Norsk Orientering

Nattsprintkøppen 2020/2021

Skriv ut

Stilling etter 5 av 7 delarrangementer

Nattsprintkøppen består av 7 løp annenhver torsdag november – februar. Hvert løp består av 4 sprintløyper med vinnertid 6-10 minutter. Gjør klar 10 kart av hver løype.
Løperne velger selv antall løyper og lengden på pausen(-e). Siste frist for å løpe ut er kl 19:15.
Det beregnes rankingpoeng i hver løype, og dagens rankingpoeng for den enkelte løper er gjennomsnittet av poengsummen oppnådd i hver løype. Rankingpoengene i hver løype beregnes som (1000 * beste tid / egen tid) for hver klasse.

H-16

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
7.1
21.1
4.2
18.2
Totalt
1 Natanael Tolås Haugesund IL Orientering 972 1000 1000 2972
2 Halvard Kristoffer Aase Haugesund IL Orientering 494 985 1479
3 Emil Olsen Rachor Haugesund IL Orientering 1000 1000
4 Alfred Andreassen Haugesund IL Orientering 902 902
5 Ulrik Olsen Rachor Haugesund IL Orientering 750 750
6 Filip Sveen Haugesund IL Orientering 645 645
7 Øystein Øye Rossebø Haugesund IL Orientering 621 621

D-16

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
7.1
21.1
4.2
18.2
Totalt
1 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 1000 942 750 2692
2 Sara Hetland Haugesund IL Orientering 1000 1000
2 Claudia Samuelsberg Haugesund IL Orientering 1000 1000
2 Anne Sigrid Øye Rossebø Haugesund IL Orientering 1000 1000
5 Miriam Sveen Haugesund IL Orientering 922 922

H17-

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
7.1
21.1
4.2
18.2
Totalt
1 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 998 1000 750 843 1000 4591
2 Fridtjof Rachor Haugesund IL Orientering 241 886 914 719 935 3695
3 Einar Martinsen Vindafjord Orienteringslag 790 778 849 664 3081
4 Ivar Kvale Haugesund IL Orientering 724 782 810 609 2925
5 Frode Nysted Haugesund IL Orientering 646 752 754 2152
6 Dag Abel Sveen Haugesund IL Orientering 1000 750 1750
7 Bjørn Egil Rossebø Haugesund IL Orientering 597 1000 1597
8 Sverre Bakkevig Haugesund IL Orientering 526 521 535 1582
9 Lars Johann Milje Haugesund IL Orientering 655 724 1379
10 Erling Haavik Haugesund IL Orientering 680 602 1282
11 Sigurd Paulsen Vie NTNUI 1000 1000
12 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 927 927
13 Jens Thuestad Haugesund IL Orientering 886 886
14 Lars Ødegaard Haugesund IL Orientering 635 635

D17-

Plass Navn Klubb
12.11
26.11
10.12
7.1
21.1
4.2
18.2
Totalt
1 Solfrid H. Thuestad Haugesund IL Orientering 942 1000 1000 796 812 4550
2 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 1000 1000 853 1000 3853
3 Madli Hjermann Haugesund IL Orientering 1000 1000 1000 3000
4 Grethe Paulsen Vie Rogaland O-krets 268 869 689 809 2635
5 Lisbeth Bakkevig Haugesund IL Orientering 749 777 878 2404
6 Britt Rameckers Haugesund IL Orientering 555 791 633 1979
7 Inger K. Haavik Haugesund IL Orientering 633 596 1229
8 Anne Grutle Haugesund IL Orientering 795 795
9 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 500 500

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.11.2020 Nattsprintkøppen 1 Staalehuset Haugesund IL Orientering sprint
26.11.2020 Nattsprintkøppen 2 Vardafjell vgs Haugesund IL Orientering sprint
10.12.2020 Nattsprintkøppen 3 Lillesund skole Haugesund IL Orientering sprint
07.01.2021 Nattsprintkøppen 4 Haugesund Folkebibliotek Haugesund IL Orientering sprint
21.01.2021 Nattsprintkøppen 5 Rådhusplassen Haugesund IL Orientering sprint
04.02.2021 Nattsprintkøppen 6 Solvang skole Haugesund IL Orientering sprint
18.02.2021 Nattsprintkøppen 7 Flotmyr Haugesund IL Orientering sprint

Annonser

IOF Eventor