In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Ungdomsløp STOK 2018, spurt
Skriv ut
Sluttstilling etter 8 delarrangementer
D 13-14
Plass
Navn
Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1
Una Kittilsen
Freidig
30
27
30
30
30
(27)
30
177
2
Ella Sandstad
Freidig
30
30
27
30
27
24
(15)
168
3
Sigrid Haugskott
OL Trollelg
25
27
(24)
25
30
27
30
164
4
Solveig Louise Nissen
Freidig
24
(21)
(21)
25
25
22
23
27
146
5
Selma Nevin
Freidig
23
(18)
22
24
(22)
25
25
24
143
6
Astrid Berge Mjølhus
OL Trollelg
23
(14)
21
24
24
18
21
131
7
Vilde Talgø-Kristiansen
Freidig
23
18
21
(10)
21
18
23
124
8
Mathea Spets Storhov
Freidig
18
(14)
25
(14)
23
16
16
21
119
8
Tora Kittilsen
Freidig
23
18
25
17
19
(14)
(16)
17
119
10
Åsa Bull
Byåsen IL
23
24
21
24
23
115
11
Maria Strømdal Wik
Freidig
16
21
20
16
23
18
114
12
Malin Nordgård Leiren
Byåsen IL
16
14
17
21
23
17
108
13
Anna Aurora Nolte
Freidig
10
21
17
20
21
18
107
14
Lina Storler Snøfugl
Freidig
18
21
19
16
27
101
15
Astrid Oline Rinnan Green
Wing OK
16
24
17
17
14
12
100
16
Marita Aske
Freidig
16
24
20
16
14
90
17
Eira Ausen Fossmark
Freidig
16
18
25
24
83
18
Marion Dyrset Stangenes
Byåsen IL
10
11
17
38
19
Hanna Lindqvist
Östersunds OK, SWE
23
23
19
Mia Gjermundsdotter Urset
IL BUL-Tromsø
23
23
21
Eline Horten Jordet
Vingelen IL
21
21
22
Guro Schjølberg
Tynset IF
16
16
D 15-16
Plass
Navn
Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1
Mabel Ovedie Herskedal Amundsen
Freidig
27
30
30
30
27
30
174
2
Frida Haugskott
OL Trollelg
30
22
30
30
30
27
169
3
Vilde Lereim Storli
Freidig
30
30
30
27
30
21
168
4
Silje Marie Nissen
Freidig
27
24
25
(10)
27
25
30
158
5
Ane Malene Kolstad
Freidig
27
23
24
25
27
(23)
25
(16)
151
6
Anna Christensen
Freidig
23
(10)
23
25
23
24
25
(22)
143
7
Stine Aune
Nidarøst OK
20
20
22
21
23
21
(13)
127
8
Maren Viken
Byåsen IL
(18)
19
21
21
20
21
22
(11)
124
9
Mari Eidsmo
Freidig
23
23
22
23
14
105
10
Tale Tannvik Skei
Freidig
23
22
21
13
79
11
Marie Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
19
21
21
61
12
Pia Young Vik
Nydalens SK
25
25
13
Mari Grøtli Svergja
Kvikne IL
24
24
13
June Munkeby
Frol IL
24
24
15
Åsne Haavengen
Kongsberg OL
21
21
15
Oda Scheele
Nydalens SK
21
21
17
Linnea Munkeby
Frol IL
17
17
18
Kristin Melby Jacobsen
Lardal OL
16
16
H 13-14
Plass
Navn
Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1
Tord Romundstad
Nidarøst OK
30
(10)
30
30
30
30
30
(25)
180
2
Tristan Halvorsen
Freidig
(22)
30
30
27
27
25
27
166
3
Vegard Lereim Storli
Freidig
25
25
21
(20)
25
22
24
(18)
142
4
Kristoffer Lerli
Melhus IL
25
27
25
10
24
(10)
30
141
5
Herman Bruchmüller Sundt
Byåsen IL
25
21
23
24
(20)
25
22
140
6
Emil Grønli
Freidig
22
(19)
21
23
24
22
23
135
7
Kristoffer Strømdal Wik
Freidig
18
25
22
(17)
23
22
24
134
8
Imre Overgård Fremstad
Byåsen IL
(14)
21
24
(10)
19
20
22
20
126
9
Emil Reinertsen Leroyer
Freidig
15
17
21
(10)
(15)
21
23
22
119
10
Sverre Hellevik
Freidig
22
25
10
23
17
15
112
11
Kasper Lodgaard
Byåsen IL
22
19
21
20
10
17
109
12
Magne Guttvik
Wing OK
18
21
15
19
16
17
106
13
Aksel Viken
Byåsen IL
10
17
15
20
18
19
99
14
Tobias Eid-Johansen
Nidarøst OK
27
14
25
27
93
15
Jørgen Aune
Byåsen IL
18
13
(10)
14
13
19
15
92
16
Ådne Stordal
Byåsen IL
11
(10)
11
(10)
16
14
16
17
85
17
Iver Dalsaune Thun
Freidig
25
24
10
21
80
18
Ruben Aune Benjaminsen
Nidarøst OK
14
13
15
10
19
71
19
Borgar Stavrum
Wing OK
11
10
16
11
15
63
20
Sander M Jensen
Byåsen IL
13
10
19
42
21
Sigurd Braathen
Wing OK
17
21
38
22
Jone Ingebrigt Sirum Samland
Selbu OK
13
24
37
23
Magnus Alstad
Frol IL
30
30
23
Vegard Mosbakk Fjeldstad
OL Trollelg
14
16
30
25
Anders Tørum
Selbu OK
16
16
26
Eivind Næve
IL Leik
12
12
27
Mons Løfaldli Hansen
Wing OK
10
10
27
Johan Bjørkan
Byåsen IL
10
10
27
Alfred Irving
Byåsen IL
10
10
H 15-16
Plass
Navn
Klubb
16.5
24.5
31.5
7.6
14.6
23.8
30.8
8.9
Totalt
1
Brage Asplem
Freidig
30
30
30
30
30
30
(30)
(30)
180
2
Mikkel Holt
Freidig
25
30
27
27
25
22
156
3
August Hopstad Nykvist
Wing OK
24
23
24
27
30
24
152
4
Kasper Sæterhaug Knudsen
Freidig
21
25
(20)
25
(19)
22
25
25
143
5
Nikolai Renolen
Wing OK
24
25
24
17
27
(14)
22
139
6
Håkon Sæternes
Byåsen IL
17
(15)
24
25
22
23
(17)
22
133
7
Vetle Grønvik Ekra
Freidig
(17)
23
20
22
19
22
23
(10)
129
8
Gabriel Callanan
Wing OK
(13)
23
24
21
19
24
15
126
9
Erling Eide Hustvedt
Wing OK
30
27
24
20
22
123
10
Jostein Rø
Freidig
(10)
16
15
18
19
24
17
109
11
Erlend Aune
Byåsen IL
17
15
(12)
22
18
20
13
105
12
Oskar Storler
Melhus IL
21
20
15
23
20
99
13
Petter Andreas Lona
Wing OK
10
20
17
16
20
14
97
14
Einar Eide
Byåsen IL
13
20
13
10
20
76
15
Peter Prytz Jensen
Melhus IL
24
20
23
67
15
Joakim Solberg Qvenild
Melhus IL
10
11
12
10
10
14
67
17
Anders Aagesen
Melhus IL
10
20
10
24
64
18
August Maske
Freidig
17
15
10
10
11
63
19
Ørjan Sæter
Melhus IL
12
17
10
23
62
20
Vegard Ulseth Sylte
Freidig
11
21
15
12
59
21
Albert Odin Klæbo Drevdal
Freidig
21
17
17
55
22
Antonius Herskedal Amundsen
Freidig
10
12
10
12
10
54
23
Martin Vehus Skjerve
Verdal OK
30
30
24
Hans Urset
IL BUL-Tromsø
24
24
25
Tobias Alstad
Frol IL
22
22
26
Edvard Sørby
Freidig
21
21
26
Vemund Mølnvik
Freidig
21
21
28
Jørgen Schjølberg
Tynset IF
17
17
29
Henrik Braathen
Wing OK
16
16
29
Hallvar Hallan
OK Skøynar
16
16
31
Håvard Singsaas
Freidig
13
13
32
Håkon Wærnes Øfsti
Melhus IL
10
10
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
16.05.2018
STOK Ungdomsløp 1
Freidig
mellom
24.05.2018
Ungdomsløp 2
Byåsen IL
mellom
31.05.2018
STOK ungdomsløp 3
Melhus IL
lang
07.06.2018
Ungdomsløp
OL Trollelg
mellom
14.06.2018
STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene
Sør-Trøndelag
mellom
23.08.2018
STOK Ungdomsløp 6
Malvik IL
mellom
30.08.2018
STOK Ungdomsløp nr 7
Nidarøst OK
mellom
08.09.2018
Tour de Trondheim, tour de Trondheim, Dag 2
NTNUI
mellom
Annonser