Norsk Orientering

2020 4all Sport - Norgescup senior

Skriv ut

Stilling etter 6 av 8 delarrangementer

D 21

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
19.9
20.9
25.9
26.9
Totalt
1 Ingrid Lundanes NTNUI 18 32 19 43 60 60 232
2 Ane Dyrkorn NTNUI 20 16 20 26 50 50 182
3 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 60 60 50 170
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 29 37 50 37 153
5 Anu Tuomisto NTNUI 26 22 22 32 21 24 147
5 Ragnhild Eide Byåsen IL 19 18 24 43 43 147
7 Anna Ulvensøen Nydalens SK 37 60 29 17 143
8 Ingeborg Eide Byåsen IL 32 29 32 32 125
9 Marianne Andersen Fredrikstad SK 43 60 103
10 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 21 8 37 29 95
11 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 15 17 14 7 29 82
12 Lone Brochmann Bækkelagets SK 12 15 22 26 75
13 Charlotte Watson Varegg Fleridrett 32 37 69
14 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 17 20 17 13 67
15 Tilla Farnes Hennum NTNUI 8 26 18 11 63
16 Catherine Taylor Fredrikstad SK 60 60
17 Synnøve Bråten Vegårshei IL 37 21 58
17 Karoline Aune NTNUI 26 32 58
19 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 50 50
20 Synne Strand Nydalens SK 11 19 19 49
21 Tone Bergerud Lye Nydalens SK 21 22 43
21 Marie Olaussen Fredrikstad SK 43 43
21 Helena Karlsson IFK Lidingö SOK, SWE 43 43
24 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 20 22 42
25 Jo Shepherd Halden SK 10 24 7 41
26 Ingjerd Myhre Tyrving IL 24 15 39
27 Ida Lindkvist NTNUI 24 10 34
28 Evine Westli Andersen Løten o-lag 7 12 12 31
28 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 14 3 14 31
28 Åsne Skram Trømborg NTNUI 5 11 10 5 31
31 Emma Arnesen Byåsen IL 13 16 29
32 Therese Haare Konnerud IL 14 13 27
33 Hanne Sandstad Freidig 26 26
34 Fanny Horn Birkeland Lillehammer OK 24 24
35 Marion Huber Nydalens SK 22 22
36 Sigrid Alexandersen Nydalens SK 21 21
37 Kamilla Steiwer Fredrikstad SK 20 20
38 Oda J Sikkeland Tyrving IL 19 19
39 Marion Aebi Tyrving IL 18 18
40 Mariann Ulvestad Nydalens SK 16 16
40 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 16 16
42 Runa Fremstad Larvik OK 15 15
43 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 4 8 2 14
44 Aurora Fossøy NTNUI 3 10 13
44 Iliana Ilieva Halden SK 13 13
46 Siri Ulvestad Nydalens SK 12 12
47 Kristine Fjeldbo Tyrving IL 11 11
47 Thea Dyrkorn NTNUI 2 9 11
49 Margrethe Wisløff NTNUI 6 1 3 10
50 Elin Bjerva Larvik OK 9 9
50 Sofie Skyttersæter Iversen NTNUI 9 9
50 Bodil Helgerud Halden SK 9 9
53 Anine Ahlsand NTNUI 8 8
54 Eef van Dongen Frol IL 7 7
55 Marie Line Furland NTNUI 4 2 6
55 Emilie Westin Nydalens SK 6 6
55 Ane Nielsen Solberg NTNUI 6 6
55 Betty Ann Bjerkreim Tyrving IL 6 6
59 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 5 5
59 Kristine Ausen Ås-NMBU Orientering 5 5
61 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 4 4
61 Marit Melby Jacobsen NTNUI 4 4
63 Marianne Dæhli Nydalens SK 3 3
64 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 2 2
65 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 1 1
65 Karen Oline Kolstad NTNUI 1 1

H 21

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
19.9
20.9
25.9
26.9
Totalt
1 Audun Heimdal NTNUI 60 70 70 39 70 70 379
2 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 26 28 42 21 60 60 237
3 Anders Haga Raumar Orientering 47 30 34 9 27 30 177
4 Oskar Andrén IL Leik 34 27 24 6 39 39 169
5 Jørgen Baklid NTNUI 47 5 53 53 158
6 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK 70 60 16 146
7 Håkon Jarvis Westergård Tyrving IL 53 31 36 19 139
8 Vegard Gulbrandsen NTNUI 53 36 47 136
9 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 34 31 70 135
10 Alan Cherry Nydalens SK 31 19 47 32 129
11 Magne Dæhli Halden SK 32 47 42 121
12 Olav Lundanes Halden SK 53 60 113
13 Andreas Sølberg IL Leik 25 25 32 28 110
14 Erling Hjermstad Fossum IF 23 29 30 27 109
15 Anders Nordberg Nydalens SK 60 47 107
16 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 36 36 32 104
17 Håvard Wedege Fredrikstad SK 22 2 34 34 92
17 Lukas Liland Nydalens SK 39 53 92
19 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 39 26 24 89
20 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 23 29 36 88
21 Oskar Røen Varegg Fleridrett 42 42 84
22 Karl Fremstad Tyrving IL 24 28 31 83
23 Marius Pytten NTNUI 20 31 29 80
24 Bojan Blumenstein Nydalens SK 30 17 30 77
25 Ola Keiserås IL Leik 10 18 22 25 75
26 Isak Bergset Frol IL 22 30 17 69
27 Anders Vister Nydalens SK 20 27 20 67
28 Ralph Street Bækkelagets SK 39 27 66
29 Jo Forseth Indgaard Bækkelagets SK 28 32 60
30 Ivar Lundanes Tyrving IL 25 9 24 58
30 Thomas Natvig Årstad Halden SK 29 29 58
32 Henry McNulty Bækkelagets SK 28 28 56
33 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 22 15 18 55
34 Hans Petter Mathisen NTNUI 42 11 53
34 Dag Steinar Ragvin Bø OL 11 19 23 53
36 Magne Knudsen Gneist, IL 25 26 51
37 Anders Felde Olaussen NTNUI 29 19 48
38 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 21 26 47
39 Bjørn Ekeberg Tyrving IL 12 34 46
39 Daniel Roos Tyrving IL 23 20 3 46
41 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 42 42
42 Mark Purkis Varegg Fleridrett 17 24 41
43 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 27 13 40
43 Jørgen Frøyd Larvik OK 18 22 40
45 Anders Tiltnes Tyrving IL 25 12 37
46 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 36 36
46 Knut Utne Fana IL 15 21 36
48 Thomas Tubbehaugen OK Moss 14 20 34
49 Nicolas Simonin Bækkelagets SK 32 32
50 Gaute Steiwer Fredrikstad SK 31 31
51 Sindre Johannessen Frol IL 15 15 30
52 Carl Petter Lyngen Frol IL 13 14 27
53 Per Harald Löfgren Johansen Bergens TF 26 26
53 Håvard Haga Nydalens SK 26 26
55 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 24 24
56 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 23 23
56 Styrk Hundseid Kamsvåg NTNUI 12 11 23
56 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 19 4 23
56 Anton Sjökvist Fredrikstad SK 23 23
60 Eirik Langedal Breivik NTNUI 22 22
61 Raúl Ferra Halden SK 5 16 21
61 Øyvind Helgerud Halden SK 21 21
61 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 21 21
61 Rune Nygaard IL Gular 21 21
65 Emil Ahlbäck Fossum IF 10 10 20
65 Bjarte Eikanger Gneist, IL 20 20
67 Emil Granqvist NTNUI 18 18
67 Morten Jarvis Westergård Tyrving IL 18 18
69 Sindre Rønning Nydalens SK 17 17
69 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 17 17
71 Tobias Kristensen NTNUI 16 16
71 Haakon Ingvaldsen Nittedal OL 16 16
71 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16 16
74 Sverre Huber Kaas Nydalens SK 15 15
75 Emil Wingstedt Halden SK 14 14
75 Herman Ryen Martinsen NTNUI 14 14
75 Thomas Nipen Nydalens SK 14 14
78 Sturla Frydenlund NTNUI 7 6 13
78 Erling Sommerfeldt Asker Skiklubb 13 13
78 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 13 13
81 Torkil Eide Solstad Tyrving IL 12 12
82 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 11 11
83 Simon Jakobsson Frol IL 10 10
84 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 9 9
84 Vegard Myklemyr Nesbyen IL 9 9
86 Per Øyvind Stene Nydalens SK 8 8
86 Ivar Aukrust Osmoen Ås-NMBU Orientering 8 8
86 Gaute Friestad Nydalens SK 8 8
86 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 8 8
90 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 7 7
90 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 7 7
90 Andreas Svingheim Magerøy Lillehammer OK 7 7
93 Oskar Størmer Fossum IF 6 6
93 Anders B. Øksenholt Nydalens SK 6 6
95 Henrik Eijsink Nydalens SK 5 5
95 Kristen Mikkelsplass Nesbyen IL 5 5
97 Are Wigaard NTNUI 4 4
97 Emil Jönsson Tyrving IL 4 4
97 Erlend Nilsen Sandnes NTNUI 4 4
100 Per Melander Often Nydalens SK 3 3
100 Bjørn Anders Flågen NTNUI 3 3
100 Martin Hoset Bodø og Omegn IF Orientering 3 3
103 Erling Grammeltvedt OK Skeidi 2 2
103 Håvard Vassenden Frol IL 2 2
103 Anton Kamolz Post SV Dresden, GER 2 2
106 Jonas Kittelsen NTNUI 1 1
106 Olai Stensland Lillevold NTNUI 1 1
106 Bård Nonstad OL Trollelg 1 1
106 Morten Fismen Fossum IF 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.08.2020 NM Ultralang Lierbygda OL, Sturla, IF ultralang
16.08.2020 Norgescup Mellomdistanse og Publikumsløp Lierbygda OL, Sturla, IF mellom
10.09.2020 NM langdistanse Freidig, Malvik IL, Wing OK lang
12.09.2020 NM mellom finaler Freidig, Malvik IL, Wing OK mellom
19.09.2020 Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1 Fana IL mellom
19.09.2020 - 20.09.2020 Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag Fana IL
25.09.2020 NM sprint Haugesund IL Orientering sprint
26.09.2020 NM knockout sprint Haugesund IL Orientering sprint

Annonser

IOF Eventor