Aktivitet: Fokusløp i SPØRRETIMEN nr 1
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Fokusløp i SPØRRETIMEN nr 1 | |
---|---|---|
Arrangør | Norges Orienteringsforbund | |
Informasjon | Første digitale møteplass i forbindelse med vårens serie med regionale "FOKUSLØP". Denne gangen er tema "Hva er konseptet Fokusløp" & "Sprintforberedelser". Arrangører er Håvard Haga & Fanny Horn Birkeland Spørretimen er åpen for alle som måtte ønske å være med, men spesielt rettet mot målgruppen juniorer 17-20 år og unge seniorer 21 år -> Vi vil som vanlig i Spørretimen bruke Slido for anonyme spørsmål underveis i seansen, der man har anledning til å spørre om også andre temaer :-) |
|
Påmeldingsfrist | onsdag 5 mai 2021 klokken 20.00 | |
Starttid | onsdag 5 mai 2021 klokken 20.30 | |
Kontaktperson | Fanny Horn Birkeland | |
Antall påmeldinger | 51 |
Påmeldinger
Navn | Navn | Fødselsår? | Hvilken rolle har du? |
Janne Tjørhom Aasheim | Nydalens SK | 2001 | Utøver |
Tobias Alstad | Frol IL | 2002 | Utøver |
Erlend Aune | Byåsen IL | 2003 | Utøver |
Stine Aune | Nidarøst OK | 2002 | Utøver |
Marius Aurebekk | Kristiansand OK | 2000 | Utøver |
Cornelius Bjørk | Sandefjord OK | 2002 | Utøver |
Bojan Blumenstein | Nydalens SK | 1993 | trener/leder |
Vegard Ølstad Dalberg | Bækkelagets SK | 1992 | Utøver |
Mari Eidsmo | Freidig | 2003 | Utøver |
Ingeborg Rygg Eikeland | Bergens TF | 2003 | Utøver |
Vetle Grønvik Ekra | Freidig | 2003 | Utøver |
Gjendine Gjelstad Rebård | Sandefjord OK | 2003 | Utøver |
Knut Gjone | Sandefjord OK | 1968 | trener/leder |
Sigrid Schmitt Gran | Halden SK | 2006 | Utøver |
Eskil Sande Gullord | Bækkelagets SK | 1992 | trener/leder |
Elisa Götsch Iversen | IL BUL-Tromsø Orientering | 2004 | Utøver |
Frida Haugskott | OL Trollelg | 2002 | Utøver |
Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | 2003 | Utøver |
Anna Sofie Hoff | Bækkelagets SK | 1998 | Utøver |
Malene Teresia Jebsen | Heming Orientering | 2002 | Utøver |
Isak Jonsson | Nydalens SK | 2001 | Utøver |
Tina Kalleson | Oppsal Orientering | 2002 | Utøver |
Hedda Kjeldsen | Sturla, IF | 2003 | Utøver |
Lars Klyve | Oppsal Orientering | 1951 | trener/leder |
Ane Malene Kolstad | Freidig | 2003 | Utøver |
Svein Terje Kolstad | Freidig | 1965 | foresatt |
Kristine Kravdal | Gjø-Vard OL | 2002 | Utøver |
Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | 2005 | Utøver |
Kornelius Kriszat-Løvfald | Nydalens SK | 2002 | Utøver |
Terje Larsen | Halden SK | 1969 | foresatt |
Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 2004 | Utøver |
Markus Richter | Sandnes IL (Rogaland) | 2004 | Utøver |
Hanne Helmine Rogstad | Nidarøst OK | 2001 | Utøver |
Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | 2004 | Utøver |
Kristin Sandven | Notodden OL | 1969 | trener/leder |
Annar Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 2004 | Utøver |
Mathea Spets Storhov | Freidig | 2004 | Utøver |
Henning Strand | IL BUL-Tromsø Orientering | 2003 | Utøver |
Idunn Strand | IL BUL-Tromsø Orientering | 2001 | Utøver |
Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 2004 | Utøver |
Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 2004 | Utøver |
Ida Øverli Støen | Lillehammer OK | 2007 | Utøver |
Vilde Margrethe Sæbbø | Sandnes IL (Rogaland) | 2003 | Utøver |
Brage Takle | Kristiansand OK | 2003 | Utøver |
Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | 2003 | Utøver |
Snorre Veggan | Oppsal Orientering | 1972 | trener/leder |
Sigurd Paulsen Vie | NTNUI | 2001 | Utøver |
Lars Young Vik | Nydalens SK | 2001 | Utøver |
Pia Young Vik | Nydalens SK | 2003 | Utøver |
Anja Wingstedt | Halden SK | 1978 | trener/leder |
Minna Sofie Wingstedt | Halden SK | 2007 | Utøver |