Norsk Orientering

2022 4ll Sport Norgescup junior

Skriv ut

Stilling etter 2 av 14 delarrangementer

D 17-18

Plass Navn Klubb
29.4
30.4
5.6
6.6
24.6
25.6
26.6
26.6
13.8
14.8
8.9
10.9
23.9
24.9
Totalt
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 70 60 130
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 60 70 130
3 Anna Taksdal Ganddal IL 53 42 95
4 Maria Strømdal Wik Freidig 31 53 84
5 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 36 47 83
6 Synne Sandven Notodden OL 39 39 78
7 Mathea Spets Storhov Freidig 47 27 74
8 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 42 31 73
9 Marie Scheele Nydalens SK 30 34 64
9 Sigrid Haugskott OL Trollelg 32 32 64
11 Ylva Klausen Sturla, IF 34 21 55
12 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 27 24 51
13 Anna Aurora Nolte Freidig 29 19 48
14 Helene Hoel Jomaas Fossum IF 18 29 47
15 Judit Margrethe Møller Fana 19 26 45
15 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 17 28 45
15 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 20 25 45
18 Emma Dåsnes Vang OL 22 22 44
19 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 25 18 43
20 Lina Storler Snøfugl Freidig 28 13 41
20 Astrid White Søgne og Songdalen OK 21 20 41
20 Rachele Gaio Freidig 24 17 41
23 Solveig Louise Nissen Freidig 26 14 40
24 Eline Horten Jordet Vingelen IL 23 15 38
25 Linnea Holst Tyrving IL 36 36
26 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 30 30
27 Gunde Tumelionis Fossum IF 16 11 27
28 Erika Lind-Larsen OK Moss 14 10 24
28 Tyva Høyer Fossum IF 8 16 24
30 Kaja Peikli Tyrving IL 23 23
31 Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 10 12 22
31 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 13 9 22
33 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 16 4 20
34 Henriette Berg Løten o-lag 11 8 19
35 Anna Østvold Fossum IF 8 6 14
36 Anja Hole Førde IL 10 2 12
36 Marie Kvarme Sturla, IF 12 12
38 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 4 7 11
39 Live Arntzen Raumar Orientering 6 3 9
40 Guro Schjølberg Tynset IF 2 5 7
41 Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL 5 5
42 Helene Nysæter Bergens TF 3 3
43 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 1 1
43 Tora Kittilsen Freidig 1 1

D 19-20

Plass Navn Klubb
29.4
30.4
5.6
6.6
24.6
25.6
26.6
26.6
13.8
14.8
8.9
10.9
23.9
24.9
Totalt
1 Pia Young Vik Nydalens SK 70 60 130
1 Ingeborg Rygh Eikeland Bergens TF 60 70 130
3 Mari Eidsmo Freidig 60 39 99
4 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 47 34 81
5 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 31 47 78
6 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 42 31 73
7 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 39 29 68
8 Åsne Haavengen NTNUI 34 30 64
9 Mariluise Schmitt Gran IL BUL-Tromsø 29 32 61
10 Kristine Kravdal NTNUI 32 24 56
11 Oda Scheele Nydalens SK 53 53
12 Ragnhild Mathea Helmersen Fet 25 25 50
12 Eline Scherven Lardal OL 24 26 50
12 Hedda Kjeldsen Sturla, IF 23 27 50
12 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 30 20 50
16 Tina Kalleson Oppsal Orientering 26 22 48
16 Ingrid Lamark Ganddal IL 27 21 48
18 Alva Marika Niklasson Nydalens SK 42 42
19 Stine Aune Nidarøst OK 21 18 39
20 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 36 36
20 Frida Haugskott OL Trollelg 36 36
22 Ane Malene Kolstad Freidig 15 19 34
23 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 17 16 33
23 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 16 17 33
25 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 18 14 32
26 Emma Enghult Notodden OL 20 11 31
27 Oda Isnes Tyse Eiker OL 28 28
27 Mari Fjellbirkeland Johannesen Gular 28 28
27 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 19 9 28
30 Live Østvold NTNUI 13 12 25
31 Stella Holmboe Tyrving IL 23 23
32 Hanna Eckhardt Andersen Heming Orientering 22 22
32 Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK 12 10 22
34 Ellen Pernille Olsen Sturla, IF 11 7 18
35 Isabel Handstager NTNUI 10 6 16
36 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 15 15
37 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 14 14
38 Dina Torgersen Fredrikstad SK 13 13
38 Tyva Kraft Myhren Hisøy OK 8 5 13
40 Ida Marie Flågen Heming Orientering 9 9
41 Ragnhild Skalstad Sturla, IF 8 8

H 17-18

Plass Navn Klubb
29.4
30.4
5.6
6.6
24.6
25.6
26.6
26.6
13.8
14.8
8.9
10.9
23.9
24.9
Totalt
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 70 70 140
2 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 60 53 113
3 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 39 60 99
4 Oliver Plassen Brandvold Lillehammer OK 47 42 89
4 Nils Anders Niklasson Nydalens SK 53 36 89
6 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 30 47 77
7 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 29 39 68
8 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 36 31 67
9 Ask Olaussen Oppsal Orientering 36 30 66
10 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 32 29 61
11 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 28 28 56
12 Sindre Vie Strisland Fossum IF 27 27 54
13 Axel Aalde Nydalens SK 42 11 53
14 Herman Lien Backstrøm Halden SK 19 32 51
15 Emil Grønli Freidig 25 24 49
16 Carl Gustav Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 26 17 43
17 Eirik Vie Strisland Fossum IF 17 25 42
18 Magnus Skourup Rognbakke Sturla, IF 15 26 41
18 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 21 20 41
20 Francesco Ognibene Freidig 24 16 40
21 Mikael Birkelund Asker 23 15 38
22 Emil Reinertsen Leroyer Freidig 16 21 37
23 Martin N. Melling Ringerike OL 34 34
23 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering 22 12 34
25 Lars Lien Gjø-Vard OL 31 31
25 Edvin Aakre Egersund OK 18 13 31
27 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 11 19 30
28 Martin Kristoffer Borg IL Koll 10 18 28
29 Magnus Alstad Frol IL 12 14 26
30 Peder Bryggen Halden SK 23 23
30 Håkon Bogason Lillomarka 13 10 23
32 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 22 22
33 Øyvind Lamark Ganddal IL 20 20
34 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 15 15
35 Arne Bergan Kongsberg OL 7 7 14
36 Børge Nilsen Berg Sandnes IL (Rogaland) 10 10
37 Markus Mollestad Kristiansand 9 9
38 Kristoffer Lerli Melhus IL 5 3 8
38 Emil Ruud Fosheim Asker 8 8
38 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 8 8
41 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 6 6
41 Henrik Andreas Tømt IL Imås 6 6
43 Stian Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 5 5
44 Håkon Grønli Førde 3 1 4
44 Bjørnar Peikli Tyrving IL 4 4
44 Brage Bell Lysaker Fana 4 4
47 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 2 2
47 Henrik Andreas Tømt IL Imås 2 2
49 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 1 1

H 19-20

Plass Navn Klubb
29.4
30.4
5.6
6.6
24.6
25.6
26.6
26.6
13.8
14.8
8.9
10.9
23.9
24.9
Totalt
1 Mikkel Holt Freidig 47 70 117
2 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 60 53 113
3 Cornelius Bjørk Bækkelagets SK 42 60 102
3 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 70 32 102
5 Nils Tveite NTNUI 39 47 86
6 Tamas Neda Tyrving IL 34 39 73
7 Vetle Grønvik Ekra Freidig 29 42 71
8 Tobias Rødde Ganddal IL 30 36 66
9 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 32 31 63
10 Jørgen Schjølberg Tynset IF 27 34 61
11 Halvard Kornmo NTNUI 28 30 58
12 Vegard Ranestad Hamar OK 26 28 54
13 Brage Takle Kristiansand OK 53 53
14 Lukas Klausen Sturla, IF 25 27 52
15 Stein Aas Stræte Ringerike OL 20 29 49
16 Henning Strand IL BUL-Tromsø 22 24 46
17 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 23 22 45
17 Marius Bakke Fossum IF 24 21 45
19 Mats Lindaas Elverum OK 21 23 44
20 Gaute Lindaas Elverum OK 19 20 39
21 Sondre Batalden Fana 17 19 36
21 Tobias Alstad Frol IL 36 36
23 Johan Eger Kongsberg OL 31 31
24 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 26 26
25 Erlend Aune Byåsen IL 25 25
26 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 18 18
27 Paul Johan Slungaard Heming Orientering 16 16

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
29.04.2022 NM sprint jr - NC sprint sr Raumar Orientering sprint
30.04.2022 NM knockout sprint Raumar Orientering sprint
05.06.2022 Elgdilten Hamar OK, Løten o-lag mellom
06.06.2022 Løvspretten Hamar OK, Løten o-lag lang
24.06.2022 Norsk O-Festival sprint Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK sprint
25.06.2022 Norsk O-Festival mellom Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK mellom
26.06.2022 Norsk O-Festival langdistanse - jaktstart Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK lang
26.06.2022 Norsk O-Festival langdistanse - dagsresultat Brandval/Kongsvinger OK, Nydalens SK lang
13.08.2022 NC mellom OL Toten-Troll mellom
14.08.2022 NM ultralang OL Toten-Troll ultralang
08.09.2022 NM langdistanse Asker Skiklubb, Tyrving IL lang
10.09.2022 NM mellomdistanse Asker Skiklubb, Tyrving IL mellom
23.09.2022 NC sprint Konnerud IL sprint
24.09.2022 NC mellom og O-idol Konnerud IL mellom

Annonser

IOF Eventor