Norsk Orientering

Le Tour de Glåmdal 2019

Vis totalpoeng Skriv ut

Stilling etter 6 av 7 delarrangementer

N

Plass Navn Klubb
7.5
21.5
4.6
18.6
20.8
3.9
3.9
Totalt
1 Sindre Dal Grue IL (9) 14 (5) 17 20 20 +0.00
2 Noah Bergersen Eidskog OL 8 (5) 20 14 17 +4.00
3 Tristan Zainal Odal OL - Orientering 17 9 11 +11.20
4 Erik Jullum Brandval/Kongsvinger OK 17 14 +13.20
5 Marte Smedstad Lunderseter IL 20 +17.00
5 Alf Halvard Lilleengen Brandval/Kongsvinger OK 20 +17.00
5 Noah Halvorsrud Eidskog OL 20 +17.00
8 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 17 +18.00
9 Johanne Delphin Brandval/Kongsvinger OK 15 +18.40
9 Martin Aamodt Odal OL - Orientering 15 +18.40
9 Tuva Bergersen Eidskog OL 15 +18.40
9 Vilje Linnea Falch Eidskog OL 15 +18.40
13 Elise Mobrenna Odal OL - Orientering 14 +19.00
14 Mali Håven Lunderseter IL 13 +19.20
14 Haakon Stolpe Eidskog OL 13 +19.20
14 Tuva Maria Bergersen Eidskog OL 8 5 +19.20
14 Andrea Tangen Holtet Eidskog OL 13 +19.20
14 Alva Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 13 +19.20
19 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 12 +19.40
19 Nova Lill Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 12 +19.40
19 Milian Håven Lunderseter IL 12 +19.40
19 Bo Jullum Brandval/Kongsvinger OK 12 +19.40
23 Marielll Smestad Lunderseter IL 11 +20.00
23 Nora Håven Lunderseter IL 11 +20.00
23 Cecilie Mørch Eidskog OL 11 +20.00
26 Emre Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 10 +20.20
26 Marielle Rudberg Eidskog OL 10 +20.20
26 Maiken Håven Lunderseter IL 10 +20.20
29 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 9 +20.40
30 Tale Falch Eidskog OL 8 +21.00
31 Synne Sørli Eidskog OL 7 +21.20
32 Nora Halvorsrud Eidskog OL 6 +21.40
32 Siv Slettbakken Odal OL - Orientering 6 +21.40
34 Lykke Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 5 +22.00
34 Lucas Alexander Iversen Eidskog OL 5 +22.00
34 Michael Lundgrenn Eidskog OL 5 +22.00
34 Birgitte Bergersen Eidskog OL 5 +22.00
34 Mille Lungrenn Eidskog OL 5 +22.00
34 Natalie Magnussen Eidskog OL 5 +22.00
34 Bjørn Oddvar Bergersen Eidskog OL 5 +22.00
34 Sindre Bergkvist Eidskog OL 5 +22.00
34 Gabriel Campos Eidskog OL 5 +22.00
34 Kjersti Campos Eidskog OL 5 +22.00
34 Hilde Sørli Eidskog OL 5 +22.00
34 Emrik Lien Eidskog OL 5 +22.00
34 Erlend Sørli Grande Eidskog OL 5 +22.00
34 Sondre Lien Eidskog OL 5 +22.00
34 Bjørn Steinar Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
34 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 5 +22.00
34 Leonie Bergersen Eidskog OL 5 +22.00
34 Alexandra Bergersen Eidskog OL 5 +22.00
34 Nora Marie Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
34 Katrine Lien Klanderud Eidskog OL 5 +22.00
34 Lotte Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00

H-16C

Plass Navn Klubb
7.5
21.5
4.6
18.6
20.8
3.9
3.9
Totalt
1 Mikkel Aasness Odal OL 20 (17) 20 20 20 +0.00
2 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 14 20 15 15 +5.20
3 Asbjørn Lande Eidskog OL 20 20 17 +7.40
4 Emil Skytteren Odal OL 13 17 +16.40
5 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 15 14 +17.00
6 Kasper Snapa Grue IL 5 +25.00

D-16C

Plass Navn Klubb
7.5
21.5
4.6
18.6
20.8
3.9
3.9
Totalt
1 Ruth Malin Dal Grue IL 20 20 20 (17) 20 (20) +0.00
2 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 15 17 15 15 +6.00
3 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 17 20 17 +8.40
4 Leonie Bergersen Eidskog OL 14 +22.00

17-C

Plass Navn Klubb
7.5
21.5
4.6
18.6
20.8
3.9
3.9
Totalt
1 Ole Kristian Steinbekken Odal OL 20 20 (13) 17 (10) 20 +0.00
2 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 17 13 17 (6) 14 +5.20
3 Johnny Halvorsrud Eidskog OL 15 15 15 (12) 14 +6.00
4 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL (5) 14 (9) 13 13 15 +7.20
5 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 5 (5) 14 11 17 +10.00
6 Kari Vikerhaugen Odal OL 15 7 (5) (7) 10 12 +11.00
7 Glenn Bergersen Eidskog OL 20 20 +12.20
8 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 10 (6) 8 (5) 10 10 +13.00
9 Bård Bergersen Eidskog OL 13 9 12 +14.20
10 John Tangen Eidskog OL 17 14 +15.20
11 Klaus Engen Eidskog OL 14 10 5 +16.00
12 Berit Dalheim Lunderseter IL 8 5 5 (5) 8 +17.00
13 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 9 5 9 +18.00
13 Elin Føyen Eidskog OL 12 11 +18.00
15 Hans Gjedtjernet Grue IL 20 +19.00
16 Anita Dal Grue IL 5 13 +19.40
17 Antti Jokinen Brandval/Kongsvinger OK 17 +20.00
18 Jonny Eriksen Grue IL 6 10 +20.20
19 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 15 +20.40
20 Anne Marie Nytrøen Brandval/Kongsvinger OK 12 +21.40
20 Reidar Bjørnstad Grue IL 12 +21.40
22 Stig Føyen Eidskog OL 11 +22.00
22 Alexandria Bergersen Eidskog OL 11 +22.00
22 Erik Aagaard Kjellmyra IL 11 +22.00
22 Niklas Stolpe Eidskog OL 11 +22.00
26 Mona Hauger Brandval/Kongsvinger OK 10 +22.20
26 Rebekka Markov Austmarka IL 10 +22.20
28 Inge Østvold Lunderseter IL 9 +22.40
28 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 9 +22.40
30 Tor Sætaberget Lunderseter IL 8 +23.00
30 Emilie B. Aamodt Odal OL - Orientering 8 +23.00
30 Lene Føyen Eidskog OL 8 +23.00
33 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 7 +23.20
33 Liv Mellem Grue IL 7 +23.20
35 Aina Briskerud Grue IL 5 +24.00
35 Haakon Gjems Grue IL 5 +24.00
35 Bent Slettbakken Odal OL - Orientering 5 +24.00
35 Hallvard Narvestad Eidskog OL 5 +24.00
35 Ingunn Svensrud Lunderseter IL 5 +24.00
35 Eli Seigerud Lunderseter IL 5 +24.00

H-16A/B

Plass Navn Klubb
7.5
21.5
4.6
18.6
20.8
3.9
3.9
Totalt
1 Ragnar Lande Eidskog OL 20 20 20 20 +0.00
2 Gaute Nytrøen Brandval/Kongsvinger OK 17 +21.00
3 Halvor Delphin Brandval/Kongsvinger OK 15 +21.40

D-16A/B

Plass Navn Klubb
7.5
21.5
4.6
18.6
20.8
3.9
3.9
Totalt
1 Maja Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 20 +0.00

17-A/B

Plass Navn Klubb
7.5
21.5
4.6
18.6
20.8
3.9
3.9
Totalt
1 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval Kongsvinger OK 20 20 20 20 (20) +0.00
2 Eivind Lande Eidskog OL 17 20 17 17 +3.00
3 Øyvind Steinbekken Odal OL 15 17 15 (10) 17 +5.20
4 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 10 15 17 12 (10) +8.40
5 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 13 15 8 12 +10.40
6 Philip Føyen Eidskog OL 11 (10) 11 13 11 +11.20
6 Bjørn Steinbekken Odal OL (5) 14 13 7 12 +11.20
8 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 10 14 13 +14.20
9 Tor Solbergseter Austmarka 12 8 10 +16.40
10 Bjørn Karlstad Brandval Kongsvinger OK 5 9 15 +17.00
11 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 14 14 +17.20
11 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 13 15 +17.20
13 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 5 10 6 5 (5) +18.00
13 Niklas Stolpe Eidskog OL 5 5 5 (5) 11 +18.00
15 Roar Sætaberget Lunderseter IL 5 5 5 (5) (5) 10 +18.20
15 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 5 5 5 10 +18.20
17 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 10 14 +18.40
18 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 11 9 +20.00
19 Leif Billingsø Eidskog OL 5 9 5 +20.20
19 Stein Magnus Moen Grue IL 9 10 +20.20
21 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 10 8 +20.40
22 Martin Skytteren Odal OL 5 6 5 +21.20
23 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 5 +21.40
23 Glenn Bergersen Eidskog OL 5 10 +21.40
25 Tormod Borg Grue IL 14 +22.00
25 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 9 5 +22.00
27 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 13 +22.20
28 Christopher Rolsdorph Grue IL 12 +22.40
28 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 6 6 +22.40
28 Inge Brenden Seigerud Lunderseter IL 12 +22.40
31 Cristopher Rolsdorf Grue IL 11 +23.00
32 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 8 +24.00
32 Arne Sørli Eidskog OL 8 +24.00
34 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 7 +24.20
34 Hanne Narvestad Eidskog OL 7 +24.20
34 Trond Digernes Brandval/Kongsvinger 7 +24.20
34 Svein Thorsberg Grue IL 7 +24.20
38 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 6 +24.40
39 Elin Føyen Eidskog OL 5 +25.00
39 Isak Hasselvold Grue IL 5 +25.00
39 Jan Ørjan Olsson Grue IL 5 +25.00
39 Inge Østvoll Lunderseter IL 5 +25.00
39 Stian Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +25.00
39 Anne Kari Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +25.00
39 Tina Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +25.00
39 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 +25.00
39 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 +25.00
39 Nikolai Torp Lunderseter IL 5 +25.00
39 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 5 +25.00
39 Berit Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 5 +25.00

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
07.05.2019 le Tour de Glåmdal #1 2019 Brandval/Kongsvinger OK sprint
21.05.2019 le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4 Eidskog OL mellom
04.06.2019 Le Tour de Glåmdal 3 Grue IL lang
18.06.2019 Le Tour de Glåmdal 4 Lunderseter IL mellom
20.08.2019 Le Tour de Glåmdal 5 Odal OL - Orientering mellom
03.09.2019 Le Tour de Glåmdal 6 Grue IL mellom
03.09.2019 Le Tour de Glåmdal 6 Grue IL mellom

Annonser

IOF Eventor