In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Mjøs-o-cup 2024 - deltakerpremier
Skriv ut
Stilling etter 3 av 5 delarrangementer
Deltakerpremier
Plass
Navn
Klubb
24.4
15.5
29.5
28.8
14.9
Totalt
1
Matilde Nylund
Vang OL
1
1
1
3
1
Esther Sørlien Stenberg
Vang OL
1
1
1
3
1
Mathilde Skaaden
Løten o-lag
1
1
1
3
1
Elias Skaug-Danielsen
Elverum OK
1
1
1
3
1
Kira Kuznetsova
Vang OL
1
1
1
3
1
Vetle Ekenberg
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
1
Boye Myhre Lysgård
OL Toten-Troll
1
1
1
3
1
Odin Øysteinson Østby
Hamar OK
1
1
1
3
1
Jørgen Linus Harkinn
Ringsaker OK
1
1
1
3
1
Margaret Gløtvold-Solbu
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Alma Arnesen
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Solveig Elise Amundsen
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
1
Oda Mørk Furunes
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
1
Tuva Eriksfallet
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Lovisa Tyldum
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Margrethe Thirud
OL Toten-Troll
1
1
1
3
1
Håkon Holm
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Olav Skjåk
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Thea Svenskerud
Ringsaker OK
1
1
1
3
1
Tiril Skedsmo
Hadeland OL
1
1
1
3
1
Ulyana Kuznetsova
Vang OL
1
1
1
3
1
Vilma Ekeberg Hallerby
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Ivan Christopher Nybakk-Djuve
Løten o-lag
1
1
1
3
1
Nora Wenger Helland
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Johanne Alhaug
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Leonora Marie Jørgensen
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Even Rognstad Ruud
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Ingrid Løvbak
Vang OL
1
1
1
3
1
Anna Engebakken
Løten o-lag
1
1
1
3
1
Madeleine L'Abée-Lund
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Selma Holm
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Rasmus Ekeberg Hallerby
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Lisa Bergman
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Håkon Gjessing Skjeset
Vang OL
1
1
1
3
1
Aksel Bolstad Carlson
Vang OL
1
1
1
3
1
Ella Arnesen
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Mina Bleken Rud
Vang OL
1
1
1
3
1
Aksel Tonjer Fingarsen
Elverum OK
1
1
1
3
1
Emilie Kloppbakken Stenbrenden
Snertingdal IF Orientering
1
1
1
3
1
Hedda Karterud
Løten o-lag
1
1
1
3
1
Martin Lien Støen
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Emma Pedersen Elverhøi
Vang OL
1
1
1
3
1
Julie Gjessing Skjeset
Vang OL
1
1
1
3
1
Nora Karterud
Løten o-lag
1
1
1
3
1
Erik Beitdokken
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Niklas Bakke
Vang OL
1
1
1
3
1
Maren Bleken Rud
Vang OL
1
1
1
3
1
Ingvild Gløtvold-Solbu
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Eirik Lillemo-Thorud
Lillehammer OK
1
1
1
3
1
Kasper Rognås
Vang OL
1
1
1
3
1
Ask Felland Sætnan
Fossum IF
1
1
1
3
1
Nikolai Teslo
Hadeland OL
1
1
1
3
1
Magnus Svaland Dale
OL Vallset/Stange
1
1
1
3
1
Tobias Skoglund
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
1
Eline Kravdal
Gjø-Vard OL
1
1
1
3
1
Agnes Bakkestuen Brenna
Vang OL
1
1
1
3
1
Mari Sørlien Stenberg
Vang OL
1
1
1
3
1
Marte Olava Bratlien
Snertingdal IF Orientering
1
1
1
3
1
Filip Pilarski
Løten o-lag
1
1
1
3
1
Kristine Tomter Løkkebø
Snertingdal IF Orientering
1
1
1
3
61
Pernille Korsbakken
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Mathias Øvergaard Pettersen
Ringsaker OK
1
1
2
61
Pia Korsbakken
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Sondre Mostad Jensvold
Løten o-lag
1
1
2
61
Ida Ølstad Dalberg
Vang OL
1
1
2
61
Synne Eriksfallet
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Miks Dzintars
Løten o-lag
1
1
2
61
Hans Kamstrup Tyldum
Rudsbygd IL
1
1
2
61
Kari Oline Tyldum
Rudsbygd IL
1
1
2
61
Amalie Wathne Thingbø
Sandnes IL (Rogaland)
1
1
2
61
Håkon Ølstad Dalberg
Vang OL
1
1
2
61
Nora Solvang
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Balder Løkken-Magnor
Ringsaker OK
1
1
2
61
Hedvig Hafslund
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Stina Fagerhaug
Gjø-Vard OL
1
1
2
61
Trym Løkken-Magnor
Ringsaker OK
1
1
2
61
Marcus Van Oevelen
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Sondre Storvik Helgeneseth
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Eldbjørg Colbjørnsen Conrad
Lillehammer OK
1
1
2
61
Annar Erlien Solerød
Gjø-Vard OL
1
1
2
61
Sivert Dåsnes
Vang OL
1
1
2
61
Minna Haugereid
Vang OL
1
1
2
61
Magnhild Kleppa Madslien
Lillehammer OK
1
1
2
61
Kristian Paulsen
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Marie Kravdal
Bækkelagets SK
1
1
2
61
Eline Kjøs
Lillehammer OK
1
1
2
61
Thea Beate Gimse-Røste
Ringsaker OK
1
1
2
61
Haldir Colbjørnsen Conrad
Lillehammer OK
1
1
2
61
Mina Reid
Lillehammer OK
1
1
2
61
Lycke Hermanrud
Gjø-Vard OL
1
1
2
61
Karen Urset
Vang OL
1
1
2
61
Ida Øverli Støen
Lillehammer OK
1
1
2
61
Kristian Urset
Vang OL
1
1
2
61
Maja Haugereid
Vang OL
1
1
2
61
Ingrid Paulsen
OL Vallset/Stange
1
1
2
61
Even Kjøs
Lillehammer OK
1
1
2
61
Ingrid Sofie Amundsen
Gjø-Vard OL
1
1
2
61
Linnea L'Abée-Lund
Lillehammer OK
1
1
2
61
Elise Libak-Feiring
Vang OL
1
1
2
61
Amund Flaskerud
OL Toten-Troll
1
1
2
61
Mari Børke Sætaberget
Vang OL
1
1
2
61
Borghild Paulsen
OL Vallset/Stange
1
1
2
103
Lars Flaskerud
OL Toten-Troll
1
1
103
Leander Eng Molstad
OL Vallset/Stange
1
1
103
Johan Hansen Schjerve
OL Vallset/Stange
1
1
103
Therese Holmen
Snertingdal IF Orientering
1
1
103
Ellis Croucher
OL Vallset/Stange
1
1
103
Mats Ligaarden
Gjø-Vard OL
1
1
103
Ola Dåsnes
Vang OL
1
1
103
Tiril Hovi Lucasen
Hadeland OL
1
1
103
Tuva Hovi Lucasen
Hadeland OL
1
1
103
Harris Croucher
OL Vallset/Stange
1
1
103
Hedda Benham Kvåle
Hadeland OL
1
1
103
Jenny Benham Kvåle
Hadeland OL
1
1
103
Even Lien
Gjø-Vard OL
1
1
103
Sunniva Mostad Jensvold
Løten o-lag
1
1
103
Odin Holen Bekkelund
OL Toten-Troll
1
1
103
Bo H Zätterstrøm
OL Vallset/Stange
1
1
103
Ragnhild Ness Baardseth
OL Vallset/Stange
1
1
103
Olai Gjermundshaug-Mørkve
Lillehammer OK
1
1
103
Ane Fagerhaug
Gjø-Vard OL
1
1
103
Leah-Elise Klokkerengen Noremsaune
Løten o-lag
1
1
103
Tilia Lyngstad
Gjø-Vard OL
1
1
103
Ida Fagerhaug
Gjø-Vard OL
1
1
103
Torjus Johnson Helle
Hamar OK
1
1
103
Mathias Øvergaard Pettersen
Ringsaker OK
1
1
103
Håkon Dahl-Hofseth
Lillehammer OK
1
1
103
Martine Engh Sagvold
OL Toten-Troll
1
1
103
Tobias Tronbøl Lium
Bækkelagets SK
1
1
103
Christoffer Edvardsen
Vang OL
1
1
103
Even Løvseth Hauge
Lillehammer OK
1
1
103
Harald Thirud
OL Toten-Troll
1
1
103
Brede Krogstie
Ringsaker OK
1
1
103
Håkon Løvbak
Vang OL
1
1
103
Olivia Sofie Gimse-Røste
Ringsaker OK
1
1
103
Signe Kittelsen
Lillehammer OK
1
1
103
Oliver Plassen Brandvol
OK Moss
1
1
103
Eline Mørk Furunes
Gjø-Vard OL
1
1
103
Ingeborg Tyldum
Rudsbygd IL
1
1
103
Sivert Pedersen Elverhøi
Vang OL
1
1
103
Odin Holen Bekkelund
OL Toten-Troll
1
1
103
Ane Beitdokken
Lillehammer OK
1
1
103
Ingrid Avtjern
Hadeland OL
1
1
103
Leah Eriksfallet
OL Vallset/Stange
1
1
103
Emil Skaaden Hekne
OL Vallset/Stange
1
1
103
Torbjørn Mousing
Hadeland OL
1
1
103
Julia Helene Gimse-Røste
Ringsaker OK
1
1
103
Gunhild Urset
Vang OL
1
1
103
Hedvig Norberg-Schulz Bø
Elverum OK
1
1
103
Kristoffer Børke Sætaberget
Vang OL
1
1
103
Kirsten Ness Baardseth
OL Vallset/Stange
1
1
103
Sigrid Mousing
Hadeland OL
1
1
103
Emil Engh Sagvold
OL Toten-Troll
1
1
103
Torbjørn Lundeby
Lillomarka OL
1
1
103
Erik Oskal
Hamar OK
1
1
103
Lars Anders Avtjern
Hadeland OL
1
1
103
Suniva Mostad Jensvold
Løten o-lag
1
1
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
24.04.2024
Mjøs-o-cup 1
Hadeland OL
sprint
15.05.2024
Mjøs-o-cup 2
Løten o-lag
lang
29.05.2024
Mjøs-o-cup 3
Ringsaker OK
mellom
28.08.2024
Mjøs-o-cup 4
Hamar OK
lang
14.09.2024
Mjøs-o-cup 5
Vang OL
lang
Annonser