Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 3
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: tirsdag 4 juni 2019

Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Noa BergersenEidskog OL31.17
2Triztan ZainalOdal OL-orientering41.00+9.43
Sindre DalGrue ILdiskvalifisert

H-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lauritz StolpeEidskog OL48.25
Kasper SnapaGrue ILdiskvalifisert

D-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruth Malin DalGrue IL37.29
2Oda Marissa BergersenEidskog OL55.33+18.04

17-C

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans GjedtjernetGrue IL30.07
2Jan Otto SætabergetLunderseter IL31.43+1.36
3Jonny HalvorsrudEidskog OL33.31+3.24
4Oddvar GravingenOK Hierne37.48+7.41
5Ole Kristian SteinbekkenOdal OL-orientering38.12+8.05
6Reidar BjørnstadGrue IL40.34+10.27
7Elin FøyenEidskog OL40.44+10.37
8Rebekka MarkovAustmarka IL41.53+11.46
9Kai Jostein BergersenEidskog OL42.17+12.10
10Oddbjørn BergersenEidskog OL42.54+12.47
11Liv MellemGrue IL43.52+13.45
12Jihnny EriksenGrue IL46.49+16.42
13Kari VikerhaugenOdal OL-orientering49.09+19.02
14Anita DalGrue IL50.19+20.12
15Eli SeigerudLunderseter IL51.04+20.57
16Klaus EngenEidskog OL51.16+21.09
17Ingunn SvensrudLunderseter IL52.10+22.03
18Marissa Penelope BergersenEidskog OL54.56+24.49
19Aina BriskerudGrue IL1.01.12+31.05
20Berit DalheimLunderseter IL1.22.19+52.12
Haakon GjemsGrue ILdiskvalifisert

17-AB

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK42.22
2Jon Ivar BergersenEidskog OL46.23+4.01
3Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK50.31+8.09
4Tormod BorgGrue IL51.11+8.49
5Bjørn SteinbekkenOdal OL-orientering53.29+11.07
6Christopher RolsdorphGrue IL55.19+12.57
7Philip FøyenEidskog OL56.07+13.45
8Anne Kjersti BriskerudGrue IL56.10+13.48
9Stein Magnus MoenGrue IL57.00+14.38
10Tor SolbergseterAustmarka IL59.15+16.53
11Svein ThorsbergGrue IL1.00.33+18.11
12Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK1.00.47+18.25
13Jan Ørjan OlssonGrue IL1.05.06+22.44
14Isak HasselvoldGrue IL1.11.19+28.57
15Leif BillingsøEidskog OL1.12.06+29.44
16Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.15.41+33.19
17Niklas StolpeEidskog OL1.30.11+47.49
18Roar SætabergetLunderseter IL1.34.20+51.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor