Norsk Orientering

Seedings ranking senior langdistanse

Skriv ut

Stilling etter 6 av 7 delarrangementer

H 21

Plass Navn Klubb
8.4
23.6
13.9
14.4
5.5
5.7
12.9
Totalt
1 Gaute Hallan Steiwer Fredrikstad SK 140 140 (70) 120 130 (100) 530
2 Magne Dæhli Halden SK 113 113 (113) 140 130 496
3 Yngve Skogstad Frol IL 130 130 100 113 (94) 473
4 Torgeir Nørbech Tyrving IL (78) 81 130 100 113 424
5 Jon Aukrust Osmoen Nydalens SK (89) 100 100 94 (81) 120 414
6 Olav Lundanes Halden SK 140 106 140 386
7 Audun Heimdal NTNUI 72 113 89 106 380
8 Håkon Jarvis Westergård Tyrving IL (62) 106 106 78 89 379
9 Paul Sirum Frol IL 94 78 120 78 370
10 Anders Nordberg Nydalens SK 120 120 66 306
11 Jo Forseth Indgaard Frol IL 70 106 55 70 301
12 Vegard Danielsen Kristiansand OK 81 63 89 66 (50) 299
13 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 84 94 54 63 295
14 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 100 89 94 283
15 Ivar Lundanes Tyrving IL 57 94 72 57 280
16 Dag Blandkjenn Kristiansand OK (47) 84 58 50 84 276
17 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 61 62 78 68 269
18 Bjørn Ekeberg Tyrving IL 64 60 72 64 260
18 Håvard Wedege Fredrikstad SK 75 (59) 62 61 (49) 62 260
18 Bojan Blumenstein Nydalens SK 66 62 57 75 260
21 Isak Bergset Frol IL 58 72 68 60 258
22 Vegard Jarvis Westergård NTNUI 54 64 64 (49) 72 254
23 Elias T. Mølnvik NTNUI 53 70 58 70 251
24 Thomas Natvig Årstad Halden SK, other 106 130 236
25 Eirik Kamstrup Hovind Nydalens SK 55 61 51 57 224
26 Andreas Sølberg IL Leik 56 (38) 44 60 58 218
27 Håvard Haga Nydalens SK 75 64 72 211
28 Anders Vister Nydalens SK 63 63 81 207
29 Olai Stensland Lillevold NTNUI 60 52 52 39 203
30 Simen Hjalmar Wästlund Bækkelagets SK 36 59 50 46 191
31 Carl Petter Lyngen Frol IL 66 58 66 190
32 Vegard Blomseth Johnsen Nydalens SK 46 (40) 54 45 41 186
33 Ulrik Astrup Arnesen NTNUI 50 54 31 43 178
34 Anders Felde Olaussen NTNUI 44 45 50 34 173
35 Alan Cherry Nydalens SK 68 61 41 170
36 Øyvind Helgerud Halden SK 43 47 46 33 169
37 Hans Gunnar Omdal IL Vindbjart 89 78 167
38 Ole Hennseler National Team Germany, GER 57 58 46 161
39 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 56 53 48 157
40 Stian Sundsvik Frol IL 68 75 143
40 Oskar Røen Varegg Fleridrett 36 21 53 33 143
42 Henrik Eijsink Nydalens SK 43 55 44 142
42 Magne Haga Raumar Orientering 81 61 142
44 Gaute Friestad NTNUI 45 48 47 140
44 Martin Hubmann Fredrikstad SK 140 140
46 Anders Haga Raumar Orientering 19 61 57 137
47 Matthew Speake Bækkelagets SK 19 56 52 127
48 Kasper Fosser Heming Orientering 120 120
49 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 41 20 48 109
49 Alexander Chepelin Halden SK 49 60 109
51 Matthias Kretzschmar National Team Germany, GER 35 36 37 108
52 Nicolas Simonin Team Ireland, IRL 15 51 34 100
53 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 42 54 96
54 Magnus Svingheim Raumar Orientering 39 51 90
54 Albin Lillieström Freidig 48 42 90
56 Pavel Kubat Kalevan rasti, FIN 89 89
57 Olle Boström Tyrving IL 25 62 87
58 Felix Späth IFK Lidingö SOK, SWE 84 84
58 Timo Sild Estonian national team 84 84
60 Emil Øbro Dansk Orienterings-Forbund, DEN 48 34 82
61 Gernot Ymsén Østerrike, AUT 81 81
62 Duncan Coombs Tyrving IL 28 50 78
63 Vojt¿ch Král Czech national team, CZE 75 75
63 Eirik Langedal Breivik NTNUI 75 75
63 Bjarne Friedrichs National Team Germany, GER 32 43 75
66 Dag Steinar Ragvin Bø OL 31 40 2 73
66 Anders Tiltnes Tyrving IL 21 52 73
68 Graham Gristwood Kalevan rasti, FIN 72 72
69 Morten Jørgensen Kristiansand OK 40 29 69
70 Andreas Svingheim Magerøy Lillehammer OK 26 42 68
70 Marek Minar IFK Mora OK, SWE 68 68
70 Øyvind Wiggen Byåsen IL 4 38 26 68
70 Hector Haines IFK Lidingö SOK, SWE 68 68
74 Denys Shcherbakov Ukraine National Team, UKR 66 66
74 Thomas Nipen Bækkelagets SK 34 32 66
74 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 42 24 66
77 Ola Keiserås IL Leik 22 43 65
78 Rudolfs Zernis Ärla IF, SWE 64 64
79 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 33 5,5 25 63,5
80 Robert Merl Østerrike, AUT 63 63
80 Damien Renard Kongsberg OL 63 63
82 Jonas Klausen Espedal NTNUI 35 26 61
83 Emil Ahlbäck Fossum IF 60 60
84 Arturs Paulins Kalevan rasti, FIN 59 59
84 Erik Gustafsson NTNUI 35 24 59
84 Daniel Hájek Malungs OK, SWE 59 59
84 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 59 59
84 Håkon Raadal Bjørlo NTNUI 59 59
89 Sindre Rønning Nydalens SK 13 45 58
90 Øystein Pettersen Nydalens SK 57 57
90 Audun Weltzien IL Tyrving 57 57
92 Olav Vestøl Vegårshei IL 25 31 56
92 Are Wigaard NTNUI 33 23 56
92 Artem Panchenko Ukraine National Team, UKR 56 56
95 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering, SWE 55 55
95 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 47 8 55
95 William Gardner IFK Lidingö SOK, SWE 55 55
95 Fredrik Eliasson Halden SK 55 55
99 Daniel Marston Bækkelagets SK 1 30 23 54
99 Lauri Sild Estonian national team 54 54
101 Jussi Suna Turun Metsänkävijät, FIN 53 53
101 Oskar Størmer Fossum IF 53 53
101 Janis Tamuzs Navi, FIN 53 53
104 Vojtech Kettner IFK Mora OK, SWE 52 52
104 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 52 52
106 Peter Hodkinson Lillomarka OL 51 51
106 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 51 51
106 Uldis Upitis Turun Metsänkävijät, FIN 51 51
109 Sebastian Inderst Eksjö SOK, SWE 50 50
110 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 16 33 49
110 Joonas Ahola Navi, FIN 49 49
110 Rune Nygaard IL Gular 49 49
113 Olav Milian Schmitt Gran NTNUI 24 24 48
113 Espen Jakobsen IL Tyrving 48 48
113 Micha¿ Olejnik Polish Team, POL 48 48
116 Peter Bray Southern Navigators, GBR 47 47
117 Tobia Pezzati Tampereen Pyrintö, FIN 46 46
117 Herman Ryen Martinsen NTNUI 46 46
119 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 45 45
119 Alex Carcas Turun Metsänkävijät, FIN 45 45
121 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK, SWE 44 44
121 Ove Baardsgaard OL Trollelg 44 44
121 Kristo Heinmann Estonian national team 44 44
124 Markus Holter Halden SK 43 43
124 Alasdair McLeod Lillomarka OL 43 43
126 Daniel Vandas Czech national team, CZE 42 42
127 Erik Döhler National Team Germany, GER 41 41
127 Erlend Nilsen Sandnes NTNUI 41 41
127 Martin Vister Frol IL 41 41
127 Karl Fremstad Tyrving IL 41 41
131 Jonáš Hubá¿ek Czech national team, CZE 40 40
131 Jan Erik Naess Fossum IF 40 40
133 Stepán Mudrák Stora Tuna OK, SWE 39 39
133 Viggo Molund IL Imås 39 39
133 Martins Sirmais Turun Metsänkävijät, FIN 39 39
133 Marius Pytten NTNUI 4 35 39
133 Jan Bendák Czech national team, CZE 39 39
138 Lars Owren Freidig 37 1,5 38,5
139 Sander Arntzen Asker Skiklubb 38 38
139 Chris Smithard Forth Valley Orienteers, GBR 38 38
139 Moritz Döllgast National Team Germany, GER 38 38
139 Oskar Andrén IL Leik 38 38
143 Kjell Erik Røisland Søgne og Songdalen OK 37 37
143 Laurits Bidstrup Møller Dansk Orienterings-Forbund, DEN 37 37
143 Håvard Mo Vaadal NTNUI 37 37
143 Mathias Blaise Belgium Team, BEL 37 37
147 Martin Hoset Bodø og Omegn IF Orientering 36 36
147 František Kolovský NTNUI 36 36
147 Krzysztof Wo¿owczyk Polish Team, POL 36 36
150 Yngve Volden Løten o-lag 35 35
150 Ruairi Short Team Ireland, IRL 35 35
152 Jon Nilsen Vegårshei IL 34 34
152 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 34 34
154 Jørgen Frøyd Larvik OK 3 30 33
154 Kuba Dr¿gowski Polish Team, POL 33 33
156 Johan Hellman Vänersborgs SK, SWE 32 32
156 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 32 32
156 Duncan Birtwistle OD, GBR 32 32
156 Peter Nordbrøden NTNUI 32 32
160 Wing Chung Tam OAHK, HKG 31 31
160 Joshua Dudley IFK Göteborg Orientering, SWE 31 31
160 Kristian Vad Dansk Orienterings-Forbund, DEN 31 31
163 Evert Leeuws OMEGA, BEL 30 30
163 Sven Hellmüller Bækkelagets SK 30 30
163 Mikolaj Dutkowski UKS ARKADY Raszków, POL 30 30
166 Thomas Tubbehaugen OK Moss 29 29
166 Rasmus Møller Jess OK Linné, SWE 29 29
166 Conor Short Team Ireland, IRL 29 29
166 Espen Nordbrøden Fiskum Fredrikstad SK 29 29
170 Andreas G. Polden Nydalens SK 28 28
170 Gunnar A Fiskum IL Tyrving 28 28
170 Manuel Horta Malungs OK, SWE 28 28
173 Ben Mitchell Rajamaen Rykmentti, FIN 27 27
173 Nick Gebert OLK Wiggertal, SUI 27 27
173 Thomas van der Kleij Hamok, BEL 27 27
173 Marvin Goericke National Team Germany, GER 27 27
177 Matthew Fellbaum Turun Metsänkävijät, FIN 26 26
178 Otakar Hirs Czech national team, CZE 25 25
178 Paul Pruzina Team Ireland, IRL 25 25
180 Simen Eid Nielsen NTNUI 18 6 24
181 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 23 23
181 Håvard Sandstad Eidsmo Freidig 23 23
181 Csaba Gerber Halden SK 23 23
184 Francois Van Der Ouderaa Belgium Team, BEL 22 22
185 Simon Navratil Czech national team, CZE 21 21
186 Jakub Glonek Czech national team, CZE 20 20
187 Ken Peeters OK Linné, SWE 19 19
188 Simon Jakobsson Frol IL 17 17
188 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät, FIN 17 17
190 Haakon Ingvaldsen Nittedal OL 15 15
191 Marco Seppi CUS Bologna, ITA 14 14
192 Mathias Nipen Bækkelagets SK 13 13
193 Lars Steinar Hefre Bø OL 12 12
194 Matt Doyle Abominable O-Men, AUS 11 11
194 Jonas Madslien Bakken NTNUI 11 11
196 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 10 10
196 Steinar Kollerud Lillomarka OL 10 10
198 Tobias Kristensen NTNUI 9 9
198 Jarrah Day Australopers Orienteering Club , AUS 9 9
200 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 8 8
201 Per Melander Often Nydalens SK 7 7
201 Eirik Aal NTNUI 7 7
203 Jostein Tandberg NTNUI 6,5 6,5
204 Sverre Bang Støeng NTNUI 6 6
205 Trygve Heggedal Kongsberg OL 5 5
205 Torkil Eide Solstad Tyrving IL 5 5
207 Håvard Myhre Bækkelagets SK 4,5 4,5
208 Kristian Nilsen Sandnes NTNUI 3,5 3,5
209 Bjørn Lundanes NTNUI 3 3
210 Simen Aamodt NTNUI 2,5 2,5
211 William White SARUM, GBR 2 2
212 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 1 1

D 21

Plass Navn Klubb
8.4
23.6
13.9
14.4
5.5
5.7
12.9
Totalt
1 Marianne Andersen Fredrikstad SK 110 120 120 100 450
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 120 100 93 80 393
3 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 120 110 120 350
4 Marie Olaussen Fredrikstad SK 100 80 86 (35) 80 (55) 346
5 Maren Jansson Haverstad Tyrving IL 74 61 69 93 297
6 Ingeborg Eide Byåsen IL 80 (28) (61) 80 69 64 293
7 Kine Hallan Steiwer Halden SK 93 50 (17) 86 58 287
8 Silje Ekroll Jahren Nydalens SK 86 100 100 286
9 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 93 74 52 61 280
10 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 64 110 74 248
10 Siri Ulvestad Nydalens SK 64 80 46 58 248
12 Ingrid Lundanes NTNUI 69 93 64 226
13 Synnøve Bråten Vegårshei IL 41 55 50 55 201
14 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 55 50 46 (33) 44 195
15 Jo Shepherd Halden SK 64 38 69 171
16 Anna Ulvensøen NTNUI 58 64 29 151
17 Eva Jurenikova Halden SK 61 48 38 147
18 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 41 37 42 24 144
18 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 43 32 43 26 144
20 Karen Oline Kolstad NTNUI 52 42 43 137
21 Susen Lösch Ärla IF, SWE 86 46 132
21 Åsne Skram Trømborg NTNUI 44 36 33 19 132
23 Venla Harju FIN national team, FIN 120 120
24 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 40 41 37 118
25 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 48 40 29 117
26 Line Cederberg Göteborg Majorna OK, SWE 41 74 115
27 Aleksandra Hornik Polish Team, POL 74 39 113
28 Charlotte Watson Lillomarka OL 50 61 111
29 Marika Teini FIN national team, FIN 110 110
29 Anu Tuomisto NTNUI 110 110
29 Lone Brochmann Bækkelagets SK 44 32 34 110
29 Lisa Risby Ok Kåre, SWE 110 110
33 Birte Friedrichs National Team Germany, GER 32 34 41 107
33 Kristine Berglia Eiker OL 55 52 107
35 Marte Narum Nydalens SK 100 100
36 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 50 43 93
36 Saila Kinni FIN national team, FIN 93 93
38 Cecilie Friberg Klysner Dansk Orienterings-Forbund, DEN 43 46 89
39 Merja Rantanen FIN national team, FIN 86 86
39 Emma Johansson Emblem IL 86 86
41 Evine Westli Andersen Løten o-lag 29 41 14 84
42 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 40 43 83
43 Eveliina Hirvonen Halden SK 27 52 79
44 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 39 37 76
45 Elena Roos Halden SK 74 74
46 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 26 16 30 72
47 Paula Starke National Team Germany, GER 38 33 71
48 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 34 36 70
48 Emma Arnesen Byåsen IL 33 37 70
50 Denisa Kosová Czech national team, CZE 69 69
50 Agnes Leo Halden SK 69 69
50 Julie Størmer Fossum IF 11 58 69
53 Marion Huber Nydalens SK 27 10 31 68
54 Bodil Helgerud Halden SK 46 21 67
55 Patricia Nieke National Team Germany, GER 28 36 64
56 Adela Indrakova Czech national team, CZE 61 61
57 Marta Ulvensøen NTNUI 20 39 59
58 Sofie Bachmann OLV Baselland, SUI 58 58
58 Anna Haataja SK Pohjantähti, FIN 58 58
60 Vilde Malmei NTNUI 21 35 56
61 Anna Serrallonga Trol, BEL 55 55
62 Kerstin Uiboupin Estonian national team 23 30 53
63 Tone E Lye Nydalens SK 52 52
63 Annika Rihma Estonian national team 52 52
65 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 39 12 51
65 Dorothea Müller National Team Germany, GER 18 33 51
67 Hanna Wisniewska Polish Team, POL 50 50
68 Hanne Sandstad Freidig 48 48
68 Synne Strand Asker Skiklubb 48 48
68 Vendula Horcickova Czech national team, CZE 48 48
68 Megan Carter-Davies Rajamaen Rykmentti, FIN 48 48
72 Delphine Poirot Lillomarka OL 46 46
73 Solveig Blandkjenn IL Tyrving 14 31 45
73 Alicia Friberg IF Hagen, SWE 38 7 45
75 Tone Wigemyr Oddersjaa SSK 44 44
75 Margrethe Wisløff NTNUI 8 36 44
75 Laura Ramstein Østerrike, AUT 44 44
75 Anne Johanne Lind Nørbech Nydalens SK 44 44
79 Caroline Gjøtterup Dansk Orienterings-Forbund, DEN 43 43
80 Oda J Sikkeland IL Tyrving 42 42
80 Ursula Kadan Østerrike, AUT 42 42
80 Heini Wennman SK Pohjantähti, FIN 42 42
83 Galina Ribediuc Hellas Orientering, SWE 40 40
83 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 40 40
83 Margret Zimmermann Estonian national team 40 40
86 Evely Kaasiku Estonian national team 39 39
86 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 39 39
88 Cecilie Andersen BOK, GBR 38 38
88 Emmi Jokela IFK Göteborg, SWE 38 38
88 Aurora Fossøy NTNUI 9 29 38
91 Marianne Haug Estonian national team 37 37
91 Silje Arntzen NTNUI 32 5 37
93 Lizzie Ingham Halden SK 36 36
94 Nicoline Friberg Klysner FIF Hillerød Orientering, DEN 35 35
94 Sigrid Alexandersen NTNUI 35 35
94 Olena Pitirimova Ukraine National Team, UKR 35 35
97 Kristine Fjeldbo Tyrving IL 23 11 34
97 Elin Granstedt NTNUI 34 34
97 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK, other 34 34
100 Ingvild Wang NTNUI 6 27 33
101 Anna Nilsson Simkovics Østerrike, AUT 32 32
102 Lucyna Wiktor Göteborg Majorna OK, SWE 31 31
102 Ida Tiltnes IL Tyrving 31 31
102 Ingunn Martinsen Varegg Fleridrett 28 3 31
102 Barbora Zhanalova Czech national team, CZE 31 31
106 Iliana Ilieva Halden SK, other 30 30
106 Barbora Vyhnálková Czech national team, CZE 30 30
106 Ingvild Ramtvedt Næsset NTNUI 30 30
109 Ewa Gwozdz Polish Team, POL 29 29
110 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 28 28
110 Filipa Rodrigues Järla Orientering, SWE 28 28
112 Niamh Corbett Team Ireland, IRL 27 27
113 Kate Morrison OK Linné, SWE 26 26
113 Marianne Dæhli Nydalens SK 26 26
115 Pihla Otsamo Helsingin Suunistajat, FIN 25 25
115 Aoife McCavana Team Ireland, IRL 25 25
115 Tonje Vassend NTNUI 25 25
115 Ingvild Brekke NTNUI 25 25
119 Roisin Long Team Ireland, IRL 24 24
119 Live Bredholt Jørgensen NTNUI 24 24
121 Inger Liv Bjerkreim Lillehammer OK 22 22
121 Lenka Mechlova Czech national team, CZE 22 22
123 Miri Thrane Ødum Dansk Orienterings-Forbund, DEN 20 20
124 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 19 19
124 Milla Mattila Helsingin Suunistajat, FIN 19 19
126 Nina Aasheim Birkeland NTNUI 17 17
127 Åshild Kolstad NTNUI 16 16
128 Malin Sørensen Nydalens SK 15 15
128 Gunhild Rogne Halland Nydalens SK 15 15
130 Ingeborg Ellegaard Melby NTNUI 13 13
130 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 13 13
132 Michela Guizzardi CUS Bologna, ITA 12 12
133 Lene Therese Myrland NTNUI 10 10
134 Tereza Cechova Czech national team, CZE 9 9
135 Pauline Røstum Bellingmo NTNUI 8 8
136 Nina Asheim Birkeland NTNUI 7 7
137 Maiju Oksanen SK Pohjantähti, FIN 6 6
138 Krystal Neumann Järla Orientering, SWE 5 5
139 Tonje Aasheim Nymark NTNUI 4 4
139 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 4 4
141 Marte Hoff Hagen NTNUI 3 3
142 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 2 2
143 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
08.04.2018 EM testløp lang Norges Orienteringsforbund, Fredrikstad SK lang
23.06.2018 Norsk O-festival lang Elite Fossum IF lang
13.09.2018 NM langdistanse Vegårshei IL lang
14.04.2019 Smaaleneneløpet Indre Østfold OK lang
05.05.2019 EM uttak lang Raumar Orientering lang
05.07.2019 VM uttaksløp Halden SK lang
12.09.2019 NM langdistanse OL Tønsberg og omegn lang

Annonser

IOF Eventor