Norsk Orientering

Le Tour de Glåmdal 2022

Vis totalpoeng Skriv ut

Stilling etter 6 av 7 delarrangementer

Nybegynner

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Hjalmar Billingsø Eidskog OL 14 11 +0.00
2 Carl Georg Rimfeldt Brandval/Kongsvinger OK 20 +1.40
2 Erik Jullum Brandval/Kongsvinger OK 20 +1.40
2 Hilde Sand Eidskog OL 20 +1.40
2 Alette Snapa Grue IL 20 +1.40
6 Serina Longva Nordby Austmarka IL 17 +2.40
6 Tina Moen Grue IL 17 +2.40
6 Karine Leivik Eidskog OL 17 +2.40
6 Olea Rimfeldt Brandval/Kongsvinger OK 17 +2.40
10 Tina Longva Nordby Austmarka IL 15 +3.20
10 Ingrid Marie L. Kveseth Grue IL 15 +3.20
10 Noah Bergersen Eidskog OL 15 +3.20
10 Harald Rimfeldt Brandval/Kongsvinger OK 15 +3.20
10 Otilie Føyen Eidskog OL 5 10 +3.20
10 Elin Føyen Eidskog OL 5 10 +3.20
16 Mathias Ranner Magnussen Eidskog OL 14 +3.40
16 Kari Vikertorpet Austmarka IL 14 +3.40
16 Tiril Emilie L. Kveseth Grue IL 14 +3.40
19 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 13 +4.00
19 Alva Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 13 +4.00
19 Bo Jullum Brandval/Kongsvinger OK 13 +4.00
19 Ole Harald L. Kveseth Grue IL 13 +4.00
23 Nicholas Sjønnesen Brandval/Kongsvinger OK 12 +4.20
23 Eva Skytteren Grue IL 12 +4.20
23 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 12 +4.20
23 Bjørn Steinar Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 12 +4.20
27 Sigrun Skytteren Grue IL 11 +4.40
27 Sivert Aasen Rønningen Brandval/Kongsvinger OK 11 +4.40
27 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 11 +4.40
30 Lene Føyen Eidskog OL 10 +5.00
30 Lena Christin Bergersen Eidskog OL 10 +5.00
30 Tuva Helene Ekaas Eidskog OL 10 +5.00
33 Lukas Valsgård Odal OL - Orientering 5 +6.40
33 Andrea Tangen Holtet Eidskog OL 5 +6.40
33 Joy Okuweh Thorsberg Grue IL 5 +6.40

H-16C

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Sindre Dal Grue IL 20 20 20 17 +0.00
2 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 20 17 +13.20
3 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 20 +19.00
4 Asbjørn Lande Eidskog OL 17 +20.00
5 Lauritz Stolpe Eidskog OL 15 +20.40

D-16C

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Tuva Maria Bergersen Eidskog OL 5 +0.00
1 Natalie Ranner Magnussen Eidskog OL 5 +0.00

17-C

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Mona Trøhaugen Brandval/Kongsvinger OK 15 (5) 20 17 17 +0.00
2 Heidi Westlund Brandval/Kongsvinger OK 14 (5) 17 15 20 +1.00
3 Jan Otto Sætaberget Lunderseter 13 14 15 14 (9) +4.20
4 John Tangen Eidskog OL 20 12 15 +7.20
5 Jo Raabe Brandval/Kongsvinger OK 12 20 12 +8.20
6 Mette Solbergseter Austmarka IL 7 15 10 11 +8.40
7 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 5 13 14 (5) 9 +9.20
8 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 17 12 11 +9.40
9 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 10 8 6 8 +12.20
9 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 11 7 7 7 +12.20
11 Klaus Engen Eidskog OL 5 15 10 +13.00
12 Roar Sætaberget Lunderseter 5 12 10 +14.00
13 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 11 13 +15.00
14 Line Wilhelmsen Pitt Austmarka IL 9 14 +15.20
15 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 20 +16.20
15 Philip Føyen Eidskog OL 20 +16.20
17 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 9 5 5 +16.40
18 Johnny Eriksen Grue IL 5 13 +17.00
18 Anita Dal Grue IL 13 5 +17.00
20 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 17 +17.20
20 Pål Snapa Grue IL 17 +17.20
22 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 14 +18.20
23 Atle Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 5 8 +18.40
23 Ruth Malin Dal Grue IL 13 +18.40
25 Emilie Holtet Brandval/Kongsvinger OK 11 +19.20
26 Guro Aasen Brandval/Kongsvinger OK 10 +19.40
26 Kai Bergersen Eidskog OL 10 +19.40
26 Mikael Valsgård Odal OL - Orientering 10 +19.40
26 Nikolai Torp Lunderseter 10 +19.40
30 Stein Magnus Moen Grue IL 9 +20.00
31 Sigrid Hatland Brandval/Kongsvinger OK 8 +20.20
32 Anne Hauge Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 6 +21.00
32 Reidar Bjørnstad Grue IL 6 +21.00
32 Rolf Asbjørn Østli Brandval/Kongsvinger OK 6 +21.00
35 Stig Føyen Eidskog OL 5 +21.20
35 Per Svestad Brandval/Kongsvinger OK 5 +21.20
35 Magnar Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 5 +21.20
35 Sina Nygård Brandval/Kongsvinger OK 5 +21.20
35 Herman Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 5 +21.20
35 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 5 +21.20

H-16A/B

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 20 17 20 (17) (17) 20 +0.00
2 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 20 20 +12.20
3 Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 20 5 +17.20
4 Asbjørn Lande Eidskog OL 5 +24.00

17A/B

Plass Navn Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 17 17 20 17 (5) (15) +0.00
2 Tormod Borg Grue IL 13 17 14 9 (5) +6.00
3 Antti Jokinen Brandval/Kongsvinger OK 20 14 17 +6.40
4 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 15 13 20 +7.40
5 Tor Solbergseter Austmarka IL 8 15 10 13 +8.20
6 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL (5) 11 13 10 (5) 9 +9.20
7 Eivind Lande Eidskog OL 20 17 +11.20
7 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 5 15 5 12 +11.20
9 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 10 20 +13.40
9 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 5 12 5 8 +13.40
11 Pål Valsgård Odal OL - Orientering 13 5 11 +14.00
12 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 10 15 +15.20
13 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 14 10 +15.40
14 Ruth Malin Dal Grue IL 12 5 5 +16.20
15 Kjetil Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 5 11 5 +16.40
15 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 15 6 +16.40
17 Marie Scheele Nydalen SK 20 +17.00
18 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 5 14 +17.20
18 Leif Billingsø Eidskog OL 6 13 +17.20
18 Thor Bjørnseth Brandval/Kongsvinger OK 9 10 +17.20
21 John Arne Holtet Brandval/Kongsvinger OK 10 8 +17.40
22 Terje Gudbrandsen Hamar OK 7 10 +18.00
23 Ole Petter Vibekken Brandval/Kongsvinger OK 14 +19.00
23 Philip Føyen Eidskog OL 14 +19.00
25 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 12 +19.40
25 Berit Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 12 +19.40
25 Glenn Richard Bergersen Eidskog OL 12 +19.40
28 Ragnar Lande Eidskog OL 11 +20.00
28 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 11 +20.00
30 Inge Brenden Seigerud Lunderseter 10 +20.20
30 Marius Fjell Brandval/Kongsvinger OK 10 +20.20
30 Stein Magnus Moen Grue IL 10 +20.20
30 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 10 +20.20
30 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 +20.20
35 Guro Aasen Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Stian Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 5 +22.00
35 Line Kristin Wilhelmsen Pitt Austmarka IL 5 +22.00
35 Anne Kari Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Alva Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Tina Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Oddgeir Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Maja Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00
35 Guri Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 +22.00

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
11.05.2022 le Tour de Glåmdal #1 Brandval/Kongsvinger OK mellom
24.05.2022 O-karusell 3 / Tour de Glåmdal 2 Eidskog OL mellom
08.06.2022 Le Tour de Glåmdal #3 Grue IL sprint
22.06.2022 Le Tour de Glåmdal #4 Grue IL mellom
17.08.2022 Le Tour de Glåmdal 5 Austmarka IL, Odal OL - Orientering sprint
30.08.2022 Le Tour de Glåmdal 6 Lunderseter IL mellom
18.09.2022 Le Tour de Glåmdal Finale Odal OL - Orientering mellom

Annonser

IOF Eventor