Norwegian Orienteering Federation

Activity: Åpen Sprinthelg Trondheim 10.-12.desember

Registration is closed.

Activity Åpen Sprinthelg Trondheim 10.-12.desember
Organiser Norges Orienteringsforbund
Information

Merk at all info underveis i helga (oppmøtesteder, PM, startlister, mm) blir gitt via facebookarrangementet "Sprinthelg Trondheim 10.-12.desember" - https://fb.me/e/1lCESZbbM

Hva: Fire sprintøkter i Trondheimsområdet 10.-12.desember med Forbundet som arrangør. Vi ønsker å lage krevende sprintøkter med god kvalitet. I utgangspunktet ingen påmeldingsavgift.

For hvem: Alle fra 15 år kommende sesong (2007-modeller) og eldre som planlegger å løpe hovedløp, NM eller Norgescup. Denne begrensningen er gjort for at øktene praktisk skal bli godt gjennomført.

Overnatting/logistikk: Alle ordner dette selv.

Treningplan: Denne vil bli oppdatert med mer detaljert info underveis. Her er grov plan:

  • Fredag ettermiddag: Nattsprint 5-6 km - rolig/moderat intensitet - Singsaker - små skjermer
  • Lørdag formiddag: O-intervall - hard intensitet - Eberg/Moholt - store skjermer
  • Lørdag ettermiddag: Moment/Par-O 5-6 km - rolig intensitet - Flatåsen - små skjermer/ingen merking
  • Søndag formiddag: Konkurranselik langsprint - hard intensitet - Tiller - skjermer og Emit touchfree 

Vi har også laget et åpent facebookarrangement for sprinthelga. Her vil vi publisere info, treningsstider, oppmøtesteder, startlister og analyser, o.l. underveis. Lik og del :)

Vi håper på en helg med bra sprinttrøkk og god matching! Og krysser fingrene for ok vær- og løpsforhold.

Arrangører: Landslagstrenerne Damien Renard og Anders Nordberg blir ansvarlige og kommer til å være tilstede hele helga. Oskar Andrén og Håvard Haga hjelper til med løypelegging. Ellers takker vi klubbene i Trondheim for å kunne benytte deres kartfiler.

Påmeldingsfrist til økter her innen 8.desember

Facebookarrangement: https://fb.me/e/1lCESZbbM

Dersom noe er uklart: anders.nordberg@orientering.no / 913 06 986

Registration deadline Wednesday 8 December 2021 at 23:59
Start time Friday 10 December 2021 at 17:00
Number of registrations 82

Registrations

Name Name Påmelding på enkeltøkter: EmiTag:
Sander Arntzen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Jenny Baklid NTNUI Lørdag intervall Eberg
Jørgen Baklid NTNUI Lørdag intervall Eberg
Hedda Raadal Bjørlo NTNUI Lørdag intervall Eberg
Johanne Bratland Tjernshaugen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Eirik Langedal Breivik NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Bianca Chiusi NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
Ingeborg Eide Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Annika Lund Eikrem Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Marte Hoff Hagen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Mikkel Holt Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Aleksander Tanem Iversen Verdal OK Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Markus Kjærner-Semb NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Benjamin Leduc NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Eivind Berner Myhre NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Juni Hagelid Norheim Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Lika Razina NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
Peter Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Beatriz Sanguino NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Mathea Spets Storhov Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Ine Bohnhorst Tegdan Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Jørgen Tegdan Freidig Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Tobias Kristensen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Sigurd Paulsen Vie NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3830213
Anders Vestøl NTNUI Søndag konkurranse Tiller 3910221
Stine Aune Nidarøst OK Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3942067
Ragnhild Hjermstad Fossum IF Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3946902
Jakob Hjelseth NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
3965977
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
3985710
Ragnhild Eide Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3996592
Kristine Kravdal NTNUI Lørdag moment Flatåsen 4005344
Olav Milian Schmitt Gran NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4024816
Tora Aasheim Nymark NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4030334
Emma Arnesen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4035879
Sigurd Stenvik Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Søndag konkurranse Tiller
4039806
Simen Spets Storhov Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4041687
Børge Nilsen Berg Fossum IF Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4042396
Janne Tjørhom Aasheim NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4044541
Iver Dalsaune Thun Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4044731
Vetle Grønvik Ekra Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4049920
Clemens Sundby Øxnevad NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4050373
Tobias Alstad Frol IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4055182
Marius Staff NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4062428
Ane Malene Kolstad Freidig Fredag nattsprint Singsaker 4064721
Anu Tuomisto NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4118394
Filip Mitchell Iversen Verdal OK Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4122438
Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4122883
Jonas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4123410
Malene Teresia Jebsen Heming Orientering Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4124061
Mattis Holt Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4124954
Solveig Louise Nissen Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4131801
Erlend Aune Byåsen IL Lørdag moment Flatåsen 4134557
Karoline Aune NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4136404
Lavran Thorstensen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4137451
Agnar Renolen Wing OK Fredag nattsprint Singsaker 4144697
Halvard Kornmo Porsgrunn OL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4155214
Alf Petter Lynum Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4157830
Lene Berg Hanssen Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4187738
Emil Ahlbäck Fossum IF Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4188900
Oskar Størmer NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4190575
Birk Felland Sætnan Fossum IF Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
4190831
Magnus Alstad Frol IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4191094
Mats Eidsmo Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4191656
Maria Strømdal Wik Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4191755
Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4192175
Sigrid Haugskott OL Trollelg Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4192381
Kristoffer Strømdal Wik Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4192399
Frida Haugskott OL Trollelg Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4193744
Sander H. Rogndokken NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4193777
Ingrid Lundanes NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4194403
Mari Eidsmo Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4195012
Isak Jonsson NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4195038
Ane Dyrkorn NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4195772
Hallvard Hellevik Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4202016
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4206652
Emil Reinertsen Leroyer Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4211314
Emil Grønli Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4213146
Ulrik Astrup Arnesen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4213849
Vilde Margrethe Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4227757
Sofie Skyttersæter Iversen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4233599
Mathias Bjugan Wing OK Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
505430
Sergey Popov NTNUI Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
516128

Advertisements

IOF Eventor