Norsk Orientering

AAOK-VAOK karusellen 2016

Skriv ut

Sluttstilling etter 22 delarrangementer

Både Aust-Agders og Vest-Agders karuselløp gjelder for sammenlagtresutatene i karusellen. For alle til og med 16 år må en ha minst 7 løp for å få sammenlagtpremie.

Damer 1

Plass Navn Klubb
6.4
10.4
13.4
20.4
27.4
4.5
11.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
22.6
29.6
17.8
24.8
24.8
31.8
7.9
14.9
1.10
Totalt
1 Kamilla Studsrud Hisøy OK (100) 607 970 735 727 159 797 645 4640
2 Ingrid Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 100 546 821 1000 1000 1000 4467
3 Liv Cathrine Sælsbråten IF Trauma (100) 363 470 758 725 997 177 579 4069
4 Selma White Søgne og Songdalen OK 177 1000 1000 1000 3177
5 Thea Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 100 368 478 749 725 179 576 3175
6 Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 406 861 1000 100 100 2467
7 Anniken Fossnes Hisøy OK 765 705 696 2166
8 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 1000 1000 2000
9 Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 971 1000 1971
10 Solfrid Emblem Holte Gjerstad IL 1000 1000
10 Agnes Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 0 1000 1000
10 Adriana Eik Kristiansand OK 1000 1000
10 Lene Hauge Hisøy OK 1000 1000
10 Marit Elise Smith Eidet IL Vindbjart 1000 1000
15 Hedda Fjærbu Froland IL 852 852
16 Maren Aanonsen Øyestad IF allianse 822 822
17 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 781 781
17 Hannah Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 781 781
19 Linnea Moen IF Trauma 774 774
20 Ellen Terjesen Øyestad IF allianse 727 727
21 Milla Kvifte Sjølander Hisøy OK 703 703
22 Milla Kvifte Øyestad IF allianse 696 696
23 Kamilla Helsør Froland IL 691 691
24 Åse Konst Elverum O-klubb 579 579
25 Sandra Sofie Tømt IL Imås 522 522
26 Jenny Skjerkholt Froland IL 458 458
27 Julia Broers Damsgaard Hisøy OK 100 100
27 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 100 100
27 Ingrid Broers Damsgaard Hisøy OK 100 100
27 Sara Røskar Reed IK Grane Arendal Orientering 100 100
27 Ingeborg Ånesland Birkenes IL 100 100
27 Tilde Gunleifsen Øyestad IF allianse 100 100
Margit Skytterholm IL Vindbjart 0 0

Damer 2

Plass Navn Klubb
6.4
10.4
13.4
20.4
27.4
4.5
11.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
22.6
29.6
17.8
24.8
24.8
31.8
7.9
14.9
1.10
Totalt
1 Lene Hauge Hisøy OK (757) 1000 (891) 1000 998 977 932 1000 991 6898
2 Kristin Smith Erkleiv IL Vindbjart 921 (439) 702 735 950 (339) 870 704 1000 5882
3 Tuva Krafft Myhren Hisøy OK (646) 972 (665) (369) 773 857 (350) 697 976 722 (684) 826 5823
4 Kristin Krafft Myhren Hisøy OK 844 1000 (192) (284) 803 (304) 522 909 556 684 5318
5 Astrid White Søgne og Songdalen OK 323 745 911 870 399 1000 948 5196
6 Tonje Johnsen Øyestad IF allianse 941 770 885 827 1000 4423
7 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 966 456 942 1000 923 4287
8 Anniken Øverås IL Imås 990 846 957 1000 3793
9 Marita Aanonsen Øyestad IF allianse 476 779 579 728 734 3296
10 Solveig Schou OK Sør 1000 292 686 934 2912
11 Silje Johnsen Øyestad IF allianse 722 931 980 2633
12 Rikke Wernersen Øyestad IF allianse 274 900 782 302 108 2366
13 Gerd Yttervik Hisøy OK 661 495 656 1812
14 Andrea Moen IF Trauma 1000 779 1779
15 Gunn Jones IK Grane Arendal Orientering 902 762 1664
16 Inger-Anne Vedå IL Express 425 997 199 1621
17 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 324 1000 1324
18 Aileen Runde Kristiansand OK 872 363 1235
19 Celine Fjukstad Søgne og Songdalen OK 1000 1000
19 Kristine Amundsen Oddersjaa SSK 1000 1000
19 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 1000 1000
19 Hilde Bjoraa Otra IL 1000 1000
19 Katrine Mykland IL Vindbjart 1000 1000
19 Jehudit Svaland IL Vindbjart 1000 1000
19 Sunniva Frigstad IL Vindbjart 1000 1000
19 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 1000 1000
19 Tone Hilde Eskeland Froland IL 1000 1000
19 Lene Birkeland Søgne og Songdalen OK 1000 1000
29 Kaja Ausland Oddersjaa SSK 999 999
30 Marianne Hauge Hisøy OK 996 996
31 Maja Hestness Trommestad IF Trauma 926 0 926
32 Hanne Hermansen Kristiansand OK 466 458 924
33 Anna Hauan Otra IL 909 909
33 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 909 909
35 Hannah Reed IK Grane Arendal Orientering 453 455 0 908
36 Kaia Løscherbrandt IK Grane Arendal Orientering 451 448 0 899
37 Ingunn Gåsvær Torridal IL 896 896
38 Emilie Larsen IL Vindbjart 887 887
39 Thea Nygård IL Vindbjart 886 886
40 Marianne Røed Otra IL 880 880
41 Hanna Okkenhaug Bratland IF Trauma 876 876
42 Mariann Bjørkli Øyestad IF allianse 540 330 870
43 Kirsten Cappelen Hisøy OK 862 862
44 Lina Grindheim Otra IL 836 836
45 Hege Isaksen IL Vindbjart 833 833
46 Torunn Omdal Stølen IL Vindbjart 829 829
47 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 800 800
48 Edith Fahre Hisøy OK 785 785
49 Helle Ruhaven Hisøy OK 758 758
50 Mona Hesthagen OK Sør 751 751
51 Aisha Linda Hisøy OK 743 743
52 Kristin Dåsvatn Skov-Skov Otra IL 711 711
53 Eira Frøysnes Otra IL 708 708
54 Kamilla Studsrud Hisøy OK 592 100 692
55 Mette-Mari Odberg Heum Øyestad IF allianse 100 100 100 171 100 121 692
56 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 572 100 672
57 Bente R. Dybesland Søgne og Songdalen OK 653 653
58 Nina Amundsen IL Express 424 100 100 624
59 Gunda Bringsverd Lia IL 621 621
59 Wenche Ulvshus IL Imås 621 621
59 Monica Bakke IF Trauma 621 621
62 Ingrid Mosfjell Birkenes IL 585 585
63 Marit Elise Smith Eidet IL Vindbjart 541 541
64 Siri Coward OK Sør 537 537
65 Gudveig Jørundland OK Sør 0 423 423
66 Karen Helsør Froland IL 100 100 100 100 400
67 Malin Wernersen Øyestad IF allianse 277 277
68 Liv Horntvedt IL Imås 268 268
69 Liv Skretting Torridal IL 140 140
70 Lara Olalia Keijzer Froland IL 100 100
70 Karen Elise Guttormsen Øyestad IF allianse 100 100
Anne Grete Isaksen IL Vindbjart 0 0
Hanne Sløgedal IL Vindbjart 0 0
Lise Pettersen Torridal IL 0 0
Ida Roland IL Vindbjart 0 0

Damer 3

Plass Navn Klubb
6.4
10.4
13.4
20.4
27.4
4.5
11.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
22.6
29.6
17.8
24.8
24.8
31.8
7.9
14.9
1.10
Totalt
1 Mia Hirsch IF Trauma 1000 1000 (0) (941) (726) (922) 1000 1000 1000 (890) 1000 1000 7000
2 Ada Helene Olsen IF Trauma (634) 856 (0) 935 1000 1000 720 870 711 6092
3 Fanny Skindlo IF Trauma (346) 672 (0) 996 (621) 662 (378) (617) 721 797 1000 999 5847
4 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 754 693 961 840 (638) (198) 748 (212) (492) 658 (313) 934 (0) 5588
5 Karin Steen IF Trauma 795 (541) 903 684 (175) (0) 937 (411) (100) 615 589 917 5440
6 Thea Kristine Terjesen Øyestad IF allianse 697 727 802 1000 718 782 685 (100) 5411
7 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering (301) 822 1000 (403) (424) (433) (322) 833 (164) 540 475 735 (469) 957 5362
8 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 646 840 (345) 1000 881 822 (402) 555 (436) 515 5259
9 Johanne Terjesen Øyestad IF allianse 676 879 997 625 671 (584) (379) 611 753 5212
10 Turid Dalen Johnsen Øyestad IF allianse 851 (0) 913 703 1000 100 874 548 4989
11 Ingeborg Bøbel IL Imås 480 1000 (220) 752 930 783 (100) (320) 453 520 (102) (345) (301) 4918
12 Anne Karin Stigemo IL Imås 556 381 773 1000 828 601 (100) 436 (100) 4575
13 Oddbjørg Moe Kristiansand OK 584 316 869 (297) 565 510 415 1000 4259
14 Siri Økstad Oddersjaa SSK 1000 818 292 1000 1000 4110
15 Ragnhild Hald Kristiansand OK 995 1000 633 2628
16 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 842 729 0 877 0 2448
17 Tove Fossnes Hisøy OK 771 896 547 2214
18 Unni Myhre Oddersjaa SSK 1000 966 1966
19 Gerd-Torun Rike Hisøy OK 632 819 503 1954
20 Henriette Olsen IF Trauma 448 793 414 252 1907
21 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 381 101 0 440 100 170 527 1719
22 Aileen Runde Kristiansand OK 588 295 100 234 100 100 100 1517
23 Gro Børte Kristiansand OK 871 396 1267
24 Lise Pettersen Torridal IL 100 397 730 1227
25 Brit Ingeborg Danielsen Oddersjaa SSK 707 515 1222
26 Gudveig Jørundland OK Sør 702 100 100 131 1033
27 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 169 100 100 291 100 100 (100) 170 1030
28 Mari Coward OK Sør 916 100 1016
29 Bente Mestad Torridal IL 963 963
30 Cathrine Fossnes Hisøy OK 941 941
30 Heidi Fidje Andersen OK Sør 941 941
32 Ingunn Gåsvær Torridal IL 933 933
33 Tone Hirsch IF Trauma 907 907
34 Edith Fahre Hisøy OK 538 269 100 907
35 Merete A. Nilsen Otra IL 882 882
36 Siri Bjorvand Birkenes IL 847 847
37 Linn Carina Daland Kristiansand OK 777 777
38 Ingrid Bøylestad Landa Froland IL 734 734
39 Laila Rustad IL Vindbjart 729 729
39 Merete Konsmo IL Vindbjart 729 729
41 Anne Heidrun K Risdal IK Grane Arendal Orientering 634 634
42 Carla Freitas Brandt IK Grane Arendal Orientering 614 0 614
43 Elin Okkenhaug Bratland IF Trauma 595 595
44 Inger Skjævesland IF Trauma 574 574
45 Inger Elise Vingerhagen Kristiansand OK 0 0 551 0 551
46 Aina Vehusheia Birkenes IL 543 543
47 Anne Karin Ribe Kristiansand OK 536 536
48 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 0 535 535
49 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 523 523
50 Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering 453 453
51 Hanne Hermansen Kristiansand OK 100 100 100 100 400
52 Marianne Simonsen Bjørkenes Hisøy OK 305 305
53 Åse Aud Moldal Nyhus Birkenes IL 298 298
54 Mariann Bjørkli Øyestad IF allianse 100 100 200
55 Kristine Nygård Birkenes IL 100 100
55 Anniken Øverås IL Imås 100 100
55 Liv Horntvedt IL Imås 100 100
Eva Johanne Rotevatn Hisøy OK 0 0
Tuva Hepburn Kristiansand OK 0 0
Kirsten Salthaug Kristiansand OK 0 0
Lene Næss Birkeland Søgne og Songdalen OK 0 0
Mari Jensen Birkenes IL 0 0

Damer 4

Plass Navn Klubb
6.4
10.4
13.4
20.4
27.4
4.5
11.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
22.6
29.6
17.8
24.8
24.8
31.8
7.9
14.9
1.10
Totalt
1 Marianne Hauge Hisøy OK 903 1000 954 (729) (501) (865) 1000 953 (0) 1000 1000 (663) 6810
2 Ingvild Mulen Kristiansand OK 1000 960 (898) (0) (0) 955 1000 (871) 966 931 (886) 981 6793
3 Tone Hirsch IF Trauma (697) (0) 711 804 953 953 763 1000 717 5901
4 Målfrid Konst Kristiansand OK 741 947 1000 1000 575 499 798 5560
5 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 996 936 901 975 971 4779
6 Kari Timenes Laugen IL Imås 919 1000 0 862 851 649 4281
7 Siri Økstad Oddersjaa SSK 845 825 1000 798 3468
8 Bente Mestad Torridal IL 989 972 1000 2961
9 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 1000 950 1000 2950
10 Silje Kregnes Kristiansand OK 888 956 1000 2844
11 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 658 972 638 2268
12 Eva Johanne Rotevatn Hisøy OK 472 896 885 2253
13 Ellen Sundsdal IK Grane Arendal Orientering 682 100 750 496 2028
14 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 750 630 625 2005
15 Emma Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 986 1000 1986
16 Julie Nærestad Vegårshei IL 1000 981 1981
17 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 884 843 1727
18 Anne-Heidrun Risdal IK Grane Arendal Orientering 754 926 1680
19 Ragnhild Hald Kristiansand OK 725 907 1632
20 Tone Skindlo Taraldsen Hisøy OK 657 658 222 1537
21 Gro Børte Kristiansand OK 0 646 881 1527
22 Tove Fossnes Hisøy OK 804 621 1425
23 Anne Hestness Trommestad IF Trauma 1000 1000
23 Synnøve Emblem Holte Gjerstad IL 1000 1000
23 Toini Skyttersæter Konnerud IL 1000 1000
26 Ingeborg Lobben Gjennestad Vegårshei IL 974 974
27 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 0 911 911
28 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 880 880
29 Vilde Brabrand Urfjell IL Imås 829 829
30 Henriette Olsen IF Trauma 744 744
31 Edith Fahre Hisøy OK 623 623
32 Oddny Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 605 605
33 Elisabeth Nærestad IF Trauma 554 554
34 Elin Okkenhaug Bratland IF Trauma 514 514
35 Åshild Simonsen IL Imås 443 443
36 Irene Werner Steinsland Vindbjart 100 100
Ingvild Fossøy Øyestad IF allianse 0 0
Linn-Carina Daland Kristiansand OK 0 0

Damer 5

Plass Navn Klubb
6.4
10.4
13.4
20.4
27.4
4.5
11.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
22.6
29.6
17.8
24.8
24.8
31.8
7.9
14.9
1.10
Totalt
1 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 1000 1000 1000 1000 1000 5000
2 Marianne Andersen Kristiansand OK 1000 1000 1000 1000 4000
3 Christina White Søgne og Songdalen OK 1000 1000 322 622 951 3895
4 Julie Nærestad Vegårshei IL 822 414 1000 2236
5 Silje Kregnes Kristiansand OK 925 100 1000 2025
6 Karine Vestøl Vegårshei IL 1000 1000 2000
7 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 235 919 1154
8 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 100 904 1004
9 Reidun Kregenes Kristiansand OK 1000 1000
9 Malin Hauge Hisøy OK 1000 1000
11 Rita Vasland Otra IL 938 938
12 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 0 878 878
13 Kristin Ausland Oddersjaa SSK 834 834
14 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 821 821
15 Kari Timenes Laugen IL Imås 100 622 722
16 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 716 716
17 Janne Bjorvand Oddersjaa SSK 419 419
18 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 295 295
19 Inga Stødle Kristiansand OK 222 222
20 Linn Carina Daland Kristiansand OK 150 150
21 Åse Reidun Kregnes Kristiansand OK 100 0 100
21 Gro Eide OK Sør 100 100
21 Vilde Brabrand Urfjell IL Imås 100 100
21 Marianne Hauge Hisøy OK 100 100
21 Ingvild Mulen Kristiansand OK 100 100
Sigrun Erlandsen Hisøy OK 0 0

Damer 6

Plass Navn Klubb
6.4
10.4
13.4
20.4
27.4
4.5
11.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
22.6
29.6
17.8
24.8
24.8
31.8
7.9
14.9
1.10
Totalt
1 Silje Hauge Hisøy OK (918) 1000 1000 1000 1000 (963) (974) 1000 1000 1000 (1000) (890) (899) (942) (0) 7000
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 1000 (0) 1000 1000 (0) (967) (892) 1000 1000 1000 1000 (0) 7000
3 Malin Hauge Hisøy OK 903 (884) 912 912 921 (837) (859) (701) 966 (750) (444) 928 1000 6542
4 Ida Aurebekk Kristiansand OK 902 911 973 757 1000 4543
5 Julie Nærestad Vegårshei IL 0 912 679 894 2485
6 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 752 747 558 2057
7 Marianne Andersen Kristiansand OK 1000 950 1950
8 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 1000 938 1938
9 Åshild Simonsen IL Imås 800 581 548 1929
10 Christina White Søgne og Songdalen OK 904 657 1561
11 Heidi Hauan Otra IL 1000 1000
12 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 987 987
13 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 948 948
14 Aurora Fossøy NTNUI 926 926
15 Guro Harstad West Anglian Orienteering Club, GBR 912 912
16 Irene Amesie Kristiansand OK 884 884
17 Inga Stødle Kristiansand OK 846 846
18 Synne Fossøy NTNUI 637 637
19 Linn Carina Daland Kristiansand OK 595 595
20 Anne Hestness Trommestad IF Trauma 342 342

Herrer 1

Plass Navn Klubb
6.4
10.4
13.4
20.4
27.4
4.5
11.5
11.5
18.5
25.5
1.6
8.6
15.6
22.6
29.6
17.8
24.8
24.8
31.8
7.9
14.9
1.10
Totalt
1 Jonas Okkenhaug Bratland IF Trauma 1000 646 1000 873 100 951 1000 5570
2 Simon Okkenhaug Bratland IF Trauma 1000 0 643 1000 986 3629
3 Magnus Kristiansen OK Sør 1000 1000 2000
4 Simon Terjesen Øyestad IF allianse 1000 100 679 1779
5 Viljar Galteland Otra IL 1000 633 1633
6 Elias Vågsnes Sælsbråten IF Trauma 1000 479 1479
7 Sebastian Sætra Daland IL Express 1000 1000
7 Lukas Øyulvstad Renstrøm IL Vindbjart 1000 1000
7 Hans Vehusheia Andersen Birkenes IL 1000