Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: lørdag 2 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | D15-20B | H15-20B | D35K | H35K | D/H13-16N | D/H13-16C | H17K | D17K | D-80 | H-80 | B-åpen | C-åpen

N-åpen

1 720 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering46.14+7.0726.52
0Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett1.30.16+51.0952.28
0Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett1.29.34+50.2752.04
0Vilde SandvikBjoa IL33.1819.21
0Ingrid Hjermann SveenHaugesund IL Orientering46.27+7.2027.00
0Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL39.28+0.2122.56
0Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL32.0918.41
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering40.55+1.4823.47
0Maria Ormberg ElingsenGneist, IL39.0722.44
0Filip SveenHaugesund IL Orientering33.4419.36
0Dina SandvikBjoa IL39.59+0.5223.14
0Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett25.4714.59
Benjamin VikseHaugesund IL Orienteringikke startet
Thomas VikseHaugesund IL Orienteringikke startet
Vilde PuntervoldEgersund OKikke startet

D -10

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emilie SolvikGneist, IL1.15.4038.36
Marie ThomassenVaregg Fleridrett1.00.4831.01

D 11-12

1 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL22.1711.22
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)37.23+15.0619.04
3Synne Skeie PettersonEgersund OK38.50+16.3319.48
4Tonje RykkjeStord Orientering39.59+17.4220.23
5Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40.31+18.1420.40
6Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)42.45+20.2821.48
7Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb42.51+20.3421.51
8Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)53.44+31.2727.24
9Miriam SveenHaugesund IL Orientering1.04.04+41.4732.41
10Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.10.46+48.2936.06
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Idun HeklandIL Gulardiskvalifisert
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringikke startet

D 13-14

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.02.5716.31
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.13.21+10.2419.15
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)1.18.51+15.5420.41
4Kristine Bog VikaneFana IL1.21.55+18.5821.30
5Alida OftedalÅlgård Orientering1.23.56+20.5922.01
6Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.49.54+46.5728.50
7Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.49.55+46.5828.50
8Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.50.55+47.5829.06
Hanna LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Oda Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

D 15-16

4 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL49.2411.37
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.03.35+14.1114.57
3Mari Strømme LidTIF Viking1.04.02+14.3815.04
4Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.04.45+15.2115.14
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.05.32+16.0815.25
6Tora Aasheim NymarkTIF Viking1.06.04+16.4015.32
7Ida MonsenEgersund OK1.06.07+16.4315.33
8Ingrid LamarkGanddal IL1.07.36+18.1215.54
9Julie PuntervoldEgersund OK1.43.53+54.2924.26
10Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.47.51+58.2725.22
Celina Iversen ÅseEgersund OKdiskvalifisert
Nora SvendsenGanddal ILdiskvalifisert

D 17-18

5 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina VollHaugesund IL Orientering1.26.2216.04
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.35.16+8.5417.44
3Hanne DaltveitFana IL1.54.27+28.0521.18
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet

D 21-

7 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.28.5012.30
2Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett1.32.43+3.5313.03
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1.46.54+18.0415.03
4Kristine GrønlundFana IL2.06.24+37.3417.48
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet
Anne Kari VikingstadTorvastad ILikke startet

D 40-

5 370 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karianne StrømmeTIF Viking1.19.4514.51
2Linda RykkjeStord Orientering1.21.37+1.5215.11
3Tove AasheimAskøy OL1.23.07+3.2215.28
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.26.11+6.2616.02
5Vibeke LamarkGanddal IL1.29.55+10.1016.44
6Marianne NummedalFana IL1.32.35+12.5017.14
6Hilde HetlandEgersund OK1.32.35+12.5017.14
8Anne Sofie SandvikBjoa IL1.32.55+13.1017.18
9Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.36.32+16.4717.58
10Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.37.50+18.0518.13
11Marian KjellevoldIL Gular1.39.12+19.2718.28
12Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.54.02+34.1721.14
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb2.05.41+45.5623.24
Liv OrmbergGneist, ILdiskvalifisert

D 50-

4 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig NordhagenFana IL57.1813.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Inger Tone NygårdEgersund OK59.43+2.2514.03
3Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)59.56+2.3814.06
4Ingrid SandvollGneist, IL1.07.33+10.1515.53
5Ann Karin TjørhomGanddal IL1.08.16+10.5816.03
6Hege FjellbirkelandIL Gular1.13.59+16.4117.24
7Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.20.43+23.2518.59
8Lise ChristensenTIF Viking1.22.18+25.0019.21
9Nina Lokøen KnudsenGneist, IL2.04.26+1.07.0829.16
10Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb2.10.10+1.12.5230.37
Dorine de Vries-Salaolv MINORdiskvalifisert
Britt KarlsenAskøy OLdiskvalifisert

D 60-

2 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit HegdalBergens TF55.5719.50
2Nina SoligardBergens TF56.56+0.5920.11

D 70-

2 820 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering59.5321.14
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.15.33+15.4026.47
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.24.36+24.4330.00
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.37.56+38.0334.43
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

H -10

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håkon SolvikGneist, IL1.16.0638.49
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.0820.59
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett45.1123.03

H 11-12

1 960 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)25.0912.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)28.06+2.5714.20
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31.14+6.0515.56
4Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett32.12+7.0316.25
5Martin LøklingGneist, IL44.37+19.2822.45
6Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb46.26+21.1723.41
7Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb49.24+24.1525.12
8Lars WikstrømHaugesund IL Orientering2.15.41+1.50.321.09.13

H 13-14

3 810 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering41.2710.52
2Andreas DaleBergens TF43.43+2.1611.28
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.02.41+21.1416.27
4Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.07.45+26.1817.46
5Øyvind LamarkGanddal IL1.12.28+31.0119.01
6Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.13.42+32.1519.20
7Brage Bell LysakerFana IL1.14.48+33.2119.37
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.19.53+38.2620.58
9Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.19.54+38.2720.58
10Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.20.49+39.2221.12
11Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)1.24.13+42.4622.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Thomas Barvik MælandGanddal IL1.30.02+48.3523.37
13Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK1.30.36+49.0923.46
14Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.36.10+54.4325.14
15Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.37.09+55.4225.29
16Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.39.12+57.4526.02
17Ole Andre BrandsbergEgersund OK1.41.12+59.4526.33
18Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.51.17+1.09.5029.12
19Sondre BataldenFana IL1.54.51+1.13.2430.08
Edvin AakreEgersund OKdiskvalifisert
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gustav LevangSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringikke startet

H 15-16

5 370 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.06.3312.23
2Erik BohneVaregg Fleridrett1.11.50+5.1713.22
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.19.43+13.1014.50
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.20.11+13.3814.55
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.23.16+16.4315.30
6Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.26.42+20.0916.08
7Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1.29.42+23.0916.42
8Tobias RøddeGanddal IL1.31.03+24.3016.57
9Jens Øien KlosterFitjar IL1.33.41+27.0817.26
10Mads Jørgen SkageGneist, IL1.33.53+27.2017.28
11Olav Hammersland GarnesGneist, IL1.44.42+38.0919.29
12Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.54.42+48.0921.21
Tage RosenlundVaregg Fleridrettbrutt

H 17-18

7 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.24.1911.52
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.29.24+5.0512.35
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.29.37+5.1812.37
4Scott JuvikIL Gular1.32.19+8.0013.00
5Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1.34.42+10.2313.20
Andreas GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H 19-20

9 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein BaustadHaugesund IL Orientering4.00.2325.29

H 21-

9 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.31.539.44
2Oskar RøenVaregg Fleridrett1.36.22+4.2910.13
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL2.12.27+40.3414.02
4Sveinung ErslandHaugesund IL Orientering2.39.22+1.07.2916.53
0Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orienteringutenfor konkurranse
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet

H 40-

7 100 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.13.1010.18
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.21.12+8.0211.26
3Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering1.22.53+9.4311.40
4Oddvar TaksdalGanddal IL1.23.39+10.2911.46
5Kenneth WesterheimStord Orientering1.23.56+10.4611.49
6Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1.24.56+11.4611.57
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.25.18+12.0812.00
8Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.28.02+14.5212.23
9Jarle HauglandStord Orientering1.30.27+17.1712.44
10Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1.31.02+17.5212.49
11Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.32.51+19.4113.04
12Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.36.23+23.1313.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.36.36+23.2613.36
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.39.04+25.5413.57
15Even RolsnesStord Orientering1.43.04+29.5414.30
16Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.46.03+32.5314.56
17Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.49.08+35.5815.22
18Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.53.09+39.5915.56
19Bård HeklandIL Gular1.55.48+42.3816.18
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb2.13.46+1.00.3618.50
21Sander StielstraSauda Orienteringsklubb2.28.15+1.15.0520.52
Jon DaleBergens TFdiskvalifisert
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Pål ThomassenVaregg Fleridrettikke startet
Sveinung RykkjeStord Orienteringikke startet

H 50-

5 370 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild AasheimGanddal IL51.519.39
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb57.16+5.2510.39
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb57.36+5.4510.43
4Einar MartinsenVikebygd IL58.31+6.4010.53
5Tom Eirik EikangerIL Gular59.54+8.0311.09
6Tore NymarkAskøy OL1.06.01+14.1012.17
7Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL1.06.15+14.2412.20
8Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.06.52+15.0112.27
9Kjetil DammTIF Viking1.11.55+20.0413.23
10Trond LamarkGanddal IL1.15.34+23.4314.04
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.15.42+23.5114.05
12Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.16.49+24.5814.18
13Torgeir StrandFana IL1.19.54+28.0314.52
14Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.23.55+32.0415.37
15Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.25.03+33.1215.50
16Bjørn-Inge SkageGneist, IL1.29.53+38.0216.44
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.32.53+41.0217.17
18Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.33.04+41.1317.19
19Tore JuvikIL Gular1.39.44+47.5318.34
Derk de Vriesolv MINORdiskvalifisert

H 60-

4 250 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb51.4712.11
2Jan SteinegerGneist, IL52.10+0.2312.16
3Ove OalandGanddal IL59.38+7.5114.01
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb1.03.05+11.1814.50
5Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.09.17+17.3016.18
6Jarle HeddelandØlen IL1.14.50+23.0317.36
7Bjarne GimreGanddal IL1.16.52+25.0518.05
8Øyvind SkålevikFitjar IL1.25.00+33.1320.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Atle BergsethVaregg Fleridrett1.28.24+36.3720.48
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbikke startet
Harry BreilandÅlgård Orienteringikke startet

H 70-

2 820 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne StakkestadHaugesund IL Orientering45.1916.04
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb50.18+4.5917.50
3Harald WesterheimFitjar IL50.22+5.0317.51
4Per VoldFana IL52.23+7.0418.34
5Sigved GramstadHaugesund IL Orientering56.52+11.3320.09
6Per Audun KlosterFitjar IL57.45+12.2620.28
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb59.26+14.0721.04
8Harald SteinslandVikebygd IL59.33+14.1421.07
9Axel IngvaldsenTIF Viking1.02.24+17.0522.07
10Magnar NerheimSuldal Orienteringslag1.07.55+22.3624.05
11Geir HusdalTIF Viking1.10.51+25.3225.07
12Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.24.31+39.1229.58
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Ingebrigt GuleVindafjord OLdiskvalifisert

D15-20B

3 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering2.24.1837.52

H15-20B

3 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander HorpestadEgersund OK1.29.3023.29
2Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1.45.56+16.2627.48

D35K

3 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.21.3621.25 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tone RosenlundVaregg Fleridrett1.38.26+16.5025.50
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLdiskvalifisert

D/H13-16N

1 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas KristiansenHaugesund IL Orientering18.3810.50
Mathias SkaugeIL Gularikke startet

D/H13-16C

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering18.109.16
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering26.47+8.3713.39
Olve HeklandIL Gulardiskvalifisert

H17K

5 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL1.08.0912.41
2Gunnar PettersonEgersund OK1.13.19+5.1013.39
3Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.30.34+22.2516.51
4Johan EikangerIL Gular1.52.13+44.0420.53
5Sturle NordeideGneist, IL2.05.49+57.4023.25

D17K

4 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett1.12.4917.08
2Ina Hopland SkageGneist, IL1.20.34+7.4518.57
3Ingelinn MolvikGneist, IL1.22.34+9.4519.25

B-åpen

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell SkageGneist, IL1.36.1625.16
2Ketil NummedalFana IL1.36.53+0.3725.25
3Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb2.19.13+42.5736.32
4Lars Olav ToloGneist, IL2.25.15+48.5938.07
5Bjørn BataldenFana IL2.32.51+56.3540.07
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Siren HoplandGneist, ILdiskvalifisert
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Magne NordeideGneist, ILdiskvalifisert

C-åpen

1 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egil KarlsenAskøy OL32.1216.25
2Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb39.13+7.0120.00
3Helge BohneVaregg Fleridrett45.42+13.3023.18
4Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb52.47+20.3526.55
5May-lill DammTIF Viking1.07.09+34.5734.15
6Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.11.06+38.5436.16
7Margrete SolvikGneist, IL1.16.10+43.5838.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor