In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Sparekassas pokal 2022
Skriv ut
Sluttstilling etter 16 delarrangementer
N1 Nybegynner
Plass
Navn
Klubb
30.3
6.4
20.4
27.4
4.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
10.8
17.8
31.8
7.9
14.9
Totalt
1
Vilde Aanonsen
Øyestad IF allianse
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
11
2
Simen Sørensen
IK Grane Arendal Orientering
1
1
1
1
1
1
1
1
8
3
Oda Angelica Holtebekk Eskilt
Hisøy OK
1
1
1
1
1
5
4
Julia Broers Damsgaard
Hisøy OK
1
1
1
3
4
Mathias Seime
IK Grane Arendal Orientering
1
1
1
3
4
Eirin Thygesen Alvestad
IK Grane Arendal Orientering
1
1
1
3
4
Iben Violeta Holmstrøm
Hisøy OK
1
1
1
3
4
Sigurd Holmstrøm
Hisøy OK
1
1
1
3
4
Vetle Hagli
IF Trauma
1
1
1
3
4
Ingrid Broers Damsgaard
Hisøy OK
1
1
1
3
11
Alfred Matec Osmundsen
Hisøy OK
1
1
2
11
Kris Cotanas Hagelia
Vegårshei IL
1
1
2
11
Sondre Byrkjeflot
IK Grane Arendal Orientering
1
1
2
11
Hennie Vimme
Hisøy OK
1
1
2
11
Ludvig Børstad
Øyestad IF allianse
1
1
2
11
Mathias Bringsverd Edvardsen
Lia IL
1
1
2
17
Hannah Solberg
Froland IL
1
1
17
Erik Leander Risan
Hisøy OK
1
1
17
Stian Thorsen Ekern
Hisøy OK
1
1
17
Victor Matteo Tverå Fedde
IL Imås
1
1
17
Oda Angelica Hellebekk Eskilt
Hisøy OK
1
1
17
Johan Orteca Hauce
IL Imås
1
1
17
Jacob Børstad
Øyestad IF allianse
1
1
17
Isak Eskilt
Hisøy OK
1
1
17
Ludvig Børstad
Øyestad IF allianse
1
1
17
Alfred Mateo Gomez Osmundsen
Hisøy OK
1
1
17
Lykke Børstad
Øyestad IF allianse
1
1
17
Jonas Hancock
IL Imås
1
1
17
Hedda Morka
IK Grane Arendal Orientering
1
1
17
Johannes Seime
IK Grane Arendal Orientering
1
1
17
Sofia Storhaug
Øyestad IF allianse
1
1
17
Kevin Solheim
Froland IL
1
1
17
Ahmed Khalili
Øyestad IF allianse
1
1
17
Johanne Olimstad
Hisøy OK
1
1
17
Emil Bringsverd Edvardsen
Lia IL
1
1
17
Johannes Sørensen
IK Grane Arendal Orientering
1
1
17
Mathea Skogstad Sørensen
IK Grane Arendal Orientering
1
1
17
Lukas Leikranga
IK Grane Arendal Orientering
1
1
17
Mathias Seime
IK Grane Arendal Orientering
1
1
17
David Solberg
Froland IL
1
1
17
Tuva Fjone Gautefall
IL Imås
1
1
17
Frida Søveraas Johansen
Hisøy OK
1
1
17
Ulrikke Vimme
Hisøy OK
1
1
17
Emil Andre Bringsverd Edvardsen
Lia IL
1
1
17
Leon Case
Øyestad IF allianse
1
1
H1 Nybegynner
Plass
Navn
Klubb
30.3
6.4
20.4
27.4
4.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
10.8
17.8
31.8
7.9
14.9
Totalt
1
Sondre Byrkjeflot
IK Grane Arendal Orientering
1
1
1
1
4
2
Otto Johansen Smedsaas
Hisøy OK
1
1
1
3
2
Kris Cotanas Hagelia
Vegårshei IL
1
1
1
3
4
Mathias Seime
IK Grane Arendal Orientering
1
1
2
5
Simon Terjesen
Øyestad IF allianse
1
1
5
Vemund Helsør
Froland IL
1
1
5
Didrik Gauslå
Froland IL
1
1
5
Simen Sørensen
IK Grane Arendal Orientering
1
1
5
Johan Francis Eskilt
Hisøy OK
1
1
5
Vegard Wang Carlsen
Hisøy OK
1
1
5
Sigurd Holmstrøm
Hisøy OK
1
1
5
Johannes Seime
IK Grane Arendal Orientering
1
1
5
Johannes Seime
IK Grane Arendal Orientering
1
1
5
Ludvig Børstad
Øyestad IF allianse
1
1
5
Jacob Børstad
Øyestad IF allianse
1
1
D1 Nybegynner
Plass
Navn
Klubb
30.3
6.4
20.4
27.4
4.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
10.8
17.8
31.8
7.9
14.9
Totalt
1
Ingrid Broers Damsgaard
Hisøy OK
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
11
2
Julia Broers Damsgaard
Hisøy OK
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
10
3
Frida Sæveraas Johansen
Hisøy OK
1
1
1
1
4
4
Maren Aanonsen
Øyestad IF allianse
1
1
1
3
4
Helle Sæveraas Johansen
Hisøy OK
1
1
1
3
4
Iben Violeta Holmstrøm
Hisøy OK
1
1
1
3
7
Kristin Daniela Solberg
Froland IL
1
1
7
Ulrikke Vimme
Hisøy OK
1
1
7
Oda Angelica Holtebekk Eskilt
Hisøy OK
1
1
7
Hermine Tallaksen
Hisøy OK
1
1
H2 C-nivå
Plass
Navn
Klubb
30.3
6.4
20.4
27.4
4.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
10.8
17.8
31.8
7.9
14.9
Totalt
1
Vetle Byrkjeflot
IK Grane Arendal Orientering
4
4
5
5
5
1
1
5
5
35
2
Vemund Helsør
Froland IL
2
4
3
3
1
4
1
3
4
25
3
Kevin Solheim
Froland IL
3
4
5
3
2
4
21
4
Eirik Skiftenes
IL Imås
4
4
5
3
3
19
5
Johan Francis Eskilt
Hisøy OK
1
1
1
3
3
4
4
1
18
6
Otto Johansen Smedsaas
Hisøy OK
5
4
5
14
7
Johannes Seime
IK Grane Arendal Orientering
2
5
5
12
8
Didrik Gauslå
Froland IL
2
1
2
1
1
1
2
10
9
Theodore Hancock
IL Imås
5
5
9
Ånon Haslekås Solheim
IF Trauma
5
5
9
Sondre Fjone Gautefall
IL Imås
5
5
12
Johan Francis Eskilt
Hisøy OK
4
4
12
Johannes Seime
IK Grane Arendal Orientering
4
4
14
Øyvind Skauen
Øyestad IF allianse
3
3
15
Rick Bouwman
Vegårshei IL
2
2
15
Eirik Skiftenes
IL Imås
2
2
15
Hedvig Lien
Froland IL
2
2
18
Einar Lien
Froland IL
1
1
D2 C-nivå
Plass
Navn
Klubb
30.3
6.4
20.4
27.4
4.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
10.8
17.8
31.8
7.9
14.9
Totalt
1
Hannah Broers Damsgaard
Hisøy OK
5
4
5
5
5
5
5
4
5
4
5
5
5
5
67
2
Kaia Eveline Nilsen
IK Grane Arendal Orientering
5
4
4
5
5
5
4
32
3
Maren Aanonsen
Øyestad IF allianse
3
4
2
2
4
4
3
22
4
Anne Ringvoll
IK Grane Arendal Orientering
1
3
3
3
5
15
4
Oda Haslekås Solheim
IF Trauma
2
2
1
3
4
1
2
15
6
Ronja Longum
Hisøy OK
4
3
7
7
Tuva Fjone Gautefall
IL Imås
4
4
7
Pernilla Noraberg
Froland IL
4
4
9
Prisca Wonyalogo
Hisøy OK
3
3
9
Eden Noraberg
Froland IL
3
3
11
Karen Helsør
Froland IL
2
2
12
Ingunn F Roppestad
Froland IL
1
1
12
Malin Haug
IF Trauma
1
1
Samlet stilling
Plass
Navn
Klubb
30.3
6.4
20.4
27.4
4.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
10.8
17.8
31.8
7.9
14.9
Totalt
1
Hisøy OK
Hisøy OK
7
12
19
11
11
13
8
8
12
4
11
14
16
14
9
13
182
2
IK Grane Arendal Orientering
IK Grane Arendal Orientering
16
9
10
17
5
8
15
4
12
6
10
3
6
10
131
3
Froland IL
Froland IL
2
3
9
8
10
5
7
6
5
20
75
4
Øyestad IF allianse
Øyestad IF allianse
2
4
8
5
3
3
5
5
4
2
3
6
50
5
IL Imås
IL Imås
4
4
5
2
8
5
4
7
39
6
IF Trauma
IF Trauma
2
5
2
3
3
4
1
2
22
7
Vegårshei IL
Vegårshei IL
1
1
3
1
6
8
Lia IL
Lia IL
2
2
4
9
Gjerstad IL
Gjerstad IL
1
1
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
30.03.2022
Agderkarusellen midt - løp 1
IL Høvdingen
mellom
06.04.2022
Agderkarusellen øst - løp 2
IK Grane Arendal Orientering
lang
20.04.2022
Agderkarusellen øst - løp 3
Øyestad IF allianse
sprint
27.04.2022
Agderkarusellen øst - løp 4
IL Imås
mellom
04.05.2022
Agderkarusellen øst - løp 5
IF Trauma
mellom
11.05.2022
Agderkarusellen øst - løp 6
Hope IL
mellom
18.05.2022
Agderkarusellen midt - løp 7
Birkenes IL
mellom
25.05.2022
Agderkarusellen øst - løp 8
Vegårshei IL
lang
01.06.2022
Agderkarusellen midt - løp 9
Hisøy OK
lang
08.06.2022
Agderkarusellen øst - løp 10
IK Grane Arendal Orientering
lang
15.06.2022
Agderkarusellen midt - løp 11
IL Imås
mellom
10.08.2022
Agderkarusellen øst - løp 12
Øyestad IF allianse
mellom
17.08.2022
Agderkarusellen øst - løp 13
IK Grane Arendal Orientering
mellom
31.08.2022
Agderkarusellen øst - løp 15
Froland IL
mellom
07.09.2022
Agderkarusellen midt - løp 16
Birkenes IL
lang
14.09.2022
Agderkarusellen øst - løp 17
IK Grane Arendal Orientering
lang
Annonser