Norsk Orientering

Le Tour de Glåmdal 2020

Vis totalpoeng Skriv ut

Stilling etter 5 av 6 delarrangementer

N

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Sindre Dal Grue IL 20 (13) 20 14 20 +0.00
2 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 14 14 11 +11.40
3 Andrea Tangen Holtet Eidskog OL 15 17 +14.00
4 Hjalmar Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 6 12 11 +15.00
5 Nora Halvorsrud Eidskog OL 11 15 +16.00
6 Lukas Tangen Holtet Eidskog OL 9 15 +16.40
7 Erik Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 17 +17.20
8 Huager Birk Brandval/Kongsvinger OK 20 +18.00
8 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 20 +18.00
10 Ragnar Lande Eidskog OL 17 +19.00
10 Bo Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 12 +19.00
10 Andréa Tangen Holtet Eidskog OL 17 +19.00
10 Ole Kristoffer Svendsrud Brandval/Kongsvinger OK 17 +19.00
14 Leonie Bergersen Eidskog OL 15 +19.40
15 Noah Bergersen Eidskog OL 14 +20.00
16 Hauger Mattis Brandval/Kongsvinger OK 13 +20.20
16 Tuva Bergersen Eidskog OL 13 +20.20
16 Synne Sørli Eidskog OL 13 +20.20
19 Alexandra Bergersen Eidskog OL 12 +20.40
20 Bjørn Steinar Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 10 +21.20
21 Andreas Rosland Brandval/Kongsvinger OK 8 +22.00
22 Mari Børke Sætaberget Vang OL 7 +22.20
23 Joakim Wik Brandval/Kongsvinger OK 5 +23.00
23 Elias Wik Brandval/Kongsvinger OK 5 +23.00
23 Stella Borstad Brandval/Kongsvinger OK 5 +23.00
23 Lene Fladberg Odal OL - Orientering 5 +23.00
23 Cecilie Nguyen Odal OL - Orientering 5 +23.00
23 Mattis Riggenbach OL Vallset/Stange 5 +23.00
23 Alva Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +23.00

H-16C

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Asbjørn Lande Eidskog OL 20 (14) 20 17 17 +0.00
2 Alexander Tangen Holtet Eidskog OL 14 13 17 20 +3.20
3 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 15 12 14 15 +6.00
4 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 17 20 +12.20
5 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 20 15 +13.00
6 Karsten Ellevold Odal OL - Orientering 17 +19.00
7 Ole Jacob Ellevold Odal OL - Orientering 15 +19.40

D-16C

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Selma Briskerud Hasselvold Grue IL 17 20 20 +0.00
2 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 20 20 +5.40
3 Ruth Malin Dal Grue IL 20 +12.20
4 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 17 +13.20

17-C

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 John Tangen Eidskog OL 20 20 20 17 (17) +0.00
2 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 17 17 15 (10) 14 +4.40
3 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 15 13 13 +12.00
4 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 6 9 10 8 +14.40
5 Johnny Halvorsrud Eidskog OL 14 15 +16.00
6 Roar Sætaberget Lunderseter IL 10 8 10 +16.20
7 Oddvar Gravingen OK Hierne, SWE 9 11 7 +16.40
8 Berit Dahlheim Lunderseter IL 8 6 10 +17.40
8 Klaus Engen Eidskog OL 13 11 +17.40
10 Anita Dal Grue IL 11 10 +18.40
11 Glenn Bergersen Eidskog OL 20 +19.00
11 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 20 +19.00
13 Inger Svaland OL Vallset/Stange 17 +20.00
14 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 7 9 +20.20
15 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 15 +20.40
15 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 15 +20.40
17 Anne Brück OL Vallset/Stange 14 +21.00
17 Anne Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 14 +21.00
17 Guro Aasen Brandval/Kongsvinger OK 14 +21.00
20 Magnar Langbråten Brandval/Kongsvinger OK 13 +21.20
20 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 13 +21.20
22 Rolf Asbjørn Østli Brandval/Kongsvinger OK 12 +21.40
22 Martin Aamodt Odal OL - Orientering 12 +21.40
22 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 12 +21.40
22 Tina Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 12 +21.40
22 Atle Vestlund Brandval/Kongsvinger OK 12 +21.40
27 Brit Ellen Hindrum Odal OL - Orientering 11 +22.00
27 Janne Herseth Brandval/Kongsvinger OK 11 +22.00
29 Per Gunnar Gjølstad Brandval/Kongsvinger OK 10 +22.20
29 Inge Østvold Lunderseter IL 10 +22.20
31 Tor Simonsen OK Øst 9 +22.40
31 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 9 +22.40
33 Olav Martin Linge Johnsen Brandval/Kongsvinger OK 8 +23.00
34 Liv Simonsen OK Øst 7 +23.20
35 Johnny Eriksen Grue IL 6 +23.40
36 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
36 Mette Solbergseter Austmarka IL 5 +24.00

H-16A/B

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Kristoffer Børke Sætaberget Vang OL 17 17 20 (15) 17 +0.00
2 Mikkel Aasness Odal OL - Orientering 17 17 20 +5.40
3 Ragnar Lande Eidskog OL 20 5 20 +8.40
4 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 20 +17.00

D-16A/B

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Ruth Malin Dal Grue IL 5 20 20 20 +0.00
2 Aasne Sofie Ellevold Odal OL - Orientering 5 20 +13.20

17-A/B

Plass Navn Klubb
12.5
26.5
9.6
11.8
25.8
25.8
Totalt
1 Eivind Lande Eidskog OL 17 20 20 (17) 20 +0.00
2 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 15 10 14 17 +7.00
3 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 20 10 20 +9.00
4 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 14 8 13 12 +10.00
5 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering (8) 13 10 9 11 +11.20
6 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 7 5 14 13 +12.40
7 Antti Jokinen Brandval/Kongsvinger OK 5 (5) 11 10 9 +14.00
8 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 5 14 7 8 (5) +14.20
9 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 10 7 15 +15.00
10 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 10 10 11 +15.20
11 Berit Billingsø Brandval/Kongsvinger OK 5 5 (5) 6 14 +15.40
12 Kay Arne Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 5 7 9 7 +16.20
13 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 5 9 5 (5) 8 +16.40
14 Stein Arne Negård Vang OL 11 15 +17.00
14 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 5 5 6 10 +17.00
16 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 12 6 5 +18.00
17 Tor Solbergseter Austmarka IL 10 5 6 +18.40
17 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 6 10 5 +18.40
19 Niklas Stolpe Eidskog OL 5 5 5 5 (5) +19.00
19 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 5 5 5 5 +19.00
21 Sigurd Dæhli Løten o-lag 17 +20.00
21 Bjørn Karlstad Brandval/Kongsvinger OK 5 12 +20.00
21 Christopher Rolsdorph Grue IL 5 12 +20.00
21 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 17 +20.00
25 Sigurd Dæhli Løten o-lag 15 +20.40
25 Hauger Kjartan Brandval/Kongsvinger OK 15 +20.40
25 Leif Billingsø Eidskog OL 5 5 5 +20.40
25 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 5 5 5 +20.40
29 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 13 +21.20
29 Philip Føyen Eidskog OL 13 +21.20
31 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 12 +21.40
32 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 11 +22.00
33 Knut Engen Raumar Orientering 5 5 +22.20
33 Nikolai Torp Lunderseter IL 5 5 +22.20
33 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 5 5 +22.20
33 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 5 5 +22.20
33 Lis Dæhli Løten o-lag 5 5 +22.20
33 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 +22.20
33 Tor Strand Raumar Orientering 10 +22.20
33 Ida Engen Raumar Orientering 5 5 +22.20
33 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 5 +22.20
33 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF 5 5 +22.20
43 Inge Brenden Seigerud Lunderseter IL 9 +22.40
44 Ole Rongstad Brandval/Kongsvinger OK 8 +23.00
45 Jan Sveen Raumar Orientering 5 +24.00
45 Jan Åsmund Sætaberget Vang OL 5 +24.00
45 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
45 Inger Svaland OL Vallset/Stange 5 +24.00
45 Tor Slobergseter Austmarke IL 5 +24.00
45 Arne Sørli Eidskog OL 5 +24.00
45 Anne Kari Hauger Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
45 Trond Digernes Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
45 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 5 +24.00
45 Stian Brufladt Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
45 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 5 +24.00
45 Oda Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 5 +24.00
45 Tore Jørgensen Hamar OK 5 +24.00
45 Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
45 Harald Østbye Elverum OK 5 +24.00
45 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 5 +24.00
45 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 5 +24.00
45 Tormod Aamodt Odal OL - Orientering 5 +24.00
45 Stein Nordvi Elverum OK 5 +24.00
45 Oddgeir Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
45 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 5 +24.00
45 Jan Otto Sætaberget Lunderseter IL 5 +24.00

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.05.2020 le Tour de Glåmdal | etappe 1 Brandval/Kongsvinger OK mellom
26.05.2020 Le Tour de Glåmdal 2 Odal OL - Orientering mellom
09.06.2020 Le Tour de Glåmdal 3 Grue IL mellom
11.08.2020 Tour de GLåmdal/karusell Eidskog OL mellom
25.08.2020 Le Tour de Glåmdal 5 Lunderseter IL mellom
25.08.2020 Le Tour de Glåmdal 5 Lunderseter IL mellom

Annonser

IOF Eventor