Norwegian Orienteering Federation

2022 4ll Sport Norgescup U23

Print

Standings after 8 of 15 events.

U23 damer

Pl Name Club
29/4
30/4
5/6
6/6
22/6
24/6
25/6
26/6
13/8
14/8
8/9
10/9
23/9
24/9
25/9
Total
1 Janne Tjørhom Aasheim NTNUI 22 26 14 26 35 19 30 40 212
2 Ane Dyrkorn NTNUI 40 40 35 40 40 195
3 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 30 19 10 12 35 19 30 155
4 Jenny Baklid NTNUI 26 9 22 22 40 35 154
5 Hedda Raadal Bjørlo NTNUI 12 22 12 22 30 26 19 143
6 Ragnhild Eide Byåsen IL 19 9 26 8 40 35 137
7 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35 35 26 35 131
8 Hanne Vassend NTNUI 19 14 8 7 16 7 14 26 111
9 Idun Kristine Felde Olaussen Nydalens SK 30 14 26 16 86
10 Ane Sofie Krogh NTNUI 16 16 12 16 11 14 85
11 Joelle Meister Nydalens SK 11 11 22 9 22 75
12 Anu Tuomisto NTNUI 40 30 70
13 Mina Jørgensen Tyrving IL 4 6 10 9 22 16 67
14 Synne Strand Nydalens SK 16 10 14 12 52
15 Idunn Strand NTNUI 11 7 6 5 6 11 46
16 Maren Norderud NTNUI 14 10 11 10 45
17 Ragne Wiklund Nydalens SK 30 14 44
18 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 7 6 7 11 4 7 42
19 Karoline Aune NTNUI 9 8 10 12 39
20 Agnethe Hasli Bækkelagets SK 9 11 9 4 33
20 Tora Aasheim Nymark NTNUI 5 8 6 5 9 33
22 Pia Young Vik Nydalens SK 30 30
23 Marie Liland NTNUI 5 12 10 27
24 Emma Stenbacka NTNUI 6 19 25
25 Marlin Haavengen NTNUI 7 16 23
26 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 19 19
27 Hedda Skatvedt Raumar 8 8 16
28 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 12 12
28 Thea Dyrkorn NTNUI 5 7 12
30 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 10 10
31 Christiane Ruud Bøckman NTNUI 8 8
31 Ane Nielsen Solberg NTNUI 8 8
33 Ane Ingeborg Kalbækken Ås-NMBU Orientering 1 4 2 7
34 Maria Ulseth Sylte NTNUI 6 6
34 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 3 3 6
36 Oda Scheele Nydalens SK 5 5
37 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 4 4
37 Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL 4 4
39 Hanna Nysæther Skien OK 3 3
39 Karoline Bjørnerød Ås-NMBU Orientering 3 3
41 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 2 2

U23 herrer

Pl Name Club
29/4
30/4
5/6
6/6
22/6
24/6
25/6
26/6
13/8
14/8
8/9
10/9
23/9
24/9
25/9
Total
1 Elias Jonsson NTNUI 16 30 26 35 22 30 40 40 239
2 Isak Jonsson NTNUI 22 22 19 26 40 26 22 35 212
3 Jørgen Baklid NTNUI 30 30 35 16 30 35 30 206
4 Lukas Liland Nydalens SK 40 40 40 40 35 195
5 Niels Christian Hellerud Halden SK 26 35 12 19 19 14 9 16 150
6 Henrik Fredriksen Aas NTNUI 9 10 22 11 4 19 35 26 136
7 Sander Arntzen NTNUI 15 30 7 11 30 19 112
8 Vegard Kittilsen Freidig 10 22 26 22 80
9 Mats Eidsmo NTNUI 10 14 2 40 10 76
10 Oskar Spets Storhov Freidig 19 19 5 9 11 63
11 Anders Haugskott Ås-NMBU Orientering 7 8 6 12 1 22 2 2 60
12 Simen Spets Storhov Freidig 14 16 3 7 16 3 59
13 Øyvind Hjermstad Fossum IF 11 30 9 4 54
14 Anders Vestøl NTNUI 14 5 2 1 19 11 52
15 Sigurd Paulsen Vie NTNUI 8 12 16 12 48
15 Aslak Heimdal NTNUI 5 4 5 16 12 6 48
17 Clemens Sundby Øxnevad NTNUI 9 4 2 7 14 36
18 Kasper Harlem Fosser Heming Orientering 35 35
19 Eskil Frøisland NTNUI 1 8 5 11 8 33
20 Erling Hjermstad NTNUI 12 12 8 32
21 Sebastian Daland Kristiansand OK 9 6 3 8 5 31
22 Johan Christie Ørke NTNUI 10 9 10 29
23 Cornelius Bjørk Bækkelagets SK 26 26
24 Jonas Grønli Freidig 6 8 9 23
25 Lars Sandstad NTNUI 14 7 21
25 Lukas Olm Kils OK, SWE 7 14 21
27 Lars Young Vik Nydalens SK 8 11 19
28 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 6 6 3 15
29 Marius Kaiser NTNUI 11 3 14
29 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 4 10 14
29 Tobias Alstad Frol IL 14 14
32 Jakob Hjelseth NTNUI 7 6 13
33 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 12 12
34 Mikkel Holt Freidig 10 10
35 Sindre R Holt Hedrum OL 4 5 9
35 Øistein Fagerli Næss Raumar 3 6 9
37 Didrik Bredesen Lillomarka OL 7 7
38 Emil Størmer Fossum IF 2 4 6
39 Andreas Nysæter Bergens TF 5 5
40 Eivind Berner Myhre NTNUI 2 1 1 4
40 Even Lindaas NTNUI 4 4
42 Anders Horvei Raumar 3 3
42 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 3 3
44 Mathias Vold Lillomarka OL 1 1
44 Simen Ballangrud Bækkelagets SK 1 1

Events

Date Name Organiser Discipline
29/04/2022 NM sprint jr - NC sprint sr Raumar Orientering sprint
30/04/2022 NM knockout sprint Raumar Orientering sprint
05/06/2022 Elgdilten Hamar OK, Løten o-lag mellom
06/06/2022 Løvspretten Hamar OK, Løten o-lag lang
22/06/2022 NM sprint D/H 21 - NM-veka sommer Porsgrunn OL, Skien OK sprint
24/06/2022 Norsk O-Festival sprint Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK sprint
25/06/2022 Norsk O-Festival mellom Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK mellom
26/06/2022 Norsk O-Festival langdistanse Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK lang
13/08/2022 NC mellom OL Toten-Troll mellom
14/08/2022 NM ultralang OL Toten-Troll ultralang
08/09/2022 NM langdistanse Asker Skiklubb, Tyrving IL lang
10/09/2022 NM mellomdistanse Asker Skiklubb, Tyrving IL mellom
23/09/2022 NC sprint Konnerud IL sprint
24/09/2022 NC mellom og O-idol Konnerud IL mellom
25/09/2022 NC senior - jaktstart Konnerud IL mellom

Advertisements

IOF Eventor