In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Ungdomsløp STOK 2015 - spurt
Skriv ut
Sluttstilling etter 9 delarrangementer
D13-14
Plass
Navn
Klubb
21.5
28.5
4.6
11.6
22.8
26.8
3.9
10.9
19.9
Totalt
1
Vilde Lereim Storli
Freidig
30
30
27
27
(25)
30
30
30
204
2
Hedda Hoff Hagen
Byåsen IL
27
30
30
25
30
30
27
199
3
Mona Eggen Kongsbak
Wing OK
(23)
27
(23)
24
25
30
24
24
25
179
4
Maren Viken
Byåsen IL
24
24
25
23
25
(21)
23
24
168
5
Tale Tannvik Skei
Freidig
25
27
27
25
30
24
158
6
Ingeborg A Sæternes
Byåsen IL
22
22
24
22
90
7
Frida Haugskott
OL Trollelg
30
30
25
85
8
Hanne Helmine Rogstad
Nidarøst OK
23
22
45
9
Emilie Margret Walbye Mikkelsen
Freidig
24
24
10
Matilde Munkeby
Frol IL
22
22
D15-16
Plass
Navn
Klubb
21.5
28.5
4.6
11.6
22.8
26.8
3.9
10.9
19.9
Totalt
1
Marte Lien Johnsen
Byåsen IL
27
30
24
30
27
25
30
193
2
Sarah Brynhildsen
Wing OK
27
27
(24)
27
25
25
(22)
30
27
188
3
Vera Melkild
Freidig
18
22
19
25
22
27
30
163
4
Dina Reitan
Freidig
24
23
21
24
22
19
(10)
24
157
5
Lene Berg Hanssen
Byåsen IL
21
23
23
(19)
21
22
22
23
155
6
Ragnhild Eide
Byåsen IL
25
27
21
30
25
24
152
7
Malin Opøien
OL Trollelg
30
30
30
30
30
150
7
Andrine Viken
Byåsen IL
19
(17)
20
20
22
22
24
23
150
9
Ingrid Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
25
25
22
19
22
25
138
10
Anna Renolen
Wing OK
18
19
19
(0)
17
14
21
22
130
11
Maria Ulseth Sylte
Freidig
23
23
27
25
25
123
12
Martine Klock Fleten
Wing OK
10
16
15
17
17
13
21
109
13
Ane Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
23
20
24
24
91
14
Marie Bakken Sørensen
Freidig
20
23
25
68
15
Solveig Sæternes
Byåsen IL
23
10
16
49
16
Rikke Gjeitnes Dahle
Molde og Omegn IF
30
30
17
Ane Marte Vatn
Frol IL
20
20
18
Ella Eriksen Kongsvik
Wing OK
0
19
19
19
Ragne Munkeby
Frol IL
18
18
20
Sofie Hallem
Verdal OK
17
17
21
Nora S. Utseth
Wing OK
0
16
16
21
Marte Myhr Amundsen
Wing OK
0
16
16
D17-20
Plass
Navn
Klubb
21.5
28.5
4.6
11.6
22.8
26.8
3.9
10.9
19.9
Totalt
1
Eldrid Bratsberg
Wing OK
25
21
21
25
27
30
149
2
Pernille Opheim
Freidig
24
25
27
30
30
136
3
Ingvild, Ytterhus Utengen
Byåsen IL
30
30
25
85
4
Ingeborg Eide
Byåsen IL
27
22
27
76
5
Frida Opheim
Freidig
30
30
60
5
Emma Arnesen
Byåsen IL
30
30
60
7
Oda Q Fossum
Freidig
30
27
57
8
Kristine Klock Fleten
Wing OK
24
22
46
9
Thea Jondum
OL Trollelg
24
10
34
10
Hilvi Emerense Hamar
Freidig
30
30
11
Sigrid Alexandersen
Fossum IF
27
27
11
Line Sølberg
OL Trollelg
27
27
11
Maren Grande
Frol IL
27
27
14
Marte Hoff Hagen
Byåsen IL
25
25
15
Mirjam Halvorsrud
Melhus IL
24
24
16
Ingvild Torgersen
Halden SK
23
23
16
Maiken Økern Hågård
Stjørdals-Blink Orientering
23
23
18
Ingeborg Ellegaard Melby
Nydalen SK
22
22
19
Emilie Liabakk Eriksen
Byåsen IL
21
21
H13-14
Plass
Navn
Klubb
21.5
28.5
4.6
11.6
22.8
26.8
3.9
10.9
19.9
Totalt
1
Lars Sandstad
Freidig
30
30
24
30
30
30
(23)
(24)
30
204
1
Matias Nissen
Freidig
30
(24)
30
30
27
30
27
30
204
3
Jo Even Kolstad
Freidig
30
30
27
(17)
23
30
30
27
(23)
197
4
Jonas Vindal
Wing OK
30
(24)
27
(24)
27
30
27
27
25
193
5
Nikolai Renolen
Wing OK
30
(20)
(19)
24
21
30
23
24
24
176
6
Vegard Kittilsen
Freidig
(20)
30
23
22
21
30
27
22
(21)
175
7
Petter Liabakk Eriksen
Byåsen IL
20
24
22
19
23
17
(10)
27
152
8
Simen Spets Storhov
Freidig
20
21
22
21
(17)
23
21
22
150
9
Jonas Grønli
Freidig
17
24
17
21
21
23
21
144
10
Jostein Rø
Freidig
(17)
20
18
19
21
21
(17)
21
19
139
10
Mikkel Holt
Freidig
30
20
17
22
15
17
(15)
18
139
12
Håkon Holstad
Freidig
20
21
21
23
18
20
123
13
Øystein Moltumyr
Malvik IL
18
20
17
15
14
10
18
112
14
Einar Eide
Byåsen IL
13
(12)
14
(12)
13
21
17
13
14
105
15
Kenneth Kjelaas
Malvik IL
15
13
13
15
10
15
16
97
16
Tormod Kristian Geving
Freidig
13
12
13
10
15
18
81
17
Erik Hagen Berg
Wing OK
10
23
13
18
64
18
Gabriel Callanan
Wing OK
12
10
10
10
13
55
19
Håvard Singsaas
Freidig
14
11
16
41
20
Håkon Sæternes
Byåsen IL
10
10
17
37
21
Erling Eide Hustvedt
Wing OK
15
21
36
22
Trygve Annar Næss
Wing OK
11
10
11
32
23
Ole Tobias Lorvik
Malvik IL
30
30
23
Marius Møller
Stjørdals-Blink Orientering
30
30
23
Jens Husby
Malvik IL
10
10
10
30
23
Olaf Gilje Sanne
Freidig
17
13
0
30
27
Lars Ranheim Brynestad
Ringsaker OK
27
27
28
Alf Johan Folgerø
Freidig
14
12
26
28
Emil Kristoffer Auran
Malvik IL
14
12
26
30
Edvard Sørby
Freidig
17
17
31
Johannes Langaas
Nidarøst OK
12
12
31
Tobias Gundersen
Nidarøst OK
12
12
33
Sebastian Bjerkan
Wing OK
10
10
33
Henrik Braathen
Wing OK
10
10
33
Kristoffer Haugen Misund
Freidig
10
10
H15-16
Plass
Navn
Klubb
21.5
28.5
4.6
11.6
22.8
26.8
3.9
10.9
19.9
Totalt
1
Mathias Vindal
Freidig
30
30
30
30
30
18
30
198
2
Mats Eidsmo
Freidig
23
(21)
27
23
(22)
30
27
27
25
182
3
Anders Haugskott
OL Trollelg
24
25
22
24
30
27
24
176
4
Mathias Hermstad
Freidig
27
25
27
30
18
24
(18)
23
174
5
Oskar Spets Storhov
Freidig
22
21
20
25
21
30
22
161
6
Oscar Lyngen
Frol IL
27
30
27
30
22
23
159
7
Kristian Fredrik Lynum
Freidig
20
21
21
20
(20)
22
22
30
156
8
Ludvig Williams Strømsnes
Malvik IL
21
17
17
27
27
27
136
9
Are Lodgaard
Byåsen IL
19
21
20
25
20
0
30
135
10
Martin Selmer
Freidig
18
18
16
16
19
17
24
128
11
Hallvard Dahle
Wing OK
25
23
23
10
81
12
Andreas Helland Eriksen
Wing OK
16
10
19
0
24
10
79
13
Even Svegård Bye
Byåsen IL
10
21
17
22
70
14
Isak A Sæternes
Byåsen IL
15
19
19
53
15
Audun Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
17
23
40
16
Petter Astrup Arnesen
Heming Orientering
30
30
17
Martin Grøntvedt Pedersen
Wing OK
25
25
18
Håkon Grande
Verdal OK
24
24
19
Eirik Lundteigen Aune
Byåsen IL
22
22
H17-20
Plass
Navn
Klubb
21.5
28.5
4.6
11.6
22.8
26.8
3.9
10.9
19.9
Totalt
1
Johannes K. Midtbø
Wing OK
25
23
24
23
30
25
27
177
2
Birk Gravdahl
Wing OK
24
30
24
25
0
30
30
163
3
Martin Løvås
Nidarøst OK
27
23
0
30
10
90
4
Ole Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
27
25
52
5
Vegard Ressem
Frol IL
30
30
5
Brage Jørum
Byåsen IL
30
30
5
Sigve Wanvik Krogstadmo
Selbu OK
30
30
5
Håvard Eidsmo
Freidig
30
30
9
Preben Antonsen
Byåsen IL
27
27
9
Arvid Lyngstad
Wing OK
27
27
9
Henrik Upsal
Kristiansand OK
27
27
9
Kjetil Mølnvik
Freidig
27
27
13
Johannes Bakke Aashamar
Kristiansand OK
25
25
14
Ola Keiserås
IL Leik
24
24
15
Nils Ola Kvam
Freidig
23
23
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
21.05.2015
Ungdomsløp
Malvik IL
lang
28.05.2015
Ungdomsløp
OL Trollelg
sprint
04.06.2015
STOK Ungdomsløp Skogskarene
Sør-Trøndelag
mellom
11.06.2015
Ungdomsløp 4 - mellomdistanse
Byåsen IL
mellom
22.08.2015
Tour de Trondheim, Dag 2
NTNUI
mellom
26.08.2015
STOK Ungdomsløp 6
Freidig
mellom
03.09.2015
STOK Ungdomsløp Nidarøst OK
Nidarøst OK
sprint
10.09.2015
Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart
Wing OK
lang
19.09.2015
STOK Ungdomsløp 9
Freidig
lang
Annonser