Ungdomsløp STOK 2017, antall løp

Skriv ut

Sluttstilling etter 9 delarrangementer

Alle

Plass Navn Klubb
11.5
18.5
24.5
1.6
8.6
24.8
31.8
7.9
16.9
Totalt
1 Ingeborg Kolstad Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Mari Eidsmo Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Mathea Spets Storhov Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Håkon Sæternes Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Nora Rossvold Otterlei Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Erling Eide Hustvedt Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Jens Husby Aftret Malvik IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Emma Hjelmen OL Trollelg 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Karoline Hjelmen OL Trollelg 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Jakob Jøsang With Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Vetle Grønvik Ekra Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Anna Aurora Nolte Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Jonas Vindal Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Alf Petter Lynum Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Maria Strømdal Wik Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Erlend Aune Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Emil Aleksander Nolte Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Erik Tofte jr Melhus IL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Sofus H Lind Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Odin Bang Lukassen Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Petter Andreas Lona Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
1 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
27 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Simen Spets Storhov Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Marita Aske Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Hedda Sæbø Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Sondre Stenseth Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Anna Renolen Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Håkon Holstad Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Tord Romundstad Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Vegard Kittilsen Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Jens Anton Andresen Malvik IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Martin Aune Melhus IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Ole Einar Andresen Malvik IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Mikkel Holt Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Oskar Storler Melhus IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Anna Christensen Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Borgar Stavrum Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Frida Haugskott OL Trollelg 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Emil Grønli Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Elias Stenseth Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Sigurd Braathen Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Ane Malene Kolstad Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Eivind Mjaaland Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Vilde Lereim Storli Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
27 Silje Marie Nissen Freidig 1 1 1 1 1 1 1 1 8
56 Maren Viken Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Odin Gåsvik Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Jørgen Moseid Ulven Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Stine Aune Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Vegard Lereim Storli Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Peter Prytz Jensen Melhus IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Sivert Sæther Levin Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Eline Jøsang With Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Kristoffer Lerli Melhus IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Johannes Langaas Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Ole Ulseth Sylte Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Tale Tannvik Skei Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Jonas Grønli Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Oliver Vatterholm Jernberg Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Una Kittilsen Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Jørgen Aune Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Magne Guttvik Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Andrine Viken Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Emil Leroyer Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Vegard Ulseth Sylte Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Erlend Grønli Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Kasper Lodgaard Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Vilde Nordgård Leiren Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Jo Even Kolstad Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Johannes Stordal Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Emilie Aune Benjaminsen Nidarøst OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Martin Melhuus Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Guro Haaland Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Maia Ruano Strand Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Synne Marie Kvamme Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 August Hopstad Nykvist Wing OK 1 1 1 1 1 1 1 7
56 Vemund Mølnvik Freidig 1 1 1 1 1 1 1 7
95 Nora Halvorsen Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Imre Overgård Fremstad Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Øystein Moltumyr Malvik IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Nora Sumstad Hanssen Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Alfred F. Høysæter Wing OK 1 1 1 1 1 1 6
95 Mathias Enebak Iversen Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Stina Gåsø OL Trollelg 1 1 1 1 1 1 6
95 Silja Fuglem Malvik IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Anna Emilie Lona Wing OK 1 1 1 1 1 1 6
95 Henrik Braathen Wing OK 1 1 1 1 1 1 6
95 Herman Bruchmüller Sundt Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Mia Rossvold Otterlei Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Sigrid Høgstad Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Ørjan Sæter Melhus IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Hedda Trelstad Bakkevold Malvik IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Sverre Nordgård Leiren Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Tora Kittilsen Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Mathias Leroyer Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Lars Sandstad Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Solveig Louise Nissen Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Iver Dalsaune Thun Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Iver Lund Gjerde Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Agnes Vatterholm Jernberg Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Oliver Furuhaug Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Filip Leonard Nolte Freidig 1 1 1 1 1 1 6
95 Ingrid Wollan Benum Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Johan Bjørkan Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Sander M Jensen Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
95 Malin Nordgård Leiren Byåsen IL 1 1 1 1 1 1 6
125 Martin Sæther Levin Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Michael Olsen Melhus IL 1 1 1 1 1 5
125 Sven Sigurd Klæbo Drevdal Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 1 1 1 1 1 5
125 Aksel Viken Byåsen IL 1 1 1 1 1 5
125 Ådne Stordal Byåsen IL 1 1 1 1 1 5
125 Anna F. Høysæter Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 Mons Løfaldli Hansen Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 Tuva Holck Sandberg Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 Aksel Hanssen Byåsen IL 1 1 1 1 1 5
125 Magnus Elden Eggen Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 Ivar David Ellerås Atkinson Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Gabriel Callanan Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 Kristine Braathen Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 Tuva Grøtte Wing OK 1 1 1 1 1 5
125 August Maske Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Brage Asplem Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Dennis Indgjerd Holm Nidarøst OK 1 1 1 1 1 5
125 Frida Skumsvoll Malvik IL 1 1 1 1 1 5
125 Sverre Hellevik Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Eystein Aske Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Matias Nissen Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Tristan Halvorsen Freidig 1 1 1 1 1 5
125 Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 1 1 1 1 1 5
125 Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK 1 1 1 1 1 5
125 Dagfinn Stenvik Byåsen IL 1 1 1 1 1 5
125 Espen Karlsen Melhus IL 1 1 1 1 1 5
125 Haakon Alexander Rogstad Nidarøst OK 1 1 1 1 1 5
125 Einar Eide Byåsen IL 1 1 1 1 1 5
154 Sander Sandmo Melhus IL 1 1 1 1 4
154 Knut Hage Melhus IL 1 1 1 1 4
154 Nikolai Fossum Byåsen IL 1 1 1 1 4
154 Maja Aune OL Trollelg 1 1 1 1 4
154 Elly Røskaft Freidig 1 1 1 1 4
154 Åsne Stræte Opdahl Wing OK 1 1 1 1 4
154 Kristoffer Isachsen Meling Nidarøst OK 1 1 1 1 4
154 Finn Einar Brandsen Malvik IL 1 1 1 1 4
154 Marius Torsethaugen Wing OK 1 1 1 1 4
154 Tina Uglemsmo Selbu OK 1 1 1 1 4
154 Tiril Søberg Mjaaland Nidarøst OK 1 1 1 1 4
154 Nathaniel Braathen OL Trollelg 1 1 1 1 4
154 Sondre Lorentsen OK Silsand 1 1 1 1 4
154 Olav Bjørkan Byåsen IL 1 1 1 1 4
154 Lina Storler Snøfugl Freidig 1 1 1 1 4
154 Martin Moseid Ulven Freidig 1 1 1 1 4
154 Linus Fossum Malmring Freidig 1 1 1 1 4
154 Emma Imsland Wing OK 1 1 1 1 4
154 Åsa Bull Byåsen IL 1 1 1 1 4
154 Frida Holmqvist Byåsen IL 1 1 1 1 4
154 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1 1 1 1 4
154 Solveig Sæternes Byåsen IL 1 1 1 1 4
154 Are Lodgaard Byåsen IL 1 1 1 1 4
154 Nikolai Renolen Wing OK 1 1 1 1 4
154 Albert Odin Klæbo Drevdal Wing OK 1 1 1 1 4
154 Ludvik Storler Snøfugl Freidig 1 1 1 1 4
154 Maya El Deek Nidarøst OK 1 1 1 1 4
154 Trygve Johannes Buhaug Nidarøst OK 1 1 1 1 4
182 Eirik Skurdal Melhus IL 1 1 1 3
182 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 1 1 1 3
182 Isak A Sæternes Byåsen IL 1 1 1 3
182 Sarah Brynhildsen Wing OK 1 1 1 3
182 Kenneth Kjelaas Malvik IL 1 1 1 3
182 Mia Stormo OL Trollelg 1 1 1 3
182 Andreas Aagesen Melhus IL 1 1 1 3
182 Louise Hals Stensrud OL Trollelg 1 1 1 3
182 Ella Bruchmüller Sundt Byåsen IL 1 1 1 3
182 Marie Wollan Benum Byåsen IL 1 1 1 3
182 Aksel Mardal Byåsen IL 1 1 1 3
182 Jone Ingebrigt Samland Selbu OK 1 1 1 3
182 Marie Furuhaug Byåsen IL 1 1 1 3
182 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1 1 1 3
182 Hanne Marie Tørhaug Wing OK 1 1 1 3
182 Benjamin Braathen OL Trollelg 1 1 1 3
182 Liv Ingrid Søberg Mjaaland Nidarøst OK 1 1 1 3
182 Loke Strøm Haugsnes Wing OK 1 1 1 3
182 Eivind Næve IL Leik 1 1 1 3
182 Sven Nevin Freidig 1 1 1 3
182 Fredrik Hals Stensrud OL Trollelg 1 1 1 3
182 Jostein Rø Freidig 1 1 1 3
182 Einar Garshol Malvik IL 1 1 1 3
182 Hallvard Hellevik Freidig 1 1 1 3
182 Magnus Dahl Larsen Wing OK 1 1 1 3
182 Thomas Gundersen Nidarøst OK 1 1 1 3
182 Rannveig Øyås OL Trollelg 1 1 1 3
209 Juni Pape Skjærvold Freidig 1 1 2
209 Eira Ausen Fossmark Freidig 1 1 2
209 Anders Haugskott OL Trollelg 1 1 2
209 Mariell Fossum Byåsen IL 1 1 2
209 Sivert Folgerø Freidig 1 1 2
209 Vilde Talgø-Kristiansen Freidig 1 1 2
209 Mathias Årbogen Dahl OL Trollelg 1 1 2
209 Anders Tørum Selbu OK 1 1 2
209 Ingeborg Eide Byåsen IL 1 1 2
209 Eira Forsbak Asplem Freidig 1 1 2
209 Håvard Singsaas Freidig 1 1 2
209 Henrik Bjørkan Byåsen IL 1 1 2
209 Maja Sæterhaug Knudsen Freidig 1 1 2
209 Sindre Bogen Brurok Freidig 1 1 2
209 Solveig Fougner Nordhagen Nidarøst OK 1 1 2
209 Ragne Fougner Nordhagen Nidarøst OK 1 1 2
209 Rikke Carlsen Byåsen IL 1 1 2
209 Jens H. Nordstrand Freidig 1 1 2
209 Hanna Bromset Sætran OL Trollelg 1 1 2
209 Lily Alexandra Morgan Malvik IL 1 1 2
209 Eirik Lyftingsmo Wing OK 1 1 2
209 Sofia Johanne Bugten Nidarøst OK 1 1 2
209 Edvin Skauby Grønning Selbu OK 1 1 2
209 Marion Dyrset Stangenes Byåsen IL 1 1 2
209 Johan Skjærvold Freidig 1 1 2
209 Maria Siiri OL Trollelg 1 1 2
209 Stian Øritsland Orskaug Wing OK 1 1 2
209 Tobias Gundersen Nidarøst OK 1 1 2
209 Lisa Øritsland Orskaug Wing OK 1 1 2
209 Sivert Andreassen Byåsen IL 1 1 2
209 Jørgen Schjølberg Tynset IF 1 1 2
209 Alf Johan Folgerø Freidig 1 1 2
209 Martin Næve IL Leik 1 1 2
209 Leon Dahl Larsen Wing OK 1 1 2
209 Eirik Garshol Malvik IL 1 1 2
209 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1 1 2
209 Hanna Sætran OL Trollelg 1 1 2
209 Brage Bang Lukassen Wing OK 1 1 2
247 Anna Heksem Leraand OL Trollelg 1 1
247 Ulrik Ofte OL Trollelg 1 1
247 Lina Sandquist Noteam, TPE 1 1
247 Synne Waal Byåsen IL 1 1
247 Robert Remmen OL Trollelg 1 1
247 Daniel Thorsteinsen OL Trollelg 1 1
247 Sondre Bakkevold Malvik IL 1 1
247 Håkon Bakkevold Malvik IL 1 1
247 Arian Haukø Nidarøst OK 1 1
247 Hans Urset IL BUL-Tromsø 1 1
247 Malin Rian Stjørdals-Blink Orientering 1 1
247 Ingrid Rø Freidig 1 1
247 Ludvik Velledalen IL 1 1
247 Guro Schjølberg Tynset IF 1 1
247 Clara Leroyer Freidig 1 1
247 Kjersti Ausen Freidig 1 1
247 Gunhild Snilsberg Byåsen IL 1 1
247 Selma Freidig 2009 Freidig 1 1
247 Agnes Arneberg Austrheim Freidig 1 1
247 Lavrans Skjelaas Byåsen IL 1 1
247 Georg Hopsø Freidig 1 1
247 Eskild Myrvang Melhus IL 1 1
247 Morten Skaanes Freidig 1 1
247 Carl Vemund Stene Byåsen IL 1 1
247 Johannes Gåsvik Nidarøst OK 1 1
247 Katharina Petersen Nysveen Freidig 1 1
247 Anneli Falch Almås Byåsen IL 1 1
247 Una Nomeland Byåsen IL 1 1
247 Oda Sæther Levin Freidig 1 1
247 Rasmus Kvalvik Størksen Freidig 1 1
247 Malene Snilsberg Byåsen IL 1 1
247 Edvard Meisal Ask Wing OK 1 1
247 Amund Buhaug Nidarøst OK 1 1
247 Sture Thoresen OL Trollelg 1 1
247 Selma Sikorski Freidig 1 1
247 Alice Bonnemaire Freidig 1 1
247 Eirik Strømsnes Malvik IL 1 1
247 Irene Storler Snøfugl Freidig 1 1
247 Marit Storler Snøfugl Freidig 1 1
247 Sanna Thun Freidig 1 1
247 Grenstad Niklas Nidarøst OK 1 1
247 Gustav Johannes Bugten Nidarøst OK 1 1
247 Jakob Stenseth Byåsen IL 1 1
247 Ida Grønvik Kvalen Freidig 1 1
247 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1 1
247 Erik Andre Andersen Melhus IL 1 1
247 Jens Didrik Berg Larvik OK 1 1
247 Adrian Opheim Freidig 1 1
247 Håvard Eidsmo Freidig 1 1
247 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1 1
247 Johannes K. Midtbø Wing OK 1 1
247 Audun Heimdal Konnerud IL 1 1
247 Martine Klock Fleten Wing OK 1 1
247 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 1 1
247 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1 1
247 Ingrid Lundanes Emblem IL 1 1
247 Peter Nordbrøden Halden SK 1 1
247 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1 1
247 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1 1
247 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1 1
247 Ådne Skjærstein IL Tyrving 1 1
247 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1 1
247 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1 1
247 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 1 1
247 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1 1
247 Karine Vestøl Vegårshei IL 1 1
247 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1 1
247 Oscar Lyngen Freidig 1 1
247 Kristin Brekke Lillomarka OL 1 1
247 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1 1
247 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1 1
247 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 1 1
247 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 1 1
247 Tobias Kristensen Larvik OK 1 1
247 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1 1
247 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1 1
247 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1 1
247 Hallvar Hallan OK Skøynar 1 1
247 Hege Hallan OK Skøynar 1 1
247 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 1 1
247 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1 1
247 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1 1
247 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 1 1
247 Mats Eidsmo Freidig 1 1
247 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1 1
247 Mathias Hermstad Freidig 1 1
247 Berit Bjelland Vormeland Freidig 1 1
247 Maja Carlsen Freidig 1 1
247 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 1 1
247 Leo Benjamin Morgan Malvik IL 1 1
247 Kari Johanne Vaskinn Melhus IL 1 1
247 Jonas Fuglem Korsvold Wing OK 1 1
247 Therese Hatlen Freidig 1 1
247 Olav Hallingstad NOTEAM 1 1
247 Delina Kiflay Rediet Freidig 1 1
247 Wilhelm Hatlen Freidig 1 1
247 Inga Fossland Byåsen IL 1 1
247 Kornelia Skumsvoll Malvik IL 1 1
247 Lone Sæther Byåsen IL 1 1
247 Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 1 1
247 Fredrik Sandnes Freidig 1 1
247 Oda J Sikkeland IL Tyrving 1 1
247 Frid Fageri Freidig 1 1
247 Sara Hallingstad TOTEAM 1 1
247 David Hallingstad NOTEAM 1 1
247 Eskil Frischknecht Alta OL 1 1
247 Tobias Alstad Frol IL 1 1
247 Benjamin Callanan Wing OK 1 1
247 Magnus Harbak Musum OL Trollelg 1 1
247 Alfred Gilje Sanne Freidig 1 1
247 Olaf Gilje Sanne Freidig 1 1
247 Tormod Kristian Geving Freidig 1 1
247 Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK 1 1
247 Linnea Skaufel Simensen Freidig 1 1
247 Edvard Sørby Freidig 1 1
247 Eir Sverresdotter Ekseth Freidig 1 1
247 Åsne Haavengen Kongsberg OL 1 1
247 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 1 1
247 Ida Størdal Fjøsne OL Trollelg 1 1
247 Håkon Wærnes Øfsti Melhus IL 1 1
247 Stine Gilje Hageler Byåsen IL 1 1
247 Sondre Holås Sødring OL Trollelg 1 1
247 Filip Hoseth Melhus IL 1 1
247 NN NN, RUS 1 1
247 Annika Lund Eikrem Freidig 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
11.05.2017 Ungdomsløp 1 Melhus IL lang
18.05.2017 STOK Ungdomsløp 2 Malvik IL sprint
24.05.2017 STOK Ungdomsløp 3 Freidig lang
01.06.2017 STOK Ungdomsløp 4 Skogskarene Sør-Trøndelag mellom
08.06.2017 Ungdomsløp 5 Byåsen IL mellom
24.08.2017 STOK Ungdomsløp 6 Nidarøst Nidarøst OK mellom
31.08.2017 Ungdomsløp OL Trollelg mellom
07.09.2017 Ungdomsløp 8 Wing OK lang
16.09.2017 Tour de Trondheim, dag 2 NTNUI lang