Norsk Orientering

Le Tour de Glåmdal 2021

Vis totalpoeng Skriv ut

Stilling etter 5 av 6 delarrangementer

N

Plass Navn Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1 Erik Jullum Brandval/Kongsvinger OK 20 17 12 20 +0.00
2 Joy Okuweh Thorsberg Grue IL 12 17 17 +7.40
3 Andréa Tangen Holtet Eidskog OL 17 13 +13.00
4 Bo Jullum Brandval/Kongsvinger OK 15 14 +13.20
5 Sindre Dal Grue IL 8 20 +13.40
6 Ingrid Marie L. Kveseth Grue IL 15 11 +14.20
7 Alette Snapa Grue IL 20 +16.20
7 Martin Holtet Brandval/Kongsvinger OK 20 +16.20
9 Tuva Helene Ekaas Eidskog OL 8 10 +17.00
10 Stian Lillegård Lillomarka OL 17 +17.20
11 Lena Christin Bergersen Eidskog OL 7 9 +17.40
12 Haakon Stolpe Eidskog OL 15 +18.00
12 Martin Amlie Brenna Heming Orientering 15 +18.00
14 Eira Lindemark Odal OL - Orientering 14 +18.20
14 Konrad Vibekken Brandval/Kongsvinger OK 14 +18.20
14 Joy Okuweh Thorsberg Grue IL 14 +18.20
17 Lukas Valsgård Odal OL - Orientering 13 +18.40
17 Fabian Vibekken Brandval/Kongsvinger OK 13 +18.40
19 Hjalmar Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 12 +19.00
20 Olav Andreas Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 11 +19.20
21 Tiril Emilie L. Kveseth Grue IL 10 +19.40
22 Heidi Rasmussen Grue IL 9 +20.00
23 Anita Dal Grue IL 7 +20.40
24 Sivert Uzair Aasen Rønningen Brandval/Kongsvinger OK 6 +21.00
25 Mikael Valsgaard Odal OL - Orientering 5 +21.20

H-16C

Plass Navn Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 20 20 17 20 +0.00
2 Knut Brede Storbråten Odal OL - Orientering 17 14 20 +8.40
3 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 15 17 17 +9.20
4 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 15 15 +15.40
5 Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 20 +19.00
6 Sindre Dal Grue IL 17 +20.00
7 Victor Buberget Brandval/Kongsvinger OK 14 +21.00

D-16C

Plass Navn Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1 Synne Sørli Eidskog OL 20 20 17 20 +0.00
2 Nora Halvorsrud Eidskog OL 17 14 11 17 +6.00
3 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 17 12 +16.00
4 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 15 13 +16.20
5 Emilie Holtet Brandval/Kongsvinger OK 20 +19.00
6 Kristin Ytreland Brandval/Kongsvinger OK 15 +20.40
7 Selma Briskerud Hasselvold Grue IL 14 +21.00

17-C

Plass Navn Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1 Rolf A Østli Brandval/Kongsvinger OK 17 (5) 14 14 20 +0.00
2 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 14 9 (6) 17 17 +2.40
3 Klaus Engen Eidskog OL 13 15 8 20 (7) +3.00
4 John Tangen Eidskog OL 20 5 10 15 +5.00
5 Roar Sætaberget Lunderseter IL 10 5 (5) 13 9 +9.20
6 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 9 15 12 +9.40
6 Heidi Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 11 11 14 +9.40
8 Mona Trøhaugen Brandval/Kongsvinger OK 10 12 13 +10.00
9 Johnny Eriksen Grue IL 15 5 11 +11.20
10 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 12 13 +13.20
10 Anita Dal Grue IL 5 12 8 +13.20
12 Oddrun H. Hagen Grue IL 20 +15.00
12 Tor Simonsen OK Øst 5 5 10 +15.00
12 Pål Valsgård Odal OL - Orientering 20 +15.00
12 Atle Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 5 5 10 +15.00
16 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 10 7 +16.00
16 Magnar Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 17 +16.00
16 Guro Aasen Brandval/Kongsvinger OK 17 +16.00
19 Elin Føyen Eidskog OL 11 5 +16.20
19 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 10 6 +16.20
19 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 5 11 +16.20
22 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 15 +16.40
23 Pål Snapa Grue IL 14 +17.00
24 Henrik Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 13 +17.20
25 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 12 +17.40
26 Willy Lindemark Odal OL - Orientering 9 +18.40
27 Mette Solbergseter Austmarka IL 8 +19.00
28 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 7 +19.20
29 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 5 +20.00
29 Dagfinn Stangnes Brandval/Kongsvinger OK 5 +20.00
29 Eivind Hartmann Odal OL - Orientering 5 +20.00

H-16A/B

Plass Navn Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1 Asbjørn Lande Eidskog OL 20 20 17 20 +0.00
2 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 15 17 17 20 +2.40
3 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 17 5 15 +13.20
4 Ragnar Lande Eidskog OL 5 20 +17.20

17-AB

Plass Navn Klubb
8.6
23.6
11.8
26.8
8.9
19.9
Totalt
1 Tormod Borg Grue IL 9 15 (5) 17 20 +0.00
2 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 20 20 20 +0.20
3 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK (5) 11 13 15 13 +3.00
4 Eivind Lande Eidskog OL 17 17 15 +4.00
4 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK (5) 12 8 14 15 +4.00
6 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 14 10 14 +7.40
6 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 9 9 20 +7.40
8 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 6 14 14 +9.00
8 Antti Jokinen Brandval/Kongsvinger OK 12 5 17 +9.00
10 Arne Sørli Eidskog OL 5 5 13 9 +9.40
10 Stein Magnus Moen Grue IL 5 5 12 10 +9.40
12 Svein Thorsberg Grue IL 5 5 11 10 +10.00
13 Leif Billingsø Eidskog OL 5 5 8 12 +10.20
14 Niklas Stolpe Eidskog OL 5 5 10 7 +11.20
15 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 8 5 5 8 +11.40
15 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 5 10 5 (5) 6 +11.40
15 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 13 8 5 +11.40
18 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 5 10 5 5 +12.00
18 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 10 10 5 +12.00
20 Ruth Malin Dal Grue IL 5 5 5 5 +13.40
21 Philip Føyen Eidskog OL 5 13 +14.20
22 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 17 +14.40
23 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 5 5 6 +15.00
23 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 5 11 +15.00
23 Ole Petter Vibekken Brandval/Kongsvinger OK 11 5 +15.00
26 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 5 5 5 +15.20
26 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 5 5 5 +15.20
26 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 15 +15.20
29 Sigrid Hatland Brandval/Kongsvinger OK 5 9 +15.40
30 Karl Aasmund Erøy OK Moss 13 +16.00
31 Jo Raabe Brandval/Kongsvinger OK 5 7 +16.20
32 Pål Valsgård Odal OL - Orientering 11 +16.40
33 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 5 5 +17.00
33 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 10 +17.00
33 Ole Harald L. Kveseth Grue IL 5 5 +17.00
33 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 +17.00
33 Anne Marit Hagen Grue IL 10 +17.00
33 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 +17.00
33 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 5 5 +17.00
33 Ulf Brenna Heming Orientering 10 +17.00
33 Tor Solbergseter Austmarka IL 5 5 +17.00
33 Bjørn Karlstad Brandval/Kongsvinger OK 10 +17.00
43 Ståle Sønsterudbråten Lillomarka OL 7 +18.00
43 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 7 +18.00
43 Christopher Rolsdorph Grue IL 7 +18.00
46 Oddgeir Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 6 +18.20
46 Arne Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 6 +18.20
48 Jon Gerhard Guttormsen Brandval/Kongsvinger OK 5 +18.40
48 John Arne Holtet Brandval/Kongsvinger OK 5 +18.40
48 Toril Aasheim Nymark Brandval/Kongsvinger OK 5 +18.40
48 Isak Hasselvold Grue IL 5 +18.40
48 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 +18.40
48 Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 5 +18.40
48 Simen Aanerud Odal OL - Orientering 5 +18.40
48 Kjetil Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 5 +18.40
48 Bendix Gjølstad Smith Brandval/Kongsvinger OK 5 +18.40

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
08.06.2021 Le Tour de Glåmdal 1 Lunderseter IL mellom
23.06.2021 Le Tour de Glåmdal 2 Grue IL mellom
11.08.2021 le Tour de Glåmdal #3 Brandval/Kongsvinger OK lang
26.08.2021 Le Tour de Glåmdal 4 Odal OL - Orientering sprint
08.09.2021 Le Tour de Glåmdal 5 Grue IL mellom
19.09.2021 Tour de Glåmdal - Finale Eidskog OL lang

Annonser

IOF Eventor