u 17 | ons. 24.4 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #1 | Løten o-lag | Innlandet | 22 | | ul | | | M | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Jondal Sentrum - Sprintcup 2 | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | S | | | |
bedriftsløp VBIK Bergen | Hordaland | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Skøynarkarusell 3 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 42 | | trening | | | L | | | |
Roger LiveRes Test | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 2 | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 5 - vest | Torridal IL | Agder O-krets | 67 | | nær | | | M | | | |
Bedriftsløp Gausel - R4 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 539 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 5 - øst | Vegårshei IL | Agder O-krets | 39 | | nær | | | M | | | |
Control Picking | Thuletjern | Halden SK | Østfold | 19 | | trening | | | L | | | |
10-mila uttaksløp (Armfeltnatta) | Freidig | Sør-Trøndelag | 92 | | trening | | | L | K | | |
Eidsvoll o-karusell løp 1 og Raumarkarusell løp 3 | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | nær | | | S | | | |
Førde IL Nærløp Halbrend skule | Førde IL | Sogn og Fjordane | 70 | | trening | | | S | | | |
Mjøs-o-cup 1 | Hadeland OL Innlandet | Innlandet | 114 | | nær | | | S | | | |
NØK Sprintcup, løp 2 | Alvdal IL | Sør-Trøndelag | 43 | | nær | | | S | | | |
O7-2 Børsåsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
O-karusell 2. løp Venåsen | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 2 | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Roger LiveRes Test2 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 2 | | trening | | | L | | | |
tor. 25.4 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #1 | Løten o-lag | Innlandet | 22 | | ul | | | M | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
U-cup 3 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 77 | | krets | | | S | | | |
Mossemesterskap mellom | OK Moss | Østfold | 5 | | trening | | | M | | | |
Østmarka Open løp 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 41 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 2 Nordagutu | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Trening Dunserudhagen, Darbu | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Ringerikskarusell løp 2 | Ringerike OL | Buskerud | 54 | | nær | | | L | | | |
Toten vårcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 34 | | nær | | | M | | | |
Trening Bømoen | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Torsdagsløp nr. 3, Søre Ål skole | Lillehammer OK | Innlandet | 81 | | nær | | | S | | | |
Råtass #1 | Indre Østfold OK | Østfold | 31 | | nær | | | M | | | |
Trondheim Sprintcup, løp 3 | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 220 | | nær | | | S | | | |
Grenlandskarusell 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 82 | | nær | | | L | | | |
O-karusell 2 | Eidskog OL | Innlandet | 33 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp i Østmarka nr 3 - med livelox | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 42 | | trening | | | L | | | |
Couples relay | Høiås | Halden SK | Østfold | 12 | | trening | | | M | | | |
Burgundernatta | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 35 | | trening | | | M | N | | |
fre. 26.4 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #1 | Løten o-lag | Innlandet | 22 | | ul | | | M | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Nr 3 - Evjemoen | Otra IL | Agder O-krets | 0 | | trening | | | M | | | |
lør. 27.4 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #1 | Løten o-lag | Innlandet | 22 | | ul | | | M | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
KM sprint Vestfold og Telemark | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 172 | | krets | | | S | | | |
O-troll leir og Kretslagssamling Agder OK | Agder O-krets Kristiansand OK OK Sør | Agder O-krets | 59 | | trening | | | M | | | |
Vinstra byløp | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | L | | | |
KM sprint | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 413 | | krets | | | S | | | |
Stafett økt Borge Varde | Fredrikstad SK | Østfold | 43 | | trening | | | M | | | |
KM Sprint | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 137 | | krets | | | S | | | |
KOK 2 dagers, dag 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 137 | | krets | | | M | | | |
KM Sprint stafett | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 39 | | krets | | S | L | | | |
søn. 28.4 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype #1 | Løten o-lag | Innlandet | 22 | | ul | | | M | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
O-troll leir og Kretslagssamling Agder OK | Agder O-krets Kristiansand OK OK Sør | Agder O-krets | 59 | | trening | | | M | | | |
Kretsløp Nedrebø | Ålgård Orientering | Rogaland | 114 | | krets | | | M | | | |
Blåveisløpet | Frol IL | Nord-Trøndelag | 231 | | krets | | | M | | | |
KM mellom Vestfold og Telemark | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 270 | | krets | | | M | | | |
KOK 2 dagers, dag 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 105 | | krets | | | L | | | |
u 18 | man. 29.4 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
bedriftsløp VBIK Bergen | Hordaland | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
O-teknisk trening | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #2 | Løten o-lag | Innlandet | 14 | | ul | | | M | | | |
Testløp | Sande Sportsklubb | Vestfold og Telemark | 2 | | trening | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell | Lindås IL | Hordaland | 31 | | nær | | | M | | | |
NØK Sprintcup, løp 3 | Os IL | Sør-Trøndelag | 51 | | nær | | | S | | | |
Tour of Lillomarka 2024 - løp 4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 152 | | nær | | | M | | | |
tir. 30.4 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #2 | Løten o-lag | Innlandet | 14 | | ul | | | M | | | |
Ukas treningsløype Grasmyr | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
O-karusellen #1 | Gneist, IL | Hordaland | 19 | | trening | | | M | | | |
Nærløp m/ungdomscup | Egersund OK | Rogaland | 78 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp Sunnmøre museum | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
Trening Madsebakken skole | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
KM-sprint + Drammen City Cup | Konnerud IL | Buskerud | 197 | | krets | | | S | | | |
Molde sprintcup, finale fra Retirostranda | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 39 | | trening | | | S | | | |
Nærløp 2, Solandsbakkane i Haugesund | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 37 | | nær | | | M | | | |
Road to Tiomila - One runner relay (Krusæter) | Halden SK | Østfold | 48 | | trening | | | M | | | |
Saltenkarusell | Tverlandet IL | Nordland | 15 | | nær | | | M | | | |
Aurskog-Hølandkarusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 30 | | nær | | | M | | | |
Oslo City Cup - Finale | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 510 | | nær | | | S | | | |
Sprint Kabelvåg sentrum | Kabelvåg O-lag | Nordland | 34 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp SBO | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | S | | | |
Odda Sentrum - O teknisk | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
ons. 1.5 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #2 | Løten o-lag | Innlandet | 14 | | ul | | | M | | | |
Odda Sentrum - O teknisk | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Gjøviksprinten | Gjø-Vard OL | Innlandet | 175 | | krets | | | S | | | |
KM sprintstafett - Individuelle klasser | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 67 | | krets | | | S | | | |
KM sprintstafett NTOK og STOK | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 74 | | krets | | S | S | | | |
Kvistkvaset | Ås IL Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 71 | | krets | | S | M | | | |
Aktivitetsdag med treningsløpcup 1 | Hadeland OL | Innlandet | 53 | | trening | | | S | | | |
Sprint dag Agder kretslag | Agder O-krets IK Grane Arendal Orientering IL Imås | Agder O-krets | 12 | | trening | | | S | | | |
Road to Tiomila - Middle (Saltö) | Halden SK | Østfold | 24 | | trening | | | M | | | |
Familieløp ved Vinstrahallen | Tormod Skilag | Innlandet | 41 | | nær | | | M | | | |
KM Sprintstafett | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 88 | | krets | | S | S | | | |
Rekruttløp | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 82 | | nær | | | M | | | |
Kvistkvaset inviduell fellesstart | Ås IL | Akershus og Oslo | 38 | | nær | | | M | | | |
Bygdestafetten | Lunderseter IL | Innlandet | 1 | | nær | | S | M | | | |
Ringerikskarusell 3 | Fossekallen IL | Buskerud | 99 | | nær | | | M | | | |
Klubbløp 3 | Samnanger IL | Hordaland | 17 | | trening | | | M | | | |
O-karusell 3. løp Ersåsen | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 1 | | trening | | | M | | | |
tor. 2.5 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #2 | Løten o-lag | Innlandet | 14 | | ul | | | M | | | |
Trondheim sprintcup, løp 4 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 172 | | nær | | | S | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Nær O-løp Markane | Markane IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
Sogndal IL - Treningsløp 4 | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 23 | | nær | | | M | | | |
O-karusell nr. 1: Solås | Ålgård Orientering | Rogaland | 90 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp 3 Tinnemyra nord | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Trening Dunserudhagen, Darbu | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Grenlandskarusellen - løp 4 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 89 | | nær | | | M | | | |
Torsdagsløp nr 4 Follebu | Rudsbygd IL | Innlandet | 49 | | nær | | | M | | | |
Toten vårcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 31 | | nær | | | M | | | |
Trening Lemmesmarki | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Råtass #2 | Indre Østfold OK | Østfold | 22 | | nær | | | M | | | |
Østmarka Open løp 2 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 38 | | nær | | | M | | | |
Eidsvoll O-karusell 2 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | 35 | | nær | | | M | | | |
Oppsals torsdagsløp med Livelox - nr 4 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | nær | | | M | K | | |
fre. 3.5 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #2 | Løten o-lag | Innlandet | 14 | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Førde IL KM Sprint Sogn og Fjordane | Førde IL Hordaland | Sogn og Fjordane Hordaland | 42 | | krets | | | S | | | |
Ungdomssamling i Førde 3. - 5. mai | Førde IL Hordaland | Sogn og Fjordane Hordaland | 0 | | trening | | | S | | | |
lør. 4.5 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 4 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #2 | Løten o-lag | Innlandet | 14 | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ungdomssamling i Førde 3. - 5. mai | Førde IL Hordaland | Sogn og Fjordane Hordaland | 0 | | trening | | | S | | | |
Kick Off Lillomarka Masters | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 18 | | trening | | | M | | | |
Førde IL Krinsløp Mellom | Førde IL Hordaland | Sogn og Fjordane Hordaland | 51 | | krets | | | M | | | |
O-teknisk over Lerstad- og Hatlaåsen | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
Rekruttleir på O-hytta Haugesund | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 14 | | trening | | | M | | | |
KM sprint | OK Sør | Agder O-krets | 99 | | krets | | | S | | | |
Sprint Sandingane | Emblem IL | Møre og Romsdal | 10 | | trening | | | S | | | |
O-trolleir i Førde | Førde IL | Sogn og Fjordane | 8 | | trening | | | M | | | |
Sprinttrening etter KM sprint | Agder O-krets Kristiansand OK OK Sør | Agder O-krets | 4 | | trening | | | S | | | |
Nattorientering Emblemssanden | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | N | | |
søn. 5.5 | Lakenskrekk i Follo - Bøleråsen m. Morgenfrisk #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Granerud m. Morgenfrisk #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 52 | | ul | | | M | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Paddetjern m. Morgenfrisk #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 41 | | ul | | | L | N | | |
Lakenskrekk i Follo - Ingierstrand m. Morgenfrisk #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | ul | | | M | N | | |
Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Ukas løype #2 | Løten o-lag | Innlandet | 14 | | ul | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ungdomssamling i Førde 3. - 5. mai | Førde IL Hordaland | Sogn og Fjordane Hordaland | 0 | | trening | | | S | | | |
O-trolleir i Førde | Førde IL | Sogn og Fjordane | 8 | | trening | | | M | | | |
Jubileumsløpet | Røyken OL | Buskerud | 48 | | krets | | | M | | | |
Kretsmesterskap Sprint | Emblem IL | Møre og Romsdal | 45 | | krets | | | S | | | |
Krinsløp mellomdistanse | Askvoll og Holmedal IL Hordaland | Sogn og Fjordane Hordaland | 45 | | krets | | | M | | | |
u 19 | man. 6.5 | Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
bedriftsløp VBIK Bergen | Hordaland | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Kurveøkt Østnes | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
O-teknisk trening | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Kråkecup'n Løp 1 - Moss Sentrum | OK Moss | Østfold | 4 | | nær | | | S | | | |
NØK-karusell, løp 1 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 49 | | nær | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2024 - løp 5 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 126 | | nær | | | M | | | |
tir. 7.5 | Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Agderkarusellen løp 6 - vest | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 71 | | nær | | | M | | | |
Ungdomsserien løp 2 | Indre Østfold OK | Østfold | 117 | | nær | | | S | | | |
Nærlløp / 3. ranking | Onarheim IL Stord IL | Hordaland | 13 | | nær | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 4 | Botne SK | Vestfold og Telemark | 132 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Tørla | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
Pokalkamp 2/24 | Årstad IL | Hordaland | 157 | | nær | | | M | | | |
Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | Ganddal IL | Rogaland | 137 | | nær | | | S | | | |
Trening Skavanger skole | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Klubbkarusell 3 | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 39 | | nær | | | L | | | |
Sprint Svolvær sentrum | Kabelvåg O-lag | Nordland | 25 | | nær | | | S | | | |
Treningsløp Bolsøya | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 20 | | trening | | | M | | | |
Aurskog-Hølandkarusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 34 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | IL Koll | Akershus og Oslo | 169 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Halsa skole | Halsa IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
Eide/Hovden - Sprintcup 3 | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
ons. 8.5 | Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Eide/Hovden - Sprintcup 3 | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Klubbløp 4 | Samnanger IL | Hordaland | - | | nær | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 1 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 88 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 6 - øst | Vegårshei IL | Agder O-krets | 56 | | nær | | | M | | | |
Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 504 | | nær | | | M | | | |
Trondheim Sprintcup - løp 5 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 158 | | nær | | | S | | | |
BKOK-KARUSELLEN, dag 1 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN, dag 2 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN, dag 3 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN, dag 4 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | L | | | |
BKOK-KARUSELLEN, dag 5 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | L | | | |
Bygdakamp 2 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Førde Vassverk | Førde IL | Sogn og Fjordane | 54 | | trening | | | M | | | |
Raumarkarusell løp 4-Frogner | Frogner IL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 34 | | nær | | | M | | | |
Treningsløpcup nr. 2 | Hadeland OL | Innlandet | 13 | | trening | | | L | | | |
Vest-Mjøsa cup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 54 | | nær | | | M | | | |
Øst Mjøsa CUP #2 | Elverum OK Hamar OK Løten o-lag OL Vallset/Stange Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 84 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Vardåsen | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | | | |
tor. 9.5 | Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Vardåsen | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | | | |
Eikerløpet | Eiker OL | Buskerud | 618 | | krets | | | L | | | |
NM knockout sprint | Bodø og Omegn IF Orientering Tverlandet IL | Nordland | 267 | | mest | | | S | | | |
O-teknisk trening Kjørholt | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Finn Frem Dagen 2024 | Hamar OK Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 46 | | nær | | | M | | | |
Klubbkøpp #1 | Løten o-lag | Innlandet | 51 | | nær | | | M | | | |
Klubbmesterskap | Fredrikstad SK | Østfold | 103 | | trening | | | M | | | |
O-løp Sorperoa | Tormod Skilag | Innlandet | 44 | | nær | | | M | | | |
Rankingløp EOK Gaudland | Egersund OK | Rogaland | 2 | | nær | | | M | | | |
O-løp 1 Ukvitne nedre | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
OK Moss "World Cup" - treningsløp på himmelspretten | OK Moss | Østfold | 5 | | nær | | | M | | | |
O-jakt løp 1 - Sørreisa barne- og ungdomsskole | Sørreisa OL | Troms | 59 | | trening | | | M | | | |
Torsdagsøp nr 5 Vegmuseet | Rudsbygd IL | Innlandet | 33 | | nær | | | M | | | |
O-karusell 3 | Eidskog OL | Innlandet | 40 | | trening | | | M | | | |
fre. 10.5 | Jukola trening | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | M | | | |
Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Vardåsen | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | | | |
O-teknisk trening Kjørholt | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp 10. mai - Folefallene | Otra IL | Agder O-krets | 0 | | ul | | | M | | | |
lør. 11.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 5 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Treningsløp Vardåsen | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | - | | trening | | | L | | | |
O-teknisk trening Kjørholt | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
NM sprint | Bodø og Omegn IF Orientering Tverlandet IL | Nordland | 291 | | mest | | | S | | | |
Hjalmarløpet 2024 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 163 | | krets | | | M | | | |
SSOK Ultra lang | Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 40 | | krets | | | U | | | |
søn. 12.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-teknisk trening Kjørholt | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
NM sprint stafett | Bodø og Omegn IF Orientering Tverlandet IL | Nordland | 44 | | mest | | S | S | | | |
Huldersprinten | Fet OL | Akershus og Oslo | 390 | | krets | | | M | | | |
O-Kjoseløpet | Kjose IL | Vestfold og Telemark | 211 | | krets | | | L | | | |
O-karusellen #2 | Gneist, IL | Hordaland | 2 | | trening | | | M | | | |
u 20 | man. 13.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-teknisk trening Kjørholt | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
O-teknisk trening | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Rankingløp EOK Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 27 | | nær | | | S | | | |
Rankingløp EOK Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 4 | | nær | | | S | | | |
Klubbløp Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 64 | | nær | | | M | | | |
Nordhordlandskarusell | Eikanger IL | Hordaland | 54 | | nær | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2024 - løp 6 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 137 | | nær | | | M | | | |
Trollelgkarusell 1 | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 18 | | trening | | | M | | | |
tir. 14.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Ukas treningsløype Grasmyr uke 20&21 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | M | | | |
Nærløp m/ungdomscup | Ålgård Orientering | Rogaland | 121 | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 7 – midt | Kristiansand OK | Agder O-krets | 93 | | nær | | | M | | | |
Nærløp / 4. ranking | Stord IL | Hordaland | 20 | | nær | | | M | | | |
Vestfold vårcup 5 | Sande Sportsklubb | Vestfold og Telemark | 130 | | nær | | | M | | | |
Treningsløp Veddemarka | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Trening Saggrenda | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Klubbkarusell 4 | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 33 | | nær | | | S | | | |
KM sprint Østfold | Sarpsborg OL | Østfold | 168 | | krets | | | S | | | |
O-karusell 4.løp Venåsen | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 0 | | trening | | | M | | | |
Teknikktrening med MOI fra Julsundet skole | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Sprintcup 3/24 | IL Gular | Hordaland | 132 | | nær | | | S | | | |
Aurskog-Hølandkarusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 39 | | nær | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | IL Koll | Akershus og Oslo | 160 | | nær | | | M | | | |
Skogsløp Teisthaugan nord | Kabelvåg O-lag | Nordland | 25 | | nær | | | L | | | |
Stjørdalskarusell nr. 2-2024 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp Åsbømarka | Halsa IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | M | | | |
Rankingløp 2 - Skare Barneskole | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
ons. 15.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Rankingløp 2 - Skare Barneskole | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
bedriftsløp VBIK Bergen | Hordaland | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
O-karusell 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 2 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 83 | | nær | | | M | | | |
Bedriftsløp Omdal - R6 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 289 | | nær | | | M | | | |
Corridor | Ormtjern | Halden SK | Østfold | 9 | | trening | | | M | | | |
Eidsvoll O-karusell 3 | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | 38 | | nær | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal #2 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 57 | | nær | | | S | | | |
Mjøs-o-cup 2 | Innlandet Løten o-lag | Innlandet | 115 | | nær | | | L | | | |
O7-3 Nybrotta (HL-arena) | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
O-løp Sorperoa | Tormod Skilag | Innlandet | 15 | | nær | | | M | | | |
Skøynarkarusell 4 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | L | | | |
STOK Ungdomsløp 1 | Freidig | Sør-Trøndelag | 175 | | nær | | | M | | | |
Tambarskjelvar IL Nærløp Helgåsmarka | Førde IL | Sogn og Fjordane | 43 | | trening | | | M | | | |
Treningsløpscup 3 | Hadeland OL | Innlandet | 24 | | trening | | | L | | | |
O-jakt løp 2 - Silsand | Sørreisa OL | Troms | 0 | | trening | | | M | | | |
NSK Klubbcup #1 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 194 | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Bø i Telemark | Bø OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | M | | | |
tor. 16.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Torsdagsløp nr. 6, Jørstadmoen | Lillehammer OK | Innlandet | 55 | | nær | | | M | | | |
Sogndal IL - Treningsløp Moane | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 23 | | trening | | | M | | | |
Klubbmesterskap mellom | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 98 | | nær | | | M | | | |
Grenlandskarusellen løp 5 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 64 | | nær | | | M | | | |
Nær o-løp Sagedammen,Ulvedal | IL Veten | Sogn og Fjordane | - | | nær | | | M | | | |
Ocup 1 - Folkeparken, sprint | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 2 | | trening | | | S | | | |
Råtass #3 Klubbmesterskap sprint | Indre Østfold OK | Østfold | 16 | | nær | | | S | | | |
Trening Storåsen | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
GOL-karusell 1. løp | Gjerdrum OL | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Oppsals torsdagsløp med Livelox - nr 5 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 31 | | trening | | | L | | | |
fre. 17.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
lør. 18.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løyper 1 Tinnemyra nordøst | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Røykencup 2024 - Løp 6 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Skibotn Middle | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | trening | | | M | | | |
søn. 19.5 | Skjettenkollen (Lørenskog) | Østmarka OK | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | | | |
Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løype 2 Tinnemyra nordvest | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | ul | | | L | | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Hardvollsmorka på Harpefoss | Tormod Skilag | Innlandet | - | | ul | | | M | K | | |
Skibotn Middle | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | - | | trening | | | M | | | |
Elgdilten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 415 | | nasj | | | M | | | |
Pinseløpet dag 1 | Kongsberg OL | Buskerud | 1003 | | nasj | | | L | | | |
u 21 | man. 20.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ukas løype #3 | Løten o-lag | Innlandet | - | | ul | | | M | | | |
Løvspretten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 306 | | nasj | | | L | | 18.5 | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Pinseløpet ungdoms-stafett | Kongsberg OL | Buskerud | 80 | | nasj | | S | M | | 14.5 | |
Løvspretten, Prøve-på PreO | Hamar OK Løten o-lag Ringsaker OK | Innlandet | 26 | Pre | trening | | | P | | 19.5* | |
Pinseløpet dag 2 | Kongsberg OL | Buskerud | 730 | | nasj | | | M | | 14.5 | |
Skibotn lang | Troms | Troms | 42 | | nær | | | L | | 20.5* | |
tir. 21.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Skoleløp for Midtbygda skole - WOW arrangement | Tormod Skilag | Innlandet | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Emblemsfjellet | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Trening Gamlegrendåsen, Eilertsløkka | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Nærløp Bjørgene | Torvastad IL | Rogaland | 0 | | nær | | | M | | 21.5* | |
NØK-karusell, løp 2 og Bygdakamp 1 | IL Nansen | Sør-Trøndelag | 11 | | nær | | | M | | 19.5 | |
Klubbløp | OK Sør | Agder O-krets | - | | trening | | | M | | | |
Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 | IL Koll | Akershus og Oslo | 17 | | nær | | | M | | 21.5* | |
Aurskog-Hølandkarusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Langdistanse Teisthaugan | Kabelvåg O-lag | Nordland | 1 | | nær | | | L | | 21.5* | |
Stjørdalskarusell nr. 3-2024 | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp | Skien OK | Vestfold og Telemark | 4 | | trening | | | M | | 21.5* | |
O teknisk trening - Skare Barneskole | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
Treningsløp Julneset | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 4 | | trening | | | M | | 21.5* | |
ons. 22.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
O teknisk trening - Skare Barneskole | Odda OL | Hordaland | - | | trening | | | M | | | |
bedriftsløp VBIK Bergen | Hordaland | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
Treningsløp - WOW | Verdal OK | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 3 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | - | | nær | | | M | | | |
Agderkarusellen løp 8 – midt | IL Imås | Agder O-krets | 31 | | nær | | | M | | 21.5* | |
Bedriftsløp Krossberg - R7 | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | Sør-Rogaland Bedriftsorientering | 443 | | nær | | | M | | 22.5* | |
Drømmemila 1609 meter sprint- Inngår i Raumarkarusell løp 5 | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | - | | nær | | | S | | | |
Førde IL Nærløp Ulvedalane Holsen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 7 | | trening | | | M | | 22.5* | |
Multitechnique | Aspedammen | Halden SK | Østfold | 4 | | trening | | | L | | 22.5* | |
O7-4 Storåsen | Frol IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
O-løp Sorperoa - WOW-arrangement | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | 21.5 | |
Treningsløp 2 ROK,Hamar OK og Vang OL | Hamar OK Ringsaker OK Vang OL | Innlandet | 4 | | nær | | | M | | 22.5* | |
Treningsløpscup 4 2024 | Hadeland OL | Innlandet | 3 | | trening | | | L | | 21.5 | |
Vestmjøsacup 2 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 17 | | nær | | | S | | 21.5* | |
BKOK-KARUSELLEN | Sprintkupp | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | - | | trening | | | S | | | |
tor. 23.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Skoleløp for Vinstra Ungdomsskole 10. klasse - WOW arrangement | Tormod Skilag | Innlandet | - | | trening | | | M | | | |
Mossemesterskap i sprintorientering | OK Moss | Østfold | 0 | | nær | | | S | | 22.5 | |
Nær O-løp Markane | Markane IL | Sogn og Fjordane | - | | trening | | | M | | | |
O-karusell nr. 2 - Hålandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 5 | | trening | | | M | | 23.5* | |
Treningsløp 4 Elgsjø | Notodden OL | Vestfold og Telemark | - | | trening | | | L | | | |
Trening Drammensveien, Damåsen | Kongsberg OL | Buskerud | - | | trening | | | L | | | |
Grenlandskarusellen - løp 6 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 22 | | nær | | | L | | 21.5 | |
Klubbkøpp#2 | Løten o-lag | Innlandet | 7 | | nær | | | L | | 22.5 | |
O-karusell 4 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nær | | | M | | 13.5* | |
O-karusell 5. løp Straumen | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | - | | trening | | | M | | | |
Ringerikskarusell løp 4 | Ringerike OL | Buskerud | - | | nær | | | L | | | |
STOK - Ungdomsløp 2 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 38 | | nær | | | M | | 21.5* | |
Terrengtest 5 km | Emblem IL | Møre og Romsdal | - | | trening | | | L | | | |
Torsdagsløp nr. 7, Badedammen | Lillehammer OK | Innlandet | 6 | | nær | | | M | | 23.5* | |
Trening Storåsen + WOW | Voss IL | Hordaland | - | | trening | | | L | | | |
U-cup 4 / KM Sprint | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 87 | | krets | | | S | | 21.5 | |
O-jakt løp 3 - Sørreisa stadion - WOW | Sørreisa OL | Troms | 0 | | trening | | | M | | 22.5 | |
Ni-Nitti i Nittedal 1 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 1 | | nær | | | M | | 23.5* | |
Treningsløp Asker WOW | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 1 | | trening | | | L | | 23.5* | |
Østmarka Open løp 3 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 5 | | nær | | | L | | 22.5 | |
Oppsals torsdagsløp med Livelox - nr 6 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 2 | | trening | | | M | | 22.5 | |
Råtass #4 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | nær | | | M | | 22.5 | |
fre. 24.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
lør. 25.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Røykencup 2024 - Løp 7 | Røyken OL | Buskerud | - | | ul | | | M | | | |
Alta 2-dagers. Dag 1 | Alta OL | Finnmark | 20 | | nasj | | | M | | 22.5 | |
Merkeløpet | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 10 | | krets | | | L | | 21.5* | |
Totenåsløpet | OL Toten-Troll | Innlandet | 27 | | krets | | | M | | 21.5 | |
Worldcup 1 - 25.-26.mai - Sveits | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Ungdomssamling Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 0 | | trening | | | M | | 21.5* | |
Interval | Ertemarka | Halden SK | Østfold | 4 | | trening | | | L | | 24.5* | |
Rekruttdag på Fanahytten | Fana IL | Hordaland | 12 | | trening | | L | S | | 22.5 | |
Sprint Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 28 | | nær | | | S | | 24.5* | |
Kretsmesterskap langdistanse | Kårvåg IL | Møre og Romsdal | 9 | | krets | | | L | | 22.5* | |
O-troll-leir | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 23 | | trening | | | M | | 21.5* | |
Tour de Orientering, dag 1 | Ganddal IL | Rogaland | 59 | | krets | | | L | | 20.5 | |
Tour de Orientering, dag 2 | Ganddal IL | Rogaland | 66 | | krets | | | L | | 20.5 | |
O-Stafesten | Røros IL | Sør-Trøndelag | - | | nær | | S | M | | | |
søn. 26.5 | Jukola-trening 2 | Indre Østfold OK | Østfold | - | | trening | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo 2024 #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | ul | | | L | K | | |
Ungdomssamling Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 0 | | trening | | | M | | 21.5* | |
O-troll-leir | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 23 | | trening | | | M | | 21.5* | |
Tour de Orientering, dag 3 | Ganddal IL | Rogaland | 68 | | krets | | | L | | 20.5 | |
Alta 2-dagers. Dag 2 | Alta OL | Finnmark | 20 | | nasj | | | L | | 23.5 | |
KM Stafett (NTOK og STOK) - Freidigstafetten | Freidig | Sør-Trøndelag | 21 | | nasj | | S | M | | 21.5 | |
Mellomdistanse Sogndal | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 27 | | nær | | | M | | 24.5* | |
Mellomdistanse | Halsa IL | Møre og Romsdal | 4 | | krets | | | M | | 21.5 | |