
5 Sigmund Sætre Fitjar IL 888 884 1772
6 Jan Olav Ormberg Fana IL 425 699 529 1653
7 Atle Bergseth Varegg Fleridrett 0 652 833 1485
8 John Olav Alvsvåg Fana IL 406 947 1353
9 Svein Linga IL Gular 1000 1000
9 Atle Irgens Stord Orientering 1000 1000
9 Jan Arve Solli Askøy OL 1000 1000
12 Atle Alvheim Fana IL 998 998
13 Terje Mathias Haugland TIF Viking 928 0 928
14 Magnar Hillesdal Stord Orientering 900 900
15 Erling Strand Bergens TF 852 852
16 Alfon Johansen Bergens TF 824 824
17 Øistein Paulsen Bergens TF 739 739

D70-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 1000 1000 1000 0 0 3000
2 Ingvill Vold Fana IL 694 0 690 1384
3 Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 1000 1000
3 Edel Slettemark Stord Orientering 1000 1000
3 Marie Herigstad Os Orienteringsklubb 1000 1000
6 Turid Tangen Os Orienteringsklubb 791 791

H70-

Plass Navn Klubb
25.3
2.4
14.5
11.6
26.8
2.9
16.9
Totalt
1 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 849 940 (770) 850 935 (660) 951 4525
2 Ingolf Dybvik Stord Orientering 812 1000 887 780 920 4399
3 Axel Ingvaldsen TIF Viking 905 899 768 751 880 4203
4 Per Vold Fana IL 956 1000 794 979 0 3729
5 Dag Sletten Bergens TF 1000 986 921 2907
6 Geir Husdal TIF Viking 0 993 796 1000 2789
7 Harald Westerheim Fitjar IL 1000 1000 2000
8 Per Audun Kloster Fitjar IL 979 926 1905
9 Per Haugland Årstad IL 948 908 1856
10 Magne Raadal Fana IL 1000 810 1810
11 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 907 836 1743
12 Dagfinn Hole Bergens TF 970 970
13 Kristian Hj. Falch IL Gular 894 894
14 Olav Ingvar Thornes Årstad IL 864 864
15 Einar Nordås Fana IL 794 794
Steinar Slettemark Stord Orientering 0 0
Per Olaf Tangen Fana IL 0 0
Sigvald Robberstad Halsnøy OL 0 0

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
25.03.2017 Gneist 2-dagers, dag 1 (HOK-ranking 1/2017) Gneist, IL mellom
02.04.2017 Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017) Stord Orientering lang
14.05.2017 HOK-rankingløp 3/2017 Askøy OL mellom
11.06.2017 TIF Viking jubileumsløp / KM ultralang Hordaland (HOK-rankingløp 4/2017) TIF Viking ultralang
26.08.2017 KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 5/2017) Fana IL lang
02.09.2017 Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017) Hordaland, Haugesund IL Orientering lang
16.09.2017 HOK-rankingfinale 2017 IL Gular lang

Annonser

IOF Eventor