På norsk
Help and Support
FAQ
About Eventor
Products and services
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norwegian orienteering's central IT-system
Event calendar
Press results
Livelox
Create account
Log in
Ungdomsløpene i STOK
Print
Final standings after 8 events.
D13-14
Pl
Name
Club
24/5
31/5
8/6
16/6
16/8
30/8
6/9
23/9
Total
1
Ragnhild Eide
Byåsen IL
27
(10)
(25)
30
30
30
30
30
177
2
Line Sølberg
IL Leik
30
25
30
23
(20)
25
27
(18)
160
3
Vera Melkild
Freidig
(15)
27
27
20
25
23
(20)
23
145
4
Maiken Økern Hågård
Stjørdals-Blink Orientering
23
24
(12)
24
27
21
25
144
5
Malin Sandstad
Freidig
20
30
22
21
27
21
(17)
(15)
141
6
Oda Q Fossum
Freidig
22
22
(21)
24
23
22
22
(21)
135
7
Marie Bakken Sørensen
Freidig
17
(10)
24
15
24
24
20
124
8
Malin Opøien
OL Trollelg
19
15
(13)
19
19
19
23
(13)
114
9
Helga Stenvik
Byåsen IL
18
17
19
23
(15)
(10)
19
17
113
10
Eldrid Bratsberg
Wing OK
(14)
21
16
17
16
20
(13)
16
106
11
Pernille Opheim
Freidig
11
18
18
16
16
25
104
12
Ane Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
25
17
21
18
19
100
13
Emilie Liabakk Eriksen
Byåsen IL
10
10
10
25
14
22
91
14
Andrine Viken
Byåsen IL
16
(10)
(10)
14
11
13
15
14
83
15
Ingunn Augdal Fløvig
OK Nidarøst
12
19
10
13
17
11
(10)
82
16
Jorunn Leithe
Selbu OK
10
14
15
18
(10)
12
11
80
17
Marie Longva
Byåsen IL
10
12
10
11
14
14
(10)
71
18
Sigrid Vada Grønlie
Stjørdals-Blink Orientering
16
17
18
16
67
18
Hilvi Emerense Hamar
Freidig
24
23
20
67
20
Sanna Fiskum Ness
Freidig
20
27
18
65
21
Maria Ulseth Sylte
Freidig
14
13
22
12
61
22
Oda Marie Lorås
OL Trollelg
21
23
15
59
23
Hege Lien
Selbu OK
11
10
12
12
10
55
24
Ingrid Sand
Stjørdals-Blink Orientering
10
10
10
11
10
51
25
Marte Lien Johnsen
Byåsen IL
13
13
10
10
46
26
Kristin Hagen
OL Trollelg
10
12
10
10
42
27
Rikke Gjeitnes Dahle
Molde og Omegn IF
27
27
28
Vilde Årøen Lykke
Emblem IL
24
24
29
Marit Kristine Moe
Stjørdals-Blink Orientering
10
10
20
30
Kristin Hågland Hagen
OL Trollelg
12
12
H13-14
Pl
Name
Club
24/5
31/5
8/6
16/6
16/8
30/8
6/9
23/9
Total
1
Oskar Spets Storhov
Freidig
27
27
30
30
30
(23)
30
174
2
Kjetil Mølnvik
Freidig
22
22
27
(10)
30
22
27
150
3
Adrian Opheim
Freidig
23
24
25
23
(22)
23
30
148
4
Mathias Vindal
Wing OK
24
(21)
23
25
25
25
25
(23)
147
5
Ole Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
30
30
27
27
27
141
5
Håvard Eidsmo
Freidig
21
25
24
22
24
(21)
25
141
7
Leif Blake
Byåsen IL
22
(19)
21
24
21
24
24
136
8
Even Svegård Bye
Byåsen IL
18
(18)
(17)
19
21
20
20
20
118
9
Odin Løvås
Freidig
17
16
16
18
19
(10)
17
103
10
Anders Haugskott
OL Trollelg
20
19
20
22
19
100
11
Magnus Gjersvold Haug
Freidig
25
23
19
21
88
12
Are Helle Mårdalen
Freidig
14
21
18
53
13
Sondre Korstad
Stjørdals-Blink Orientering
18
24
42
14
Emil Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
19
20
39
15
Daniel Grønås
Byåsen IL
20
17
37
16
Lars Solli
Mo OK
27
27
17
Eskild Brandal Avlesbug
Wing OK
23
23
18
Øyvind Solheim
Stjørdals-Blink Orientering
22
22
19
Sivert Bellingmo
OL Gaula
20
20
20
Sigurd Landsem Melhus
Steinkjer OK
15
15
21
Andreas Glomsrud
Stjørdals-Blink Orientering
10
10
21
Torgeir Andresen Klevstuen
OL Trollelg
10
10
D15-16
Pl
Name
Club
24/5
31/5
8/6
16/6
16/8
30/8
6/9
23/9
Total
1
Ingeborg Eide
Byåsen IL
(21)
30
27
27
30
30
30
(27)
174
2
Emma Arnesen
Byåsen IL
30
27
30
30
25
24
(23)
166
3
Frida Sæther
Freidig
27
(21)
(21)
24
24
27
24
25
151
4
Gina Mølnvik
Freidig
25
23
23
22
27
(18)
25
(17)
145
5
Marte Hoff Hagen
Byåsen IL
24
25
22
25
23
20
(17)
(16)
139
6
Ingvild, Ytterhus Utengen
Byåsen IL
23
(18)
20
21
20
25
(18)
20
129
7
Kristine Klock Fleten
Wing OK
20
24
18
21
23
22
(14)
128
8
Ida Berg Hanssen
Byåsen IL
22
20
19
20
19
(19)
27
(10)
127
9
Ane Svegård Bye
Byåsen IL
18
19
16
21
21
13
108
10
Sigrid Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
19
18
22
23
18
100
11
Anna Solberg
OL Trollelg
16
16
25
23
16
96
12
Ragnhild Vada Grønlie
Stjørdals-Blink Orientering
15
14
17
15
20
81
13
Sigrid Merete Moen Pedersli
OL Trollelg
23
17
14
15
69
14
Kaja Bø Timestad
Freidig
17
15
15
10
57
15
Frida Opheim
Freidig
13
14
16
10
53
16
Susanne Eide Haug
Stjørdals-Blink Orientering
13
15
10
10
48
17
Pia Blake
Byåsen IL
17
19
11
47
18
Rebecca Sætherhaug
OL Trollelg
14
17
10
41
19
Dorte Narum
OL Vallset/Stange
22
10
32
20
Gina Granstedt
Halden SK
30
30
21
Kristin Helland-Hansen
IL Tyrving
24
24
21
Åshild Kolstad
Mo OK
24
24
23
Marie Olaussen
Fredrikstad SK
22
22
24
Ingrid Lundanes
Emblem IL
21
21
25
Sigrid Bjørgen
OL Vallset/Stange
19
19
26
Maren Grande
Verdal OK
12
12
H15-16
Pl
Name
Club
24/5
31/5
8/6
16/6
16/8
30/8
6/9
23/9
Total
1
Øyvind Wiggen
Byåsen IL
30
24
27
30
(21)
27
30
168
2
Hallvard Seim Grøvlen
OL Trollelg
22
(13)
20
30
27
(10)
30
24
153
3
Brage Jørum
Byåsen IL
27
27
25
21
24
(17)
27
151
4
Arvid Lyngstad
Wing OK
(20)
30
24
22
27
21
23
147
5
Olav Andreas Remmen
OL Trollelg
24
22
(12)
23
25
24
21
139
6
Rein Helle Mårdalen
Freidig
23
25
(10)
21
19
23
22
133
7
Nils Ola Kvam
Freidig
19
23
(15)
25
24
18
23
132
8
Asbjørn Midtbø
Wing OK
21
19
23
27
(16)
22
17
129
9
Johannes Midtbø
Wing OK
17
20
22
19
30
19
(10)
127
10
Preben Antonsen
Byåsen IL
18
18
(16)
24
18
22
20
(13)
120
11
Johan Bakken Sørensen
Freidig
14
16
14
22
17
(10)
11
94
12
John Gederaas Kanstad
Wing OK
13
17
10
20
19
14
93
13
Henrik Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
16
21
18
15
20
90
14
Brynjar Forseth
OL Trollelg
25
10
25
14
10
84
15
Åsmund Stenvik
Byåsen IL
15
10
10
16
13
15
79
16
Martin Løvås
OK Nidarøst
11
10
10
10
13
12
(10)
(10)
66
17
Thor William Skånøy
Byåsen IL
14
10
23
15
62
18
Johannes Løvås
Byåsen IL
10
11
20
12
53
19
Øystein Krogstie
Freidig
15
17
20
52
20
Torbjørn Lunde
Malvik IL
15
16
10
41
21
Johan Otto Munkeby
Frol IL
20
19
39
22
Endre Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
14
16
30
22
Stian Sundsvik
Frol IL
30
30
24
Jan Edvard Nødland
Byåsen IL
11
17
28
25
Rein Mårdalen
Freidig
25
25
25
Erlend Nilsen Sandnes
Emblem IL
25
25
27
Jon Arvid Gjersvold Haug
Freidig
12
12
24
28
Knut Aasheim
Oppsal Orientering
22
22
29
John G. Kanstad
Wing OK
18
18
29
Kristian Nilsen Sandnes
Emblem IL
18
18
31
Trygve Lægran
Steinkjer OK
14
14
32
Sondre Bakkhaug
OL Trollelg
10
10
32
Marius Landsem Melhus
Steinkjer OK
10
10
D17-18
Pl
Name
Club
24/5
31/5
8/6
16/6
16/8
30/8
6/9
23/9
Total
1
Kjersti Elisabeth Midtbø
Wing OK
30
30
22
30
25
25
(22)
162
2
Sigrid Solheim
Stjørdals-Blink Orientering
27
27
20
27
30
23
154
3
Andrea Vindal
Wing OK
24
23
27
30
27
21
152
4
Sigrid Bratsberg
Wing OK
25
25
21
10
24
105
5
Karen Oline Kolstad
Freidig
25
30
55
6
Jorunn Kvakland
Freidig
27
27
54
7
Kajsa Stina Sandstad
Frol IL
24
24
48
8
Siri Kollerud
Lillomarka OL
30
30
8
Eirin Svanøe-Hafstad
Steinkjer OK
30
30
10
Marie Wold Stavrum
Frol IL
25
25
11
Astrid Lægran
Steinkjer OK
19
19
H17-18
Pl
Name
Club
24/5
31/5
8/6
16/6
16/8
30/8
6/9
23/9
Total
1
Ove Baardsgaard
OL Trollelg
30
22
30
30
112
2
Andreas Sølberg
OL Trollelg
23
27
27
77
3
Kristian Øien
OL Trollelg
17
25
14
56
4
Trond Einar Moen Pedersli
OL Trollelg
30
25
55
4
Torgeir Leithe
Selbu OK
12
30
13
55
6
Jonas Ressem
Frol IL
25
23
48
7
Sigurd Stenvik
Byåsen IL
27
19
46
8
Geir Inge Keiserås
IL Leik
16
24
40
9
Brage Sæther
Freidig
21
18
39
9
Mattis Holt
Freidig
18
21
39
11
Paul Sirum
Frol IL
27
10
37
12
Tormod Hovdenak Stenersen
OL Trollelg
20
15
35
13
Vegard Ressem
Frol IL
15
19
34
14
Ola Keiserås
IL Leik
15
17
32
15
Arne Hofsmo
Selbu OK
30
30
16
Håkon Selmer
Freidig
13
16
29
17
Terje Dalen Sørgård
Byåsen IL
24
24
18
Jonas Madslien Bakken
Nydalens SK
22
22
19
Sigve Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
20
20
Events
Date
Name
Organiser
Discipline
24/05/2012
Ungdomsløp
Byåsen IL
mellom
31/05/2012
Ungdomsløp
Freidig
lang
08/06/2012
Trondheim Open, NC sprint, Ungdomsløp 3
Wing OK
sprint
16/06/2012
Ungdomsløp 4
Selbu OK
mellom
16/08/2012
Ungdomsløp nr 5
OL Trollelg
mellom
30/08/2012
Ungdomsløp
Malvik IL
long
06/09/2012
Ungdomsløp
OK Nidarøst
mellom
21/09/2012 - 23/09/2012
Tour de Trondheim
NTNUI
Mellom
Advertisements