Aktivitet: Spørretimen torsdag 10.desember
Påmeldingen er stengt.
Aktivitet | Spørretimen torsdag 10.desember |
---|---|
Arrangør | Norges Orienteringsforbund |
Informasjon | Endelig klart for en ny spørretime! Denne gangen er temaet: STYRKETRENING. Vi har fått med oss landslagsløper Magne Dæhli til å fortelle oss litt om hvordan han trener styrke. Både innhold og periodisering i treningen! |
Påmeldingsfrist | torsdag 10 desember 2020 klokken 20.00 |
Starttid | torsdag 10 desember 2020 klokken 20.30 |
Kontaktperson | Fanny Horn Birkeland |
Antall påmeldinger | 49 |
Påmeldinger
Navn | Navn | Fødselsår |
Sander Arntzen | Asker Skiklubb | 2000 |
Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | 2004 |
Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 2003 |
Anine Lome | Bækkelagets SK | 1999 |
Martin Hoset | Bodø og Omegn IF Orientering | 1986 |
Øyvind Johan Olsen | Bodø og Omegn IF Orientering | 2003 |
Erlend Aune | Byåsen IL | 2003 |
Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | 2003 |
Kathinka Zahl Hagen | Fossum IF | 2004 |
Børge Nilsen Berg | Fossum IF | 2004 |
Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 2004 |
Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 2004 |
Leif Størmer | Fossum IF | 1967 |
Mari Eidsmo | Freidig | 2003 |
Vetle Grønvik Ekra | Freidig | 2003 |
Ane Malene Kolstad | Freidig | 2003 |
Emil Reinertsen Leroyer | Freidig | 2004 |
Tobias Alstad | Frol IL | 2002 |
Kristine Kravdal | Gjø-Vard OL | 2002 |
Lars Lien | Gjø-Vard OL | 2004 |
Annar Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 2004 |
Balder Hasvik Larsen | Halden SK | 2004 |
Malene Teresia Jebsen | Heming Orientering | 2002 |
Hans Gjermundsson Urset | IL BUL-Tromsø Orientering | 2003 |
Mathilde Sæter Flesseberg | Kongsberg OL | 2002 |
Åsne Haavengen | Kongsberg OL | 2002 |
Brage Takle | Kristiansand OK | 2003 |
Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 2004 |
Andreas Svingheim Magerøy | Lillehammer OK | 1990 |
Ivar Haugen | Norges Orienteringsforbund | 1814 |
Lene Kinneberg | Norges Orienteringsforbund | 1961 |
Erik Hæstad Bjørnstad | NTNUI | 2000 |
Bendik Eliassen | NTNUI | 2001 |
Tora Aasheim Nymark | NTNUI | 2001 |
Janne Tjørhom Aasheim | Nydalens SK | 2001 |
Marianne Dæhli | Nydalens SK | 1989 |
Vera Grotli Melkild | Nydalens SK | 1999 |
Anders Haga | Nydalens SK | 1998 |
Isak Jonsson | Nydalens SK | 2001 |
Kornelius Kriszat-Løvfald | Nydalens SK | 2002 |
Anders Nordberg | Nydalens SK | 1978 |
Oda Scheele | Nydalens SK | 2002 |
Pia Young Vik | Nydalens SK | 2003 |
Tina Kalleson | Oppsal Orientering | 2002 |
Knut Ivar Johansen | Sandefjord OK | 1970 |
Vilde Margrethe Sæbbø | Sandnes IL (Rogaland) | 2003 |
Øystein Sylta | SK Vidar | 1978 |
Sunniva Nergaard Berg | Stokke IL | 1990 |
Martin Vehus Skjerve | Verdal OK | 2003 |