Norsk Orientering

Trimtex-cup 2020

Skriv ut

Sluttstilling etter 10 delarrangementer

D 13-14

Plass Navn Klubb
7.6
13.6
20.6
21.6
22.8
23.8
29.8
6.9
12.9
13.9
Totalt
1 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 50 50 50 50 50 (50) (50) (50) (50) 50 300
2 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb (9) (25) 35 39 44 39 44 (32) 29 230
3 Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering (1) 44 44 (35) 39 44 44 (35) 215
4 Mari Kalleson Oppsal Orientering (27) (23) 39 (25) (29) 32 35 39 35 27 207
5 Oline Soma Slåstad Raumar Orientering (3) 39 25 (21) (15) 25 (8) 32 25 39 185
6 Sofia Øhlckers Tyrving IL 29 35 32 (29) 35 (27) 39 (29) 170
7 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK (17) 29 29 (17) (14) 21 32 19 (15) 19 149
8 Synne Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering (1) 17 23 29 7 27 44 147
9 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 32 (12) 27 23 25 (11) 15 (13) 25 147
10 Tuva Berger Gjelstad Oppsal Orientering (2) (10) 44 21 17 14 12 21 129
11 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 25 19 (13) 19 (19) (19) 23 25 (17) 17 128
12 Una Nastad Asker Skiklubb 5 (1) (1) 35 27 23 14 15 119
13 Jenny Danevad Fredrikstad SK 44 32 32 108
14 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 13 27 21 (1) 17 15 (1) 14 107
15 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 4 19 17 29 19 13 101
16 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering (11) 13 13 13 25 21 11 96
17 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 6 27 23 32 88
18 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 14 14 23 13 14 (8) 10 88
19 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 12 39 35 86
20 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 39 44 83
21 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 15 7 12 10 27 9 80
22 Ingrid Jarstadmarken Price Østmarka OK 2 17 15 23 21 78
23 Kristin Haugen Øgaard Raumar Orientering (2) 12 12 10 14 13 12 73
24 Celia Sophia Davies Asker Skiklubb 23 21 23 67
25 Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering (2) (8) 14 11 12 17 10 64
26 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 35 27 62
27 Inka M. Boldingh Debernard Nydalens SK 2 10 9 13 11 6 51
28 Åse Lurås Oppsal Orientering 2 11 9 9 9 40
29 Clara Weisz Nydalens SK 2 6 5 9 7 7 36
30 Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 21 14 35
31 Selma Størmer-Antonsen Nydalens SK 32 32
32 Hannah Rasmussen Braadlie Heming Orientering 11 19 30
33 Iselin Høivold Kongsberg OL 29 29
34 Kajsa Harstad Arntsen Heming Orientering 10 8 10 28
35 Silja Berstad Heming Orientering 7 12 8 27
36 Ida Øverli Støen Lillehammer OK 15 10 25
37 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 1 12 11 24
38 Emma Aune Jakobsen OK Moss 21 21
39 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 19 19
40 Kristine Woldene Fossum IF 15 15
40 Åse Valero Kjerkreit Halden SK 15 15
42 Vilma Thomassen Nydalens SK 5 6 1 12
43 Hannah Rasmussen Braadlie Heming Orientering 12 12
44 Caroline Slungaard Heming Orientering 11 11
45 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 10 10
46 Eline Eggen Andreassen Raumar Orientering 8 8
47 Daniella Gjone Sandefjord OK 7 7
48 Erika A. Gjedebo Oppsal Orientering 5 5
49 Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK 4 4
50 Eline Andrea Andersen Raumar Orientering 2 2
50 Mina Bleken Rud Vang OL 2 2
52 Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK 1 1
53 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 1 1
53 Erle Elise Wold OK Moss 1 1
53 Martine Arntsen Haug Østmarka OK 1 1

H 13-14

Plass Navn Klubb
7.6
13.6
20.6
21.6
22.8
23.8
29.8
6.9
12.9
13.9
Totalt
1 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 50 50 (23) (35) 44 50 50 (44) (32) 50 294
2 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 44 50 50 44 50 35 273
3 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 39 44 50 44 (32) (27) (35) 39 (35) 44 260
4 Erlend Sommerhein Fossum IF (32) (19) 39 (32) 35 (35) 44 50 44 39 251
5 Per Noah Sommerhein Nydalens SK (25) (1) 44 39 (19) 39 39 32 (21) 32 225
6 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 35 35 (21) 39 29 29 (21) (29) 17 184
7 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 27 27 35 (23) 25 (23) 27 (13) 3 144
8 Mons Sætre-Lorentzen Fet OL (17) 35 29 (15) 21 (13) 25 27 4 141
9 Sigurd Størmer-Antonsen Nydalens SK 23 39 19 (11) 27 (17) 32 140
10 Mathias Linløkken Østmarka OK (9) 32 (15) (12) 29 (14) 27 17 23 5 133
11 Sigmund Ølstad Fet OL 19 (12) (14) 25 25 (10) 25 (14) 19 2 115
12 Erlend Luis Otterlei Østmarka OK (2) 15 13 19 21 (4) 15 29 112
13 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering (12) 32 27 15 19 17 1 111
14 Aksel Nikolai Aubert Oppsal Orientering 21 17 27 8 14 2 89
15 Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK (11) 25 (7) 15 14 (2) (10) 12 15 7 88
16 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL (10) 11 (1) 13 11 12 (6) 23 (10) 17 87
17 Even Lien Gjø-Vard OL 29 21 35 85
18 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 15 21 17 12 11 8 84
19 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 32 8 19 25 84
20 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 14 13 12 (1) (1) (9) 12 29 (8) 2 82
21 Ask Felland Sætnan Fossum IF 13 (1) 17 8 6 23 (2) 13 80
22 Jørgen Ler Fet OL 2 2 9 9 (1) (2) 21 25 68
23 Peter Telle-Hansen Tyrving IL 5 23 13 7 19 67
24 Sivert Høilund Dragseth Fet OL 8 10 (1) 8 (2) 14 4 21 65
25 August Hellerud Sire Konnerud IL 25 39 64
26 Aksel Eide Bækkelagets SK 4 23 9 6 17 59
27 Marius Juell Larsen Tyrving IL 14 17 19 9 59
28 Markus Hirsch Bækkelagets SK 7 10 (5) (5) (7) 9 10 11 6 53
29 Max Skjerpen Huseby Nydalens SK 2 (1) 6 (2) 3 (2) 7 5 (2) 27 50
30 Jacob Finstad Land Tyrving IL 9 (1) 13 2 9 2 11 46
31 Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK 10 6 3 15 9 2 45
31 Henrik Harstad Nordre Follo Orientering 6 11 6 7 (5) 13 (6) 2 45
33 Felix Fabricius Bye Nydalens SK 1 10 2 (1) 2 5 23 43
34 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 1 7 2 2 8 13 33
35 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 29 3 32
36 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 2 2 15 2 4 25
37 Gaute Skjønhaug Fet OL 2 2 (1) (2) 4 (2) 11 3 (2) 2 24
38 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 1 2 1 (1) 2 (1) 3 10 19
39 Mats Johnsen Sturla, IF 19 19
40 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 8 7 15
41 Lavrans Larsen Hirsch Tyrving IL 2 2 2 4 2 2 14
42 Magnus Flydal Jenstad Fossum IF 11 2 13
43 Erlend Bakke Fossum IF 6 4 2 1 13
44 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 8 3 1 12
44 Eskil Hafskjold Nydalens SK 5 7 12
44 Erlend Otterlei Østmarka OK 12 12
47 Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 2 2 2 2 2 10
48 Tellev Grindflek Ås-NMBU Orientering 5 4 9
49 Benjamin Buhler Måren OK 3 4 7
50 Martin Bryggen Halden SK 1 5 6
51 Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 2 3 5
52 Fredrik Fet Andersen Konnerud IL 3 3
53 Bernhard Waastad Fossum IF 2 2
53 Birk Bosrup Kvalbein Blyverket Nydalens SK 2 2
55 Elias Leonhard Rieder Fossum IF 2 2
55 Iver Stavland Tyrving IL 2 2
55 Aksel Victor Sanchis Heming Orientering 2 2
55 Johan Stokka Beek Heming Orientering 2 2
55 Gabriel Solem Oppsal Orientering 2 2
55 Brage Wergeland Biem Lillomarka OL 2 2
61 Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 1 1
61 Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 1 1
61 Magnus Friedhelm Klaveness Måren OK 1 1

D 15-16

Plass Navn Klubb
7.6
13.6
20.6
21.6
22.8
23.8
29.8
6.9
12.9
13.9
Totalt
1 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK (39) (21) 50 50 50 50 (29) (44) 50 27 277
2 Marie Scheele Nydalens SK 50 44 (29) 44 (19) 39 (35) (32) 39 50 266
3 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 35 29 (21) 32 (21) (23) 44 50 (27) 39 229
4 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 44 50 (32) 39 (29) (29) 50 44 227
5 Linnea Holst Tyrving IL (23) 39 (23) (17) 25 27 25 (25) 35 44 195
6 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb (8) (14) 19 29 (14) 44 39 32 32 195
7 Vida Helland-Hansen Tyrving IL (1) 32 35 23 39 (13) (17) (19) 29 35 193
8 Marie Kravdal Gjø-Vard OL (32) 35 39 35 35 (32) (27) 35 179
9 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 27 44 27 (17) (1) (15) 23 21 29 171
10 Kajsa Meyer Larsson Tyrving IL (17) (17) 25 (15) 23 19 23 27 23 140
11 Marie Saugestad Nydalens SK 29 (4) 25 32 14 (12) (12) 25 125
12 Kaja Peikli Tyrving IL 44 17 32 29 122
13 Ane Hustvedt Oppsal Orientering (5) 25 27 10 27 23 8 120
14 Pauline Myklebust IL Koll 21 11 (8) 21 (8) (8) 21 11 15 100
15 Gunde Tumelionis Fossum IF (2) 10 13 (1) 15 25 (5) 19 13 95
16 Eileen Bjanes Tyrving IL 10 19 (10) 14 (5) 15 13 (10) 21 92
17 Mari Aarseth Nydalens SK 13 (3) 11 (10) (9) 19 15 13 17 88
18 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 3 12 (1) 14 39 15 5 88
19 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 15 (9) 14 13 23 21 (7) 86
20 Mille Baastad Berg Tyrving IL 11 15 19 13 14 9 81
21 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 9 (6) 12 9 10 (6) 12 25 77
22 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 19 8 11 13 (7) (8) 10 10 71
23 Tale Nordby Hvenekilde Oppsal Orientering 15 9 (9) 11 10 (6) 17 6 68
24 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 4 23 12 11 17 67
25 Anne Østvold Heming Orientering 12 7 17 (1) 12 12 (7) 60
26 Tuva Høyer Fossum IF 2 7 2 8 19 38
27 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 35 35
28 Sigrid Nermoen Østmarka OK 2 13 14 4 33
29 Karoline Jebsen Heming Orientering (2) 5 8 4 4 (3) 11 32
30 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 27 27
31 Elise Thorseng Fossum IF 2 5 1 6 12 26
32 Emilie Rehn Nordre Follo Orientering 6 2 7 9 2 26
33 Synne Sandven Notodden OL 25 25
34 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 2 2 (1) 3 (2) 5 9 2 23
35 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 6 5 9 20
36 Julie Sophie Wold OK Moss 7 1 3 7 18
37 Live Arntzen Raumar Orientering 2 14 16
38 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 2 2 2 4 4 14
38 Emma Sofie Steinsland Fredrikstad SK 14 14
40 Signe Holo Fossum IF 11 11
41 Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL 11 11
42 Emilie Pedersen Vold Lillomarka OL 2 1 6 9
43 Sara Martini Asker Skiklubb 2 3 2 7
44 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 4 1 5
45 Gina Brevik Østmarka OK 4 4
46 Hedda Sofie Riddervold Asker Skiklubb 2 2 4
47 Ragnhild F. Næss Raumar Orientering 2 2
47 Maren Henriksen Vang OL 2 2
47 Martha Wisløff Asker Skiklubb 2 2
47 Kristine Solbakken Tyrving IL 2 2
47 Silje Lund Hovden Tyrving IL 2 2

H 15-16

Plass Navn Klubb
7.6
13.6
20.6
21.6
22.8
23.8
29.8
6.9
12.9
13.9
Totalt
1 Philip Lehmann Romøren Fossum IF (32) 50 44 (39) 50 (44) 50 50 (15) 50 294
2 Christian Fredrik Borg IL Koll 50 35 (35) 50 (32) (35) 39 (32) 39 39 252
3 Alfred Bjørnerød OK Moss 35 44 25 50 50 44 248
4 Nils Anders Niklasson Nydalens SK (23) 44 50 (27) 39 (29) 44 35 35 247
5 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 39 (32) (27) (25) 44 39 35 44 (32) 23 224
6 Axel Aalde Nydalens SK 32 (21) 29 (21) 23 25 44 32 185
7 Ask Olaussen Oppsal Orientering 29 29 39 32 (21) (23) (14) 29 (25) 27 185
8 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK (14) 39 32 29 (15) 32 27 (14) (27) 25 184
9 Eirik Vie Strisland Fossum IF (1) 27 (25) (17) 35 (19) 29 39 29 21 180
10 Sindre Vie Strisland Fossum IF (12) 23 23 23 27 (15) 32 (21) (23) 29 157
11 Martin Christoffer Borg IL Koll 19 (12) 21 19 (1) (9) 25 19 (14) 19 122
12 Lars Lien Gjø-Vard OL 44 35 35 114
13 Sigurd Rødnes Oppsal Orientering 19 17 15 23 17 17 108
14 Sebastian Blomfeldt Unnerud OK Moss 17 1 23 25 19 13 98
15 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 15 25 (1) 17 11 17 (10) (11) 5 90
16 Kevin Rommetvedt Raumar Orientering (4) (9) 14 14 21 12 13 7 81
17 Tobias Tronbøl Lium IL Koll (3) (11) 13 (1) 13 13 13 12 14 78
18 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 10 12 12 21 15 70
19 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 5 (1) 19 (2) 12 12 (1) 10 11 69
20 Håkon Bogason Lillomarka OL 8 21 11 9 9 (2) (8) (6) 4 62
21 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 6 (5) 15 10 (5) (5) 13 8 8 60
22 Torbjørn Lundeby Lillomarka OL 2 (1) (1) 15 10 2 15 12 56
23 Jonathan Woodhouse Lillomarka OL 2 (1) 17 14 (2) 6 10 49
24 Eskil Brænden Lillomarka OL (2) 17 5 (1) 7 8 (5) 9 46
25 Bjørnar Peikli Tyrving IL 6 3 19 17 45
26 Henning Reichenbach Oppsal Orientering 1 14 11 7 11 44
27 Benjamin Gjone Sandefjord OK 13 27 40
28 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering (1) 13 9 2 2 (1) 4 6 36
29 Håvard Eik Raumar Orientering 14 4 7 10 35
30 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 2 15 12 1 3 33
31 Vebjørn Emil Blindheim Lillomarka OL 9 8 3 2 11 33
32 Børge Nilsen Berg Fossum IF 2 10 7 4 (2) 6 29
33 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 2 (1) 2 2 7 5 9 27
34 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 27 27
34 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 27 27
36 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 2 3 8 (1) 2 (2) 8 (2) 2 25
37 Herman Lien Backstrøm Halden SK 25 25
38 Gabriel Gjone Sandefjord OK 21 21
38 Henrik Julian Fontes Aarbu Varteig OL 11 10 21
40 Jakob Rastad Asker Skiklubb 19 19
40 Elias Andenæs Asker Skiklubb 2 6 2 2 7 19
42 Andreas Sandernes Østmarka OK 8 9 17
43 Anders Næss-Ulseth IL Koll 1 1 1 (1) 3 9 15
43 Peder Bryggen Halden SK 7 8 15
43 Alvin Andersen Maribo Raumar Orientering 2 6 6 1 15
46 Harald Mansaas Fet OL 13 13
47 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 11 1 12
48 Jonas Hicken IL Koll 2 2 4 1 2 (1) 11
49 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 10 10
50 Simen Rønning Johansen Måren OK 2 4 3 9
51 Alfred Eckmann Aronsen Nittedal OL 1 2 1 4 8
52 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 7 7
52 Børge Nilsen Berg Fossum IF 7 7
54 Markus Finskud Raumar Orientering 6 6
55 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 3 2 5
56 Jakob Gilljam Østmarka OK 1 2 3
57 Jakob Gagnum Tonby IL Koll 2 2
57 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 2 2
57 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 2 2
60 Einar Østvold Heming Orientering 1 1
60 Vegard Andresen Bækkelagets SK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
07.06.2020 Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup) Oppsal Orientering lang
13.06.2020 KM Sprint - med Trimtex-cup Asker Skiklubb sprint
20.06.2020 Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup Raumar Orientering mellom
21.06.2020 Huldersprinten - med Trimtex-cup Fet OL lang
22.08.2020 Ivar-o-løpet med Trimtex-cup Tyrving IL lang
23.08.2020 Askerløpet med Trimtex Cup Asker Skiklubb mellom
29.08.2020 Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup Nydalens SK lang
06.09.2020 Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup Heming Orientering mellom
12.09.2020 Folloløpet - med Trimtex-cup Måren OK, mellom
13.09.2020 Trimtex-cup Finale Nordre Follo Orientering lang

Annonser

IOF Eventor