Norsk Orientering

Aktivitet: Åpen Sprinthelg Trondheim 10.-12.desember

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Åpen Sprinthelg Trondheim 10.-12.desember
Arrangør Norges Orienteringsforbund
Informasjon

Merk at all info underveis i helga (oppmøtesteder, PM, startlister, mm) blir gitt via facebookarrangementet "Sprinthelg Trondheim 10.-12.desember" - https://fb.me/e/1lCESZbbM

Hva: Fire sprintøkter i Trondheimsområdet 10.-12.desember med Forbundet som arrangør. Vi ønsker å lage krevende sprintøkter med god kvalitet. I utgangspunktet ingen påmeldingsavgift.

For hvem: Alle fra 15 år kommende sesong (2007-modeller) og eldre som planlegger å løpe hovedløp, NM eller Norgescup. Denne begrensningen er gjort for at øktene praktisk skal bli godt gjennomført.

Overnatting/logistikk: Alle ordner dette selv.

Treningplan: Denne vil bli oppdatert med mer detaljert info underveis. Her er grov plan:

  • Fredag ettermiddag: Nattsprint 5-6 km - rolig/moderat intensitet - Singsaker - små skjermer
  • Lørdag formiddag: O-intervall - hard intensitet - Eberg/Moholt - store skjermer
  • Lørdag ettermiddag: Moment/Par-O 5-6 km - rolig intensitet - Flatåsen - små skjermer/ingen merking
  • Søndag formiddag: Konkurranselik langsprint - hard intensitet - Tiller - skjermer og Emit touchfree 

Vi har også laget et åpent facebookarrangement for sprinthelga. Her vil vi publisere info, treningsstider, oppmøtesteder, startlister og analyser, o.l. underveis. Lik og del :)

Vi håper på en helg med bra sprinttrøkk og god matching! Og krysser fingrene for ok vær- og løpsforhold.

Arrangører: Landslagstrenerne Damien Renard og Anders Nordberg blir ansvarlige og kommer til å være tilstede hele helga. Oskar Andrén og Håvard Haga hjelper til med løypelegging. Ellers takker vi klubbene i Trondheim for å kunne benytte deres kartfiler.

Påmeldingsfrist til økter her innen 8.desember

Facebookarrangement: https://fb.me/e/1lCESZbbM

Dersom noe er uklart: anders.nordberg@orientering.no / 913 06 986

Påmeldingsfrist onsdag 8 desember 2021 klokken 23.59
Starttid fredag 10 desember 2021 klokken 17.00
Antall påmeldinger 82

Påmeldinger

Navn Navn Påmelding på enkeltøkter: EmiTag:
Ane Malene Kolstad Freidig Fredag nattsprint Singsaker 4064721
Agnar Renolen Wing OK Fredag nattsprint Singsaker 4144697
Emil Grønli Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4213146
Marte Hoff Hagen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Mattis Holt Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4124954
Markus Kjærner-Semb NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Halvard Kornmo Porsgrunn OL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4155214
Eivind Berner Myhre NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Beatriz Sanguino NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Marius Staff NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4062428
Lavran Thorstensen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
4137451
Juni Hagelid Norheim Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Ine Bohnhorst Tegdan Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Janne Tjørhom Aasheim NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4044541
Emil Ahlbäck Fossum IF Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4188900
Magnus Alstad Frol IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4191094
Tobias Alstad Frol IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4055182
Emma Arnesen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4035879
Ulrik Astrup Arnesen NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4213849
Ane Dyrkorn NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4195772
Ingeborg Eide Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Ragnhild Eide Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3996592
Mari Eidsmo Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4195012
Mats Eidsmo Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4191656
Annika Lund Eikrem Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Vetle Grønvik Ekra Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4049920
Lene Berg Hanssen Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4187738
Hallvard Hellevik Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4202016
Mikkel Holt Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Aleksander Tanem Iversen Verdal OK Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Emil Reinertsen Leroyer Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4211314
Ingrid Lundanes NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4194403
Alf Petter Lynum Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4157830
Filip Mitchell Iversen Verdal OK Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4122438
Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4122883
Jonas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4123410
Børge Nilsen Berg Fossum IF Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4042396
Solveig Louise Nissen Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4131801
Tora Aasheim Nymark NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4030334
Sander H. Rogndokken NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4193777
Mathea Spets Storhov Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Kristoffer Strømdal Wik Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4192399
Peter Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Vilde Margrethe Sæbbø Sandnes IL (Rogaland) Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4227757
Sigurd Paulsen Vie NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3830213
Maria Strømdal Wik Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4191755
Clemens Sundby Øxnevad NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4050373
Karoline Aune NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4136404
Bianca Chiusi NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
Olav Milian Schmitt Gran NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4024816
Jakob Hjelseth NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
3965977
Isak Jonsson NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4195038
Lika Razina NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
Oskar Størmer NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4190575
Anu Tuomisto NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4118394
Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4192175
Benjamin Leduc NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Eirik Langedal Breivik NTNUI Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
Ragnhild Hjermstad Fossum IF Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3946902
Simen Spets Storhov Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4041687
Iver Dalsaune Thun Freidig Fredag nattsprint Singsaker
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4044731
Sigurd Stenvik Byåsen IL Fredag nattsprint Singsaker
Søndag konkurranse Tiller
4039806
Sander Arntzen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Jenny Baklid NTNUI Lørdag intervall Eberg
Jørgen Baklid NTNUI Lørdag intervall Eberg
Hedda Raadal Bjørlo NTNUI Lørdag intervall Eberg
Johanne Bratland Tjernshaugen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Tobias Kristensen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Birk Felland Sætnan Fossum IF Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
4190831
Jørgen Tegdan Freidig Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Stine Aune Nidarøst OK Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
3942067
Sigrid Haugskott OL Trollelg Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4192381
Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4206652
Sergey Popov NTNUI Lørdag intervall Eberg
Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
516128
Mathias Bjugan Wing OK Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
505430
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
3985710
Sofie Skyttersæter Iversen NTNUI Lørdag intervall Eberg
Søndag konkurranse Tiller
4233599
Erlend Aune Byåsen IL Lørdag moment Flatåsen 4134557
Kristine Kravdal NTNUI Lørdag moment Flatåsen 4005344
Frida Haugskott OL Trollelg Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4193744
Malene Teresia Jebsen Heming Orientering Lørdag moment Flatåsen
Søndag konkurranse Tiller
4124061
Anders Vestøl NTNUI Søndag konkurranse Tiller 3910221

Annonser

IOF Eventor