Norsk Orientering

NATTJAKTA 2020

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 3 av 5 delarrangementer

DAMER LÅNGANATTEN

Plass Navn Klubb
30.9
7.10
14.10
21.10
28.10
Totalt
1 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 22 25 25 72
2 Kristin Johansson Västvärmlands OK, SWE 25 5 30

HERRER LÅNGANATTEN

Plass Navn Klubb
30.9
7.10
14.10
21.10
28.10
Totalt
1 Oddgeir Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 15 20 20 55
2 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 18 17 17 52
3 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 22 25 47
4 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 22 22 44
4 Anders Johansson Västvärmlands OK, SWE 19 25 44
6 Eivind Lande Eidskog OL 25 18 43
7 Niklas Engvall Västvärmlands OK, SWE 17 16 33
8 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 13 19 32
8 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 16 16 32
10 Antti Jokinen Brandval/Kongsvinger OK 5 19 24
11 Joakim Mellqvist Västvärmlands OK, SWE 20 20
12 Philip Føyen Eidskog OL 18 18
13 Magnus Jonsson Västvärmlands OK, SWE 14 14
14 Jonas Backlund Västvärmlands OK, SWE 12 12

DAMER KORTANATTEN

Plass Navn Klubb
30.9
7.10
14.10
21.10
28.10
Totalt
1 Ida Engen Raumar Orientering 22 20 25 67
2 Anne Kari Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 18 20 38
3 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 25 25
3 Mirja Backlund Västvärmlands OK, SWE 25 25
5 Toril Aasheim Nymark Brandval/Kongsvinger OK 22 22
5 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 22 22
7 Stine Austad Raumar Orientering 19 19
8 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 17 17
9 Maria Dåverhög Västvärmlands OK, SWE 5 5

HERRER KORTANATTEN

Plass Navn Klubb
30.9
7.10
14.10
21.10
28.10
Totalt
1 Stein Arne Negård Vang OL 22 25 25 72
2 Knut Engen Raumar Orientering 18 22 19 59
3 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 20 13 22 55
4 Harald Østbye Elverum OK 15 18 13 46
5 Tor Solbergseter Austmarka IL 14 20 10 44
5 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 17 19 8 44
7 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 25 17 42
8 Svein Thorsberg Grue IL 12 15 9 36
9 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 17 18 35
10 Kurt Nilsson OK Hierne, SWE 19 11 30
11 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 12 14 26
12 Leif Billingsø Eidskog OL 13 12 25
12 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 5 14 6 25
14 Ole Petter Vibekken Brandval/Kongsvinger OK 8 16 24
15 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 16 5 21
16 Terje Gudbrandsen Hamar OK 20 20
16 Arne Sørli Eidskog OL 5 15 20
18 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 5 9 5 19
19 Fredrik Karlsson Västvärmlands OK, SWE 10 8 18
20 Niklas Stolpe Eidskog OL 5 5 7 17
21 Thomas Östlund Västvärmlands OK, SWE 16 16
21 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 5 11 16
23 Klaus Engen Eidskog OL 5 5 5 15
23 Herman Bakke Løten o-lag 10 5 15
23 Jan Sveen Raumar Orientering 5 5 5 15
23 John Tangen Eidskog OL 5 5 5 15
27 Stein Magnus Moen Grue IL 7 5 12
28 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 6 5 11
28 Kjetil Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 6 5 11
28 Christer Holt OK Hierne, SWE 11 11
31 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 5 5 10
32 Tord Jansson Västvärmlands OK, SWE 9 9
33 Tormod Borg Grue IL 7 7
34 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5
34 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 5 5
34 Jo Raabe Brandval/Kongsvinger OK 5 5

DAMER LETTA BANAN

Plass Navn Klubb
30.9
7.10
14.10
21.10
28.10
Totalt
1 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 25 25
1 Ruth Malin Dal Grue IL 25 25

HERRER LETTA BANAN

Plass Navn Klubb
30.9
7.10
14.10
21.10
28.10
Totalt
1 Ragnar Lande Eidskog OL 25 20 45
1 Lars Håvard Svarttjernet Strengelsrud Brandval/Kongsvinger OK 20 25 45
3 Asbjørn Lande Eidskog OL 25 19 44
4 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 19 16 35
5 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 22 22
6 Emilie Holtet Brandval/Kongsvinger OK 18 18
7 John Arne Holtet Brandval/Kongsvinger OK 17 17
8 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 5 5
8 Stig Føyen Eidskog OL 5 5

ÅPEN KORTA BANAN

Plass Navn Klubb
30.9
7.10
14.10
21.10
28.10
Totalt
1 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 5 18 25 48
2 Synne Sørli Eidskog OL 20 22 42
2 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 20 22 42
4 Nora Halvorsrud Eidskog OL 19 20 39
5 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 5 25 30
6 Fabian Vibekken Brandval/Kongsvinger OK 25 25
7 Malte Blomgren OK Hierne, SWE 22 22
8 Elin Føyen Eidskog OL 19 19

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
30.09.2020 NATTJAKTA #1 - 2020 KOPPOM OK HIERNE Normal
07.10.2020 NATTJAKTA #2 - KONGSVINGER BRANDVAL/KONGSVINGER OK mellom
14.10.2020 NATTJAKTA #3 - EIDSKOG Eidskog OL lang
21.10.2020 NATTJAKTA #4 - 2020 OK JØSSE Normal
28.10.2020 NATTJAKTA FINALE - 2020 ÅMOTFORS OK Normal

Annonser

IOF Eventor