Norsk Orientering

Aktivitet: Buss til Hovedløpet og O-landsleiren

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Buss til Hovedløpet og O-landsleiren
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Kretsen setter opp 2 buss (100 seteplasser ) til Hovedløpet og O-landsleiren i Larvik

Avreise til Larvik 7 aug på ettermiddagen
Retur fra Larvik 12 aug etter stafetten
Pris kr 400,- for t/r

NB! Påmeldingen kan bli stengt tidligere hvis alle 100 plassene er bestilt.

Påmeldingsfrist mandag 29 juni 2015 klokken 15.00
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 102

Påmeldinger

Navn Navn
Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb
Sander Arntzen Asker Skiklubb
Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb
Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb
Axel Hoveid Asker Skiklubb
Sjur Kvisle Asker Skiklubb
Vegard Løvli Asker Skiklubb
Lotte Markussen Asker Skiklubb
Trygve Myhr Asker Skiklubb
Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb
Synne Strand Asker Skiklubb
Johan Teodor Westly Asker Skiklubb
Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb
Hilda Øfsthus Asker Skiklubb
Linus Olhans Ås-NMBU Orientering
Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK
Olav Torgersen Bækkelagets SK
Andreas Vaage Bækkelagets SK
Ingrid Aaslund Fet OL
Fossum IF
Julie Bakke Fossum IF
Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF
Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF
Tonje Rognerud Bøe Fossum IF
Ingrid Hasaas Fossum IF
Erling Hjermstad Fossum IF
Øyvind Hjermstad Fossum IF
Øystein Holo Fossum IF
Åsne Naadland Holo Fossum IF
Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF
Pernille Katla Fossum IF
Sivert Sande Kverme Fossum IF
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF
Eivind Berner Myhre Fossum IF
Ragne Norrud Fossum IF
Morten Rannem Fossum IF
Sigrid Kinck Rannem Fossum IF
Knut Selstad Fossum IF
Martin Andresen Skotte Fossum IF
Emil Størmer Fossum IF
Bjørn Anders Flågen Heming Orientering
Kasper Harlem Fosser Heming Orientering
Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering
Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering
Hedvig Vollset Heming Orientering
Jens Johan Brekke Lillomarka OL
Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL
Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL
Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL
Joar Oldernes Lillomarka OL
Maria Rørvik Haver Lillomarka OL
Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL
Oda Marie Colquhoun Nittedal OL
Emma Eithun Paulsen Nittedal OL
Audun Bergan Nydalens SK
Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK
Anna Trindade Eriksen Nydalens SK
Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK
Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK
Elias Jonsson Nydalens SK
Isak Jonsson Nydalens SK
Maria Jonsson Nydalens SK
Espen Hegstad Krüger Nydalens SK
Lukas Liland Nydalens SK
Ingrid Madslien Nydalens SK
Synne Johanne Eikeland Røstadsand Nydalens SK
Alexander Smeby Nydalens SK
Emma Stubberud Nydalens SK
Anne Borgen Sturød Nydalens SK
Håkon Sturød Nydalens SK
Frida Bakken Ulseth Nydalens SK
Lars Young Vik Nydalens SK
Ragne Wiklund Nydalens SK
Ada Wulfsberg Nydalens SK
Jørgen Wulfsberg Nydalens SK
Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK
Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering
Andreas Moldskred Oppsal Orientering
Inger Rødnes Oppsal Orientering
Lavran Thorstensen Oppsal Orientering
Monica Brevik Østmarka OK
Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK
Terje Linløkken Østmarka OK
Andreas Ramberg Østmarka OK
Jesper Ugedal Østmarka OK
Raumar Orientering
Anders Horvei Raumar Orientering
Even Nygaard Østreng Raumar Orientering
Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering
Hanne Eide Rapp Raumar Orientering
Kristine Eide Rapp Raumar Orientering
Øystein Rapp Raumar Orientering
Hedda Skatvedt Raumar Orientering
Solveig Eline Berg Tyrving IL
Tuva Nesheim Flatebakken Tyrving IL
Thea Feiring Haltia Tyrving IL
Oliver Wallin Higgins Tyrving IL
Mina Jørgensen Tyrving IL
Maren Norderud Tyrving IL
Synne Skjærstein Tyrving IL
Torjus Ullern Tyrving IL

Annonser

IOF Eventor