Norsk Orientering

KRETSRANKING HORDALAND 2015 - Sluttstilling!

Skriv ut

Sluttstilling etter 7 delarrangementer

H19-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Alan Cherry Varegg Fleridrett 966 973 971 949 1000 4859
2 Andreas G. Polden Gneist, IL (857) 881 (820) 910 1000 955 984 4730
3 Per Arne Aadland Samnanger IL 939 899 942 988 941 (0) 4709
4 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 966 928 986 922 3802
5 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 986 900 983 901 3770
6 Rune Nygaard IL Gular 959 954 1000 0 2913
7 Oskar Røen Varegg Fleridrett 930 0 958 853 2741
8 Kenneth Westerheim Stord Orientering 854 988 848 2690
9 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 875 821 987 2683
10 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 896 879 830 2605
11 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 877 657 922 2456
12 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 1000 1000 2000
13 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 997 0 1000 1997
14 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 979 1000 1979
15 Trygve Buanes TIF Viking 802 940 1742
16 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 747 796 1543
17 Stian Solheim Fana IL 747 781 1528
18 Sturle Nordeide Gneist, IL 0 604 706 1310
19 Magne Knudsen Gneist, IL 938 938
20 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 876 876
21 Johannes Narum Varegg Fleridrett 874 874
22 Olav Ekrheim Varegg Fleridrett 869 869
23 Tore Nymark Askøy OL 858 858
24 Martin Damm TIF Viking 766 766
24 Torjus Raa Varegg Fleridrett 766 766
26 Trond Døskeland Fana IL 751 751
27 Stig Helge Westerheim Stord Orientering 708 708
28 Steinar Danielsen Os Orienteringsklubb 560 560
Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 0 0 0
Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 0 0
Espen Rognsvåg Fana IL 0 0
Jostein Kvakland Varegg Fleridrett 0 0

D19-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Helen Martinsen IL Gular 937 991 915 938 3781
2 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 1000 1000 1000 3000
3 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 985 1000 1000 2985
4 Annemarie B. Aarnes Fana IL 909 927 1836
5 Valentina Dimitrova Gneist, IL 746 987 1733
6 Kristine Grønlund Fana IL 716 1000 1716
7 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 741 960 1701
8 Mariell Arntzen Gneist, IL 839 850 1689
9 Gunhild Forland Askøy OL 789 526 1315
10 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 1000 1000
11 Malene Øen Stord Orientering 893 893
12 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 794 794
13 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 790 790
14 Ina Hopland Skage Gneist, IL 587 587

H13-14

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 956 1000 (947) 1000 1000 1000 4956
2 Ulrik Hellen TIF Viking (461) 897 (874) 975 929 1000 997 4798
3 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 567 816 853 (396) 869 948 4053
4 Andreas Nysæter Bergens TF 670 746 853 666 (632) 981 3916
5 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1000 965 447 975 3387
6 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 0 573 1000 684 885 3142
7 Martin Stautland Stord Orientering 746 812 959 2517
8 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 868 991 1859
9 Aksel Mjelstad TIF Viking 785 941 0 1726
10 Lars S. Evensen Gneist, IL 624 505 1129
11 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 973 973
12 Erik Bohne Varegg Fleridrett 952 952
13 Even Nordvik Samnanger IL 900 900
14 Knut Heikki Odland Torgersen Bergens TF 745 745
15 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 567 567
16 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 562 562
17 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 0 541 541
18 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 522 522
19 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 429 429
20 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 386 386
21 Jens Øien Kloster Fitjar IL 375 375
22 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 326 326

D13-14

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 1000 (947) 1000 1000 1000 1000 (1000) 5000
2 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 960 1000 961 996 (846) (828) 941 4858
3 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 838 884 (584) 978 977 991 4668
4 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 830 (597) 725 801 760 976 4092
5 Marie Aadland Samnanger IL 897 898 690 870 3355
6 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 877 802 809 2488
7 Sofie Ystebø TIF Viking 876 961 0 1837
8 Annie Myhre Stord Orientering 868 736 1604
9 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 950 950
10 Ida Solheim Eide Odda OL 770 770

H15-16

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Knut Kyrkjebø TIF Viking (956) 1000 1000 (962) 1000 1000 989 4989
2 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1000 (914) 955 950 960 1000 4865
3 Stian Rykkje Stord Orientering 958 875 1000 922 977 (0) 4732
4 Scott Juvik IL Gular (0) 840 880 897 928 829 4374
5 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 996 842 904 926 3668
6 Andreas Grønbech Askøy OL 871 730 857 339 809 3606
7 Magnus Gjerstad Osterøy IL 691 856 885 2432
8 Johan Eikanger IL Gular 787 750 853 2390
9 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 699 702 930 2331
10 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 493 868 0 853 2214

D15-16

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 960 1000 984 1000 1000 (946) 4944
2 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 1000 951 953 963 (784) 1000 4867
3 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 790 870 934 912 837 4343
4 Hanne Daltveit Fana IL 987 1000 912 2899
5 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 979 1000 1979
6 Runa Almeland Fana IL 841 0 779 1620
7 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 867 682 1549
8 Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen Knudsen Gneist, IL 863 863

H17-18

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 984 1000 1000 1000 3984
2 Sondre Damm TIF Viking 1000 1000 927 0 2927
3 Jakob Eikner Fana IL 979 1000 1979
4 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 984 939 1923
5 Øyvind Johannessen Gneist, IL 921 1000 1921
6 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 966 825 1791

D17-18

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 983 (895) 1000 (934) 1000 1000 1000 4983
2 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1000 1000 979 1000 978 (946) (961) 4957
3 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett (0) 869 849 985 959 980 4642
4 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 943 865 785 2593
5 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 990 947 1937
6 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 987 901 1888
7 Vilde Hopland Skage Gneist, IL 802 914 1716
8 Sigrid Søvik Gneist, IL 0 685 685

D40-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Karianne Strømme TIF Viking 1000 1000 (934) 1000 (0) 1000 943 4943
2 Tove Aasheim Askøy OL (874) (845) 1000 878 876 887 881 4522
3 Kirsti Lysaker Fana IL (757) 932 899 939 883 867 4520
4 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 891 997 832 983 3703
5 Nina Goga Bergens TF 929 956 927 872 3684
6 Rannveig Nordhagen Fana IL 961 990 998 2949
7 Lise Christensen TIF Viking 838 783 978 2599
8 Mariann Schei TIF Viking 1000 962 1962
9 Linda Rykkje Stord Orientering 853 881 1734
10 Randi Hole Bergens TF 1000 1000
11 Marianne Nummedal Fana IL 899 899
12 Vibeke Øye IL Gular 689 689
13 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 444 444

H40-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Helge Nysæter Bergens TF 976 991 1000 1000 1000 4967
2 Tom Eirik Eikanger IL Gular 978 942 993 983 990 4886
3 Tore Nymark Askøy OL (916) 995 1000 930 1000 939 4864
4 Sveinung Rykkje Stord Orientering 942 872 924 944 932 4614
5 Kjetil Damm TIF Viking 857 821 (490) 808 827 863 (802) 4176
6 Bjart Are Hellen TIF Viking 798 916 842 973 3529
7 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett (409) 588 955 849 617 466 3475
8 Bård Hekland IL Gular 676 774 712 728 2890
9 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 936 963 0 969 2868
10 Ketil Døskeland Fana IL 948 830 818 2596
11 Rune Vassenden Halsnøy OL 758 703 673 2134
12 Jan Kocbach Fana IL 1000 1000 2000
13 Henrik Ottesen Stord Orientering 941 893 1834
14 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 823 916 1739
15 Sverre Johan Nærheim IL Gular 879 856 1735
16 Kenneth Westerheim Stord Orientering 885 846 1731
17 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 794 843 1637
18 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 653 0 724 1377
19 Stig Mjelstad TIF Viking 653 675 1328
20 Jon Dale Bergens TF 595 568 1163
21 Øivin Aarnes Fana IL 961 961
22 Jarle Haugland Stord Orientering 939 939
23 Jan Petter Hansen IL Gular 916 916
24 John Tore Vik Stord Orientering 850 850
25 Jan Harald Bakkejord IL Gular 821 821
26 Tom Johannessen Gneist, IL 820 820
27 Ketil Malde IL Gular 802 0 802
28 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 770 770
29 Tord Bell Myking Fana IL 688 688
30 Espen Hammersland Gneist, IL 625 625
31 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 597 597
32 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 592 592
33 Lars Fjellanger Fana IL 377 377

D50-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 1000 1000 (956) 1000 1000 1000 5000
2 Hege Fjellbirkeland IL Gular 985 984 973 (858) 956 982 4880
3 Mai Helen Linga IL Gular 940 848 901 906 3595
4 Lisbeth Aadland Samnanger IL 797 869 906 2572
5 Turid Rognsvåg Fana IL 1000 924 1924
6 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 857 859 1716
7 Britt Karlsen Askøy OL 658 910 1568
8 Tove Vikanes Agdestein Stord Orientering 1000 1000
9 Lise Roll Fana IL 978 978
10 Marit Nipen Gneist, IL 950 950
11 Kjellaug Grødem Voss IL 917 917
12 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 835 835
13 Siren Hopland Gneist, IL 694 694
14 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 687 687
15 Nina Lokøen Knudsen Gneist, IL 569 569
16 Siri Elisabet Helle Fana IL 427 427
Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 0 0

H50-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Bjørn Hølleland Fana IL 1000 1000 1000 1000 1000 5000
2 Arne Johannesen IL Gular (0) 965 983 1000 981 952 4881
3 Tore Juvik IL Gular 887 807 975 969 922 4560
4 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 794 774 868 806 807 4049
5 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 716 806 809 707 803 3841
6 Rune Erdal Samnanger IL 792 834 808 876 3310
7 Torgeir Strand Fana IL 782 848 889 787 3306
8 Jan Steineger Gneist, IL 876 987 911 2774
9 Jan Petter Hansen IL Gular 894 940 921 2755
10 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 888 920 933 2741
11 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 911 793 882 2586
12 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 880 751 927 2558
13 Alfon Harald Johansen Bergens TF 662 580 851 2093
14 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 633 746 0 652 0 2031
15 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 792 515 660 1967
16 Sigurd Eikner Fana IL 946 1000 1946
17 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 986 919 1905
18 Ole Tørnqvist Fana IL 831 875 1706
19 Tore Svein Nese Askøy OL 732 860 1592
20 Jarle Halland Stord Orientering 717 840 1557
21 Knut A Molvik Gneist, IL 624 797 1421
22 John Olav Alvsvåg Fana IL 500 793 1293
23 Yngve Nymark Askøy OL 970 970
24 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 941 941
25 Helge Magnus Erdal Samnanger IL 886 886
26 Jon Magne Bratseth Stord Orientering 860 860
27 Øistein Bøe Fana IL 814 814
28 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 776 776
29 Jan Haugland Årstad IL 772 772
30 Peter Stoykov Samnanger IL 771 771
31 Tore Lid TIF Viking 680 680
32 Atle Toft Almeland Fana IL 661 661
33 Bernt Heggøy Voss IL 656 656
34 Øyvind Skålevik Fitjar IL 533 533
35 Matti Torgersen Bergens TF 504 504
36 Håkon Otterå TIF Viking 140 140
Johannes Gjerstad Osterøy IL 0 0
Helge M. Erdal Samnanger IL 0 0

D60-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Nina Soligard Bergens TF 1000 1000 1000 1000 1000 5000
2 Berit Hegdal Bergens TF 1000 841 902 2743
3 Siren Greve Bergens TF 968 830 900 2698
4 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 979 943 1922
5 Edel Slettemark Stord Orientering 1000 866 1866
6 Kari Secher Bergens TF 570 664 1234
7 Astri Ese Hole Bergens TF 536 412 948
8 Rannveig Solli Askøy OL 922 922
9 Bjørg Midttun Bergens TF 805 805
10 Herdis Alvheim Fana IL 711 711
Astrid Ormberg Fana IL 0 0

H60-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Atle Bergseth Kvernbit IL 1000 552 1000 948 856 4356
2 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking (641) 912 836 933 868 783 4332
3 Svein Linga IL Gular 936 920 1000 1000 3856
4 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 781 915 677 743 3116
5 Erling Strand Bergens TF 829 788 865 2482
6 Jan Olav Ormberg Fana IL 533 610 1143
7 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 1000 1000
7 Tor Sørevik TIF Viking 1000 1000
7 Jan Arve Solli Askøy OL 1000 1000
10 Harald Forland Askøy OL 944 944
11 Atle Alvheim Fana IL 929 929
12 Eivind Høysæter Samnanger IL 926 926
13 Lars Olav Tveita Fana IL 860 860
Egil Karlsen Askøy OL 0 0
Arild Frank Olsen Bergens TF 0 0

D70-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 1000 1000 1000 1000 1000 5000
2 Ingrid Roll Fana IL 0 551 842 1393
3 Ingvill Vold Fana IL 1000 0 0 1000
4 Else Lerche Raadal Fana IL 864 864

H70-

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Dagfinn Hole Bergens TF 984 1000 962 (947) 1000 (926) 1000 4946
2 Per Vold Fana IL (766) 998 925 941 (857) 935 978 4777
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 930 896 1000 880 1000 4706
4 Per Vikane Fana IL 759 641 907 912 942 4161
5 Ingolf Dybvik Stord Orientering 923 934 947 772 3576
6 Geir Husdal TIF Viking 737 843 852 702 3134
7 Magne Raadal Fana IL 1000 943 1943
8 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 873 872 1745
9 Gunnar Nysæter Stord Orientering 864 842 1706
10 Steinar Slettemark Stord Orientering 933 605 1538
11 Axel Ingvaldsen TIF Viking 548 536 1084
12 Harald Westerheim Fitjar IL 1000 1000
13 Jonny Huse Stord Orientering 916 916
14 Per Haugland Årstad IL 832 832
15 Bjarne Hauge Samnanger IL 813 813
16 Willy Wilhelmsen Stord Orientering 773 773
17 Herman Balestrand Askøy OL 768 768
Per Olaf Tangen Fana IL 0 0
Harald Lyngtun Fana IL 0 0

D11-12

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 1000 886 1000 1000 1000 4886
2 Oda Kjellevold Malde IL Gular 907 947 724 0 993 3571
3 Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL 1000 971 1971
4 Anny Patterson Møklebust Gneist, IL 960 885 1845
5 Andrea Skage Gneist, IL 911 902 1813
6 Kristine Bog Vikane Fana IL 474 977 1451
7 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 1000 1000
7 Eline Fitjar Hjelle Fitjar IL 1000 1000
9 Emilie Skram Isdahl Fitjar IL 999 999
10 Victoria Torsvik Gneist, IL 987 0 987
11 Hanne Sofie Wollan Fana IL 872 872
12 Helene Grønbech Askøy OL 664 664

H11-12

Plass Navn Klubb
12.4
14.5
6.6
16.8
29.8
6.9
3.10
Totalt
1 Andreas Dale Bergens TF 927 1000 1000 (0) 1000 1000 4927
2 Magnus Strømme Lid TIF Viking 882 935 (722) 1000 784 999 4600
3 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 764 686 (538) 941 792 (587) 852 4035
4 Brage Bell Lysaker Fana IL 727 1000 758 760 3245
5 Jørgen Westerheim Stord Orientering 0 568 663 850 539 2620
6 Sondre Batalden Fana IL 682 232 762 1676
7 Ivan Krutikov Stord Orientering 1000 1000
8 Christian Wiseth Varegg Fleridrett 745 745
9 Øystein Tvedt Bakka Fana IL 593 593
Johannes Solheim Øyre Odda OL 0 0

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
12.04.2015 Kristtornløpet (HOK-rankingløp 1/2015) Stord Orientering lang
14.05.2015 KM mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2015) Fana IL mellom
06.06.2015 Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-rankingløp 3/2015) Samnanger IL ultralang
16.08.2015 Odda 2-dagars - dag 2 (HOK-rankingløp 5/2015) Odda OL lang
29.08.2015 KM langdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 5/2015) IL Gular lang
06.09.2015 Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015) Hordaland, Rogaland, Førde IL mellom
03.10.2015 HOK-rankingfinale og kretsens 75-årsjubileumsløp Hordaland mellom

Annonser

IOF Eventor