Norsk Orientering

2020 4all Sport - Norgescup U23

Skriv ut

Stilling etter 4 av 9 delarrangementer

U23 herrer

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
18.9
19.9
20.9
25.9
26.9
Totalt
1 Audun Heimdal NTNUI 40 40 40 30 150
2 Anders Haga Raumar Orientering 35 32 30 16 113
3 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 26 26 40 92
4 Lukas Liland Nydalens SK 35 35 70
5 Vegard Gulbrandsen NTNUI 35 12 47
6 Jørgen Baklid NTNUI 30 14 44
7 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 16 26 42
8 Erling Hjermstad Fossum IF 19 22 41
9 Styrk Hundseid Kamsvåg NTNUI 10 19 11 40
10 Sturla Frydenlund NTNUI 22 8 30
10 Tobias Kristensen NTNUI 30 30
12 Vegard Myklemyr Nesbyen IL 26 26
13 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 22 22
14 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 9 11 20
15 Kristen Mikkelsplass Nesbyen IL 19 19
15 Eirik Langedal Breivik NTNUI 19 19
15 Bjørn Anders Flågen NTNUI 7 12 19
18 Are Wigaard NTNUI 16 16
18 Erlend Nilsen Sandnes NTNUI 16 16
20 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 14 14
20 Marius Pytten NTNUI 14 14
20 Mathias Gløersen Bækkelagets SK 14 14
23 Herman Ryen Martinsen NTNUI 12 12
24 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 11 11
25 Halvor Melkild NTNUI 10 10
26 Sander H. Rogndokken NTNUI 9 9
27 Ole Jørgen Bogen Arenth NTNUI 8 8
28 Øystein Fruseth Christiansen NTNUI 7 7
29 Joar Gjerdahl Berger og Svelvik OL 6 6
29 Didrik Bredesen Lillomarka OL 6 6
31 Audun Rognerud Bøe NTNUI 5 5
32 Lavran Thorstensen NTNUI 4 4

U23 damer

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
18.9
19.9
20.9
25.9
26.9
Totalt
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35 40 40 35 150
2 Ingeborg Eide Byåsen IL 40 30 30 26 126
3 Ingrid Lundanes NTNUI 19 35 19 40 113
4 Anu Tuomisto NTNUI 30 22 26 30 108
5 Ane Dyrkorn NTNUI 26 14 22 22 84
6 Tilla Farnes Hennum NTNUI 11 26 16 12 65
7 Ragnhild Eide Byåsen IL 22 16 5 19 62
8 Synne Strand Nydalens SK 12 19 16 47
9 Emma Arnesen Byåsen IL 14 14 8 36
10 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 12 9 14 35
10 Marie Olaussen Fredrikstad SK 35 35
12 Thea Dyrkorn NTNUI 9 12 9 30
13 Margrethe Wisløff NTNUI 10 8 11 29
14 Marie Line Furland NTNUI 10 10 20
15 Ane Nielsen Solberg NTNUI 11 7 18
16 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 16 16
17 Sofie Skyttersæter Iversen NTNUI 11 11
18 Emilie Westin Nydalens SK 10 10
19 Marit Melby Jacobsen NTNUI 9 9
20 Kristin Brekke NTNUI 1 6 7
20 Malin Sandstad Bækkelagets SK 7 7
22 Anne Eiken NTNUI 6 6
23 Vilde Årøen Lykke NTNUI 5 5
24 Line Sølberg IL Leik 4 4
24 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 4 4
26 Marthe Svihus NTNUI 3 3
27 Sunniva Omdal NTNUI 2 2

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.08.2020 NM Ultralang Lierbygda OL, Sturla, IF ultralang
16.08.2020 Norgescup Mellomdistanse og Publikumsløp Lierbygda OL, Sturla, IF mellom
10.09.2020 NM langdistanse Freidig, Malvik IL, Wing OK lang
12.09.2020 NM mellom finaler Freidig, Malvik IL, Wing OK mellom
18.09.2020 Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16 Hordaland sprint
19.09.2020 Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1 Fana IL mellom
19.09.2020 - 20.09.2020 Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag Fana IL
25.09.2020 NM sprint Haugesund IL Orientering sprint
26.09.2020 NM knockout sprint Haugesund IL Orientering sprint

Annonser

IOF Eventor