In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Seedingranking sprint
Skriv ut
Stilling etter 6 av 11 delarrangementer
D 21
Plass
Navn
Klubb
23.9
5.5
6.5
21.6
23.6
15.9
12.4
9.5
11.5
21.6
20.9
Totalt
1
Ingrid Lundanes
Emblem IL
140
140
113
130
(100)
523
2
Lene Berg Hanssen
Byåsen IL
106
(81)
(94)
140
130
140
516
3
Victoria Hæstad Bjørnstad
Fossum IF
130
140
(84)
94
130
494
4
Emma Arnesen
NTNUI
120
113
(84)
130
(113)
120
483
5
Ane Dyrkorn
NTNUI
130
(100)
106
(78)
120
113
469
6
Ragnhild Eide
Byåsen IL
89
94
(89)
113
106
402
7
Oda Scheele
Nydalens SK
89
100
100
94
383
8
Ingeborg Eide
Byåsen IL
81
(78)
81
106
81
349
9
Frida Haugskott
OL Trollelg
(68)
72
81
100
89
342
10
Marthe Gløersen
Bækkelagets SK
(70)
84
78
89
(64)
84
335
11
Janne Tjørhom Aasheim
NTNUI
100
64
63
78
305
12
Åsne Skram Trømborg
Bækkelagets SK
78
72
75
75
(66)
300
12
Kaja Winsnes Nordhagen
Ås-NMBU Orientering
94
64
72
70
300
14
Lone Brochmann
Nydalens SK
63
(60)
72
81
75
291
15
Runa Fremstad
Larvik OK
78
66
61
70
275
16
Ane Sofie Krogh
NTNUI
68
(59)
66
70
68
272
17
Marieluise Schmitt Gran
IL BUL-Tromsø
(55)
70
62
56
64
252
18
Sara Nystrøm Olsen
NTNUI
70
58
48
63
239
19
Agnethe Hasli
Bækkelagets SK
64
62
53
59
(43)
238
20
Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL
106
130
236
21
Idunn Strand
NTNUI
60
56
56
60
(46)
(49)
232
22
Evine Westli Andersen
Løten o-lag
59
51
58
58
226
23
Kristine Kravdal
NTNUI
49
(49)
63
51
56
219
24
Margrethe Wisløff
Asker Skiklubb
61
53
54
37
205
25
Aurora Fossøy
Halden SK
56
52
48
41
197
26
Idun Kristine Felde Olaussen
Nydalens SK
72
60
62
194
27
Hedda Raadal Bjørlo
NTNUI
66
64
55
185
28
Tilda Johansson
Bækkelagets SK
120
63
183
29
Tora Aasheim Nymark
NTNUI
53
56
47
156
30
Hedvig Valbjørn Gydesen
OK Pan Århus, DEN
140
140
31
Mathilde Sønsterudbråten
Lillomarka OL
47
57
34
138
32
Jenny Baklid
NTNUI
75
59
134
33
Emilie Westli Andersen
Løten o-lag
61
68
129
34
Anne M Hausken Nordberg
Nydalens SK
120
120
34
Maren Norderud
NTNUI
61
59
120
36
Stella Holmboe
NTNUI
54
60
114
36
Iliana Ilieva
Halden SK
57
57
114
38
Anu Tuomisto
NTNUI
113
113
39
Aurora Gjølsjø
NTNUI
46
66
112
40
Mari Brøndbo Dahl
Ås-NMBU Orientering
59
50
109
40
Anna Jacobsen-Gaski
Nydalens SK
52
57
109
42
Ingjerd Myhre
Tyrving IL
106
106
43
Thea Sildnes Baklid
Konnerud IL
59
45
104
44
Tina Kalleson
Oppsal
51
50
101
45
Annika Simonsen
IK Hakarpspojkarna, SWE
94
94
45
Mathea Gløersen
OL Tønsberg og omegn
94
94
47
Kaja Samuelsen Skiri
NTNUI
38
52
90
48
Anna Ulvensøen
Nydalens SK
89
89
49
Malin Agervig Kristiansson
IFK Göteborg Orientering, SWE
84
84
50
Ida Agervig Kristiansson
IFK Göteborg Orientering, SWE
78
78
51
Jo Shepherd
Halden SK
75
75
51
Ragnhild Hjermstad
NTNUI
75
75
53
Audhild Glad Rognstad
Emblem IL
70
70
54
Mari Eidsmo
Freidig
68
68
55
Ingeborg Rygg Eikeland
Bergens TF
66
66
56
Malin Sandstad
Bækkelagets SK
63
63
56
Kerstin Ullmann
Bækkelagets SK
63
63
58
Hanne Vassend
NTNUI
62
62
58
Henriette Nygaard Skjørbæk
NTNUI
62
62
60
Tilla Farnes Hennum
NTNUI
61
61
60
Thea Dyrkorn
NTNUI
61
61
62
Maiken Økern Hågård
Konnerud IL
60
60
63
Åsne Haavengen
NTNUI
59
59
64
Marit Schmid
OL Trollelg
58
58
65
Rannveig Winsnes Nordhagen
Ås-NMBU Orientering
57
57
65
Marie Hammer Iversen
Østmarka OK
57
57
67
Ingrid Okkenhaug
Byåsen IL
55
55
67
Karoline Aune
NTNUI
55
55
67
Anette Juveli
Konnerud IL
55
55
67
Signe Bredholt Jørgensen
NTNUI
55
55
71
Emily Sorensen
Big Foot Orienteers, AUS
54
54
71
Myrra Carlsson
NTNUI
54
54
71
Sunniva Omdal
NTNUI
54
54
71
Ingvild Wang
NTNUI
54
54
75
Alba Martínez Ibáñez
NTNUI
53
53
75
Stine Aune
Nidarøst OK
53
53
75
Marie Liland
NTNUI
53
53
78
Barbora Balcarova
NTNUI
52
52
78
Amanda Skyttersæter Saugerud
Varegg Fleridrett
52
52
78
Tonje Aasheim Nymark
Nydalens SK
52
52
81
Kjersti Elisabeth Midtbø
Wing OK
51
51
81
Idunn Haavengen
NTNUI
51
51
81
Sofie Skyttersæter Iversen
NTNUI
51
51
84
Rikke Blakkestad Ingesen
Sarpsborg OL
50
50
84
Ida-Synnøve Kristiansen
Fredrikstad SK
50
50
84
Evalin Brautigam
OUSA, USA
50
50
87
Kine Gulliksen
Sandefjord OK
49
49
88
Live Østvold
NTNUI
48
48
88
Wai Hin Soo
Hong Kong Island Orienteering Force, HKG
48
48
90
Ingeborg Rognstad
NTNUI
47
47
90
Pernille Sønsterudbråten
Lillomarka OL
47
47
92
Natali Mazur
Oppsal Orientering
46
46
93
Fay Walsh
AIRE GB, GBR
44
44
94
Johanne Bratland Tjernshaugen
NTNUI
42
42
95
Roisin Long
Nydalens SK
40
40
96
Emilie Westin
Nydalens SK
39
39
97
Yiching Huang
Moxina OK, TPE
36
36
98
Kristine Ausen
Nydalens SK
35
35
99
Johanne Øderud Vatne
Bækkelagets SK
33
33
H 21
Plass
Navn
Klubb
23.9
5.5
6.5
21.6
23.6
15.9
12.4
9.5
11.5
21.6
20.9
Totalt
1
Ulrik Astrup Arnesen
Heming Orientering
113
140
140
140
(84)
533
2
Mats Eidsmo
NTNUI
140
106
(62)
130
120
496
3
Sigurd Paulsen Vie
NTNUI
106
140
(89)
(106)
113
130
489
4
Eirik Langedal Breivik
NTNUI
120
89
106
140
455
5
Cornelius Bjørk
Bækkelagets SK
(55)
130
84
130
100
444
6
Jørgen Baklid
NTNUI
113
113
(68)
100
113
439
7
Mattis Holt
Freidig
120
72
120
94
406
8
Isak Jonsson
NTNUI
84
84
(70)
81
130
379
9
Mikkel Holt
Freidig
94
94
70
106
364
10
Markus Kjærner-Semb
NTNUI
66
68
81
(62)
106
321
11
Simen Spets Storhov
Freidig
72
(66)
(64)
72
89
84
317
12
Oskar Spets Storhov
Freidig
100
61
75
72
308
13
Trond Einar Moen Pedersli
OL Trollelg
120
94
78
292
14
Tobias Alstad
Frol IL
130
78
81
289
15
Oskar Størmer
Oppsal Orientering
68
63
84
72
287
16
Clemens Sundby Øxnevad
NTNUI
94
72
60
59
285
17
Anders Haugskott
Ås-NMBU Orientering
64
78
68
(56)
68
(62)
278
17
Sindre Østgulen Deisz
Nydalens SK
63
58
(54)
94
63
278
19
Henry McNulty
Bækkelagets SK
78
100
94
272
20
Aslak Heimdal
NTNUI
56
59
64
70
(52)
249
21
Elias Skjolden Sørensen
Lillomarka OL
61
55
(41)
54
55
225
22
Anders Felde Olaussen
Halden SK
62
54
50
58
224
23
Emil Ahlbäck
Tyrving IL
81
66
75
222
24
Anders Vister
Bækkelagets SK
72
63
84
219
24
Tobias Kristensen
Larvik OK
60
58
52
49
219
26
Øystein Kvaal Østerbø
Bækkelagets SK
53
(46)
54
51
53
211
27
Anders Vestøl
NTNUI
70
62
68
200
28
Didrik Bredesen
Lillomarka OL
53
52
49
42
(36)
196
29
Håvard Sandstad Eidsmo
Freidig
100
89
189
30
Jostein Svaland Dale
Ås-NMBU Orientering
52
51
45
38
186
31
Håkon Fruseth Christiansen
Nydalens SK
61
56
63
180
32
Lars Sandstad
NTNUI
58
50
52
160
33
Oskar Andrén
Byåsen IL
75
75
150
33
Alastair Thomas
NTNUI
89
61
150
35
Olav Milian Schmitt Gran
NTNUI
49
39
24
37
149
36
Vegard Ølstad Dalberg
Vang OL
47
53
48
148
37
Jonas Grønli
Freidig
64
75
139
38
Lars Solli
Mo OK
59
32
46
137
39
Serhii Kiziiov
Oppsal Orientering
49
45
42
136
39
Bojan Blumenstein
Nydalens SK
66
70
136
41
Lukas Liland
Nydalens SK
130
130
42
Sindre Johannessen
Frol IL
63
64
127
43
Mathias Gløersen
OL Tønsberg og omegn
48
54
20
122
44
Sebastian Daland
Kristiansand OK
57
60
117
44
Herman Ryen Martinsen
Fredrikstad SK
63
54
117
46
Lukas Olm
Byåsen IL
59
56
115
47
Elias Jonsson
NTNUI
113
113
48
Øyvind Wiggen
NTNUI
51
58
109
49
Terje Maroni
Byåsen IL
57
51
108
50
Sander Arntzen
NTNUI
51
56
107
51
Eskil Frøisland
NTNUI
57
47
104
52
Andreas Svingheim Magerøy
Lillehammer OK
48
55
103
53
Sander H. Rogndokken
NTNUI
48
52
100
53
Halvor Tørnqvist Halden
Nydalens SK
100
100
55
Olav Andreas Remmen
OL Trollelg
57
40
97
55
Birk Bell Lysaker
Fana IL
50
47
97
55
Lok Hin Ma
Klubben skal slettes
48
49
97
58
Halvard Kornmo
NTNUI
44
45
89
59
Endre Wigaard
Oppsal Orientering
51
35
86
60
Ewan Shingler
Big Foot Orienteers, AUS
81
81
60
Henrik Fredriksen Aas
NTNUI
81
81
62
Marius Bakke
Fossum IF
46
33
79
63
Silvan Ullmann
ol.biel.seeland, SUI
78
78
63
Linus Agervig Kristiansson
IFK Göteborg Orientering, SWE
78
78
65
Eivind Berner Myhre
NTNUI
29
40
69
66
Sindre R Holt
Hedrum OL
68
68
66
Alastair George
Big Foot Orienteers, AUS
68
68
68
Anders Horvei
Raumar Orientering
37
30
67
69
Erling Hjermstad
NTNUI
66
66
70
Nazar Levytskyi
Ukraine National Team, UKR
63
63
71
Brage Takle
Kristiansand OK
62
62
72
Sergey Popov
NTNUI
61
61
72
Duncan Currie
Garingal Orienteers, AUS
61
61
74
Gaute Friestad
Kristiansand OK
60
60
75
Jorn Kennis
Klubben skal slettes
59
59
75
Filip Kubina
Nydalens SK
59
59
77
Emil Granqvist
NTNUI
58
58
78
Jonas Fenne Ingierd
Bækkelagets SK
57
57
78
Rune De Clercq
Klubben skal slettes
57
57
80
Jørgen Frøyd
Larvik OK
45
11
56
80
Tord Strand
Kongsberg OL
56
56
82
Vegard Kittilsen
Freidig
55
55
82
Mathias Bjugan
Wing OK
55
55
84
Damien Renard
Kongsberg OL
54
54
85
Sondre Ytterbø
NTNUI
53
53
86
Hallvard Seim Grøvlen
OL Trollelg
52
52
87
Emil Størmer
Fossum IF
50
50
87
Martin Hoset
Nydalens SK
50
50
89
Andrew Stemp
AIRE GB, GBR
49
49
90
Bjørnar Kvåle
Hadeland OL
48
48
90
Eskil Frischknecht
NTNUI
16
32
48
92
Vegard Gulbrandsen
NTNUI
47
47
92
Jakob Hjelseth
NTNUI
47
47
94
Jørgen Schjølberg
Tynset IF
46
46
94
Halvor Melkild
Oppsal Orientering
46
46
96
Håvard Mo Vaadal
NTNUI
45
45
97
Mathias Vold
Lillomarka OL
44
44
97
Robert Fredriksen
Notodden OL
44
44
97
Leif Foss
Nordre Follo Orientering
44
44
97
Marius Pytten
NTNUI
44
44
97
Jonatan Graversen
IL BUL-Tromsø
44
44
102
Petter Liabakk Eriksen
Byåsen IL
43
43
102
Wataru Teragauchi
Team Japan, JPN
43
43
104
Trygve Buanes
TIF Viking
42
42
105
Anton Kamolz
Nydalens SK
41
41
105
Hallvar Hallan
OK Skøynar
41
41
107
Torkil Eide Solstad
Nydalens SK
40
40
108
Marius Aurebekk
NTNUI
39
39
108
Toby Wilson
Big Foot Orienteers, AUS
39
39
110
Erik Gustafsson
Freidig
38
38
110
Henrik Reppesgård Holt
Hedrum OL
38
38
112
Tommi Hakuli
SK Uusi, FIN
37
37
113
Vegard Fiane Pedersen
Ås-NMBU Orientering
36
36
113
Øystein Grande Jaren
Freidig
36
36
115
Asbjørn Magnus Midtbø
Wing OK
35
35
115
Ho Yin Chung
Hong Kong Orienteering Club, HKG
35
35
117
Bjørn Anders Flågen
NTNUI
34
34
117
Ola Bakke Aashamar
Flosta IL
34
34
117
Johannes Karstein Midtbø
Wing OK
34
34
120
Bård Hekland
IL Gular
33
33
121
Øystein Bieltvedt Skeie
Eidsvoll OL
31
31
121
Trygve Myhr
Asker Skiklubb
31
31
123
Marius Staff
NTNUI
28
28
124
Ola Keiserås
IL Leik
27
27
125
Sven Hellmüller
Bækkelagets SK
26
26
126
Hanlin Wang
University of Bristol OC, GBR
25
25
127
Petter Astrup Arnesen
Heming Orientering
23
23
128
Luke Tierney
University of Bristol OC, GBR
22
22
129
Joshua Ho Kiu Au
OAHK, HKG
21
21
130
Skjalg Nysæter
Skien OK
19
19
131
Eilev Kvaale
Høydalsmo IL
18
18
132
Sune Raknes Sogstad
NTNUI
17
17
133
Matt Haines
University of Bristol OC, GBR
15
15
134
Martin Aske
Andebu IL
14
14
135
Oscar Hæstad Bjørnstad
Fossum IF
13
13
136
Lewis Williams
University of Bristol OC, GBR
12
12
137
Daniel Antonio Pereira
Hong Kong Island Orienteering Force, HKG
10
10
138
Øivind Thorvald Due Trier
Oslostudentenes IK
9
9
139
Matthew Smith
Quantico Orienteering Club, USA
8
8
140
Gilbert Lee
YAOC, HKG
7
7
141
Wai Nang Chung
Hong Kong Orienteering Club, HKG
6
6
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
23.09.2022
NC sprint
Konnerud IL
sprint
05.05.2023
NM sprint jr / NC sprint sr
Botne SK, Sandefjord OK
sprint
06.05.2023
NM knockout sprint
Botne SK, Sandefjord OK
sprint
21.06.2023
NM sprint D/H 21 - NM-veka sommer
OL Trollelg
sprint
23.06.2023
Norsk O-Festival sprint
Oppsal Orientering
sprint
15.09.2023
NC sprint
IL BUL-Tromsø
sprint
12.04.2024
Halden O-Meeting Sprint
Halden SK
sprint
09.05.2024
NM knockout sprint
Bodø og Omegn IF Orientering
sprint
11.05.2024
NM sprint
Bodø og Omegn IF Orientering
sprint
21.06.2024
Norsk O-Festival sprint
Fossum IF, Lillehammer OK
sprint
20.09.2024
Norgescup sprint
Kongsberg OL
sprint
Annonser