Norsk Orientering

Agder deltagerpremie 2021

Skriv ut

Stilling etter 29 av 31 delarrangementer

Løpere til og med 16 år som løper for Agderklubber får deltagerpremie hvis de fullfører et fastsatt antall løp gjennom sesongen.
- 1 poeng for å fullføre et nærløp
- 2 poeng for å fullføre et kretsløp

Deltagerpremie

Plass Navn Klubb
7.4
14.4
21.4
28.4
5.5
5.5
12.5
19.5
26.5
2.6
9.6
16.6
23.6
4.8
11.8
11.8
18.8
25.8
25.8
28.8
29.8
1.9
8.9
8.9
18.9
19.9
22.9
26.9
28.9
29.9
29.9
Totalt
1 Sigmund Javenes Flaa Birkenes IL 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2 2 2 28
2 Emil Nygård Birkenes IL 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 2 2 2 26
3 Kristian Birkeland Birkenes IL 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 2 22
4 Lars Birkenes Birkenes IL 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 21
5 Erik Rugsland Birkenes IL 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 2 1 1 2 20
6 Fabian Johannessen Kristiansand OK 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 2 1 2 2 19
7 Mathias Aamlid Trondsen Birkenes IL 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 2 2 18
8 Vemund Helsør Froland IL 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 16
8 Kaia Eveline Nilsen IK Grane Arendal Orientering 1 1 2 1 1 1 1 1 2 2 1 2 16
10 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 2 1 1 2 2 1 1 1 2 15
10 Markus Mollestad Kristiansand OK 1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 2 15
10 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 2 1 1 2 2 1 1 1 2 15
13 Andrea Malene Nilsen IK Grane Arendal Orientering 1 1 2 1 1 1 2 2 1 2 14
13 Jakob Johannessen Kristiansand OK 1 1 1 1 1 2 1 2 2 2 14
13 Didrik Gauslå Froland IL 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 14
13 Vilde Haslekås Solheim IF Trauma 1 1 1 2 1 1 1 2 2 2 14
13 Oda Haslekås Solheim IF Trauma 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 14
13 Ånon Haslekås Solheim IF Trauma 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 2 14
13 Selma White Søgne og Songdalen OK 1 1 1 1 2 1 1 2 2 2 14
13 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 14
13 Vilde Aanonsen Øyestad IF allianse 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 14
22 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 2 1 1 2 2 1 1 1 2 13
23 Heine Johansen Smedsaas Hisøy OK 1 2 1 1 1 2 1 1 1 11
23 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 1 1 2 1 2 2 1 1 11
25 Simen Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1 2 1 1 1 1 1 2 10
26 Otto Johansen Smedsaas Hisøy OK 1 2 1 1 1 1 1 1 9
26 Johan Francis Eskilt Hisøy OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
28 Frida Sæveraas Johansen Hisøy OK 1 1 1 2 1 2 8
28 Ulrik Macsali Bøhm Kristiansand OK 1 1 1 1 2 2 8
28 Ulrik McFadzean Kristiansand OK 1 1 1 2 1 2 8
31 Magnus Hennig Lunde OK Sør 1 1 1 1 1 2 7
31 Oda Angelica Eskilt Hisøy OK 1 1 1 1 1 1 1 7
31 Ulrik Lien Jomaas IF Trauma 1 1 2 1 2 7
31 Gina Hagelia Vegårshei IL 2 1 2 2 7
35 Helle Sæveraas Johansen Hisøy OK 1 2 1 2 6
35 Kris Cotanas Hagelia Vegårshei IL 1 2 1 2 6
35 Iben Violeta Holmstrøm Hisøy OK 2 1 1 2 6
35 Sofie Bøen Kristiansand OK 2 2 2 6
35 Maja Kvåle Øyestad IF allianse 1 1 2 2 6
40 Sigurd Holmstrøm Hisøy OK 2 1 2 5
40 Kasper Hott Kristiansand OK 1 2 2 5
40 Vetle Byrkjeflot IK Grane Arendal Orientering 1 1 2 1 5
43 Johan Helgemo Kristiansand OK 2 2 4
43 Sanna Kalsås Kristiansand OK 2 2 4
43 Audun Kalsås Kristiansand OK 2 2 4
43 Ida Øverøyen Balchen Oddersjaa SSK 2 2 4
43 Oliver Fuglestad Kristiansand OK 2 2 4
43 Aksel Kvarsten Kristiansand OK 2 2 4
43 Kristian Thortveit Kristiansand OK 2 2 4
43 Frida Skorpen Oddersjaa SSK 2 2 4
43 Andrea Sofie Frivoll-Sørensen Hisøy OK 2 2 4
43 Jørgen Flaten Vegårshei IL 1 2 1 4
43 Kristine Lundemoen Kristiansand OK 1 1 2 4
43 Thea Vågsnes Sælsbråten IK Grane Arendal Orientering 1 1 2 4
43 Signe Hagelia Vegårshei IL 1 2 1 4
43 Oskar Hagelia Vegårshei IL 1 2 1 4
43 Isak Kvarsten Kristiansand OK 2 2 4
43 Anne Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 1 4
43 Martin Øverøyen Balchen Oddersjaa SSK 2 2 4
60 Marius Tobiassen IK Grane Arendal Orientering 1 2 3
60 Sondre Byrkjeflot IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 3
60 Eirin Alvestad IK Grane Arendal Orientering 2 1 3
60 Eline Bergan Vegårshei IL 2 1 3
60 Joachim Jørgensen OK Sør 1 2 3
60 Mari Worsley Holla IL Imås 2 1 3
60 Astrid White Søgne og Songdalen OK 1 1 1 3
67 Christian Walle Marnseg Kristiansand OK 2 2
67 Kaia Åsan Grasaas Kristiansand OK 2 2
67 Edvald Kalsås Kristiansand OK 2 2
67 Hans Kalsås Kristiansand OK 2 2
67 Brage Thygesen IK Grane Arendal Orientering 2 2
67 Reinert Sødal Kristiansand OK 2 2
67 Mia Aglen Kristiansand OK 2 2
67 Henrik Dourado Kristiansand OK 2 2
67 Alma Sæversaas Johansen Hisøy OK 2 2
67 Martine Fosso Moan Hisøy OK 2 2
67 Kaspian Dalsøren Kristiansand OK 2 2
67 Eirik Svarstad Grøvan Kristiansand OK 2 2
67 Albert Løvgren-Johansen Kristiansand OK 2 2
67 Fabian Dalsøren Kristiansand OK 2 2
67 Iben Hovland Kristiansand OK 2 2
67 Ella Hovland Kristiansand OK 2 2
67 Emmeline Eik Eriksen Kristiansand OK 2 2
67 Jeppe Åsan Grasaas Kristiansand OK 2 2
67 Fredrik Hennig Lunde OK Sør 2 2
67 Vibeke Irgens Kuhnle Kristiansand OK 2 2
67 Theo Mathias Robstad Eliassen Kristiansand OK 2 2
67 Ole Dyrdahl Nordhassel Kristiansand OK 2 2
67 Pernille Federici Kristiansand OK 2 2
67 Mia Holte Tversland Kristiansand OK 2 2
67 Matilda Helgemo Kristiansand OK 2 2
67 Mathea Johannessen IL Høvdingen 2 2
67 Hennie I. Vimme Hisøy OK 2 2
67 Frida Wigstøl Kjelsrud Kristiansand OK 2 2
67 Karoline Thortveit Kristiansand OK 2 2
67 Ingeborg Sævig Kristiansand OK 2 2
67 Hennie Ugland-Pirolt Kristiansand OK 2 2
67 Andrea Douardo Kristiansand OK 2 2
67 Julia Gunnes Kristiansand OK 2 2
67 Daniel Hansen Kristiansand OK 2 2
67 Alma Tobiassen Kolstad Kristiansand OK 2 2
67 Jenny Marie Dyrdahl Nordhassel Kristiansand OK 2 2
67 Marie Fjærbu Åmdal Kristiansand OK 2 2
67 Ulrik Macsali Böhm Kristiansand OK 2 2
67 Liv Johannessen Kristiansand OK 2 2
67 Trym Thygesen IK Grane Arendal Orientering 2 2
67 Ulrikke Vimme Hisøy OK 2 2
67 Haakon Kristian Randgaard IL Imås 2 2
67 Eivind Irgens Kuhnle Kristiansand OK 2 2
67 Andreas Sævig Kristiansand OK 2 2
67 Andreas Daland Randgaard IL Imås 2 2
67 Stina Laugen IL Imås 2 2
67 Helene Spikkeland Hansen IL Imås 2 2
67 Othilie Sødal Kristiansand OK 2 2
67 Liv Cathrine Sælsbråten IK Grane Arendal Orientering 2 2
67 Sandra Sofie Tømt IL Imås 2 2
67 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1 1 2
67 Vilde Ramsdal Ettestøl Vegårshei IL 1 1 2
67 Simen Nygård Birkenes IL 2 2
120 Ingrid Mykland Oddersjaa SSK 1 1
120 Eivind Ånesland Birkenes IL 1 1
120 Noah Solberg IL Imås 1 1
120 Thilde Lykke Mosdøl-Michelsen Torridal IL 1 1
120 Mats Johan Mjaaland Bodal Øyestad IF allianse 1 1
120 Ole Jørgen Gryting Hafredal Gjerstad IL 1 1
120 Ivar Flaten Vegårshei IL 1 1
120 Ylva Boye Hisøy OK 1 1
120 Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 1 1
120 Olav Bergan Vegårshei IL 1 1
120 Nils Aal Gjerstad IL 1 1
120 Lourdes Cotanas Vegårshei IL 1 1
120 Anders Eskeland Gjerstad IL 1 1
120 Anne Eskeland Gjerstad IL 1 1
120 Vilma Flåt-Larsen Torridal IL 1 1
120 Angelika Kiledal Torridal IL 1 1
120 Tuva Aurebekk Udø Torridal IL 1 1
120 Eirin Thygesen Alvestad IK Grane Arendal Orientering 1 1
120 Henrik Fidjestad Andreassen OK Sør 1 1
120 Emilie Olsen Høyland Froland IL 1 1
120 Lars Mykland Oddersjaa SSK 1 1
120 Erlend Helseth Torridal IL 1 1
120 Rasmus Greibrokk Torridal IL 1 1
120 Kristian Tolstad Torridal IL 1 1
120 Johannes Stenvik Hansen Torridal IL 1 1
120 Agnete Stenvik Hansen Torridal IL 1 1
120 Tobias Greibrokk Torridal IL 1 1
120 Elea Thygesen Haugseth IK Grane Arendal Orientering 1 1
120 Agnes Mathilde Wagner Froland IL 1 1
120 Jacob Lien Jomaas IF Trauma 1 1
120 Ingrid og Ada Berg Festervoll Kristiansand OK 1 1
120 Henrik Yttervik Hisøy OK 1 1
120 Håvard Omdal Stølen IL Vindbjart 1 1
120 Bjørnar Stølen IL Vindbjart 1 1
120 Marit Fjærbu Åmdal Kristiansand OK 1 1
120 Frida Øynes Hisøy OK 1 1
120 Vår Eskeland Gjerstad IL 1 1
120 Eirin Eskeland Gjerstad IL 1 1
120 Christian Thygesen Haugeseth IK Grane Arendal Orientering 1 1
120 Tiril Eskeland Gjerstad IL 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
07.04.2021 Agderkarusellen løp 1 (vest) Oddersjaa SSK mellom
14.04.2021 Agderkarusellen løp 2 (midt) Birkenes IL mellom
21.04.2021 Agderkarusellen løp 2B (midt) IL Imås lang
28.04.2021 Agderkarusellen løp 3 (vest) Torridal IL mellom
05.05.2021 Agderkarusellen løp 4 (vest) Søgne og Songdalen OK lang
05.05.2021 Agderkarusellen løp 4 (øst) Vegårshei IL lang
12.05.2021 Agderkarusellen løp 5 (midt) IL Express sprint
19.05.2021 AOK - KM Sprint IL Imås sprint
26.05.2021 Agderkarusellen løp 7 (øst) Gjerstad IL mellom
02.06.2021 Agderkarusellen løp 8 (øst) Hisøy OK lang
09.06.2021 Agderkarusellen løp 9 (øst) IK Grane Arendal Orientering lang
16.06.2021 Agderkarusellen løp 10 (øst) Øyestad IF allianse mellom
23.06.2021 Agderkarusellen løp 10 (vest) Kristiansand OK lang
04.08.2021 Agderkarusellen løp 11 (vest) IL Vindbjart mellom
11.08.2021 Agderkarusellen løp 12 (vest) OK Sør mellom
11.08.2021 Agderkarusellen løp 12 (øst) IF Trauma mellom
18.08.2021 Agderkarusellen løp 13 (midt) IL Høvdingen mellom
25.08.2021 Agderkarusellen løp 14 (øst) Froland IL sprint
25.08.2021 Agderkarusellen løp 14 (vest) Søgne og Songdalen OK lang
28.08.2021 AOK - KM Lang IK Grane Arendal Orientering lang
29.08.2021 KM Stafett Agder Orienteringskrets IK Grane Arendal Orientering mellom
01.09.2021 Agderkarusellen løp 14B (midt) IL Imås mellom
08.09.2021 Agderkarusellen løp 15 (vest) Kristiansand OK mellom
08.09.2021 Agderkarusellen løp 15 (øst) IK Grane Arendal Orientering mellom
18.09.2021 Sørløpene Mellomdistanse OK Sør mellom
19.09.2021 Sørløpene Fellesstart OK Sør mellom
22.09.2021 Agderkarusellen løp 16 (midt) IK Grane Arendal Orientering mellom
26.09.2021 Merkeløpet 2021 Oddersjaa SSK lang
28.09.2021 KOK Pizza Cup Finale med KM sprint D21/H21 Kristiansand OK sprint
29.09.2021 Agderkarusellen løp 17 (midt) - individuelt Hisøy OK mellom
29.09.2021 Agderkarusellen løp 17 (midt) - stafett Hisøy OK mellom

Annonser

IOF Eventor