Norsk Orientering

Aktivitet: Vårsamling for 13-16 i Strømstad 20 - 22 april 2018

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Vårsamling for 13-16 i Strømstad 20 - 22 april 2018
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Fossum IF i samarbeid med AOOK inviterer til den årlige vårsamlingen for 13-16 åringer i Stømstad 20 - 22 april 2018.
Informasjon på kretsens hjemmeside finner du her

NB bussene har plass til 100 personer og her er det "først til mølla" som gjelder

Påmeldingsfrist fredag 6 april 2018 klokken 23.59
Starttid fredag 20 april 2018
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 149

Påmeldinger

Navn Navn Klasser Transport
Kjetil Espedal Nydalens SK Privatbil
Håvard Grønli Nordre Follo Orientering
Oliver Nilsen Fossum IF Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Mari Aarseth Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Eileen Bjanes Tyrving IL D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Tiril Ebon Espedal Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Stine Fosse Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Kathinka Zahl Hagen Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Vida Helland-Hansen Tyrving IL D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Maja Mo Hjelseth Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Signe Holo Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Linnea Holst Tyrving IL D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Tuva Høyer Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Ingrid Lurås Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Marielle Michelsen Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Hedvig Nyberg-Hansen Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Emilie Rehn Nordre Follo Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Marie Saugestad Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Marie Scheele Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Kristine Solbakken Tyrving IL D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Elise Thorseng Fossum IF D13-14
Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering D13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Anne Østvold Heming Orientering D13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Amélie Aamodt Oppsal Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Maya Jones Arnesen Heming Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Marte Madslien Bakken Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Netta Bar-Nathan Lillomarka OL D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Julie Berntzen Fet OL D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ella Berstad Heming Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ingrid Blindheim Lillomarka OL D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Mari Brende Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Johanne Rognerud Bøe Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Noor Dirro-Helu Måren OK D15-16 Privatbil
Ida Marie Flågen Heming Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Isabel Handstanger Nordre Follo Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Malene Teresia Jebsen Heming Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Selma Tørudbakken Jendal Fossum IF D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Tina Kalleson Oppsal Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Alexandra Linløkken Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ea Lunøe Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Alva Marika Niklasson Nordre Follo Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Anders Næss-Ulseth Heming Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Hanna Rehn Nordre Follo Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Oda Scheele Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Frida Solsrud Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Luciana Maria Svads Måren OK D15-16 Privatbil
Veronica Elena Svindseth Nordre Follo Orientering D15-16
Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Pia Young Vik Nydalens SK D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Celine Ytternes Nordre Follo Orientering D15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Live Østvold Heming Orientering D15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Axel Aalde Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Marius E. Aamodt Oppsal Orientering H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Nov Bar-Nathan Lillomarka OL H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Børge Nilsen Berg Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Mikael Birkelund Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Håkon Bogason Lillomarka OL H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Christian Fredrik Borg IL Koll H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Martin Christoffer Borg IL Koll H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Eskil Brænden Lillomarka OL H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Håvard Eik Raumar Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Tarje Espelin Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Jonas Hicken IL Koll H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Jonas Krogh Oppsal Orientering H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Torbjørn Lundeby Lillomarka OL H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Gard Møller-Johansen Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Nils Anders Niklasson Nordre Follo Orientering H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Vilmer Nyberg Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Mathias Nyhaug Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Jakob Rastad Asker Skiklubb H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Fridtjof Reusch Heming Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Sigurd Rødnes Oppsal Orientering H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Johannes Salvesen-Lunde IL Koll H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Eirik Vie Strisland Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Sindre Vie Strisland Fossum IF H13-14 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Mikkel Vaaje-Kolstad Ås-NMBU Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Jonathan Woodhouse Lillomarka OL H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Einar Østvold Heming Orientering H13-14 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Jonas Aarseth Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Marius Bakke Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Rolf Andreas Berg Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Gaute Bergan Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Martin Birkelund Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Fredrik Berning Borchsenius Heming Orientering H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Erlend Børli Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Tobias Espedal Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Felix Finsrud Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Gaute Fosstveit Raumar Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ferdinand Fremming Heming Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Sondre Zahl Hagen Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Mikkel Katla Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Eilev Kvaale Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Anders Håvard Larsen Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Kristian Norum Meløysund Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Jonas Myhr Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Anselm Reichenbach Oppsal Orientering H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Henrik Reusch Heming Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Gustav Andresen Skotte Fossum IF H15-16 Privatbil
Elias Stubberud Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Birk Felland Sætnan Fossum IF H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Nils Tveite Ås-NMBU Orientering H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Sondre Ytterbø Asker Skiklubb H15-16 Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
August Syrdal Øen Heming Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Kristian Østermann Heming Orientering H15-16 Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ås-NMBU Orientering Leder Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Eilert Aamodt Oppsal Orientering Leder Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Arild Andresen Fossum IF Leder Privatbil
Bojan Blumenstein Nydalens SK Leder Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Kine Dirro Måren OK Leder Privatbil
Steinar Eastwood Lillomarka OL Leder Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering Leder Buss 2 Olavsgård-Grorud-Ullevål stadion-Strømstad
Eldri Holo Fossum IF Leder Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Nora Holst Skauen Tyrving IL Leder Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb Leder Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad
Johan Michelsen Fossum IF Leder Privatbil
Rune Scheele Nydalens SK Leder Privatbil
Knut Jostein Sætnan Fossum IF Leder Buss 1 Kadettangen-Oslo S-Strømstad

Annonser

IOF Eventor