Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HOK-rankingfinale 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2017
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 16 september 2017

D17-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne StrømmeTIF Viking43.57
2Helen MartinsenIL Gular44.17+0.20
3Rannveig NordhagenFana IL44.32+0.35
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL47.13+3.16
5Lise ChristensenTIF Viking49.09+5.12
6Tove AasheimAskøy OL49.55+5.58
7Annemarie B. AarnesFana IL53.35+9.38
8Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular55.21+11.24
9Silje Gulbrandsen WollanFana IL55.31+11.34
10Linda RykkjeStord Orientering59.59+16.02
11Gunhild ForlandAskøy OL1.00.22+16.25
12Vibeke Tefre GriegFana IL1.01.52+17.55
13Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1.08.36+24.39
14Valentina DimitrovaGneist, IL1.09.42+25.45
Kristine GrønlundFana ILikke startet
Siri KollerudLillomarka OLikke startet

H17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve BuanesTIF Viking37.40
2Oskar RøenVaregg Fleridrett37.41+0.01
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett38.12+0.32
4Rune NygaardIL Gular38.30+0.50
5Andreas G. PoldenGneist, IL40.21+2.41
6Kristian RykkjeVaregg Fleridrett40.28+2.48
7Tore NymarkAskøy OL42.33+4.53
8Knut KyrkjebøTIF Viking42.58+5.18
9Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett43.48+6.08
10Helge HaugenIL Gular43.51+6.11
11Helge NysæterBergens TF43.57+6.17
12Sveinung RykkjeStord Orientering44.27+6.47
13Stian RykkjeVaregg Fleridrett45.24+7.44
14Andreas GrønbechAskøy OL46.31+8.51
15Mathias RosenlundVaregg Fleridrett46.58+9.18
16Helge RosenlundVaregg Fleridrett50.49+13.09
17Scott JuvikIL Gular51.32+13.52
18Geir HeksemFana IL54.54+17.14
19Knut UtneFana IL1.00.27+22.47
20Ståle LeirenHordvik IL1.02.52+25.12
21Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.11.59+34.19
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldGneist, ILdiskvalifisert
Vemund HansenTIF Vikingikke startet
Magne KnudsenGneist, ILikke startet
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrettikke startet
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking26.23
2Mari Strømme LidTIF Viking30.09+3.46
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular40.10+13.47
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

H15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett44.25
2Tage RosenlundVaregg Fleridrett44.59+0.34
3Andreas NysæterBergens TF46.32+2.07
4Erik BohneVaregg Fleridrett48.19+3.54
5Sigve Rygg EikelandBergens TF49.43+5.18
6Jens Øien KlosterFitjar IL50.27+6.02
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Lars EvensenGneist, ILikke startet
Birk Bell LysakerFana ILikke startet

D13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF20.57
2Marie Roll-TørnqvistFana IL28.15+7.18
3Kristine Bog VikaneFana IL33.51+12.54

H13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF19.50
2Brage Bell LysakerFana IL26.32+6.42
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38.34+18.44
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

D11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL21.07
2Tonje RykkjeStord Orientering24.35
3Karoline StrandenesFana IL30.49
4Helene NysæterBergens TF36.17
5Stine Marie Tefre GriegFana IL39.58
Idun HeklandIL Gularikke startet

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL21.44
2Andreas Strømme LidTIF Viking29.15
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL35.23

D50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF37.39
2Berit HegdalBergens TF44.03+6.24
3Ingrid SandvollGneist, IL46.04+8.25

H50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular38.10
2Gunnar GytriFørde IL41.22+3.12
3Sigurd EiknerFana IL42.26+4.16
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett45.38+7.28
5Jan SteinegerGneist, IL47.38+9.28
6Bjørn-Inge SkageGneist, IL50.16+12.06
7Øistein BøeFana IL51.05+12.55
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb51.29+13.19
9Ørjan Eirik ValestrandFana IL51.36+13.26
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett51.45+13.35
11Kjetil DammTIF Viking54.14+16.04
12Harald ForlandAskøy OL54.48+16.38
13Rune ErdalSamnanger IL1.00.36+22.26
14Atle BergsethVaregg Fleridrett1.03.35+25.25
15Johannes GjerstadOsterøy IL1.12.48+34.38
16Jan OrmbergFana IL1.32.32+54.22
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet

D70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellaug HodnekvamBergens TF51.06
2Ingvill VoldFana IL1.22.43+31.37
Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

H70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn HoleBergens TF39.59
2Kurt GrønliFørde IL40.17+0.18
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking41.25+1.26
4Dag SlettenBergens TF43.43+3.44
5Ingolf DybvikStord Orientering43.47+3.48
6Prøveløper 1IL Gular1.05.12+25.13
Per VoldFana ILdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert

D17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett52.53
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet

H17-AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett1.06.02

D/H-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett33.33
Triana K. NerhusIL Strand-Ulvikke startet
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

D/H13-16N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Christian DaleBergens TFikke startet

D/H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg StrandenesFana IL29.56
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrettikke startet

D/H17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May-lill DammTIF Viking25.50
2Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL42.45+16.55
Helge BohneVaregg Fleridrettikke startet
Gry Sveri LierTIF Vikingikke startet

D15-20B

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettikke startet

B-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett32.53
2Inga Beate BøeFana IL44.27+11.34
3Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb47.10+14.17
Vibeke NymoVaregg Fleridrettikke startet

N-åpen lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett38.27
2Prøveløper 6IL Gular50.42
3Linda BønesVaregg Fleridrett53.11

N-åpen kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL21.12
2Emil HeksemFana IL22.22
3Memund SlettebøFana IL23.01
4Brage Berg HaugenHordvik IL26.57
5Viljar Berg LeirenHorvik IL27.05
6Prøveløper Gular 3Fana IL28.00
7Jakob B AarnesTIF Viking28.58
8Frida Ingeborg EikangerGneist, IL34.16
9Kornelia B. AarnesFana IL36.28
10Iris Popsueva BuanesTIF Viking42.47
11Sigve Popsuev BuanesTIF Viking42.59
12Sofia SlettebøFana IL59.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor