In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Ungdomscup 2020
Vis totalpoeng
Skriv ut
Stilling etter 5 av 6 delarrangementer
D 15-16
Plass
Navn
Klubb
9.6
16.6
23.6
1.9
8.9
15.9
Totalt
1
Anna Taksdal
Ganddal IL
30
30
30
(30)
(30)
+0.00
2
Selma Lothine Fridheim Torp
Sandnes IL (Rogaland)
(24)
(20)
27
27
27
+0.45
3
Evelyn Fernandes Nødland
Sandnes IL (Rogaland)
22
(22)
24
24
+1.40
4
Julie Aksland
Sandnes IL (Rogaland)
19
24
24
+1.55
5
Thea Beate Puntervold
Egersund OK
18
(0)
22
22
+2.20
6
Kaja Peikli
Sandnes IL (Rogaland)
27
27
+3.00
7
Hilde Ohr
Ganddal IL
20
18
+4.20
8
Karine Aarstad Torgersen
Egersund OK
19
+5.55
H 15-16
Plass
Navn
Klubb
9.6
16.6
23.6
1.9
8.9
15.9
Totalt
1
Markus Richter
Sandnes IL (Rogaland)
30
(22)
30
27
+0.00
1
Andreas Vistnes Myklebost
Sandnes IL (Rogaland)
(24)
27
30
30
+0.00
3
Edvin Aakre
Egersund OK
22
30
(20)
27
+0.40
4
Øyvind Lamark
Ganddal IL
27
(19)
27
24
(20)
+0.45
5
Stian Haugvaldstad
Sandnes IL (Rogaland)
20
(18)
24
(16)
22
+1.45
6
Joel Skoge
Sandnes IL (Rogaland)
17
20
20
+2.30
6
Ola Wathne Thingbø
Sandnes IL (Rogaland)
19
(15)
18
20
+2.30
8
Omund Thu Landstad
Sandnes IL (Rogaland)
18
16
22
(0)
+2.35
8
Samuel A Stokkeland
Ålgård Orientering
(15)
(17)
19
19
18
+2.35
10
Simon Fjermestad Helgesen
Sandnes IL (Rogaland)
16
17
17
+3.05
11
Gabriel Årsvoll
Sandnes IL (Rogaland)
15
(15)
16
18
+3.10
12
Gustav Levang
Sandnes IL (Rogaland)
15
15
17
+3.20
13
Kalle Jongenburger
Sandnes IL (Rogaland)
0
22
(0)
24
+3.25
14
Håkon Stokke Seljeskog
Ganddal IL
15
16
+4.40
15
Bjørnar Peikli
Sandnes IL (Rogaland)
24
+5.15
D 13-14
Plass
Navn
Klubb
9.6
16.6
23.6
1.9
8.9
15.9
Totalt
1
Ada C Stokkeland
Ålgård Orientering
30
(22)
30
30
+0.00
2
Amalie Wathne Thingbø
Sandnes IL (Rogaland)
27
27
(0)
27
(27)
+0.45
3
Alva Christiansen
Sandnes IL (Rogaland)
(18)
30
24
24
+1.00
4
Julie Mydland Helland
Egersund OK
24
24
27
(22)
(22)
+1.15
5
Mari Richter
Sandnes IL (Rogaland)
(19)
(19)
24
20
30
+1.20
6
Synne Skeie Petterson
Egersund OK
20
18
22
+2.30
7
Oda Fjermestad Helgesen
Sandnes IL (Rogaland)
17
16
20
+3.05
8
Marta Myklebost
Sandnes IL (Rogaland)
22
20
+4.00
9
Norah Breivold
Ganddal IL
17
19
+4.30
H 13-14
Plass
Navn
Klubb
9.6
16.6
23.6
1.9
8.9
15.9
Totalt
1
Jone Valdal
Sandnes IL (Rogaland)
30
(27)
(24)
30
30
+0.00
2
Jonas Vistnes Myklebost
Sandnes IL (Rogaland)
27
(24)
30
27
(27)
+0.30
3
Peter Sæbbø
Sandnes IL (Rogaland)
24
30
27
(24)
(24)
+0.45
4
Idar Jongenburger
Sandnes IL (Rogaland)
(17)
19
22
20
(19)
+2.25
5
Arnfinn Solheim
Sandnes IL (Rogaland)
20
18
20
+2.40
6
Jomar Halvorsen Sætre
Sandnes IL (Rogaland)
19
(17)
19
18
+2.50
7
Livar Oftedal
Ålgård Orientering
22
22
+3.50
8
William Tønnesen Lundberg
Sandnes IL (Rogaland)
22
20
+4.00
9
Marius Rødde
Ganddal IL
18
22
+4.10
10
Dirk Einar van Zanten
Sandnes IL (Rogaland)
0
20
+5.50
11
Øyvind Stokke Seljeskog
Ganddal IL
17
+6.05
12
Johannes Nordgård
Sandved IL
16
+6.10
D 11-12
Plass
Navn
Klubb
9.6
16.6
23.6
1.9
8.9
15.9
Totalt
1
Nina Aksland
Sandnes IL (Rogaland)
30
30
30
(30)
+0.00
2
Hanna in't Veld
Ganddal IL
27
(24)
30
27
(24)
+0.30
3
Maren Oftedal
Ålgård Orientering
0
27
27
+3.00
4
Vilde Puntervold
Egersund OK
27
+5.15
5
Elvira Maudal Sævland
Ålgård Orientering
24
+5.30
6
Veslemøy Farset
Sandnes IL (Rogaland)
22
+5.40
6
Karen Martine Bøhn
Ganddal IL
22
+5.40
6
Åsne Usken
Ganddal IL
22
+5.40
9
Mia Husøy Bjordal
Stavanger Orienteringsklubb
20
+5.50
10
Filippa Høyvik Lindal
Sandnes IL (Rogaland)
19
+5.55
H 11-12
Plass
Navn
Klubb
9.6
16.6
23.6
1.9
8.9
15.9
Totalt
1
Magnus Haug
Sandnes IL (Rogaland)
30
27
(27)
(20)
30
+0.00
2
Vebjørn Oftedal
Sandnes IL (Rogaland)
(20)
30
(20)
27
27
+0.15
3
Oliver Duncan
Sandnes IL (Rogaland)
(22)
24
30
24
(22)
+0.45
4
Trygve Skumlien Myrland
Sandnes IL (Rogaland)
24
(20)
22
30
+0.55
5
Thomas Duncan
Sandnes IL (Rogaland)
27
(22)
24
(22)
24
+1.00
6
Emil Wathne Thingbø
Sandnes IL (Rogaland)
18
19
+4.10
6
Peder Orstad
Ganddal IL
19
18
+4.10
8
Markus Mydland Helland
Egersund OK
0
19
+5.40
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
09.06.2020
Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen
Ålgård Orientering
mellom
16.06.2020
Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, Sandnes
Sandnes IL (Rogaland)
sprint
23.06.2020
Ungdomscup og klubbkamp Sveineskogen
Egersund OK
mellom
01.09.2020
Ungdomscup og klubbkamp Vårli
Sandnes IL (Rogaland)
mellom
08.09.2020
Ungdomscup/Klubbkamp - Kvernevik
Stavanger Orienteringsklubb
mellom
15.09.2020
Ungdomscup og klubbkamp Lagård/Bakkebø
Egersund OK
mellom
Annonser