Norsk Orientering

2022 4ll Sport Norgescup senior

Skriv ut

Stilling etter 2 av 15 delarrangementer

D 21

Plass Navn Klubb
29.4
30.4
5.6
6.6
22.6
24.6
25.6
26.6
13.8
14.8
8.9
10.9
23.9
24.9
25.9
Totalt
1 Tilda Johansson Bækkelagets SK 70 70 140
2 Ane Dyrkorn NTNUI 47 60 107
2 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 60 47 107
4 Ingeborg Eide Byåsen IL 60 39 99
5 Marie Olaussen Fredrikstad 30 53 83
6 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 30 42 72
7 Ingrid Lundanes NTNUI 39 31 70
8 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 23 36 59
9 Jo Sheperd Halden SK 28 30 58
10 Runa Fremstad Larvik 25 32 57
11 Lone Brochmann Nydalens SK 22 34 56
11 Emma Arnesen NTNUI 42 14 56
13 Malin Sandstad Bækkelagets SK 27 28 55
14 Lene Berg Hansen Byåsen IL 26 25 51
15 Janne Tjørhom Aasheim NTNUI 20 27 47
16 Margrethe Wisløff NTNUI 18 24 42
16 Iliana Ilievea Halden SK 19 23 42
18 Jenny Baklid NTNUI 24 15 39
19 Ane Sifie Krogh NTNUI 16 22 38
19 Hanne Vassend NTNUI 17 21 38
21 Hedda Raadal Bjørlo NTNUI 11 26 37
22 Dzema Kateryna Sävedalens AIK, SWE 36 36
23 Hanna Wisniewska Halden SK 34 34
24 Maren Norderud NTNUI 14 18 32
24 Aleksandra Hornik Paimion Rasti, FIN 32 32
24 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 15 17 32
27 Helena Karlsson Nydalens SK 31 31
28 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 29 29
29 Evine Westli Andersen Løten o-lag 12 16 28
30 Agnethe Hasli Bækkelagets SK 8 19 27
31 Lisa Risby Ok Kåre, SWE 21 21
31 Idunn Strand NTNUI 10 11 21
33 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 20 20
33 Hedda Skatvedt Raumar 7 13 20
35 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 4 10 14
35 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU 5 9 14
37 Sofie Skyttersæter Iversen NTNUI 13 13
38 Kine Gulliksen Sandefjord OK 12 12
39 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 9 9
40 Katarina Kubinkova Nydalens SK 8 8
41 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 7 7
41 Tora Aasheim Nymark NTNUI 7 7
43 Aurora Fossøy Bø OL 6 6
44 Mathilde Sønsterudbråten Lillomarka OL 5 5
45 Marianne Dæhli Nydalens SK 4 4
46 Maria Ulseth Sylte NTNUI 3 3
46 Elena Grand Lillomarka OL 3 3
48 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 2 2

H 21

Plass Navn Klubb
29.4
30.4
5.6
6.6
22.6
24.6
25.6
26.6
13.8
14.8
8.9
10.9
23.9
24.9
25.9
Totalt
1 Lukas Liland Nydalens SK 70 47 117
2 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 53 53 106
3 Eirik Langedal Brivik NTNUI 36 60 96
4 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 47 42 89
5 Eskil Kinneberg Raumar 42 29 71
6 Ralph Street Bækkelagets SK 70 70
6 Niels Christian Hellerud Halden SK 31 39 70
6 Jørgen Baklid NTNUI 34 36 70
9 Oscar Størmer NTNUI 32 31 63
10 Kasper Harlem Fosser Heming Orientering 60 60
11 Elias Jonsson NTNUI 23 36 59
12 Bojan Blumenstein Nydalens SK 30 28 58
13 Isak Jonsson NTNUI 27 30 57
14 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 28 25 53
15 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 25 27 52
16 Emil Ahlback Fossum IF 29 21 50
17 Oskar Spets Storhov Freidig 24 24 48
18 Oscar Andren Byåsen IL 26 20 46
19 Simen Spets Storhov Freidig 22 23 45
19 Vegard Ølstad Dalberg Bækkelagets SK 13 32 45
21 Mattis Holt Freidig 17 26 43
22 Gaute Steiwer Fredrikstad SK 42 42
23 Mats Eidsmo NTNUI 19 22 41
24 Erling Hjermstad NTNUI 21 18 39
25 Markus Kjærner-Semb NTNUI 17 19 36
26 Henrik Fredriksen Aas NTNUI 18 15 33
27 Lars Young Vik Nydalens SK 15 17 32
28 Olai Stensland Lillevold NTNUI 12 16 28
29 Vegard Danielsen Kristiansand OK 14 13 27
30 Anders Haugskott Ås-NMBU 10 11 21
31 Øyvind Hjermstad Fossum IF 20 20
32 Terje Maroni Byåsen IL 7 10 17
33 Filip Kubina Nydalens SK 7 9 16
34 Clemens Syndby Øxnevad NTNUI 14 14
35 Ove Baardsgaard Nydalens SK 12 12
36 Dawid Stefa¿ski Halden SK 11 11
37 Jonas Grønli Freidig 9 9
38 Anders Felde Olaussen Bø OL 8 8
38 Øistein Fagerli Næss Raumar 2 6 8
38 Aslak Heimdal NTNUI 8 8
41 Didrik Bredesen Lillomarka OL 7 7
42 Sander H Rogndokken NTNUI 5 5
42 Sverre Huber Kaas Nydalens SK 5 5
44 Jakob Kalvig Skogan Sogndal IL 4 4
44 Håkon Fruseth Christiansen Nydalens SK 4 4
46 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 3 3
46 Andreas Nysæter Bergens TF 3 3
48 Emil Størmer Fossum IF 2 2
49 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1 1
49 Anders Horvei Raumar 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
29.04.2022 NM sprint jr - NC sprint sr Raumar Orientering sprint
30.04.2022 NM knockout sprint Raumar Orientering sprint
05.06.2022 Elgdilten Hamar OK, Løten o-lag mellom
06.06.2022 Løvspretten Hamar OK, Løten o-lag lang
22.06.2022 NM sprint D/H 21 - NM-veka sommer Porsgrunn OL, Skien OK sprint
24.06.2022 Norsk O-Festival sprint Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK sprint
25.06.2022 Norsk O-Festival mellom Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK mellom
26.06.2022 Norsk O-Festival langdistanse Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK lang
13.08.2022 NC mellom OL Toten-Troll mellom
14.08.2022 NM ultralang OL Toten-Troll ultralang
08.09.2022 NM langdistanse Asker Skiklubb, Tyrving IL lang
10.09.2022 NM mellomdistanse Asker Skiklubb, Tyrving IL mellom
23.09.2022 NC sprint Konnerud IL sprint
24.09.2022 NC mellom og O-idol Konnerud IL mellom
25.09.2022 NC senior - jaktstart Konnerud IL mellom

Annonser

IOF Eventor