Norsk Orientering

Aktivitet: Buss til Hovedløpet og O-landsleiren

Påmeldingen er stengt.

Aktivitet Buss til Hovedløpet og O-landsleiren
Arrangør Akershus og Oslo
Informasjon

Kretsen setter opp 2 buss (100 seteplasser ) til Hovedløpet og O-landsleiren i Larvik

Avreise til Larvik 7 aug på ettermiddagen
Retur fra Larvik 12 aug etter stafetten
Pris kr 400,- for t/r

NB! Påmeldingen kan bli stengt tidligere hvis alle 100 plassene er bestilt.

Påmeldingsfrist mandag 29 juni 2015 klokken 15.00
Kontaktperson Dag Kolberg
Antall påmeldinger 102

Påmeldinger

Navn Navn
Raumar Orientering
Fossum IF
Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb
Ingrid Aaslund Fet OL
Sander Arntzen Asker Skiklubb
Julie Bakke Fossum IF
Solveig Eline Berg Tyrving IL
Audun Bergan Nydalens SK
Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF
Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF
Jens Johan Brekke Lillomarka OL
Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL
Monica Brevik Østmarka OK
Tonje Rognerud Bøe Fossum IF
Oda Marie Colquhoun Nittedal OL
Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK
Anna Trindade Eriksen Nydalens SK
Tuva Nesheim Flatebakken Tyrving IL
Bjørn Anders Flågen Heming Orientering
Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL
Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb
Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK
Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK
Thea Feiring Haltia Tyrving IL
Kasper Harlem Fosser Heming Orientering
Ingrid Hasaas Fossum IF
Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering
Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering
Oliver Wallin Higgins Tyrving IL
Erling Hjermstad Fossum IF
Øyvind Hjermstad Fossum IF
Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb
Øystein Holo Fossum IF
Åsne Naadland Holo Fossum IF
Anders Horvei Raumar Orientering
Axel Hoveid Asker Skiklubb
Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK
Elias Jonsson Nydalens SK
Isak Jonsson Nydalens SK
Maria Jonsson Nydalens SK
Mina Jørgensen Tyrving IL
Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF
Pernille Katla Fossum IF
Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering
Espen Hegstad Krüger Nydalens SK
Sivert Sande Kverme Fossum IF
Sjur Kvisle Asker Skiklubb
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF
Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL
Lukas Liland Nydalens SK
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK
Terje Linløkken Østmarka OK
Vegard Løvli Asker Skiklubb
Ingrid Madslien Nydalens SK
Lotte Markussen Asker Skiklubb
Andreas Moldskred Oppsal Orientering
Trygve Myhr Asker Skiklubb
Eivind Berner Myhre Fossum IF
Maren Norderud Tyrving IL
Ragne Norrud Fossum IF
Even Nygaard Østreng Raumar Orientering
Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering
Joar Oldernes Lillomarka OL
Linus Olhans Ås-NMBU Orientering
Emma Eithun Paulsen Nittedal OL
Andreas Ramberg Østmarka OK
Morten Rannem Fossum IF
Sigrid Kinck Rannem Fossum IF
Hanne Eide Rapp Raumar Orientering
Kristine Eide Rapp Raumar Orientering
Øystein Rapp Raumar Orientering
Inger Rødnes Oppsal Orientering
Maria Rørvik Haver Lillomarka OL
Martin Adelsten Røsholm Bækkelagets SK
Synne Johanne Eikeland Røstadsand Nydalens SK
Thea Sofie Salvesen Asker Skiklubb
Knut Selstad Fossum IF
Hedda Skatvedt Raumar Orientering
Synne Skjærstein Tyrving IL
Martin Andresen Skotte Fossum IF
Alexander Smeby Nydalens SK
Synne Strand Asker Skiklubb
Emma Stubberud Nydalens SK
Anne Borgen Sturød Nydalens SK
Håkon Sturød Nydalens SK
Emil Størmer Fossum IF
Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL
Lavran Thorstensen Oppsal Orientering
Olav Torgersen Bækkelagets SK
Jesper Ugedal Østmarka OK
Torjus Ullern Tyrving IL
Frida Bakken Ulseth Nydalens SK
Andreas Vaage Bækkelagets SK
Lars Young Vik Nydalens SK
Hedvig Vollset Heming Orientering
Johan Teodor Westly Asker Skiklubb
Ragne Wiklund Nydalens SK
Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb
Ada Wulfsberg Nydalens SK
Jørgen Wulfsberg Nydalens SK
Hilda Øfsthus Asker Skiklubb
Håkon Thunshelle Øvstedal Nydalens SK

Annonser

IOF Eventor