In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Le Tour de Glåmdal 2021
Vis totalpoeng
Skriv ut
Stilling etter 5 av 6 delarrangementer
N
Plass
Navn
Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1
Erik Jullum
Brandval/Kongsvinger OK
20
17
12
20
+0.00
2
Joy Okuweh Thorsberg
Grue IL
12
17
17
+7.40
3
Andréa Tangen Holtet
Eidskog OL
17
13
+13.00
4
Bo Jullum
Brandval/Kongsvinger OK
15
14
+13.20
5
Sindre Dal
Grue IL
8
20
+13.40
6
Ingrid Marie L. Kveseth
Grue IL
15
11
+14.20
7
Alette Snapa
Grue IL
20
+16.20
7
Martin Holtet
Brandval/Kongsvinger OK
20
+16.20
9
Tuva Helene Ekaas
Eidskog OL
8
10
+17.00
10
Stian Lillegård
Lillomarka OL
17
+17.20
11
Lena Christin Bergersen
Eidskog OL
7
9
+17.40
12
Haakon Stolpe
Eidskog OL
15
+18.00
12
Martin Amlie Brenna
Heming Orientering
15
+18.00
14
Eira Lindemark
Odal OL - Orientering
14
+18.20
14
Konrad Vibekken
Brandval/Kongsvinger OK
14
+18.20
14
Joy Okuweh Thorsberg
Grue IL
14
+18.20
17
Lukas Valsgård
Odal OL - Orientering
13
+18.40
17
Fabian Vibekken
Brandval/Kongsvinger OK
13
+18.40
19
Hjalmar Billingsø
Brandval/Kongsvinger OK
12
+19.00
20
Olav Andreas Langbråten
Brandval/Kongsvinger OK
11
+19.20
21
Tiril Emilie L. Kveseth
Grue IL
10
+19.40
22
Heidi Rasmussen
Grue IL
9
+20.00
23
Anita Dal
Grue IL
7
+20.40
24
Sivert Uzair Aasen Rønningen
Brandval/Kongsvinger OK
6
+21.00
25
Mikael Valsgaard
Odal OL - Orientering
5
+21.20
H-16C
Plass
Navn
Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1
Aleksander Tangen Holtet
Eidskog OL
20
20
17
20
+0.00
2
Knut Brede Storbråten
Odal OL - Orientering
17
14
20
+8.40
3
Lauritz Palmstrøm-Stolpe
Eidskog OL
15
17
17
+9.20
4
Sebastian Tangen Holtet
Eidskog OL
15
15
+15.40
5
Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud
Brandval/Kongsvinger OK
20
+19.00
6
Sindre Dal
Grue IL
17
+20.00
7
Victor Buberget
Brandval/Kongsvinger OK
14
+21.00
D-16C
Plass
Navn
Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1
Synne Sørli
Eidskog OL
20
20
17
20
+0.00
2
Nora Halvorsrud
Eidskog OL
17
14
11
17
+6.00
3
Ida Marianne Bergersen
Eidskog OL
17
12
+16.00
4
Oda Marissa Bergersen
Eidskog OL
15
13
+16.20
5
Emilie Holtet
Brandval/Kongsvinger OK
20
+19.00
6
Kristin Ytreland
Brandval/Kongsvinger OK
15
+20.40
7
Selma Briskerud Hasselvold
Grue IL
14
+21.00
17-C
Plass
Navn
Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1
Rolf A Østli
Brandval/Kongsvinger OK
17
(5)
14
14
20
+0.00
2
Oddvar Gravingen
OK Hierne, SWE
14
9
(6)
17
17
+2.40
3
Klaus Engen
Eidskog OL
13
15
8
20
(7)
+3.00
4
John Tangen
Eidskog OL
20
5
10
15
+5.00
5
Roar Sætaberget
Lunderseter IL
10
5
(5)
13
9
+9.20
6
Kai Jostein Bergersen
Eidskog OL
9
15
12
+9.40
6
Heidi Vestlund
Brandval/Kongsvinger OK
11
11
14
+9.40
8
Mona Trøhaugen
Brandval/Kongsvinger OK
10
12
13
+10.00
9
Johnny Eriksen
Grue IL
15
5
11
+11.20
10
Anita Dal
Grue IL
5
12
8
+13.20
10
Ole Kristian Steinbekken
Odal OL - Orientering
12
13
+13.20
12
Tor Simonsen
OK Øst
5
5
10
+15.00
12
Oddrun H. Hagen
Grue IL
20
+15.00
12
Pål Valsgård
Odal OL - Orientering
20
+15.00
12
Atle Vestlund
Brandval/Kongsvinger OK
5
5
10
+15.00
16
Kari Vikerhaugen
Odal OL - Orientering
10
7
+16.00
16
Magnar Langbråten
Brandval/Kongsvinger OK
17
+16.00
16
Guro Aasen
Brandval/Kongsvinger OK
17
+16.00
19
Oddbjørn Bergersen
Eidskog OL
5
11
+16.20
19
Lene Margrethe Sætaberget
Lunderseter IL
10
6
+16.20
19
Elin Føyen
Eidskog OL
11
5
+16.20
22
Martin Skytteren
Odal OL - Orientering
15
+16.40
23
Pål Snapa
Grue IL
14
+17.00
24
Henrik Langbråten
Brandval/Kongsvinger OK
13
+17.20
25
Vibeke Jullum
Brandval/Kongsvinger OK
12
+17.40
26
Willy Lindemark
Odal OL - Orientering
9
+18.40
27
Mette Solbergseter
Austmarka IL
8
+19.00
28
Emil Skytteren
Odal OL - Orientering
7
+19.20
29
Dagfinn Stangnes
Brandval/Kongsvinger OK
5
+20.00
29
Jan Otto Sætaberget
Lunderseter IL
5
+20.00
29
Eivind Hartmann
Odal OL - Orientering
5
+20.00
H-16A/B
Plass
Navn
Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1
Asbjørn Lande
Eidskog OL
20
20
17
20
+0.00
2
Mikkel Aasness
Odal OL - Orientering
15
17
17
20
+2.40
3
Kristoffer Børke Sætaberget
Vang OL
17
5
15
+13.20
4
Ragnar Lande
Eidskog OL
5
20
+17.20
17-AB
Plass
Navn
Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1
Tormod Borg
Grue IL
9
15
(5)
17
20
+0.00
2
Peder Gjølstad Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
20
20
20
+0.20
3
Kay Arne Nyhus
Brandval/Kongsvinger OK
(5)
11
13
15
13
+3.00
4
Eivind Lande
Eidskog OL
17
17
15
+4.00
4
Jo Christer Frysjøenden
Brandval/Kongsvinger OK
(5)
12
8
14
15
+4.00
6
Øyvind Steinbekken
Odal OL - Orientering
14
10
14
+7.40
6
Anders Hauger
Brandval/Kongsvinger OK
9
9
20
+7.40
8
Julie Finsrud Lande
Eidskog OL
6
14
14
+9.00
8
Antti Jokinen
Brandval/Kongsvinger OK
12
5
17
+9.00
10
Arne Sørli
Eidskog OL
5
5
13
9
+9.40
10
Stein Magnus Moen
Grue IL
5
5
12
10
+9.40
12
Svein Thorsberg
Grue IL
5
5
11
10
+10.00
13
Leif Billingsø
Eidskog OL
5
5
8
12
+10.20
14
Niklas Stolpe
Eidskog OL
5
5
10
7
+11.20
15
Roar Løvtjernet
Brandval/Kongsvinger OK
8
5
5
8
+11.40
15
Bjørn Olav Bergsløkken
Grue IL
5
10
5
(5)
6
+11.40
15
Jon Ivar Bergersen
Eidskog OL
13
8
5
+11.40
18
Kay Håvard Nyhus
Brandval/Kongsvinger OK
5
10
5
5
+12.00
18
Ole Inge Rismoen
Brandval/Kongsvinger OK
10
10
5
+12.00
20
Ruth Malin Dal
Grue IL
5
5
5
5
+13.40
21
Philip Føyen
Eidskog OL
5
13
+14.20
22
Anders Gjølstad Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
17
+14.40
23
Jens-Henrik Simonsen
OK Øst
5
5
6
+15.00
23
Rune Østli
Brandval/Kongsvinger OK
5
11
+15.00
23
Ole Petter Vibekken
Brandval/Kongsvinger OK
11
5
+15.00
26
Jan Åsmund Sætaberget
Vang OL
5
5
5
+15.20
26
Anne Kjersti Briskerud
Grue IL
5
5
5
+15.20
26
Ole Kjell Langmyren
Lillomarka OL
15
+15.20
29
Sigrid Hatland
Brandval/Kongsvinger OK
5
9
+15.40
30
Karl Aasmund Erøy
OK Moss
13
+16.00
31
Jo Raabe
Brandval/Kongsvinger OK
5
7
+16.20
32
Pål Valsgård
Odal OL - Orientering
11
+16.40
33
Trond Egil Digernes
Brandval/Kongsvinger OK
5
5
+17.00
33
Martin Skytteren
Odal OL - Orientering
10
+17.00
33
Ole Harald L. Kveseth
Grue IL
5
5
+17.00
33
Guri Gjølstad Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
5
5
+17.00
33
Anne Marit Hagen
Grue IL
10
+17.00
33
Erlend Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
5
5
+17.00
33
Ole Rognstad
Brandval/Kongsvinger OK
5
5
+17.00
33
Ulf Brenna
Heming Orientering
10
+17.00
33
Tor Solbergseter
Austmarka IL
5
5
+17.00
33
Bjørn Karlstad
Brandval/Kongsvinger OK
10
+17.00
43
Ståle Sønsterudbråten
Lillomarka OL
7
+18.00
43
Sondre Skytteren
Odal OL - Orientering
7
+18.00
43
Christopher Rolsdorph
Grue IL
7
+18.00
46
Oddgeir Frysjøenden
Brandval/Kongsvinger OK
6
+18.20
46
Arne Børre Børresen
Brandval/Kongsvinger OK
6
+18.20
48
Jon Gerhard Guttormsen
Brandval/Kongsvinger OK
5
+18.40
48
John Arne Holtet
Brandval/Kongsvinger OK
5
+18.40
48
Toril Aasheim Nymark
Brandval/Kongsvinger OK
5
+18.40
48
Isak Hasselvold
Grue IL
5
+18.40
48
Vibeke Jullum
Brandval/Kongsvinger OK
5
+18.40
48
Børre Børresen
Brandval/Kongsvinger OK
5
+18.40
48
Simen Aanerud
Odal OL - Orientering
5
+18.40
48
Kjetil Strengelsrud
Brandval/Kongsvinger OK
5
+18.40
48
Bendix Gjølstad Smith
Brandval/Kongsvinger OK
5
+18.40
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
08.06.2021
Le Tour de Glåmdal 1
Lunderseter IL
mellom
23.06.2021
Le Tour de Glåmdal 2
Grue IL
mellom
11.08.2021
le Tour de Glåmdal #3
Brandval/Kongsvinger OK
lang
26.08.2021
Le Tour de Glåmdal 4
Odal OL - Orientering
sprint
08.09.2021
Le Tour de Glåmdal 5
Grue IL
mellom
19.09.2021
Tour de Glåmdal - Finale
Eidskog OL
lang
Annonser