Norsk Orientering

Skaukarenes Krus 2020

Skriv ut

Stilling etter 1 av 8 delarrangementer

Hvert år arrangeres Skaukarens Krus der den beste D/H11-12 og D/H13-14 løperen mottar et Krus fra Skaukarene for sin prestasjon iløpet av sesongen.

D 11-12

Plass Navn Klubb
6.6
13.6
20.6
25.8
29.8
5.9
19.9
31.10
Totalt
1 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 10 10
2 Selma Åsheim-Eriksen Sarpsborg OL 9 9
3 Sofie Holm Nedrebø OK Moss 8 8
4 Elise Hauge Sarpsborg OL 7 7
5 Tuva Lundsrud OK Moss 6 6
6 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 5 5
7 Pauline Gudim Valsgård Indre Østfold OK 4 4
8 India Haavaldsen Halden SK 3 3

H 11-12

Plass Navn Klubb
6.6
13.6
20.6
25.8
29.8
5.9
19.9
31.10
Totalt
1 Ville Emil Wingstedt Halden SK 10 10
2 Selmer Løken OK Moss 9 9
3 Peder Kjerkreit Trøsken IL 8 8
4 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 7 7
5 Sondre Strømberg Fredrikstad SK 6 6
6 Trym Breimo OK Moss 5 5
7 Isak Solberg Fredrikstad SK 4 4
8 Selmer Ringstad Holt Fredrikstad SK 3 3
9 Halvor Ek Hedlund Trøsken IL 2 2
10 Sander Agnalt Heggenes Trøsken IL 1 1
Johan Fredrik Svendsby Braarud Halden SK 0 0
Aksel Johan Sandvik Halden SK 0 0
Theodor Johannessen Nilsen Trøsken IL 0 0
Anders Rostveit Elmi OK Moss 0 0
Fredrik Signebøen Halden SK 0 0

D 13-14

Plass Navn Klubb
6.6
13.6
20.6
25.8
29.8
5.9
19.9
31.10
Totalt
1 Jenny Danevad Fredrikstad SK 10 10
2 Inger Anne Svendsby Braarud Halden SK 9 9
3 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 8 8
4 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 7 7
5 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 6 6
6 Emma Aune Jakobsen OK Moss 5 5
7 Hedvig Scheele Søyland Fredrikstad SK 4 4
8 Åse Valero Kjerkreit Halden SK 3 3
9 Guro Ottesen Fredrikstad SK 2 2
10 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 1 1
Erle Elise Wold OK Moss 0 0
Viola Vedvik OK Moss 0 0
Erle Pedersen Wetterhus OK Moss 0 0

H 13-14

Plass Navn Klubb
6.6
13.6
20.6
25.8
29.8
5.9
19.9
31.10
Totalt
1 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 10 10
2 Audun Nordby Fredrikstad SK 9 9
3 Sverre Sandvik Halden SK 8 8
4 Eivind Imrik Fredrikstad SK 7 7
5 Martin Bryggen Halden SK 6 6
6 Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 5 5
7 Birk Breimo OK Moss 4 4
8 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 3 3
9 Eskil Pehrsen-Lunde Sarpsborg OL 2 2
10 Brage Kristiansen OK Moss 1 1
Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 0 0
Fredrik Texmo Grønn Sarpsborg OL 0 0
Alvar Vedvik OK Moss 0 0

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
06.06.2020 Ungdomsserien løp 1 Halden SK mellom
13.06.2020 Koronaungdomsløp 2020 Trøsken IL mellom
20.06.2020 Ungdomsserien 2020 - løp 3 OK Moss mellom
25.08.2020 Ungdomsserien løp 4 OK Moss lang
29.08.2020 KM Lang Sarpsborg OL lang
05.09.2020 KM Mellom Fredrikstad SK mellom
19.09.2020 Ungdomsserien løp 5 Indre Østfold OK lang
31.10.2020 Ungdomsserien Finale Fredrikstad SK lang

Annonser

IOF Eventor