Norsk Orientering

Østfold vintercup 2021/2022

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 4 av 6 delarrangementer

4 av 6 løp teller i totalresultatet.

Poeng gis basert på plassering,

D -16

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 50 50 50 38 188
2 Ingrid Pedersen Holmskau Fredrikstad SK 38 45 83
3 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 36 45 81
4 Jenny Siggerud Sarpsborg OL 35 41 76
5 Helene Scheele Nydalens SK 50 50
6 Marie Scheele Nydalens SK 45 45
6 Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 45 45
8 Jenny Danevad Fredrikstad SK 41 41
8 Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 41 41
10 Hedvig Scheele Søyland Fredrikstad SK 34 34
11 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 2 2

H -16

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 34 50 45 2 131
2 Johan Haugstvedt Indre Østfold OK 35 38 50 123
3 Ralf Johannes G. Hamre Sarpsborg OL 35 36 50 121
4 Martin Bryggen Halden SK 50 45 95
5 Ville Emil Wingstedt Halden SK 41 41 2 84
6 Eskil Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 36 38 2 76
7 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 45 45
8 Birk Breimo OK Moss 41 41
9 Audun Nordby Fredrikstad SK 38 38
10 Sivert Finstad Fredrikstad SK 36 36
11 Sverre Sandvik Halden SK 33 33
12 Henrik Julian Fontes Aarbu Halden SK 2 2
12 Isak Solberg Fredrikstad SK 2 2

D 17-20

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Erika Lind-Larsen OK Moss 50 50 100
2 Synne Siggerud Sarpsborg OL 50 50
3 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 45 45
4 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 2 2

H 17-20

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 41 45 50 136
2 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 45 50 95
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 50 50
3 Herman Lien Backstrøm Halden SK 50 50
5 Peder Bryggen Halden SK 41 41
6 Mathias Pedersen Holmskau Fredrikstad SK 2 2 2 6
7 Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss 2 2

Damer

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 50 45 36 131
2 Oda Scheele Nydalens SK 50 50 100
3 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 50 45 95
4 Cathrine Sandvik Raumar Orientering 45 34 79
5 Katarína Kubinová Nydalens SK 41 35 76
6 Lene Cisilie Puck Måren OK 45 45
7 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 41 41
8 Alva Marika Niklasson Nydalens SK 38 38
8 Lene Puck Måren OK 38 38
10 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 2 2
10 Marie Scheele Nydalens SK 2 2

Herrer

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Fredrik Eliasson Halden SK 50 41 41 38 170
2 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 34 36 32 102
3 Filip Kubina Nydalens SK 50 34 84
4 Emil Wingstedt Halden SK 38 45 83
5 Anders Vister Bækkelagets SK 2 50 52
6 Thomas Natvig Årstad Halden SK 50 50
7 Øyvind Helgerud Halden SK 45 45
7 Sander Arntzen NTNUI 45 45
7 Markus Holter Halden SK 45 45
7 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 45 45
11 Raúl Ferra Halden SK 41 41
12 Sigurd Myhre Andreassen Fredrikstad SK 38 38
13 Alfred Bjørnerød OK Moss 36 36
13 Olav Lundanes Halden SK 36 36
15 Jarl Magnus Berge IL Koll 35 35
15 Mats Haldin Halden SK 35 35
15 Sindre Østhagen Fredrikstad SK 35 35
18 Jon Pedersen OK Moss 34 34
19 Herman Lien Backstrøm Halden SK 33 33
19 Øiviond Helgerød Halden SK 33 33
21 Lasse Grøn Halden SK 32 32
22 Håkon Gjerde Indre Østfold OK 31 31
22 Anders Lunde Varteig OL 31 31
24 Peder Haugaard Halden SK 30 30
25 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 29 29
26 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 2 2
26 Nils Anders Niklasson Nydalens SK 2 2
26 Lorant Farkas Østmarka OK 2 2

A-mellom

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Sture Ottesen Indre Østfold OK 31 41 38 29 139
2 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 26 34 31 23 114
3 Jørgen Misje Wold Fredrikstad SK 29 35 36 100
4 Richard Zeiner-Gundersen Lierbygda OL 28 34 25 87
5 Rune Scheele Nydalens SK 36 50 86
6 Lasse Grøn Halden SK 35 34 69
6 Bjørn Axel Gran Halden SK 2 41 26 69
8 Lars Petter Endresen Måren OK 33 32 65
9 Pål Backstrøm Halden SK 32 31 63
10 Thomas Roskifte OK Moss 50 50
10 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 50 50
10 Bent Olav Aamodt Fredrikstad SK 50 50
13 Tore Sandvik Halden SK 45 45
13 Balder Hasvik Larsen Halden SK 45 45
13 Øyvind Løken OK Moss 45 45
13 Tore Bjørnerød OK Moss 45 45
17 Steinar Eastwood Lillomarka OL 41 41
17 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 41 41
19 Terje Larsen Halden SK 38 38
19 Kjetil Bjørlo Halden SK 36 2 38
19 Nils Albert Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 38 38
19 Espen Danevad Fredrikstad SK 38 38
23 Dag Brenås Varteig OL 36 36
24 Svein Nygård Lillomarka OL 35 35
24 Henning Bratland Carlsen OK Moss 35 35
26 Thomas Lie Fredrikstad SK 34 34
27 Egon Lundsrud OK Moss 33 33
27 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 33 33
27 Karl Aasmund Erøy OK Moss 33 33
30 Tor Ragnar Andersen Halden SK 32 32
30 Trond Gjelstad Sandefjord OK 32 32
32 Bengt Niklasson Nydalens SK 30 30
32 Pål Angvoll Fredrikstad SK 30 30
34 Lars Erik Gjein Fossum IF 28 28
35 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 27 27
35 Asgeir Lium Fet OL 27 27
37 Anders Brynildsen Fredrikstad SK 25 25
38 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 24 24
38 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 24 24
40 Bård Haugstvedt Indre Østfold OK 23 23
41 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 2 2
41 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 2 2
41 Heidi Tronbøl Fet OL 2 2

A-kort

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Ole Ingesen Sarpsborg OL 45 45 38 41 169
2 Kari-Ann Ånensen Oppsal Orientering 34 45 32 111
3 Bente Line Indre Østfold OK 28 41 36 105
4 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 33 38 30 101
5 Willy Grønstad Gimle IF 32 35 29 96
6 Espen Vonen Svae Sarpsborg OL 41 50 91
6 Anja Wingstedt Halden SK 50 41 91
8 Bård Haugstvedt Indre Østfold OK 36 50 86
9 Tor Ragnar Andersen Halden SK 38 27 65
10 Tore Grønlund Moen Gimle IF 36 28 64
11 Knut Engen Raumar Orientering 30 24 54
12 Linda Solberg Fredrikstad SK 50 50
13 Jan Sveen Raumar Orientering 29 19 48
14 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 45 45
15 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 26 16 42
16 Jo Shepherd Halden SK 38 38
17 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 36 36
18 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 35 35
18 Kjetil Karlsen Team Jeløy 35 35
18 Bent Galborgen Indre Østfold OK 35 35
21 Christopher Schive OK Moss 34 34
21 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 34 34
23 Martin Eisvang OK Moss 33 33
23 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 33 33
25 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 32 32
25 Anders Lunde Varteig OL 32 32
27 Vegar Arnesen Fredrikstad SK 31 31
27 Audun Bjerknes Måren OK 31 31
29 Simen Graff Indre Østfold OK 30 30
30 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 29 29
31 Erling Søyland Fredrikstad SK 27 27
32 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 26 26
33 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 25 25
34 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 23 23
35 Hanne Lerche Raadal Halden SK 22 22
36 Svein S Jacobsen Tyrving IL 21 21
37 Lars Petter Endresen Måren OK 20 20
38 Jonas Krogh Oppsal Orientering 18 18
39 Harald Bauger OK Moss 17 17
40 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 15 15
41 Elias Thoresen Halden SK 2 2
41 Geir Trøan Nordre Follo Orientering 2 2
41 Terje Wiig Mathisen Nydalens SK 2 2
41 Henrik Julian Fontes Aarbu Halden SK 2 2
41 Øystein Jensen Sarpsborg OL 2 2
41 Frauke Schmitt Gran Halden SK 2 2
41 Solveig Sikkeland Tyrving IL 2 2
41 Knut Ramtvedt Sarpsborg OL 2 2

Åpen B

Plass Navn Klubb
21.11
8.12
12.1
22.1
12.2
2.3
Totalt
1 Tuva Fosser Lundsrud OK Moss 50 45 41 136
2 Selmer Ringstad Holt Fredrikstad SK 38 41 41 120
3 Per-Erik Holt Fredrikstad SK 36 38 36 110
4 Ida Engen Raumar Orientering 35 35 70
5 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 50 50
5 Stine Austad Raumar Orientering 50 50
5 Cathrine Sandvik Raumar Orientering 50 50
8 Martin Reichenbach Oppsal Orientering 45 45
8 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 45 45
8 Ralf Johannes G. Hamre Sarpsborg OL 45 45
11 Anne-Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 41 41
12 Jan-Erik Fredriksen Indre Østfold OK 38 38
12 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 38 38
14 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 36 36
14 Håkon Bryggen Halden SK 36 36
16 Hanna Haldin Halden SK 35 35
17 Ola Torstein Endresen OK Moss 34 34
18 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 2 2
18 Astrid Karlstad Larsen Indre Østfold OK 2 2
18 Frej Meinild Larsen Indre Østfold OK 2 2
18 Øyvind Larsen Indre Østfold OK 2 2
18 Frode Hauge Sarpsborg OL 2 2

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
21.11.2021 Østfold vintercup løp 1 Halden SK lang
08.12.2021 Østfold vintercup løp 2 Sarpsborg OL mellom
12.01.2022 Østfold vintercup løp 3 OK Moss mellom
22.01.2022 Østfold vintercup løp 4 Indre Østfold OK lang
12.02.2022 Østfold vintercup løp 5 Fredrikstad SK mellom
02.03.2022 Østfold vintercup løp 6 Halden SK mellom

Annonser

IOF Eventor