In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
NH-18
Skriv ut
Sluttstilling etter 8 delarrangementer
Herrer
Plass
Navn
Klubb
23.4
14.5
28.5
11.6
27.8
17.9
24.9
1.10
Totalt
1
Mikal Krossøy
Austrheim
1
1
1
1
1
1
1
7
1
Jan Haugland
Årstad IL
1
1
1
1
1
1
1
7
3
Leiv Eidsnes
Eikanger IL
1
1
1
1
1
1
6
3
Harald Kruger
IL Alvidra
1
1
1
1
1
1
6
3
John Jørgenvik
Lindås
1
1
1
1
1
1
6
3
Sverre Johansen
IL Alvidra
1
1
1
1
1
1
6
3
Ole Corneliussen
Kvernbit IL
1
1
1
1
1
1
6
8
Robert Mjøs
Manger
1
1
1
1
1
5
8
Ole Kjeka
IL Alvidra
1
1
1
1
1
5
8
Svein Frette
IL Alvidra
1
1
1
1
1
5
8
Ingvard Jordal
Eikanger IL
1
1
1
1
1
5
12
Andre Corneliussen
Eikanger IL
1
1
1
1
4
12
Kjartan Medaas
IL Alvidra
1
1
1
1
4
12
Atle Austrheim
Kvernbit IL
1
1
1
1
4
15
Kenneth Alvær
IL Alvidra
1
1
1
3
15
Ståle Leiren
Hordvik
1
1
1
3
15
Bjarne Robberstad
Kvernbit IL
1
1
1
3
15
Rune Erdal
Samnanger IL
1
1
1
3
15
Tore Svein Nese
Askøy OL
1
1
1
3
15
Lars Fjellanger
Fana IL
1
1
1
3
21
Hogne Askeland
Radøy
1
1
2
21
Knut Egil Dyngeland
Knarvik IL
1
1
2
21
Ingvald Gjesdal
Lindås
1
1
2
21
Kasper Valestrand
Varegg Fleridrett
1
1
2
21
Gjermund Grønhaug
Kvernbit IL
1
1
2
21
Sigfred Johansen
IL Alvidra
1
1
2
21
Atle Bergseth
Varegg Fleridrett
1
1
2
21
Ørjan Eirik Valestrand
Risnes IL
1
1
2
29
Per Ove Oppedal
Hordvik
1
1
29
Kåre Jonny Nygård
Hordvik
1
1
29
Anders Eidsnes
Eikanger IL
1
1
29
Martin Alling
Eikanger IL
1
1
29
Frode Hervik
Manger
1
1
29
Even Løtveit Fosse
IL Alvidra
1
1
29
Helge Tiger Haugland
Varegg Fleridrett
1
1
29
Jan H Pedersen
Hovding
1
1
29
Truls Corneliussen
Kvernbit IL
1
1
29
Kjartan Medaas
IL Alvidra
1
1
29
Ronald Øyen
Kvernbit IL
1
1
29
Bart Lesaffre
Eikanger IL
1
1
Damer
Plass
Navn
Klubb
23.4
14.5
28.5
11.6
27.8
17.9
24.9
1.10
Totalt
1
Linda Klanderud
Årstad IL
1
1
1
1
1
1
1
7
2
Marianne Berg
Hordvik
1
1
1
1
1
5
2
Hilde Langeland Johansen
IL Alvidra
1
1
1
1
1
5
4
Ingvild Corneliussen
Kvernbit IL
1
1
1
1
4
5
Sæbjørg H. Kjeka
IL Alvidra
1
1
1
3
5
Turid Stusdal
Eikanger IL
1
1
1
3
7
Kjellaug Hodnekvam
Bergens TF
1
1
2
7
Inger Jordal
Eikanger IL
1
1
2
9
Edith Stusdal
Eikanger IL
1
1
9
Berit Larsen
Radøy
1
1
9
Ingrid Tangerås
IL Alvidra
1
1
9
Malena Vabø Rønhovde
Lindås
1
1
9
Inger Johanne Ulvatn
Lindås
1
1
9
Solfrid Fjellsbø
Lindås
1
1
9
Vibeke Prestmo Valestrand
Risnes IL
1
1
9
Ingeborg Bjørge Alling
Eikanger IL
1
1
Gutter
Plass
Navn
Klubb
23.4
14.5
28.5
11.6
27.8
17.9
24.9
1.10
Totalt
1
Viljar Berg Leiren
Hordvik
1
1
1
1
1
1
6
2
Simon Frette
IL Alvidra
1
1
1
1
1
5
2
Brage Berg Haugen
Hordvik
1
1
1
1
1
5
2
Olav Berg Leiren
Hordvik
1
1
1
1
1
5
5
Trym Corneliussen
Eikanger IL
1
1
1
1
4
5
Kollbjørn Kjeka
IL Alvidra
1
1
1
1
4
5
Magnus Langeland Johansen
IL Alvidra
1
1
1
1
4
8
Joar Bratlid
Rond
1
1
1
3
8
Håvard Langeland Johansen
IL Alvidra
1
1
1
3
10
Samuel Evjen
Kvernbit IL
1
1
2
10
Benjamin Evjen
Kvernbit IL
1
1
2
12
Filip Alling
Eikanger IL
1
1
12
Villiam Kvamme
Lindås
1
1
12
Severin Berg Leiren
Hordvik
1
1
12
Bjørnar Enger-Espetvedt
Kvernbit IL
1
1
12
Arne Ulvatn
Knarvik IL
1
1
12
Jan Gunnar Hilland
IL Alvidra
1
1
12
Mateo Fjellsbø
Lindås
1
1
12
Oliver Kvamme
Manger
1
1
12
Emin Tangerås
IL Alvidra
1
1
12
Sivert Eidsnes
Kvernbit IL
1
1
12
Elias Båtevik
Hordvik
1
1
12
Håkon Tangerås
IL Alvidra
1
1
12
Kasper Alling
Eikanger IL
1
1
12
Håvard Askeland
Radøy
1
1
12
Christian Hordvik
Hordvik
1
1
12
Rasmus Alver
IL Alvidra
1
1
12
Pål Krossøy
Eikanger IL
1
1
12
Sindre Sylta
Lindås
1
1
12
Johan Lesaffre
Eikanger IL
1
1
Jenter
Plass
Navn
Klubb
23.4
14.5
28.5
11.6
27.8
17.9
24.9
1.10
Totalt
1
Sanna Bratlid
Rond
1
1
1
1
4
1
Rakel Stusdal Corneliussen
Eikanger IL
1
1
1
1
4
3
Frida Berg Haugen
Hordvik
1
1
1
3
4
Maja Brattlid
Rond
1
1
2
4
Sigrid Jordal
Eikanger IL
1
1
2
4
Ylva Berg Haugen
Hordvik
1
1
2
4
Elise Brattlid
Rond
1
1
2
8
Mira Mukhidinova
Varegg Fleridrett
1
1
8
Sofiya Mukhidinova
Varegg Fleridrett
1
1
8
Emma Marceliussen
Hordvik
1
1
8
Ailin Lidtun
Hordvik
1
1
8
Maria Lerøy
Hordvik
1
1
8
Amalie Rugtvedt
Hordvik
1
1
8
Mille Sofie Vabø
Lindås
1
1
8
Marte Sylta
Lindås
1
1
8
Nora Fjellsbø
Lindås
1
1
8
Tomine Kvamme
Lindås
1
1
8
Fiola Wangberg Bjørge
Eikanger IL
1
1
8
Iris Tangerås
IL Alvidra
1
1
8
Liva Finne Mykkeltvedt
Hordvik
1
1
8
Sina Finne Mykkeltvedt
Hordvik
1
1
8
Ada Mykkeltvedt
Hordvik
1
1
8
Ida Fjellsbø
Lindås
1
1
8
Johanna Krossøy
Eikanger IL
1
1
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
23.04.2018
Nordhordlandskarusellen
Manger IL
sprint
14.05.2018
Nordhordlandskarusellen
IL Alvidra
mellom
28.05.2018
Nordhordlandskarusellen
Kvernbit IL
mellom
11.06.2018
Nordhordlandskarusellen
Eikanger IL
lang
27.08.2018
Nordhordlandskarusellen
Lindås IL
mellom
17.09.2018
Nordhordlandskarusellen
Hordvik IL
mellom
24.09.2018
Nordhordlandskarusellen
Kvernbit IL
mellom
01.10.2018
Nordhordlandskarusellen
Knarvik IL
sprint
Annonser