Norsk Orientering

Tour of Lillomarka vår 2022

Skriv ut

Sluttstilling etter 7 delarrangementer

Vårens Tour består av 7 løp, der 5 er tellende på den endelige sammenlagtlisten.

HA

Plass Navn Klubb
25.4
2.5
9.5
16.5
23.5
30.5
13.6
Totalt
1 Espen Beer Prydz Heming Orientering 1000 1000 1000 930 827 4757
2 Finn Gjerull Rygh Nydalens SK 929 941 988 925 904 (769) 4687
3 Mathias Vold Lillomarka OL 916 919 (787) 935 943 916 4629
4 Håkon Bogason Lillomarka OL 956 898 955 (798) 847 886 4542
5 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 851 883 979 919 825 4457
6 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 860 1000 898 896 727 4381
7 Håvard Eik Lillomarka OL 936 763 961 932 (761) 768 (731) 4360
8 Ståle Heitmann IL GeoForm 898 777 935 803 (661) 798 (737) 4211
9 Runar Hafskjold Nydalens SK 947 877 818 770 783 4195
10 Per Christian Stenshorne Nydalens SK 748 823 796 822 645 3834
11 Fredrik Saugestad Nydalens SK 848 (612) 758 810 (372) 700 704 3820
12 Alexander Urnes Johnson Årvoll IL 766 694 868 634 773 3735
13 Frank Åge Kippernes FFI BIL 704 691 867 782 691 3735
14 Bjørn Wangensteen Lillomarka OL 903 859 948 929 3639
15 Hallvard Fjær Lillomarka OL 686 (556) 823 650 (562) 689 660 3508
16 Martin Granly Lillomarka OL 743 627 772 (595) 674 649 3465
17 Kristian Solbakken Lillomarka OL 689 660 (534) 707 676 (567) 692 3424
18 Boye Wangensteen Lillomarka OL 907 954 838 720 3419
19 Erik Thorstensen IL GeoForm (488) (100) 617 810 658 641 575 3301
20 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 821 857 818 802 3298
21 Ole Kristian Kristensen Bodø og Omegn IF Orientering 100 796 855 746 696 3193
22 Terje Blindheim Lillomarka OL 100 622 816 767 776 3081
23 Audun Sanderud Lillomarka OL 626 (474) 683 615 536 567 3027
24 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 967 1000 1000 2967
25 Sondre Hafskjold Nydalens SK 884 100 637 607 723 2951
26 Morten Ødegaard Lillomarka OL 781 937 434 759 2911
27 Kenneth Eik Raumar Orientering 654 860 100 536 696 2846
28 Lars Audun Vold Lillomarka OL 628 (100) 579 532 555 486 2780
29 Didrik Bredesen Lillomarka OL 790 905 485 479 2659
30 Kristoffer Lofthaug 844 637 502 673 2656
31 Brynjar Bakken Aarskog Nydalens SK 900 865 882 2647
32 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 895 838 911 2644
33 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 949 798 894 2641
34 Andreas Barstad Årvoll IL 627 660 694 620 2601
35 Mats Olav Berg Lillomarka OL 615 635 603 747 2600
36 Serhii Kiziiov NOTEAM 968 849 725 2542
37 Kjetil Friestad Kristiandsand OK 808 803 794 2405
38 Sjur Sæteren Lillomarka OL 530 355 (325) 490 (337) 448 572 2395
39 Trond Engevik Nittedal OL 809 770 740 2319
40 Bjørnar Espe Lillomarka OL 838 734 727 2299
41 Truls Angell Lillomarka OL (353) 363 503 369 380 (356) 501 2116
42 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 830 659 588 2077
43 Erik Sauar IL Koll 814 630 574 2018
44 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 595 532 293 200 376 1996
45 Casper Eckmann Aronsen Lillomarka OL 760 692 542 1994
46 Fredrik Lofthaug 751 775 464 1990
47 Halvard Berg Tyrving IL 551 763 648 1962
48 Inge Lindseth Nydalens SK 1000 939 1939
49 Gard Lindseth Nydalens SK 849 971 1820
50 Svein Nygård Lillomarka OL 943 869 1812
51 Johan Mygland IL GeoForm 727 598 417 1742
52 Karl Even Rygh Heming Orientering 857 866 1723
53 Knut Anders Løken Fossum IF 660 406 629 1695
54 Michael Eckmann Jensen Lillomarka OL 511 588 595 1694
55 Knut Landstad Nydalens SK 894 799 1693
56 Karl Oraug Rygh IL Koll 777 910 1687
57 Peder Tore Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 794 817 1611
58 Skage Grønberg Heming Orientering 679 898 1577
59 Michael Dähnn Lillomarka OL 793 742 1535
60 Tore Sundtjønn Lillomarka OL 768 747 1515
61 Gjermund Weisz Nydalens SK 468 578 432 1478
62 Asbjørn Lerø Kongsnes Østmarka OK 628 822 1450
63 Richard Zeiner-Gundersen Lierbygda OL 840 592 1432
64 Arne Dybdahl Lillomarka OL 414 910 100 1424
65 Are Eriksen Oslostudentenes IK 786 620 1406
66 Rudi B Olsen Lillomarka OL 713 643 1356
67 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 548 479 318 1345
68 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 770 571 1341
69 Vebjørn Hordnes 545 769 1314
70 Jørgen Lien DVASK 653 200 460 1313
71 Rune Fjær Lillomarka OL 466 845 1311
72 Dag Wang Lillomarka OL 664 394 238 1296
73 Are Fagerhaug IL GeoForm 671 621 1292
74 Lars Rugsveen 660 466 1126
75 Johan Svedberg Heming Orientering 994 994
76 Haakon Ingvaldsen Nittedal OL 977 977
77 Knut Harald Hylleseth 941 941
78 Sindre Klakegg 200 221 512 933
79 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 921 921
79 Terje Urfjell IL Imås 921 921
81 Ståle Sønsterudbråten Lillomarka OL 878 878
82 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 873 873
83 Martin Christoffer Borg IL Koll 870 870
84 Sindre Langaas Nydalens SK 866 866
84 Kristoffer Magerøy 866 866
86 Morten Wettergreen Fossum IF 865 865
87 Ivar Seierstad IL GeoForm 850 850
88 Pål Tore Svendsen Privat 850 850
89 Magne Brænden Lillomarka OL 847 847
90 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 816 816
91 Einar Ekeland NTNUI 811 811
92 Kjetil Friestad Kristiandsand OK 800 800
93 Paul Hinsch Njård 783 783
94 Stian Overskeid Indre Østfold OK 773 773
95 Jon Ivar Juvik Lillomarka OL 759 759
96 Viktor Sinding Larsen Lillomarka OL 728 728
97 Erik Bergsbakk Holter Larvik OK 727 727
98 Vemund Kongsnes Østmarka OK 719 719
99 Mats Hauge Privat 712 712
100 Per Morten Lefdal 712 712
101 Harald Iwe IL GeoForm 706 706
102 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 698 698
103 Kenneth Viken Tverlandet IL 696 696
104 Alexander Johnson Årvoll IL 668 668
105 Petter Halvorsen Nydalens SK 662 662
106 Jon Winsnes Rødland Bækkelagets SK 656 656
107 Einar Jensen Nydalens SK 650 650
108 Bjørn Grinde IL GeoForm 623 623
109 Øyvind Mobakken Lillomarka OL 613 613
110 Maxie Mackenzie Nydalens SK 246 366 612
111 Andreas Aspelund Nydalens SK 611 611
112 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 586 586
113 Steinar Eastwood Lillomarka OL 459 100 559
114 Simen Fritzner NTNUI 539 539
115 Peer Stiansen Nydalens SK 414 414
116 Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 200 200 400
117 Øyvind Grandum IL GeoForm 321 321
118 Ketil Berge Vestre Akers SK 308 308
119 Jakob Gagnum Tonby IL Koll 265 265
120 Uno Hanslien 200 200
121 Johan Grundnes Team GT 200 200
121 Kai Halvorsen Aarekol Siemens 200 200
121 Anders Berge Privat 200 200
124 Geir Nummedal IL GeoForm 100 100
124 Anders Stølen Berge 100 100
124 Roar Flydal Oppsal Orientering 100 100

DA

Plass Navn Klubb
25.4
2.5
9.5
16.5
23.5
30.5
13.6
Totalt
1 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL (910) 1000 1000 985 (912) 998 993 4976
2 Bente Fjeld Lillomarka OL 858 836 946 (828) (810) 879 1000 4519
3 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 920 1000 1000 1000 3920
4 Trine Oldernes Lillomarka OL 793 (576) 836 (682) 744 751 793 3917
5 Sara Angell Bakke Lillomarka OL 762 640 (569) 783 858 (495) 839 3882
6 Tone Ødegaard 605 599 674 708 906 3492
7 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 690 554 746 695 583 3268
8 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1000 710 908 597 3215
9 Brita Opheim Sauar Statoil Oslo BIL 717 697 814 774 3002
10 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 916 858 971 2745
11 Line Ruden Lillomarka OL 409 504 451 343 412 2119
12 Sissel Pedersen Lundeby Lillomarka OL 714 764 623 2101
13 Mari Bergendal 954 931 1885
14 Christine Teig Nydalens SK 410 660 540 1610
15 Signe Fjeld Bjonviken 999 999
16 Hanna Fedosieieva NOTEAM 978 978
17 Helene Scheele Nydalens SK 970 970
18 Brita Opheim Sauar IL Koll 936 936
19 Marie Rygh Holten Nydalens SK 895 895
20 Mari Bergendahl Lyn 854 854
21 Heidi Tronbøl Fet OL 832 832
22 Toril Hallan Lillomarka OL 803 803
23 Solveig Eline Berg Tyrving IL 765 765
24 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 720 720
25 Lene Katrine Bjerke 719 719
26 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering 691 691
27 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 650 650
28 Trude Fixdal Heming Orientering 579 579
29 Pauline Myklebust IL Koll 381 381
30 Teresia Wangensteen Lillomarka OL 253 253
31 Gunnhild Sunntjønn Årvoll IL 100 100
31 Charlotte Olsen Nydalens SK 100 100
31 Gunnhild Vikhamar Lillomarka OL 100 100

HB

Plass Navn Klubb
25.4
2.5
9.5
16.5
23.5
30.5
13.6
Totalt
1 Vidar Berteig IL GeoForm 933 1000 938 1000 1000 4871
2 Gaute Svenningsen 930 915 892 947 (100) 985 4669
3 Iver Fjeld Bjonviken Lillomarka OL 902 (100) 1000 919 720 932 4473
4 Johan Mattsson Lillomarka OL 861 862 804 848 (705) 897 4272
5 Bjørn Sverre Gulheim Lillomarka OL 707 710 806 863 787 3873
6 Edward Woodhouse Lillomarka OL 740 711 775 634 (343) 579 (531) 3439
7 Ketil Berge Vestre Akers SK 848 861 801 849 3359
8 Per Fosser Heming Orientering 697 648 765 200 695 3005
9 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 944 869 964 2777
10 Bjørn Frölich 771 778 643 579 2771
11 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 861 876 846 2583
12 Knut Anders Løken IL Koll 815 886 878 2579
13 Henrik Sivertsgård 753 854 831 2438
14 Morten Køltzow Lillomarka OL 840 748 790 2378
15 Stig Hultgreen Karlsen IL GeoForm 753 660 777 100 2290
16 Claus Fritzner Nittedal OL 638 688 200 (100) 236 474 2236
17 Bård Brækken TPWB 812 525 854 2191
18 Paul Hinsch Njård 926 1000 1926
19 Thor Christian Coward 894 944 1838
20 Roger Brekke Lillomarka OL 553 414 369 463 1799
21 Anders Stølen Berge 861 935 1796
22 Uno Hanslien 309 450 383 445 200 1787
23 Øivind Ruud Lillomarka OL 625 562 538 1725
24 Alfred Holtan Sanderud Lillomarka OL 823 790 1613
25 Johan Grunnes Team GT 931 618 1549
26 Harald Sørensen Lillomarka OL 552 757 1309
27 Dag Eirik Strømstad 718 501 1219
28 Morten Kongsberg Tyrving IL 862 342 1204
29 Kjetil Pettersen 414 100 449 100 1063
30 Mazur Mykhailo NOTEAM 1000 1000
30 Karl Rygh IL Koll 1000 1000
32 Viktor Sinding Larsen Lillomarka OL 976 976
33 Per Morten Lefdal 974 974
34 Andreas Aspelund Nydalens SK 100 873 973
35 Jon Ivar Juvik Lillomarka OL 972 972
36 Ove Hildrum Lillomarka OL 100 865 965
37 Øystein Aas Lillomarka OL 841 100 941
38 Mats Olav Berg Lillomarka OL 905 905
39 Tormod Øvegård Vestre Akers SK 887 887
40 Terje Hult Vestre Akers SK 847 847
41 John Thomas Petersen Lillomarka OL 846 846
42 Pål Myklebust IL Koll 841 841
43 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 798 798
44 Simen Glenerhange Nittedal OL 796 796
45 August Leopolder IL Koll 782 782
46 Ole Jakob Myklebust IL Koll 781 781
47 Ole Martin Nodenes IL GeoForm 769 769
48 Bård Brækken TPWD 766 766
49 Martin Åm IL GeoForm 747 747
50 Einar Silset Berg Lillomarka OL 743 743
51 Bård Brækken Lyn Ski 690 690
52 Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 677 677
53 Stepan Skvirsky NOTEAM 608 608
54 Martin Sørdal 527 527
55 Håkon Stavdal 498 498
56 Eirik Bøckmann 365 365
57 Steinar Hansen Lillomarka OL 322 322
58 Trond Kildahl Heming Orientering 200 200
58 Trond Kildal Heming Orientering 200 200
58 Øystein Madsen Haugerud IF 200 200

DB

Plass Navn Klubb
25.4
2.5
9.5
16.5
23.5
30.5
13.6
Totalt
1 Monica Vigemyr Lofthaug Oddersjaa SSK 855 888 992 1000 969 4704
2 Gunn Stabbetorp 779 (681) 851 836 773 (740) 776 4015
3 Vibeke Høst Lillomarka OL (551) 642 748 (633) 749 807 745 3691
4 Sharon Broadwell IL GeoForm 788 318 900 828 100 2934
5 Mari Stølen Berge 1000 781 285 698 2764
6 Annike Selmer Lillomarka OL 551 (238) 632 620 497 396 2696
7 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 730 962 1000 2692
8 Teresia Wangensteen Lillomarka OL 559 631 733 610 2533
9 Anne Ruste Lillomarka OL 100 750 692 828 100 2470
10 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 784 902 751 2437
11 Guro Marie Wyller 972 488 770 2230
12 Gunnhild Vikhamar Lillomarka OL 672 787 762 2221
13 Karen Marie Stavdal 741 769 658 2168
14 Signe Fjeld Bjonviken 1000 1000 2000
15 Elena Grand Lillomarka OL 1000 671 1671
16 Lene Finkenhavn Lillomarka OL 100 802 711 1613
17 Aase Mestad Lillomarka OL 516 523 476 1515
18 Sissel Pedersen Lundeby Lillomarka OL 760 667 1427
19 Anne Corneliussen Nittedal OL 727 525 1252
20 Frøya Weum Thorsrud Nydalens SK 722 479 1201
21 Elin Brekke Lillomarka OL 515 568 1083
22 Signe Fjeld Bjonviken 1000 1000
23 Gunhild Aamli Sundtjønn Årvoll IL 972 972
24 Kristine Taraldsvik Lofthaug 945 945
25 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 944 944
26 Alma Rygh Holten Nydalens SK 890 890
27 Veronica Øvremo 863 863
28 Karen Boldingh Debernard Nydalens SK 852 852
29 Kristine Lofthaug 849 849
30 Gunhild Vikhammar Lillomarka OL 833 833
31 Guro Brænden Lillomarka OL 100 720 820
32 Mari Bergendahl Lyn 802 802
33 Tone Ødegaard 795 795
34 Karen Bolding 783 783
35 Aleidis Løken Heming Orientering 773 773
36 Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL 746 746
37 Jorunn Blindheim Lillomarka OL 742 742
38 Ingerid Weum Abrahamsen Nydalens SK 721 721
39 Line Ruden Lillomarka OL 707 707
40 Karen Bolding Debernard Nydalens SK 595 100 695
41 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 690 690
42 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 681 681
43 Elisabeth Strandberg Lillomarka OL 313 319 632
44 Aase Mestad Lillomarka OL 631 631
45 Anne Edit Corneliussen Nittedal OL 604 604
46 Tine Hestnes Brandval/Kongsvinger OK 511 511
46 Tea Hestnes Brandval/Kongsvinger OK 511 511
48 Siv Susanne Jystad Østmarka OK 297 200 497
49 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 482 482
50 Åsne Berg-Hekland Lillomarka OL 455 455
51 Gro Ellegaard Vang OL 257 257
52 Pernille Hamre Skoglund 200 200
53 Torunn Heggland 100 100
53 Lucilla Brumi 100 100

HC

Plass Navn Klubb
25.4
2.5
9.5
16.5
23.5
30.5
13.6
Totalt
1 Per Ongstad 1000 1000 934 1000 884 4818
2 Stian Lillegård Lillomarka OL 888 877 964 1000 (833) 1000 4729
3 Mattis Landsbakken Lillomarka OL 922 745 870 664 929 4130
4 Marius Maitre Ekern Lillomarka OL 717 685 849 416 2667
5 Emil Maitre Ekern Lillomarka OL 560 643 830 406 2439
6 Per Ongstad Lillomarka OL 1000 896 1896
7 Bo Hansen Årvoll IL 856 986 1842
8 Hans Anton Eklund Lillomarka OL 526 602 686 1814
9 Tim Bätz Nydalens SK 1000 1000
10 Henrik Omang Køltzow Lillomarka OL 567 399 966
11 Martin Simunek Nittedal OL 959 959
12 Jakob Ramse Dønåsen Raumar Orientering 940 940
13 Per Haugen Lillomarka OL 843 843
14 Kristian Eggestad Fiskevik 819 819
15 Øystein Madsen Haugerud IF 813 813
16 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 744 744
17 Ådne Hokseggen Lillomarka OL 724 724
18 Kristan Eggestad Fiskvik Hasle-Løren 633 633
19 Emil Ekern Lillomarka OL 450 450
20 Uno Hanslien 424 424
21 Birk Håkon Lindem Hagen Lillomarka OL 313 313
22 Erik Bergsbakk Holter Larvik OK 301 301
23 Otto Bergsbakk Horntvedt 233 233
24 Adrian Gilgin Nydalens SK 100 100

DC

Plass Navn Klubb
25.4
2.5
9.5
16.5
23.5
30.5
13.6
Totalt
1 Eldbjørg Markhus Brekke Lillomarka OL 760 (562) 860 683 624 (524) 1000 3927
2 Åsne Berg-Hekland Lillomarka OL 844 999 906 100 2849
3 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 894 765 1000 2659
4 Isabelle Morstøl Øvremo 785 656 1000 2441
5 Astrid Wergeland Biem Lillomarka OL 1000 881 1881
6 Siri Larønningen Lillomarka OL 887 793 1680
7 Åsne Berg Hekland Lillomarka OL 1000 1000
7 Kerstin Bätz Siemens 1000 1000
7 Ida Johannesen Lillomarka OL 1000 1000
10 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 979 979
11 Eli Berg Hekland Lillomarka OL 974 974
12 Elida Gram-Knutsen Weisz Nydalens SK 556 384 940
13 Signy Hellerud Nydalens SK 935 935
14 Pernillle Gamst Strandberg Nittedal OL 931 931
15 Lotta Myhre IL Koll 715 715
16 Elisabeth Strandberg Lillomarka OL 674 674
17 Cecilie Gram-Knutsen 200 462 662
18 Astri Hellerud Nydalens SK 471 471
19 Vivil Lindem Hagen Lillomarka OL 469 469
20 Cecilie Gram-Knutsen 247 247
21 Evelyn A Werring Lillomarka OL 100 100

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
25.04.2022 Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 1 Lillomarka OL mellom
02.05.2022 Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 2 Lillomarka OL mellom
09.05.2022 Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 3 Lillomarka OL mellom
16.05.2022 Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 4 Lillomarka OL mellom
23.05.2022 Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 5 Lillomarka OL mellom
30.05.2022 Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 6 Lillomarka OL mellom
13.06.2022 Tour of Lillomarka vår 2022 - Løp 7 Lillomarka OL mellom

Annonser

IOF Eventor