In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
TA sprinten 2015
Vis totalpoeng
Skriv ut
Stilling etter 4 av 5 delarrangementer
D11-12
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
June Munkeby
Frol IL
1
1
1
+0.00
1
Trude Markhus
Verdal OK
1
1
1
(1)
+0.00
1
Linnea Munkeby
Frol IL
1
1
1
(1)
+0.00
4
Elise Solum Bakken
Overhalla IL
1
1
+0.03
5
Marie Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
5
Iselina Myhr Imsland
Frol IL
1
+0.06
5
Linnea Sandvik
Frol IL
1
+0.06
D13-14
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Mari Kilskar Grevskott
Frol IL
27
30
30
+0.00
1
Louise Ronglan
OK Skøynar
30
30
(24)
27
+0.00
3
Matilde Munkeby
Frol IL
(22)
27
27
24
+0.27
4
Hege Hallan
OK Skøynar
(20)
24
22
22
+0.57
5
Randi Marie Glomsrud
Stjørdals-Blink Orientering
24
20
+2.09
D15-16
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Sigrid Vehus Skjerve
Verdal OK
30
30
30
(30)
+0.00
2
Ragne Munkeby
Frol IL
27
27
27
(27)
+0.27
3
Ane Nielsen Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
20
24
24
+1.06
3
Vibeke Kvistad Dengerud
Steinkjer OK
22
24
22
(22)
+1.06
5
Ane Marte Vatn
Frol IL
24
20
20
+1.18
6
Lina Kvitvang Benan
Steinkjer OK
19
22
19
(19)
+1.30
7
Sofie Hallem
Verdal OK
19
0
17
+2.42
7
Eline Kippe
Verdal OK
18
18
+2.42
9
Grete Kristiansen
Steinkjer OK
20
+3.30
10
Kristel Haltbrekken
Steinkjer OK
18
0
+3.36
11
Liva-Mari Løvstad
Verdal OK
16
+3.42
H11-12
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Sigurd Vatn
Frol IL
1
1
1
+0.00
1
Niklas Landsem Melhus
Steinkjer OK
1
1
1
+0.00
1
Vegard Jermstad
Steinkjer OK
1
1
1
+0.00
1
Fredrik Møller
Stjørdals-Blink Orientering
1
1
1
+0.00
5
Martin Vehus Skjerve
Verdal OK
1
1
+0.03
6
Olav Gjedrem Lund
Verdal OK
1
+0.06
6
Iver Gjedrem Lund
Verdal OK
1
+0.06
6
Erik Dybdahl
Frol IL
1
+0.06
H13-14
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Fredrik Vehus Skjerve
Verdal OK
24
30
30
+0.00
2
Simen Hegstad
OK Skøynar
22
27
(20)
30
+0.15
3
Marius Møller
Stjørdals-Blink Orientering
30
22
24
(19)
+0.24
4
Tobias Alstad
Frol IL
19
(18)
27
27
+0.33
5
Henrik Kraft
Stjørdals-Blink Orientering
27
20
22
(18)
+0.45
6
Trym Nergård Rønning
OK Skøynar
20
24
24
+0.48
7
Håvard Veie
OK Skøynar
18
(17)
19
22
+1.15
8
Hallvar Hallan
OK Skøynar
(16)
19
18
20
+1.21
9
Martin Wold Stavrum
Frol IL
(15)
16
17
16
+1.45
10
Tore Markhus
Verdal OK
0
17
+3.21
10
Yngve Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
17
+3.21
12
Sigve Bremset
Steinkjer OK
15
+3.27
H15-16
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Jørgen Rannem Halse
Steinkjer OK
30
(27)
30
30
+0.00
2
Oscar Lyngen
Frol IL
27
30
22
(22)
+0.33
3
Audun Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
24
20
27
(18)
+0.57
4
Simen Eliassen Kvarme
Steinkjer OK
22
(19)
20
27
+1.03
5
Morten Svendgård
OK Skøynar
18
(17)
19
24
+1.27
6
Andreas Ronglan
OK Skøynar
20
22
17
+1.33
7
Kristian Veie
OK Skøynar
17
16
20
+1.51
8
Birk Barstad Sund
Steinkjer OK
17
19
+2.42
9
Andreas Glomsrud
Stjørdals-Blink Orientering
16
18
+2.48
10
Sigurd Landsem Melhus
Steinkjer OK
24
0
+3.18
10
Håkon Grande
Verdal OK
24
0
+3.18
12
Emil Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
20
0
+3.30
13
Anders Haugskott
OL Trollelg
18
+3.36
14
Noah Henderson
Steinkjer OK
16
+3.42
Åpen 1,5 km
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Guro Hegstad
OK Skøynar
1
1
1
+0.00
1
Håkon Hallan
OK Skøynar
1
1
1
+0.00
1
Magnus Alstad
Frol IL
1
1
1
+0.00
1
Rebekka Veie
OK Skøynar
1
1
1
+0.00
1
Nikoline Munkeby
Frol IL
1
1
1
+0.00
6
Marit Svendgård
OK Skøynar
1
1
+0.03
6
Jonas Alstad
Frol IL
1
1
+0.03
8
Tor Gausen Skjæran
OK Skøynar
1
+0.06
8
Petra Gausen Skjæran
OK Skøynar
1
+0.06
8
Erik Myhr Imsland
Frol IL
1
+0.06
8
Martine Myhr Imsland
Frol IL
1
+0.06
8
Cecilie Aaseng
Frol IL
1
+0.06
8
Xin Adian Benum Luong
Steinkjer OK
1
+0.06
8
Julian Fei Benum Luong
Steinkjer OK
1
+0.06
8
Ingrid Gustad Strøm
OK Skøynar
1
+0.06
8
Emilie Standal
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
8
Hans Mathias Økern Hågård
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
8
Nora Hanstad
OK Skøynar
1
+0.06
8
Mateo Henderson
Steinkjer OK
1
+0.06
8
Noelle Henderson
Steinkjer OK
1
+0.06
8
Karita Møller
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
8
Hannah Gustad Strøm
OK Skøynar
1
+0.06
8
Ane Skulbørstad
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
8
Anne Eline Vehus Skjerve
Verdal OK
1
+0.06
Åpen 2,0 km
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Anne Margrethe Kvam
Frol IL
1
1
1
+0.00
2
Kristian Midthjell
Verdal OK
1
1
+0.03
3
Maren Green Enes
Verdal OK
1
+0.06
3
Rolf Karset
Steinkjer OK
1
+0.06
3
Dagfinn Enes
Verdal OK
1
+0.06
3
Johannes Sollid
Verdal OK
1
+0.06
3
Åse Ingvild Græe
Steinkjer OK
1
+0.06
3
Stig Arild Haugskott
OL Trollelg
1
+0.06
3
Terje Malm
Hamar OK
1
+0.06
3
Hilde Haugskott
OL Trollelg
1
+0.06
Åpen 2,5 km
Plass
Navn
Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1
Lars Sandstad Skjeset
Frol IL
1
1
1
+0.00
1
Anders Israelsson
OK Skøynar
1
1
1
(1)
+0.00
1
Maiken Økern Hågård
Stjørdals-Blink Orientering
1
1
1
(1)
+0.00
1
Kirsten Marie Lynum
OK Skøynar
1
1
1
+0.00
1
Marie Wold Stavrum
Frol IL
1
1
1
(1)
+0.00
1
Ole Wanvik Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
1
1
1
+0.00
1
Joar Svendgård
OK Skøynar
1
1
1
+0.00
1
Ivar Reinås
Frol IL
1
1
1
+0.00
1
Petter Markhus
Verdal OK
1
1
1
+0.00
1
Pål Wærum
Steinkjer OK
1
1
1
+0.00
1
Carl Petter Lyngen
Frol IL
1
1
1
+0.00
1
Marie Dale
Steinkjer OK
1
1
1
(1)
+0.00
13
Atle Dengerud
Steinkjer OK
1
1
+0.03
13
Roar Forbord
Malvik IL
1
1
+0.03
13
Kyrre Kraft
Stjørdals-Blink Orientering
1
1
+0.03
13
Kine Sofie Sandstad
Frol IL
1
1
+0.03
13
Gunhild Bredesen
Verdal OK
1
1
+0.03
13
Eirin Svanøe-Hafstad
Frol IL
1
1
+0.03
13
Endre Aaen
Stjørdals-Blink Orientering
1
1
+0.03
13
Trygve Lægran
Steinkjer OK
1
1
+0.03
13
Lars Eric Sæther
Steinkjer OK
1
1
+0.03
13
Trond Svanøe-Hafstad
Steinkjer OK
1
1
+0.03
13
Ole Morten Frøseth
Verdal OK
1
1
+0.03
13
Per Grande
Verdal OK
1
1
+0.03
13
Sindre Johannessen
Freidig
1
1
+0.03
13
Jonas Ressem
Frol IL
1
1
+0.03
13
Vegard Ressem
Frol IL
1
1
+0.03
13
Paul Sirum
Frol IL
1
1
+0.03
13
Johan Otto Munkeby
Frol IL
1
1
+0.03
13
Kajsa Stina Sandstad
Frol IL
1
1
+0.03
31
Kjersti Kvistad Dengerud
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Stein Markhus
Verdal OK
1
+0.06
31
Espen Sundsvik
Frol IL
1
+0.06
31
Kari Grindberg
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Frode Haugskott
OL Trollelg
1
+0.06
31
Robert Ressem
NOTEAM
1
+0.06
31
Maren Grande
Frol IL
1
+0.06
31
Mari Ann Landsem Melhus
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Svein Anders Melhus
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Maria Belsby
NOTEAM
1
+0.06
31
Helge Venås Flægstad
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Hans Ågren
Östersunds OK, SWE
1
+0.06
31
Monika Ågren
Östersunds OK, SWE
1
+0.06
31
Tom Brantheim
Östersunds OK, SWE
1
+0.06
31
Karin Walltin
Östersunds OK, SWE
1
+0.06
31
Hans Bakken
Overhalla IL
1
+0.06
31
Eivind Schelderup Skarpsno
NTNU
1
+0.06
31
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno
OL Trollelg
1
+0.06
31
Gunnar Vatn
Frol IL
1
+0.06
31
Per Ivar Skinderhaug
Wing OK
1
+0.06
31
Øyvind Schjelderup
Freidig
1
+0.06
31
Ingrid Okkenhaug
NTNUI
1
+0.06
31
Gisle Holberg
OK Skøynar
1
+0.06
31
Jon Sivertsen
Verdal OK
1
+0.06
31
Karl Aksel Jermstad
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Jakob Haugen
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
31
Edvin Sivertsen
Verdal OK
1
+0.06
31
Jon Arne Glomsrud
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
31
Inge Hafstad
Verdal OK
1
+0.06
31
Tor Ove Hallem
Verdal OK
1
+0.06
31
Bjørn Olav Nygård
Frol IL
1
+0.06
31
Norunn Kvistad Dengerud
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Harald Bakken
Frol IL
1
+0.06
31
Torgrim Sund
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Arne Grevskott
Frol IL
1
+0.06
31
Bård Øyvind Solberg
Stjørdals-Blink Orientering
1
+0.06
31
Marit Ishol Skogan
Steinkjer OK
1
+0.06
31
Randi Jensen
Frol IL
1
+0.06
31
Liv Venås
Steinkjer OK
1
+0.06
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
21.04.2015
TA-sprint løp 1
Stjørdals-Blink Orientering
sprint
02.05.2015
TA-sprint løp 2
Verdal OK
sprint
12.05.2015
TA-sprint løp 3
Steinkjer OK
sprint
20.05.2015
TA-sprint løp 4
OK Skøynar
sprint
27.05.2015
TA-sprint løp 5, finale
Frol IL
sprint
Annonser