Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 24 august 2017

N-åpen

1 500 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mathias Årbogen DahlOL Trollelg16.4911.12
0Aksel HanssenByåsen IL21.0214.01
0Grenstad NiklasNidarøst OK24.0816.05
0Mia OtterleiByåsen IL24.1716.11
0Haakon Alexander RogstadNidarøst OK24.1416.09
0Kari Johanne VaskinnMelhus IL40.58+7.5027.18
0Sanna ThunFreidig20.3713.44
0Einar GarsholMalvik IL21.4314.28
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL31.0820.45
0Eirik GarsholMalvik IL33.10+0.0222.06
0Sverre Nordgård LeirenByåsen IL26.4417.49
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK21.5514.36
0Gustav Johannes BugtenNidarøst OK25.0516.43
0Erlend GrønliFreidig10.527.14
0Eline Jøsang WithWing OK17.3111.40
0Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK38.48+5.4025.52
0Martin Sæther LevinFreidig12.588.38
0Kristine BraathenWing OK22.3215.01
0Thomas GundersenNidarøst OK17.1011.26
0Odin Bang LukassenWing OK20.0813.25
0Filip Leonard NolteFreidig20.1913.32
0Eivind MjaalandNidarøst OK37.27+4.1924.58
0Elias StensethByåsen IL15.4610.30
0Magnus Dahl LarsenWing OK22.3615.04
0Sondre StensethByåsen IL14.099.26
0Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK34.01+0.5322.40
0Guro HaalandWing OK18.0912.06
0Olav BjørkanByåsen IL39.26+6.1826.17
0Linus Fossum MalmringFreidig51.59+18.5134.39
0Jens Anton AndresenMalvik IL33.0822.05
0Anna F. HøysæterWing OK20.2713.38
0Hedda SæbøNidarøst OK24.0216.01
0Martin MelhuusWing OK20.2013.33
0Ole Ulseth SylteFreidig11.257.36
0Emma ImslandWing OK19.1812.52
0Emil Aleksander NolteFreidig12.028.01
0Magnus Elden EggenWing OK21.0114.00
0Eystein AskeFreidig19.2412.56
0Maia Ruano StrandWing OK17.1411.29
0Ole Einar AndresenMalvik IL36.10+3.0224.06
0Oliver Vatterholm JernbergFreidig14.299.39
0Tuva Holck SandbergWing OK20.2713.38
0Sofia Johanne BugtenNidarøst OK24.4316.28

D -10

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ella Bruchmüller SundtByåsen IL16.27+3.1510.16
0Nora Rossvold OtterleiByåsen IL17.41+4.2911.03
0Ingeborg KolstadWing OK13.128.15
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL17.19+4.0710.49
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL19.09+5.5711.58

D 11-12

2 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig15.037.10
2Solveig Louise NissenFreidig15.24+0.217.20
3Tora KittilsenFreidig15.32+0.297.23
4Maria Strømdal WikFreidig16.20+1.177.46
5Sigrid HaugskottOL Trollelg16.51+1.488.01
6Astrid Berge MjølhusOL Trollelg17.58+2.558.33
7Marita AskeFreidig18.34+3.318.50
8Marie Wollan BenumByåsen IL18.55+3.529.00
9Silja FuglemMalvik IL19.35+4.329.19
10Malin Nordgård LeirenByåsen IL20.31+5.289.46
11Ine Bohnhorst TegdanFreidig21.41+6.3810.19
12Nora HalvorsenFreidig23.01+7.5810.57
13Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK24.30+9.2711.40
14Marion Dyrset StangenesByåsen IL26.58+11.5512.50
15Åsa BullByåsen IL27.13+12.1012.57
16Agnes Vatterholm JernbergFreidig30.51+15.4814.41
17Nora HanssenByåsen IL34.04+19.0116.13
18Tina UglemsmoSelbu OK36.09+21.0617.12
19Karoline B. HjelmenOL Trollelg37.06+22.0317.40
20Leah Korsnes VinjeNidarøst OK38.44+23.4118.26

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Marie TørhaugWing OK14.448.40
2Rannveig ØyåsOL Trollelg17.35+2.5110.20

D 13-14

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig13.166.01
2Mari EidsmoFreidig13.21+0.056.04
3Anna ChristensenFreidig14.43+1.276.41
4Ane Malene KolstadFreidig14.48+1.326.43
5Tuva GrøtteWing OK16.54+3.387.40
6Anna Aurora NolteFreidig17.06+3.507.46
7Silje Marie NissenFreidig18.38+5.228.28

D 13-16C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg29.2414.00

D 15-16

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg14.455.27
2Vilde Lereim StorliFreidig15.44+0.595.49
3Stine AuneNidarøst OK17.41+2.566.32
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.45+4.006.56
5Tale Tannvik SkeiFreidig19.43+4.587.18
6Maren VikenByåsen IL22.55+8.108.29
7Mona Eggen KongsbakWing OK25.23+10.389.24
8Ingvild Lauvstad SundeWing OK26.30+11.459.48

D 17-20

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie KvammeWing OK17.386.31
2Ella Eriksen KongsvikWing OK20.29+2.517.35
3Anna RenolenWing OK20.38+3.007.38
4Andrine VikenByåsen IL24.00+6.228.53
5Sarah BrynhildsenWing OK26.33+8.559.50

H -10

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Iver Lund GjerdeByåsen IL11.207.05
0Sivert Sæther LevinFreidig10.596.51
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg13.34+2.148.28
0Kristoffer LodgaardByåsen IL21.30+10.1013.26

H 11-12

2 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig11.455.35
2Tristan HalvorsenFreidig15.17+3.327.16
3Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK16.34+4.497.53
4Jørgen AuneByåsen IL16.41+4.567.56
5Vegard Lereim StorliFreidig16.43+4.587.57
6Alf Petter LynumFreidig17.20+5.358.15
7Borgar StavrumWing OK18.15+6.308.41
8Imre Overgård FremstadByåsen IL18.16+6.318.41
9Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18.23+6.388.45
10Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.58+7.139.01
11Martin Moseid UlvenFreidig20.06+8.219.34
12Jørgen Moseid UlvenFreidig20.30+8.459.45
13Sander M JensenByåsen IL20.36+8.519.48
14Jakob Jøsang WithWing OK21.01+9.1610.00
15Oliver FuruhaugByåsen IL22.10+10.2510.33
16Tobias Eid-JohansenNidarøst OK24.29+12.4411.39
17Kasper LodgaardByåsen IL24.31+12.4611.40
18Alfred F. HøysæterWing OK24.34+12.4911.41
19Sofus H LindWing OK25.05+13.2011.56
20Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK32.09+20.2415.18
21Odin GåsvikNidarøst OK37.33+25.4817.52

H 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius TorsethaugenWing OK14.568.47
2Loke Strøm HaugsnesWing OK20.49+5.5312.14

H 13-14

2 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas LonaWing OK11.375.16
2Vemund MølnvikFreidig13.11+1.345.59
3August MaskeFreidig13.39+2.026.12
4Vetle Grønvik EkraFreidig13.48+2.116.16
4Emil GrønliFreidig13.48+2.116.16
6Emil LeroyerFreidig14.42+3.056.40
7Erlend AuneByåsen IL14.47+3.106.43
8August Hopstad NykvistWing OK15.06+3.296.51
9Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig15.09+3.326.53
10Ørjan SæterMelhus IL15.13+3.366.54
11Kristoffer LerliMelhus IL15.14+3.376.55
12Peter Prytz JensenMelhus IL15.22+3.456.59
13Magne GuttvikWing OK15.37+4.007.05
14Erik Tofte jrMelhus IL16.16+4.397.23
15Vegard Ulseth SylteFreidig16.33+4.567.31
16Sigurd BraathenWing OK16.37+5.007.33
17Iver Dalsaune ThunFreidig16.39+5.027.34
18Tord RomundstadNidarøst OK16.45+5.087.36
19Lars Erik UglemsmoSelbu OK17.18+5.417.51
20Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK17.21+5.447.53
21Joakim Solberg QvenildMelhus IL18.04+6.278.12
22Andreas AagesenMelhus IL19.34+7.578.53
23Oskar StorlerMelhus IL19.39+8.028.55
24Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL22.08+10.3110.03
25Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK22.37+11.0010.16
26Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK34.44+23.0715.47
0Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Husby AftretMalvik IL24.0111.26
2Mons Løfaldli HansenWing OK33.20+9.1915.52

H 15-16

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.215.17
2Jonas GrønliFreidig15.56+0.355.29
3Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering16.38+1.175.44
4Jonas VindalWing OK17.55+2.346.10
5Jostein RøFreidig18.02+2.416.13
6Håkon SæternesByåsen IL18.27+3.066.21
7Erling Eide HustvedtWing OK18.29+3.086.22
8Henrik BraathenWing OK19.12+3.516.37
9Einar EideByåsen IL19.13+3.526.37
10Johannes LangaasNidarøst OK19.19+3.586.39
11Øystein MoltumyrMalvik IL20.10+4.496.57
12Gabriel CallananWing OK20.41+5.207.07
13Nikolai RenolenWing OK21.06+5.457.16
14Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK25.55+10.348.56
15Tobias GundersenNidarøst OK25.58+10.378.57

H 15-20B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL17.097.47

H 17-20

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL16.075.33
2Martin Grøntvedt PedersenWing OK19.23+3.166.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor