Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 8
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 7 september 2017

N-åpen

1 700 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jens Anton AndresenMalvik IL21.1812.31
Ole Einar AndresenMalvik IL29.4517.30
Eystein AskeFreidig24.4814.35
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL25.0214.43
Håkon BakkevoldMalvik IL38.2422.35
Sondre BakkevoldMalvik IL37.3922.08
Torvin Bergh-HansenByåsen IL36.4521.37
Henrik BjørkanByåsen IL34.2120.12
Kristine BraathenWing OK23.3113.50
Finn Einar BrandsenMalvik IL28.4416.54
Magnus Elden EggenWing OK23.0613.35
Erlend GrønliFreidig17.4710.27
Thomas GundersenNidarøst OK26.4615.44
Emma ImslandWing OK20.1411.54
Oliver Vatterholm JernbergFreidig17.4710.27
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL37.3422.05
Martin Sæther LevinFreidig19.3011.28
Brage Bang LukassenWing OK36.0121.11
Odin Bang LukassenWing OK36.5721.44
Eirik LyftingsmoWing OK29.0817.08
Martin MelhuusWing OK21.2012.32
Eivind MjaalandNidarøst OK35.1820.45
Emil Aleksander NolteFreidig13.117.45
Filip Leonard NolteFreidig24.4614.34
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK21.4612.48
Frida SkumsvollMalvik IL24.5014.36
Elias StensethByåsen IL19.3211.29
Sondre StensethByåsen IL31.0418.16
Maia Ruano StrandWing OK18.1810.45
Ole Ulseth SylteFreidig17.3610.21
Linus Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OKikke startet
Eline Jøsang WithWing OKikke startet

D -10

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Wollan BenumByåsen IL14.137.53
Ingeborg KolstadWing OK16.098.58
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL32.2217.58
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL20.2411.20
Hedda SæbøNidarøst OK24.3213.37
Anna Emilie LonaWing OKdiskvalifisert
Stina GåsøOL Trollelgikke startet

D 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Nordgård LeirenByåsen IL23.089.15
2Maria Strømdal WikFreidig23.51+0.439.32
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig24.14+1.069.41
4Sigrid HaugskottOL Trollelg24.22+1.149.44
5Marita AskeFreidig29.06+5.5811.38
6Silja FuglemMalvik IL30.21+7.1312.08
7Agnes Vatterholm JernbergFreidig41.02+17.5416.24
8Karoline B. HjelmenOL Trollelg57.47+34.3923.06
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert
Tora KittilsenFreidigikke startet
Solveig Louise NissenFreidigikke startet

D 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK1.09.0532.53

D 13-14

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig25.428.34
2Mari EidsmoFreidig25.48+0.068.36
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Anna ChristensenFreidigikke startet
Ane Malene KolstadFreidigikke startet
Silje Marie NissenFreidigikke startet

D 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma B. HjelmenOL Trollelg34.3513.50

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elly RøskaftFreidig43.4617.30

D 15-16

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg35.3510.10
2Vilde Lereim StorliFreidig37.40+2.0510.45
3Stine AuneNidarøst OK45.53+10.1813.06
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.23.15+47.4023.47

D 17-20

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie KvammeWing OK40.0811.28
2Andrine VikenByåsen IL46.08+6.0013.10
3Anna RenolenWing OK48.47+8.3913.56
4Martine Klock FletenWing OK49.30+9.2214.08
5Ella Eriksen KongsvikWing OK1.00.27+20.1917.16

H -10

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Iver Lund GjerdeByåsen IL14.418.09
Mathias LeroyerFreidig14.348.05
Sivert Sæther LevinFreidig13.337.31
Kristoffer LodgaardByåsen IL30.4517.05
Anders Berge MjølhusOL Trollelg15.348.38
Johannes StordalByåsen IL25.2214.05

H 11-12

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15.116.04
2Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL19.59+4.487.59
3Imre Overgård FremstadByåsen IL22.25+7.148.58
4Alf Petter LynumFreidig24.18+9.079.43
5Sofus H LindWing OK24.45+9.349.54
6Borgar StavrumWing OK26.49+11.3810.43
7Vegard Lereim StorliFreidig29.47+14.3611.54
8Jørgen AuneByåsen IL30.17+15.0612.06
9Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK32.19+17.0812.55
10Kasper LodgaardByåsen IL34.39+19.2813.51
11Johan BjørkanByåsen IL34.45+19.3413.54
12Aksel VikenByåsen IL35.26+20.1514.10
13Tobias Eid-JohansenNidarøst OK36.56+21.4514.46
14Sander M JensenByåsen IL37.23+22.1214.57
15Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK37.44+22.3315.05
16Alfred F. HøysæterWing OK38.43+23.3215.29
17Jakob Jøsang WithWing OK51.05+35.5420.26
18Odin GåsvikNidarøst OK57.58+42.4723.11

H 11-12N

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Loke Strøm HaugsnesWing OK22.3810.46

H 13-14

3 000 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil LeroyerFreidig25.238.27
2August Hopstad NykvistWing OK25.26+0.038.28
3Emil GrønliFreidig25.31+0.088.30
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig25.41+0.188.33
5Petter Andreas LonaWing OK26.55+1.328.58
6Vetle Grønvik EkraFreidig28.54+3.319.38
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig32.44+7.2110.54
8Sverre HellevikFreidig37.33+12.1012.31
9Erlend AuneByåsen IL37.59+12.3612.39
10Joakim Solberg QvenildMelhus IL38.02+12.3912.40
11Ørjan SæterMelhus IL40.40+15.1713.33
12Iver Dalsaune ThunFreidig44.52+19.2914.57
13Tord RomundstadNidarøst OK45.28+20.0515.09
14Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK48.42+23.1916.14
15Erik Tofte jrMelhus IL52.19+26.5617.26
16Oskar StorlerMelhus IL52.31+27.0817.30
Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert
Sigurd BraathenWing OKdiskvalifisert
Vegard Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert
Magne GuttvikWing OKikke startet
Kristoffer LerliMelhus ILikke startet
August MaskeFreidigikke startet
Lars Erik UglemsmoSelbu OKikke startet

H 13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mons Løfaldli HansenWing OK38.0715.14
2Knut HageMelhus IL53.17+15.1021.18

H 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK1.05.0926.03

H 15-16

4 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig31.397.02
2Vegard KittilsenFreidig33.52+2.137.31
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL35.40+4.017.55
4Lars SandstadFreidig37.28+5.498.19
5Jo Even KolstadFreidig37.29+5.508.19
6Håkon HolstadFreidig37.34+5.558.20
7Jonas GrønliFreidig37.37+5.588.21
8Mikkel HoltFreidig37.45+6.068.23
9Jonas VindalWing OK43.42+12.039.42
10Jostein RøFreidig52.18+20.3911.37
11Erling Eide HustvedtWing OK1.09.44+38.0515.29
12Håkon SæternesByåsen IL1.16.01+44.2216.53
13Henrik BraathenWing OK1.29.25+57.4619.52
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OKdiskvalifisert
Johannes LangaasNidarøst OKikke startet

H 17-20

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are LodgaardByåsen IL37.398.22

H 15-20B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Husby AftretMalvik IL49.4416.34
2Mathias Enebak IversenFreidig1.02.14+12.3020.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor