In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Le Tour de Glåmdal 2022
Vis totalpoeng
Skriv ut
Stilling etter 6 av 7 delarrangementer
Nybegynner
Plass
Navn
Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1
Hjalmar Billingsø
Eidskog OL
14
11
+0.00
2
Carl Georg Rimfeldt
Brandval/Kongsvinger OK
20
+1.40
2
Erik Jullum
Brandval/Kongsvinger OK
20
+1.40
2
Hilde Sand
Eidskog OL
20
+1.40
2
Alette Snapa
Grue IL
20
+1.40
6
Serina Longva Nordby
Austmarka IL
17
+2.40
6
Tina Moen
Grue IL
17
+2.40
6
Karine Leivik
Eidskog OL
17
+2.40
6
Olea Rimfeldt
Brandval/Kongsvinger OK
17
+2.40
10
Tina Longva Nordby
Austmarka IL
15
+3.20
10
Ingrid Marie L. Kveseth
Grue IL
15
+3.20
10
Noah Bergersen
Eidskog OL
15
+3.20
10
Harald Rimfeldt
Brandval/Kongsvinger OK
15
+3.20
10
Otilie Føyen
Eidskog OL
5
10
+3.20
10
Elin Føyen
Eidskog OL
5
10
+3.20
16
Mathias Ranner Magnussen
Eidskog OL
14
+3.40
16
Kari Vikertorpet
Austmarka IL
14
+3.40
16
Tiril Emilie L. Kveseth
Grue IL
14
+3.40
19
Ida Marianne Bergersen
Eidskog OL
13
+4.00
19
Alva Hauger Brufladt
Brandval/Kongsvinger OK
13
+4.00
19
Bo Jullum
Brandval/Kongsvinger OK
13
+4.00
19
Ole Harald L. Kveseth
Grue IL
13
+4.00
23
Nicholas Sjønnesen
Brandval/Kongsvinger OK
12
+4.20
23
Eva Skytteren
Grue IL
12
+4.20
23
Oda Marissa Bergersen
Eidskog OL
12
+4.20
23
Bjørn Steinar Nyhus
Brandval/Kongsvinger OK
12
+4.20
27
Sigrun Skytteren
Grue IL
11
+4.40
27
Sivert Aasen Rønningen
Brandval/Kongsvinger OK
11
+4.40
27
Jonny Halvorsrud
Eidskog OL
11
+4.40
30
Lene Føyen
Eidskog OL
10
+5.00
30
Lena Christin Bergersen
Eidskog OL
10
+5.00
30
Tuva Helene Ekaas
Eidskog OL
10
+5.00
33
Lukas Valsgård
Odal OL - Orientering
5
+6.40
33
Andrea Tangen Holtet
Eidskog OL
5
+6.40
33
Joy Okuweh Thorsberg
Grue IL
5
+6.40
H-16C
Plass
Navn
Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1
Sindre Dal
Grue IL
20
20
20
17
+0.00
2
Sebastian Tangen Holtet
Eidskog OL
20
17
+13.20
3
Aleksander Tangen Holtet
Eidskog OL
20
+19.00
4
Asbjørn Lande
Eidskog OL
17
+20.00
5
Lauritz Stolpe
Eidskog OL
15
+20.40
D-16C
Plass
Navn
Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1
Tuva Maria Bergersen
Eidskog OL
5
+0.00
1
Natalie Ranner Magnussen
Eidskog OL
5
+0.00
17-C
Plass
Navn
Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1
Mona Trøhaugen
Brandval/Kongsvinger OK
15
(5)
20
17
17
+0.00
2
Heidi Westlund
Brandval/Kongsvinger OK
14
(5)
17
15
20
+1.00
3
Jan Otto Sætaberget
Lunderseter
13
14
15
14
(9)
+4.20
4
John Tangen
Eidskog OL
20
12
15
+7.20
5
Jo Raabe
Brandval/Kongsvinger OK
12
20
12
+8.20
6
Mette Solbergseter
Austmarka IL
7
15
10
11
+8.40
7
Oddvar Gravingen
OK Hierne, SWE
5
13
14
(5)
9
+9.20
8
Kai Jostein Bergersen
Eidskog OL
17
12
11
+9.40
9
Ole Kristian Steinbekken
Odal OL - Orientering
10
8
6
8
+12.20
9
Kari Vikerhaugen
Odal OL - Orientering
11
7
7
7
+12.20
11
Klaus Engen
Eidskog OL
5
15
10
+13.00
12
Roar Sætaberget
Lunderseter
5
12
10
+14.00
13
Emil Skytteren
Odal OL - Orientering
11
13
+15.00
14
Line Wilhelmsen Pitt
Austmarka IL
9
14
+15.20
15
Trond Egil Digernes
Brandval/Kongsvinger OK
20
+16.20
15
Philip Føyen
Eidskog OL
20
+16.20
17
Oddbjørn Bergersen
Eidskog OL
9
5
5
+16.40
18
Johnny Eriksen
Grue IL
5
13
+17.00
18
Anita Dal
Grue IL
13
5
+17.00
20
Jan Åsmund Sætaberget
Vang OL
17
+17.20
20
Pål Snapa
Grue IL
17
+17.20
22
Håvard Nyhus
Brandval/Kongsvinger OK
14
+18.20
23
Atle Vestlund
Brandval/Kongsvinger OK
5
8
+18.40
23
Ruth Malin Dal
Grue IL
13
+18.40
25
Emilie Holtet
Brandval/Kongsvinger OK
11
+19.20
26
Guro Aasen
Brandval/Kongsvinger OK
10
+19.40
26
Kai Bergersen
Eidskog OL
10
+19.40
26
Mikael Valsgård
Odal OL - Orientering
10
+19.40
26
Nikolai Torp
Lunderseter
10
+19.40
30
Stein Magnus Moen
Grue IL
9
+20.00
31
Sigrid Hatland
Brandval/Kongsvinger OK
8
+20.20
32
Anne Hauge Brufladt
Brandval/Kongsvinger OK
6
+21.00
32
Reidar Bjørnstad
Grue IL
6
+21.00
32
Rolf Asbjørn Østli
Brandval/Kongsvinger OK
6
+21.00
35
Stig Føyen
Eidskog OL
5
+21.20
35
Per Svestad
Brandval/Kongsvinger OK
5
+21.20
35
Magnar Langbråten
Brandval/Kongsvinger OK
5
+21.20
35
Sina Nygård
Brandval/Kongsvinger OK
5
+21.20
35
Herman Vestlund
Brandval/Kongsvinger OK
5
+21.20
35
Odd Hauger
Brandval/Kongsvinger OK
5
+21.20
H-16A/B
Plass
Navn
Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1
Mikkel Aasness
Odal OL - Orientering
20
17
20
(17)
(17)
20
+0.00
2
Aleksander Tangen Holtet
Eidskog OL
20
20
+12.20
3
Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud
Brandval/Kongsvinger OK
20
5
+17.20
4
Asbjørn Lande
Eidskog OL
5
+24.00
17A/B
Plass
Navn
Klubb
11.5
24.5
8.6
22.6
17.8
30.8
18.9
Totalt
1
Jo Christer Frysjøenden
Brandval/Kongsvinger OK
17
17
20
17
(5)
(15)
+0.00
2
Tormod Borg
Grue IL
13
17
14
9
(5)
+6.00
3
Antti Jokinen
Brandval/Kongsvinger OK
20
14
17
+6.40
4
Ole Inge Rismoen
Brandval/Kongsvinger OK
15
13
20
+7.40
5
Tor Solbergseter
Austmarka IL
8
15
10
13
+8.20
6
Bjørn Olav Bergsløkken
Grue IL
(5)
11
13
10
(5)
9
+9.20
7
Eivind Lande
Eidskog OL
20
17
+11.20
7
Roar Løvtjernet
Brandval/Kongsvinger OK
5
15
5
12
+11.20
9
Peder Gjølstad Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
10
20
+13.40
9
Martin Skytteren
Odal OL - Orientering
5
12
5
8
+13.40
11
Pål Valsgård
Odal OL - Orientering
13
5
11
+14.00
12
Anders Hauger
Brandval/Kongsvinger OK
10
15
+15.20
13
Anne Kjersti Briskerud
Grue IL
14
10
+15.40
14
Ruth Malin Dal
Grue IL
12
5
5
+16.20
15
Kjetil Strengelsrud
Brandval/Kongsvinger OK
5
11
5
+16.40
15
Rune Østli
Brandval/Kongsvinger OK
15
6
+16.40
17
Marie Scheele
Nydalen SK
20
+17.00
18
Ole Rognstad
Brandval/Kongsvinger OK
5
14
+17.20
18
Leif Billingsø
Eidskog OL
6
13
+17.20
18
Thor Bjørnseth
Brandval/Kongsvinger OK
9
10
+17.20
21
John Arne Holtet
Brandval/Kongsvinger OK
10
8
+17.40
22
Terje Gudbrandsen
Hamar OK
7
10
+18.00
23
Philip Føyen
Eidskog OL
14
+19.00
23
Ole Petter Vibekken
Brandval/Kongsvinger OK
14
+19.00
25
Kay Arne Nyhus
Brandval/Kongsvinger OK
12
+19.40
25
Berit Billingsø
Brandval/Kongsvinger OK
12
+19.40
25
Glenn Richard Bergersen
Eidskog OL
12
+19.40
28
Ragnar Lande
Eidskog OL
11
+20.00
28
Kristoffer Børke Sætaberget
Vang OL
11
+20.00
30
Inge Brenden Seigerud
Lunderseter
10
+20.20
30
Marius Fjell
Brandval/Kongsvinger OK
10
+20.20
30
Stein Magnus Moen
Grue IL
10
+20.20
30
Jon Ivar Bergersen
Eidskog OL
10
+20.20
30
Erlend Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
5
5
+20.20
35
Guro Aasen
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Stian Brufladt
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Trond Egil Digernes
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Jan Otto Sætaberget
Lunderseter IL
5
+22.00
35
Line Kristin Wilhelmsen Pitt
Austmarka IL
5
+22.00
35
Anne Kari Hauger Brufladt
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Alva Hauger Brufladt
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Tina Hauger Brufladt
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Oddgeir Frysjøenden
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Guri Gjølstad Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Maja Hauger Brufladt
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
35
Guri Røhnebæk
Brandval/Kongsvinger OK
5
+22.00
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
11.05.2022
le Tour de Glåmdal #1
Brandval/Kongsvinger OK
mellom
24.05.2022
O-karusell 3 / Tour de Glåmdal 2
Eidskog OL
mellom
08.06.2022
Le Tour de Glåmdal #3
Grue IL
sprint
22.06.2022
Le Tour de Glåmdal #4
Grue IL
mellom
17.08.2022
Le Tour de Glåmdal 5
Austmarka IL, Odal OL - Orientering
sprint
30.08.2022
Le Tour de Glåmdal 6
Lunderseter IL
mellom
18.09.2022
Le Tour de Glåmdal Finale
Odal OL - Orientering
mellom
Annonser