Norsk Orientering

KRETSRANKING HORDALAND 2013 - Sluttstilling etter 7 løp. (Beste 5 løp teller)

Skriv ut

Sluttstilling etter 7 delarrangementer

H19-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Rune Nygaard IL Gular 1000 1000 1000 1000 1000 (1000) 5000
2 Per Arne Aadland Samnanger IL (0) 972 952 940 (935) 996 971 4831
3 Ronny Rykkje Fana IL 989 (875) 898 931 959 999 4776
4 Kenneth Westerheim Stord Orientering 986 (818) 944 911 969 944 4754
5 Magne Knudsen IL Gneist 912 980 884 812 923 4511
6 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 808 718 603 729 2858
6 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 922 956 980 2858
8 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 914 1000 937 2851
9 Espen Rognsvåg Fana IL 884 885 950 2719
10 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 918 821 880 2619
11 Morten Andreas Nome BSI - Orientering 671 781 796 0 2248
12 Trygve Buanes TIF Viking 992 973 1965
13 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 0 942 996 1938
14 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 934 983 1917
15 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 926 913 1839
16 Andreas G. Polden Stord Orientering 933 0 881 1814
17 Oskar Røen Varegg Fleridrett 938 816 1754
18 Stian Solheim Fana IL 868 870 0 1738
19 Anders Daltveit Fana IL 849 867 1716
20 Stig Helge Westerheim Stord Orientering 766 792 1558
21 Håkon Sandvend Fana IL 687 0 810 1497
22 Sturle Nordeide IL Gneist 0 884 428 0 1312
23 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 991 991
24 Alan Cherry Varegg Fleridrett 989 989
25 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 964 964
26 Torjus Raa Varegg Fleridrett 935 935
27 Espen Kristiansen Varegg Fleridrett 0 921 921
28 Niklas Profors Varegg Fleridrett 920 920
29 Jan Harald Bakkejord IL Gular 893 893
30 Martin Damm TIF Viking 852 852
31 Trond Døskeland Fana IL 847 847
32 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 836 836
33 Anders Tønnessen Rød Fana IL 833 833
34 Lars H. Smedsrud Varegg Fleridrett 805 805
35 Sverre Johan Nærheim IL Gular 800 800
36 Råmund Løver Hovden Stord Orientering 0 770 770
37 Tormod Skauge IL Gular 0 747 747
38 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 743 743
39 Bård Hekland IL Gular 736 736
40 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 556 556
41 Snorre Lunde IL Gneist 547 547
42 Terje Opedal Odda OL 459 459
43 Ottar Eide Odda OL 443 443
Lasse Solheim Varegg Fleridrett 0 0
Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 0 0 0
Knut Gunnar S Opedal Odda OL 0 0

D19-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Helen Martinsen IL Gular 992 1000 1000 1000 924 4916
2 Mariell Arntzen IL Gneist 882 732 859 855 925 (0) 4253
3 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 1000 974 1000 2974
4 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1000 879 936 2815
5 Elise Rognsvåg Fana IL 746 795 802 2343
6 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 1000 1000
7 Anne Katrine Aubert Varegg Fleridrett 930 930
8 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 884 884
9 Valentina Dimitrova IL Gneist 808 808
10 Stine Bjørkevoll Odda OL 789 789
11 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 766 766
12 Sara Tokheim Odda OL 745 745
13 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 738 738
14 Kristin Jæger BSI - Orientering 684 0 0 684
15 Elin Häggström IL Gular 536 536

H17-18

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Olav Ekrheim Fana IL 984 1000 1000 1000 (962) 1000 4984
2 Mads Bratland Claussen Fana IL 1000 974 966 951 3891
3 Brage Hellen TIF Viking 638 777 785 0 2200
4 Jakob Eikner Fana IL 1000 1000
5 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 999 999
6 Jostein Skare Thygesen Odda OL 985 985
7 Sondre Damm TIF Viking 969 969
8 Håkon Rykkje Stord Orientering 909 909
9 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 838 838
10 Robert Tokheim Odda OL 799 799

D17-18

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 888 997 1000 1000 951 4836
2 Vibeke Rykkje Fana IL 962 981 925 911 1000 4779
3 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 1000 1000 900 876 960 4736
4 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 871 912 906 0 2689
5 Hildegunn Heggøy Voss IL 1000 1000 2000
6 Ingeborg Aadland Samnanger IL 870 806 1676
7 Katrine Molvik IL Gneist 485 647 1132
8 Synnøve Hatland Voss IL 975 975

H15-16

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Jakob Eikner Fana IL 1000 1000 1000 898 1000 4898
2 Øyvind Johannessen IL Gneist 960 (851) 946 1000 1000 969 4875
3 Sondre Damm TIF Viking 963 (0) 989 986 980 952 4870
4 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 929 995 0 991 0 (0) 2915
5 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 991 824 0 798 2613
6 Erik Dymbe IL Gneist 894 756 548 2198
7 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 842 0 729 1571
8 Bjørnar Almeland Fana IL 0 883 542 1425
9 Brage Løver Hovden Stord Orientering 0 749 589 1338
10 Adrian Buer Odda OL 822 822
11 Magnus Enes Heggøy Askøy OL 604 604
12 Sander Claussen Fana IL 422 422

D15-16

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Ingunn Rognsvåg Fana IL 948 989 1000 958 1000 (849) 4895
2 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 986 989 954 1000 922 4851
3 Sigrid Søvik IL Gneist 900 1000 959 946 (763) 896 4701
4 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 971 (786) 857 906 940 1000 4674
5 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL (817) 916 920 1000 951 870 4657
6 Ida Johanne Aadland Samnanger IL (808) 937 865 844 (747) 984 854 4484
7 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 926 869 850 948 806 4399
8 Vilde Skage IL Gneist 795 904 852 (676) 883 828 4262
9 Marte Mjeldheim Sandvoll IL Gneist 1000 925 903 893 3721
10 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 886 877 977 932 3672
11 Marlene Berger Fana IL 887 946 828 771 3432
12 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 931 871 743 866 3411
13 Lise Lotte Flesland IL Gneist 614 561 1175
Julie Askeland Fana IL 0 0

H13-14

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Kristian Rykkje Fana IL 990 1000 (871) (973) 1000 1000 1000 4990
2 Stian Rykkje Stord Orientering 1000 (820) 1000 1000 867 945 4812
3 Mathias Rosenlund Fana IL 872 724 (0) 812 651 982 4041
4 Knut Kyrkjebø TIF Viking 882 956 933 828 3599
5 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 684 926 783 2393
6 Andreas Grønbech Askøy OL 784 730 741 2255
7 Johan Eikanger IL Gular 0 553 611 1164
8 Simen Dymbe IL Gneist 950 153 1103
9 Øystein Stautland Stord Orientering 771 771
10 Mats Pedersen Austgulen IL Gneist 421 421
Magnus Gjerstad Osterøy IL 0 0

D13-14

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Hanne Daltveit Fana IL 970 1000 938 1000 (864) 1000 4908
2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 900 (735) 1000 985 944 829 4658
3 Ingunn Torød Buset IL Gneist 990 899 995 2884
4 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 1000 625 1000 2625
5 Sunniva Torvund IL Gneist 0 959 636 1595
6 Runa Almeland Fana IL 524 990 1514
7 Kari Røgenes Stord Orientering 1000 1000
8 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen IL Gneist 993 993
9 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 875 875
10 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen IL Gneist 843 843
11 Ingrid Grimstad Stord Orientering 817 817
12 Andrine Øverland Hatling Fana IL 537 537

H11-12

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1000 1000 (731) (831) 1000 848 1000 4848
2 Mads Jørgen Skage IL Gneist 933 557 531 584 797 3402
3 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 710 101 873 773 724 3181
4 Birk Bell Lysaker Fana IL 414 472 865 579 829 3159
5 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 143 1000 864 1000 3007
6 Olav Hammersland Garnes IL Gneist 725 0 212 885 1822
7 Jens Øien Kloster Fitjar IL 719 575 489 1783
8 Andreas Nysæter Bergens TF 766 333 1099
9 Martin Thomassen Varegg Fleridrett 207 211 455 184 0 1057
10 Steinar Waage Tveit Samnanger IL 1000 1000
11 Tage Rosenlund Fana IL 857 857
12 Stian Nordvik Samnanger IL 683 683
13 Ulrik Hellen TIF Viking 635 635
14 Erlend Rein Fana IL 512 512
15 Cornelius Sivertsen Varegg Fleridrett 224 224
16 Daniel Rolfsnes Fitjar IL 1 170 1 172
17 Mathias K Turøy Fitjar IL 169 169
18 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 1 1
Johan Indrehus Vikane IL Gular 0 0
Knut Heikki Odland Torgersen Bergens TF 0 0

D11-12

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Marie Aadland Samnanger IL 990 (938) 1000 1000 991 993 (968) 4974
2 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular (635) 789 960 884 1000 782 4415
3 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 890 1000 (0) 933 823 745 4391
4 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 1000 773 870 (0) 666 861 4170
5 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 981 1000 1981
6 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 0 959 823 1782
7 Mari Strømme Lid TIF Viking 1000 1000
8 Tuva Lilletvedt Fana IL 875 875
9 Ida Solheim Eide Odda OL 868 868
10 Johanne Malkenes Stord Orientering 417 417

H40-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Tore Nymark Askøy OL 1000 1000 1000 977 947 4924
2 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 861 899 955 (0) 874 874 4463
3 Kjetil Damm TIF Viking 964 (804) 931 863 807 815 4380
4 Tom Eirik Eikanger IL Gular 1000 1000 989 1000 3989
5 Sveinung Rykkje Stord Orientering 968 891 1000 942 3801
6 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 932 946 927 911 3716
7 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 960 885 965 903 3713
8 Tom Johannessen IL Gneist 852 951 866 966 3635
9 Tore Juvik IL Gular 890 915 885 939 3629
10 Espen Hammersland IL Gneist 901 864 709 819 3293
11 Ketil Malde IL Gular 881 934 865 2680
12 Henrik Ottesen Stord Orientering 956 881 809 2646
13 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 778 759 762 2299
14 Helge Nysæter Bergens TF 984 985 1969
15 Ole Tørnqvist Fana IL 888 903 1791
16 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 871 845 1716
17 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 235 773 543 1551
18 Roald Laurantsen IL Gneist 735 599 1334
19 Helge Nysæter Bergens TF 978 978
20 Ronny Rykkje Fana IL 921 921
21 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 916 916
22 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 912 912
23 Jan Harald Bakkejord IL Gular 907 907
23 Svein Buer Odda OL 907 907
25 Ketil Døskeland Fana IL 900 0 900
26 Ottar Fjose Voss IL 841 841
27 Svein Olav Nesheim Odda OL 832 832
28 Ole Kragseth IL Gular 791 791
29 Arne Erdal Samnanger IL 759 759
30 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 739 739
31 Håvard Skattum Voss IL 737 737
32 Harald Hatland Voss IL 692 692
33 Eirik Vikane IL Gular 691 691
34 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 664 664
35 Frank Sæthre Fana IL 417 417
Jan Erik Claussen Fana IL 0 0
Ragnar Buset IL Gneist 0 0
Pål Augland Voss IL 0 0

D40-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Kirsti Lysaker Fana IL 1000 (970) 1000 1000 1000 (952) 1000 5000
2 Nina Goga Bergens TF 856 985 991 936 982 4750
3 Tove Aasheim Askøy OL 852 948 941 938 982 4661
4 Lise Christensen TIF Viking 873 990 (0) 960 816 887 4526
5 Linda Rykkje Stord Orientering 903 934 950 906 3693
6 Lisbeth Aadland Samnanger IL 710 789 648 2147
7 Rannveig Nordhagen Fana IL 915 974 1889
8 Birgitte Torbjørnsen IL Gular 798 924 1722
9 Anne-Kathrine Torvund IL Gneist 778 883 1661
10 Mai Helen Linga IL Gular 750 879 1629
11 Karianne Strømme TIF Viking 1000 1000
11 Lise Roll Fana IL 1000 1000
13 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 975 975
14 Mariann Schei TIF Viking 962 962
15 Marian Kjellevold Malde IL Gular 0 807 807
16 Marianne Nummedal Fana IL 797 797
17 Linda Klanderud Årstad IL 766 766
Idun Magdalene Bøyum Augland Voss IL 0 0

H50-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Jan Steineger IL Gneist 928 (0) (876) 999 936 908 968 4739
2 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 875 929 (0) 942 795 974 4515
3 Jan Haugland Årstad IL 833 860 (779) 967 836 (779) 907 4403
4 Svein Linga IL Gular 834 799 930 823 909 4295
5 Tommy Sævareid Fana IL 877 868 696 869 768 4078
6 Torgeir Strand Fana IL 822 770 795 895 792 4074
7 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL (0) 803 659 798 777 816 3853
8 Arne Johannesen IL Gular 931 1000 1000 884 3815
9 Jan Petter Hansen IL Gular 851 806 909 981 3547
10 Knut A Molvik IL Gneist 723 599 785 626 804 3537
11 Bjørn-Inge Skage IL Gneist 774 865 671 931 0 3241
12 Tore Svein Nese Askøy OL 884 730 797 805 3216
13 Bjørn Hølleland Fana IL 1000 1000 1000 3000
14 Arne Wilhelm Knudsen IL Gneist 930 919 1000 2849
15 John Olav Alvsvåg Fana IL 605 671 634 758 2668
16 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 759 747 869 2375
17 Sigurd Eikner Fana IL 1000 974 1974
18 David Johan Tjøswold Bergens TF 740 849 1589
19 Alfon Harald Johansen Bergens TF 730 769 1499
20 Bernt Heggøy Voss IL 662 680 1342
21 Atle Toft Almeland Fana IL 665 595 1260
22 Gunnar Bråten Voss IL 560 681 1241
23 Ove Drange Askøy OL 0 904 904
24 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 888 888
25 Håkon Mogstad Fana IL 0 838 838
26 Arne Johan Sælen Fana IL 475 350 825
27 Jarle Halland Stord Orientering 0 807 807
28 Nils Rune Lid Voss IL 765 765
29 Øistein Bøe Fana IL 756 756
30 Atle Irgens Stord Orientering 741 741
31 Åge Hovden Stord Orientering 668 0 0 668
32 Øyvind Bjørkevoll Odda OL 612 612
33 Øystein Kambestad Odda OL 584 584
34 Atle Austrheim Kvernbit IL 458 458
Peter Stoykov Samnanger IL 0 0
Rune Erdal Samnanger IL 0 0
Ragnar Kayser Fana IL 0 0

D50-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Turid Rognsvåg Fana IL 994 983 1000 1000 988 (974) 4965
2 Ingrid Sandvoll IL Gneist 1000 1000 937 987 1000 4924
3 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 956 886 (863) 882 921 872 4517
4 Hege Fjellbirkeland IL Gular 900 807 872 973 952 4504
5 Marit Nipen IL Gneist 991 1000 1000 2991
6 Gro Birkeland Søvik IL Gneist 771 631 691 685 2778
7 Siren Greve Bergens TF 890 935 1825
8 Anne Løver Stord Orientering 948 848 1796
9 Kjellaug Grødem Voss IL 689 938 1627
10 Trude Bråten Voss IL 593 916 1509
11 Mette Rogne Varegg Fleridrett 685 685
12 Janicke Skadal IL Gneist 575 575
13 Nina Lokøen Knudsen IL Gneist 555 555
Elin Sjødin Drange Askøy OL 0 0

H60-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 939 815 918 807 (725) 823 4302
2 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 740 1000 580 882 3202
3 Atle Bergseth Kvernbit IL 1000 1000 2000
4 Jørn Torgersen TIF Viking 931 970 0 1901
5 Erling Strand Bergens TF 1000 778 1778
6 Dagfinn Hole Bergens TF 0 764 800 1564
7 Steinar Slettemark Stord Orientering 0 764 780 1544
8 Jan Olav Ormberg Fana IL 756 776 1532
9 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 1000 1000
9 Eivind Høysæter Samnanger IL 1000 1000
9 Lars Helge Westerheim Stord Orientering 1000 1000
12 Magnus Natås Bergens TF 997 997
13 Harald Westerheim Fitjar IL 987 0 987
14 Jan O. Øen Stord Orientering 922 922
15 Atle Alvheim Fana IL 910 910
16 Knut Erik Gulbrandsen Fana IL 833 833
17 Gunnar Nysæter Stord Orientering 760 760
Svein - Erik Heggenes Voss IL 0 0

D60-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Berit Hegdal Bergens TF 955 1000 953 992 965 4865
2 Edel Slettemark Stord Orientering 1000 777 1000 1000 3777
3 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 1000 969 947 2916
4 Turid Tangen Fana IL 988 893 950 2831
5 Nina Soligard Bergens TF 1000 1000 0 2000
6 Marie Aasheim Stord Orientering 902 819 1721
7 Astrid Ormberg Fana IL 827 877 1704
8 Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 875 875
9 Astri Ese Hole Bergens TF 349 395 744
Kari Secher Bergens TF 0 0

H70-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 991 982 1000 1000 891 4864
2 Ingolf Dybvik IL Solid 980 933 918 920 1000 4751
3 Axel Ingvaldsen TIF Viking 890 1000 (747) 830 890 949 4559
4 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 1000 973 1000 979 3952
5 Per Olaf Tangen Fana IL 863 841 671 528 2903
6 Magne Raadal Fana IL 910 991 972 2873
7 Per Vikane Fana IL 861 861 983 2705
8 Per Vold Fana IL 769 994 1763
9 Per Bjørkhaug TIF Viking 1000 1000
10 Knut Skiple Voss IL 909 909
11 Per Haugland Årstad IL 861 861
12 Harald Haugen Stord Orientering 860 860
13 Harald Risnes Fana IL 791 791
14 Otto Grahl-Nielsen Bergens TF 770 770
15 Ingvard Jakobsen IL Gular 726 726
16 Herman Balestrand Askøy OL 612 612
17 Erling Rørlien Voss IL 590 590
Tore S. Rasmussen TIF Viking 0 0

D70-

Plass Navn Klubb
7.4
12.5
25.5
2.6
24.8
31.8
29.9
Totalt
1 Ingrid Roll Fana IL 1000 0 1000
1 Ingvill Vold Fana IL 1000 1000

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
07.04.2013 Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1) Stord Orientering lang
12.05.2013 HOK-rankingløp 2 Varegg Fleridrett mellom
25.05.2013 Hamla Grand Prix (HOK-rankingløp 3) Samnanger IL lang
02.06.2013 Odda 2-dagars (KM mellom Hordaland) (HOK-rankingløp 4) Odda OL mellom
24.08.2013 Vestlandsmeisterskapet individuelt, med innlagt HOK-ranking Sveio OL - Orientering lang
31.08.2013 KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 6) IL Gular lang
29.09.2013 HOK-rankingfinale Fana IL lang

Annonser

IOF Eventor