Norsk Orientering

Sparekassas pokal 2020

Skriv ut

Stilling etter 12 av 13 delarrangementer

Vandrepokal til beste klubb i Aust-Agder-karusellen for løpere t.o.m. 14 år.
1. Det konkurreres om pokalen av gutter og jenter i alder t.o.m. 14 år, som representerer klubber fra Aust Agder-sonen.
2. Det konkurreres om pokalen i nedenfornevnte klasser i alle karusell-løpa som arrangeres i Aust-Agder-karusellen.
3. Løperne kan fritt velge klasse. Samme løper teller kun i en løype på hvert løp.
4. For klassene N1, D1 og H1 gis ett poeng til hver startende løper.
5. I klassene D2/H2 og D3/H3 får vinneren 5 poeng, deretter tildeles det 4-3-2 poeng til de neste plasseringene. Ut over dette får alle startende ett poeng. Også de som fullfører i klassene D/H4,5 og 6.
6. Den klubb som oppnår flest poeng sammenlagt i sesongen, får napp i pokalen. Hvis det er poenglikhet, får klubbene ett napp hver. Pokalen vinnes til odel og eie av den klubb som først oppnår 3 napp i den.
7. Pokalen overrekkes hvert år under sammenlagtpremie-utdelingen for Aust-Agder-karusellen og oppbevares av den klubb som får napp i pokalen. Den klubb som har pokalen til oppbevaring er ansvarlig for dens sikkerhet.

N1 Nybegynner

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 Vilde Aanonsen Øyestad IF allianse 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11
2 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 1 1 1 1 7
2 Oda Haslekås Solheim IF Trauma 1 1 1 1 1 1 1 7
2 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 1 1 1 1 7
5 Johan Francis Eskilt Hisøy OK 1 1 1 1 1 1 6
5 Ånon Haslekås Solheim IF Trauma 1 1 1 1 1 1 6
5 Anne Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 1 1 1 6
8 Kaia Eveline Nilsen IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 1 1 5
9 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 1 4
9 Otto Johansen Smedsaas Hisøy OK 1 1 1 1 4
9 Simen Sørensen IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 1 4
12 Frida Sæveraas Johansen Hisøy OK 1 1 1 3
12 Helle Sæveraas Johansen Hisøy OK 1 1 1 3
12 Maline Duus IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 3
15 Oda Angelica Eskilt Hisøy OK 1 1 2
15 Wilhelm Yri IK Grane Arendal Orientering 1 1 2
15 Oda Angelica Holtebekk Eskilt Hisøy OK 1 1 2
18 Ulrikke Vimme Hisøy OK 1 1
18 Thomas Skarpeteig Harkestad IL Imås 1 1
18 Thomas Olenkowicz IL Imås 1 1
18 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 1 1
18 Hermine Bjønnes Tallaksen Hisøy OK 1 1
18 Even Larssen IL Imås 1 1
18 Andrea Sofie Frivoll Sørensen Hisøy OK 1 1
18 Ingrid B. Damsgård Hisøy OK 1 1
18 Trym Thygesen IK Grane Arendal Orientering 1 1
18 Otto Johansen IK Grane Arendal Orientering 1 1
18 Selma Boye Hisøy OK 1 1
18 Maja Kvåle Øyestad IF allianse 1 1
18 Tuva Fjone Gautefall IL Imås 1 1
18 Lilly Marie Bakke Granerud Hisøy OK 1 1
18 Oda Angelica Holtebekk Eskilt Hisøy OK 1 1
18 Thomas Aamodt IL Imås 1 1
18 Kristian Fjærestad Bjerkås IL Imås 1 1
18 Julia B. Damsgård Hisøy OK 1 1
18 Sondre Fjone Gautefall IL Imås 1 1
18 Johan Francis H. Eskilt Hisøy OK 1 1
18 Otto J Smedsaus Hisøy OK 1 1
18 Isabell Fredriksen Hisøy OK 1 1
18 Ylva Boye Hisøy OK 1 1
18 Markus Skajå Olimstad Froland IL 1 1
18 Andreas Daland Randgaard IL Imås 1 1
18 Oda Angelica H. Eskilt Hisøy OK 1 1
18 Lilja Nicolaisen IL Imås 1 1
18 Linus Nicolaisen IL Imås 1 1
18 Tobias Aamodt IL Imås 1 1
18 Elias Andersen Sundhordvik IL Imås 1 1
18 Haakon Kristian Daland Randgaard IL Imås 1 1
18 Johannes Fjærbu IL Imås 1 1
18 Theodore Maximillian Hancock IL Imås 1 1
18 Ulrikke Vimme IK Grane Arendal Orientering 1 1

H1 Nybegynner

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 Vemund Helsør Froland IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11
2 Didrik Gauslå Froland IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10
3 Edvard Vågsnes IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 1 1 5
4 Otto Johansen Smedsaas Hisøy OK 1 1
4 Ole Jørgen Gryting Hafredal Gjerstad IL 1 1
4 Sigurd Holmstrøm Hisøy OK 1 1
4 Kris Cotanas Hagelia Gjerstad IL 1 1
4 Wilhelm Yri IK Grane Arendal Orientering 1 1
4 Johan Francis Holtebekk Eskilt Hisøy OK 1 1
4 Ånon Haslekås Solheim IF Trauma 1 1
4 Vegard Wang Karlsen Hisøy OK 1 1

H2 C-nivå

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 Aleksander de Lange Nilsen IK Grane Arendal Orientering 5 4 5 14
2 Jørgen Flaten Vegårshei IL 5 5
2 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 5 5
2 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 5 5
2 Amund Moland Vegårshei IL 5 5
6 Oskar Hagelia Vegårshei IL 4 4

H3 C-nivå

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 Henrik Jones IK Grane Arendal Orientering 5 4 4 5 4 5 5 5 37
2 Marius Tobiassen IK Grane Arendal Orientering 4 5 5 5 5 4 28
3 Heine Johansen Smedsaas Hisøy OK 5 3 3 4 15
4 Oskar Hagelia Vegårshei IL 5 5
5 Heine J Smedsaas Hisøy OK 4 4
6 Jonas Skajå Olimstad Froland IL 2 2

D1 Nybegynner

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 10
2 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 1 1 5
3 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 3
3 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 1 1 1 3
3 Oda Haslekås Solheim IF Trauma 1 1 1 3
3 Kaia Eveline Nilsen IK Grane Arendal Orientering 1 1 1 3
7 Oda Angelica Eskilt Hisøy OK 1 1 2
7 Anne Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 1 1 2
9 Maline Duus IK Grane Arendal Orientering 1 1
9 Iben Holmstrøm Hisøy OK 1 1
9 Anine Selåsfjell Vegårshei IL 1 1
9 Tiril Molund IL Imås 1 1
9 Frida Sæveraas Johansen Hisøy OK 1 1
9 Helle Sæveraas Johansen Hisøy OK 1 1
9 Gudrun Holtebekk Eskilt Hisøy OK 1 1
9 Ulrikke Vimme Hisøy OK 1 1
9 Hermine Bjønnes Tallaksen Hisøy OK 1 1
9 Selma Boye Hisøy OK 1 1
9 Aksel Kvanneid Hisøy OK 1 1
9 Idunn Kvanneid Hisøy OK 1 1
9 Frida Sæveraas Johansen Hisøy OK 1 1
9 Thea Nordheim Dalane Gjerstad IL 1 1

D2 C-nivå

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 Andrea Malene Nilsen IK Grane Arendal Orientering 2 5 5 5 5 5 5 1 5 3 41
2 Sandra Sofie Tømt IL Imås 5 4 9
2 Signe Hagelia Vegårshei IL 4 5 9
4 Gudrun Fidje Gryting Gjerstad IL 5 5
4 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 5 5
4 Eline Bergan Vegårshei IL 1 4 5
7 Gina Hagelia Gjerstad IL 3 3

D3 B-nivå

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 5 5 5 15
2 Sandra Sofie Tømt IL Imås 5 5 10

Samlet stilling

Plass Navn Klubb
13.5
20.5
27.5
3.6
10.6
17.6
24.6
19.8
26.8
2.9
9.9
16.9
23.9
Totalt
1 IK Grane Arendal Orientering IK Grane Arendal Orientering 7 7 24 19 16 11 9 17 12 12 19 17 170
2 Hisøy OK Hisøy OK 3 5 6 16 9 8 6 7 11 10 16 97
3 IL Imås IL Imås 5 15 4 5 5 1 35
4 Froland IL Froland IL 2 2 2 2 7 2 2 2 5 1 2 29
5 IF Trauma IF Trauma 5 1 1 2 2 2 2 2 2 2 6 27
6 Øyestad IF allianse Øyestad IF allianse 4 2 2 2 2 2 2 2 2 2 22
7 Vegårshei IL Vegårshei IL 20 20
8 Vegårshei IL Vegårshei IL 15 15
9 Gjerstad IL Gjerstad IL 11 11

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
13.05.2020 Aust-Agder karusell IF Trauma mellom
20.05.2020 Aust-Agder-karusellen løp 6 Gjerstad IL mellom
27.05.2020 Aust-Agder-karusellen løp 7 IK Grane Arendal Orientering mellom
03.06.2020 Aust-Agder-karusellen løp 8 IL Imås mellom
10.06.2020 Aust-Agder-karusellen løp 9 Hisøy OK lang
17.06.2020 Aust-Agder-karusellen løp 9B Øyestad IF allianse mellom
24.06.2020 Aust-Agder-karusellen løp 9C IK Grane Arendal Orientering mellom
19.08.2020 Aust-Agder-karusellen løp 10 Øyestad IF allianse sprint
26.08.2020 Aust-Agder-karusellen løp 11 Vegårshei IL lang
02.09.2020 Aust-Agder-karusellen løp 12 Froland IL mellom
09.09.2020 Aust-Agder-karusellen løp 13 IL Imås mellom
16.09.2020 Aust-Agder-karusellen løp 14 IK Grane Arendal Orientering mellom
23.09.2020 Aust-Agder-karusellen løp 15 - Individuelt Hisøy OK sprint

Annonser

IOF Eventor