Norsk Orientering

2020 4all Sport - Norgescup junior

Skriv ut

Stilling etter 5 av 7 delarrangementer

D 17-18

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
19.9
25.9
26.9
Totalt
1 Pia Young Vik Nydalens SK 60 70 70 70 70 340
2 Oda Scheele Nydalens SK 70 60 60 9 53 252
3 Mari Eidsmo Freidig 53 53 53 19 36 214
4 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 34 34 32 47 47 194
5 Åsne Haavengen Kongsberg OL 36 39 39 39 39 192
6 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 42 42 42 27 31 184
7 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 47 32 28 42 34 183
8 Tina Kalleson Oppsal Orientering 30 47 47 26 30 180
9 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 24 16 27 53 60 180
10 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 31 29 36 31 32 159
11 Une Holtermann Porsgrunn OL 26 31 60 29 146
12 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 26 20 30 23 26 125
13 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 27 30 24 36 8 125
14 Alva Marika Niklasson Nydalens SK 25 15 13 22 42 117
15 Frida Haugskott OL Trollelg 39 12 34 30 115
16 Malene Teresia Jebsen Heming Orientering 28 31 20 28 107
17 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 21 9 15 34 27 106
18 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 32 22 19 25 98
19 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 29 18 28 15 90
20 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 24 22 29 5 80
21 Konstanse Moholth Kongsberg OL 19 26 15 18 78
22 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 28 2 18 22 70
23 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 14 21 10 23 68
24 Ane Malene Kolstad Freidig 22 36 9 67
25 Ingrid Mobråthen Sandefjord OK 15 27 20 62
26 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 23 11 26 60
27 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 23 13 21 57
28 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 14 25 17 56
29 Kristine Bog Vikane Fana IL 13 10 7 6 19 55
30 Oda Isnes Tyse Eiker OL 10 6 5 32 53
31 Selma Hoivold Kongsberg OL 6 23 8 13 50
32 Ingrid Lamark Ganddal IL 20 21 8 49
33 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 17 29 1 47
34 Ea Lunøe Nydalens SK 16 13 17 46
35 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 17 12 14 43
36 Ida Marie Flågen Heming Orientering 9 18 12 39
37 Stella Holmboe Tyrving IL 19 7 11 37
38 Ine Instanes Sturla, IF 8 25 3 36
39 Live Østvold Heming Orientering 18 16 34
40 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 21 10 31
41 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 12 9 3 4 28
42 Malene Instanes Sturla, IF 1 1 24 26
43 Mina Schjerven Lardal OL 24 24
43 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 4 20 24
43 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 17 5 2 24
46 Mari Øverby Kongsberg OL 11 11 22
47 Ida Solli Mo OK 6 16 22
48 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 14 6 20
49 Alexandra Linløkken Østmarka OK 7 12 19
50 Hanna Rehn Nordre Follo Orientering 7 3 7 17
51 Eline Schjerven Lardal OL 16 16
52 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 14 14
53 Anna Jacobsen-Gaski Bardu IL 12 12
54 Hedda Spangberg Konnerud IL 8 4 12
55 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 10 10
56 Tiril Holen Konnerud IL 5 3 8
57 Kristin Lundanes Emblem IL 5 5
58 Stine Aune Nidarøst OK 4 4
58 Maria G. Mehammer Porsgrunn OL 4 4
60 Emilie Johansen Sandefjord OK 2 2
60 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 2 2
62 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 1 1

D 19-20

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
19.9
25.9
26.9
Totalt
1 Janne Tjørhom Aasheim Nydalens SK 50 50 50 50 60 260
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 43 43 37 43 37 203
3 Jenny Baklid NTNUI 60 60 29 50 199
4 Aurora Gjølsjø NTNUI 32 22 32 37 43 166
5 Ragne Wiklund Nydalens SK 60 43 60 163
6 Hedda Raadal Bjørlo NTNUI 26 29 29 24 32 140
7 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 29 24 26 32 29 140
8 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 20 21 10 26 26 103
9 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 37 32 14 16 99
10 Tora Aasheim Nymark NTNUI 21 19 17 14 21 92
11 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 22 15 9 13 17 76
12 Tale Strand Kongsberg OL 26 18 6 24 74
13 Mina Jørgensen Tyrving IL 20 13 18 51
14 Andrea Ranvik Konnerud IL 22 22 44
15 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 21 20 41
16 Helene Eger Kongsberg OL 20 21 41
17 Emma Meyer Larsson Tyrving IL 24 16 40
18 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 11 8 19 38
19 Lotte Markussen Asker Skiklubb 37 37
19 Hanne Vassend NTNUI 18 19 37
21 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 16 15 31
22 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 24 24
23 Karoline Bjørnerød OK Moss 22 22
24 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 12 9 21
25 Ingrid Lund Hovden Tyrving IL 5 16 21
26 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 20 20
27 Sofia Haglund NTNUI 19 19
28 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 18 18
29 Marlin Haavengen NTNUI 17 17
29 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 17 17
31 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 15 15
32 Christine Hoen Eiker OL 15 15
33 Solveig Moen Letmolie Eiker OL 14 14
34 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1 12 13
34 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 13 13
36 Pernille Katla Fossum IF 12 12
36 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 12 12
38 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 8 2 10
39 Anniken Ranvik Konnerud IL 10 10
40 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 7 7
41 Ada Wulfsberg Nydalens SK 4 4
42 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 3 3

H 17-18

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
19.9
25.9
26.9
Totalt
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 70 70 53 47 70 310
2 Hans Urset IL BUL-Tromsø 47 36 42 60 60 245
3 Brage Takle Kristiansand OK 53 42 60 42 32 229
4 Tobias Alstad Frol IL 60 53 47 53 213
5 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 42 53 70 36 201
6 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 34 60 36 31 39 200
7 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 32 28 39 30 30 159
8 Mikkel Holt Freidig 27 28 70 31 156
9 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 39 30 39 42 150
10 Marius Bakke Fossum IF 27 21 22 34 34 138
11 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 39 34 31 32 136
12 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 24 32 27 26 27 136
13 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 36 20 25 47 128
14 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 25 24 26 10 36 121
15 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 31 30 32 21 114
16 Kristian Østermann Heming Orientering 28 19 24 8 26 105
17 Tobias Rødde Ganddal IL 7 23 19 20 23 92
18 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 16 16 28 25 85
19 Jakob Torgersen Halden SK 17 2 8 3 53 83
20 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 30 9 34 73
21 Vetle Drage Kongsberg OL 26 10 9 28 73
22 Jørgen Schjølberg Tynset IF 29 14 29 72
23 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 29 16 19 64
24 Vetle Grønvik Ekra Freidig 19 6 18 6 9 58
25 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 16 3 17 21 57
26 Åsmund Slokvik Notodden OL 6 6 27 18 57
27 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 20 18 17 55
28 Vegard Ranestad Hamar OK 10 14 14 16 54
29 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 23 17 13 53
30 Johan Eger Kongsberg OL 6 12 21 12 51
31 Ådne Skjærstein Tyrving IL 31 19 50
32 Eskil Frischknecht Alta OL 18 7 24 49
33 Hallvar Hallan OK Skøynar 8 8 7 25 48
34 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 11 20 15 46
35 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 23 22 45
35 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 23 22 45
37 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 26 3 15 44
38 Andreas Dale Bergens TF 14 29 43
39 Birk Felland Sætnan Fossum IF 13 29 42
40 Erlend Aune Byåsen IL 9 17 11 37
41 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 13 4 7 12 36
42 August Syrdal Øen Heming Orientering 4 1 13 14 32
43 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 5 22 4 31
44 Håvard Veie OK Skøynar 21 10 31
45 Peder Haugaard Halden SK 9 18 2 29
46 Lukas Klausen Sturla, IF 15 11 26
47 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 5 15 5 25
47 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 25 25
49 Felix Finsrud Asker Skiklubb 24 24
50 Mats Lindaas Elverum OK 15 7 22
51 Sivert Møklegård Pihl IK Grane Arendal Orientering 22 22
52 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 20 20
53 Jørgen Rokne Dahle Varegg Fleridrett 12 6 18
54 Henning Strand IL BUL-Tromsø 2 12 14
55 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 13 13
56 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 11 1 12
57 Alf Kristian Helle Halden SK 11 11
58 Birk Bell Lysaker Fana IL 10 10
59 Magnus Strømme Lid Varegg Fleridrett 8 8
60 Henrik R Holt Hedrum OL 3 4 7
61 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 5 5
62 August Hopstad Nykvist Wing OK 4 4
62 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1 2 1 4
64 Vegard Velle Sivertsen Bergens TF 3 3
65 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 2 2
66 Sivert Poppe Fredrikstad SK 1 1

H 19-20

Plass Navn Klubb
15.8
16.8
10.9
12.9
19.9
25.9
26.9
Totalt
1 Mats Eidsmo Freidig 43 43 43 50 60 239
2 Niels Christian Hellerud Halden SK 32 50 60 43 50 235
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 37 29 50 32 26 174
4 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 50 37 24 37 21 169
5 Aslak Heimdal NTNUI 24 60 32 17 24 157
6 Vegard Kittilsen Freidig 26 37 60 29 152
7 Anders Vestøl NTNUI 19 21 26 29 20 115
8 Isak Jonsson Nydalens SK 60 32 17 109
9 Simen Spets Storhov Freidig 18 19 22 22 22 103
10 Jonas Grønli Freidig 21 17 15 24 17 94
11 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 14 22 20 15 18 89
12 Lars Young Vik Nydalens SK 20 19 4 43 86
13 Sigurd Paulsen Vie NTNUI 15 21 12 32 80
14 Johan Christie Ørke NTNUI 29 5 29 15 78
15 Marius Aurebekk Kristiansand OK 13 26 37 76
16 Clemens Sundby Øxnevad Ganddal IL 26 14 18 7 65
17 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 17 13 6 19 10 65
18 Jo Even Kolstad Freidig 13 12 8 16 14 63
19 Jonatan Graversen IL BUL-Tromsø 15 20 4 10 12 61
20 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 24 7 19 50
21 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 12 20 16 48
22 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 22 18 40
23 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 10 6 9 11 36
24 Even Lindaas Vang OL 11 5 13 6 35
25 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 10 21 31
26 Håkon Holstad Freidig 11 10 1 9 31
27 Eskil Frøisland Vang OL 16 13 29
28 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 9 7 12 28
29 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 8 14 5 27
30 Eivind Berner Myhre Fossum IF 11 11 22
31 David Runde Kristiansand OK 18 3 21
32 Jostein Svaland Dale Ås-NMBU Orientering 3 8 8 19
32 Eirik Blågestad Fredrikstad SK 14 5 19
34 Lars Sandstad Freidig 16 2 18
35 Anders Horvei Raumar Orientering 16 2 18
36 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 9 4 13
37 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 3 6 9
38 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 9 9
39 Herman Brunborg Nittedal OL 8 8
39 Andreas Nysæter Bergens TF 7 1 8
41 Kristian Fredrik Lynum Freidig 7 7
42 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 4 2 6
43 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 3 3
44 Peter Andreas Gisholt NTNUI 2 2
45 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
15.08.2020 NM Ultralang Lierbygda OL, Sturla, IF ultralang
16.08.2020 Norgescup Mellomdistanse og Publikumsløp Lierbygda OL, Sturla, IF mellom
10.09.2020 NM langdistanse Freidig, Malvik IL, Wing OK lang
12.09.2020 NM mellom finaler Freidig, Malvik IL, Wing OK mellom
19.09.2020 Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse) Fana IL mellom
25.09.2020 NM sprint Haugesund IL Orientering sprint
26.09.2020 NM knockout sprint Haugesund IL Orientering sprint

Annonser

IOF Eventor